LANDEN, Meersschen, Bosschen, Sparrenbosschen en Bouwgronden, Om uit da on verdeeldhei i ta scheiden. OPENBARE VERKOOPING van to Meire, Erondegem, Aalst, Hofstade en Schoonaarda. De Notaris BRECKPOT te Aalst, tal tpr tusscheukomst van den Notaris DE PAUW, te Aalst, teu verzoeke van wie het behoort eo op het gewoon gewin van palmslagen en gela gen openbaarlijk veikoopen GEMEENTE MEIRE. 1. koop. Een perceel Meersch, te Meire op den Ca8sanderberg, gecadastreerd sectie A nummer 324 met eene grootte van llareu80 oentiareu, palende oost Philemon Sergeant, zuid do Molenbeek, west Charles De Wolf, noord denzelven en Domien De Wolf. Boomprijs fr. 100 Gebruikt door J. B. Claus-Ce Troyer. 2. koop. Een perceel beplauten Meersch Ce Meire, in de Langemeersch, gecadastreerd sectie A nummer 1198 met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palenoe oost de kinderen Bellarmin Maesschalck, zuid de weduwe Lie- vens, west het gescheed met Aygem en noord August Beirens. Jn Regie. Boomprijs fr. 30 GEMEENTE ERONDEGEM. 3. koop. Een perceel Meersch, te Eron degem in den Ettiug, gecadastreerd sectie A nummer 237 met eene grootte van 43 aren 40 centiaren, groot volgens meting 41 aren 05 c. palende oost en noord Virginia De Smet, zuid de Deek, weet de erven Raes en J. B. en Jacob Schockaert. Boomprijs fr. 50 Gebruikt door J. B. Schockaert. STAD AALST 4. koop. Een perceel Meeisch te Aalst- Schaarbeke in de Dykmoerschen, gecadastreerd «tctie C nummer 141 met eene grootte van 15 aren 80 centiaren, palende oost do erven Van Heek, zuid den gracht, west de erven De Buys- scheren noord de beek. Gebruikt door Gustaaf Schollaert. GEMEENTE HOFSTADE 8, koop. Eene partij Land te Hofstade op den Eeckhoutereuberg gecadastreerd sectie A nummer 850 met eerie grootte van 28 aren 90 centiaren, palende oost do kinderen Pannekoek zuid Bernard Sienart, west den armen van Gij - aegem en noord Felix Sienart. Gebruikt door Camiel Huylebroeck, ti. koop. Een perceel Land en Meersch te Hofstade, op de voorBte Baerdebrug, gecadas treerd sectie C nummers 601 en 602 met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost M. Leirens, zuid M. Monfils, west de weduwe Louis Mattbys en noord de kinderen Anselmus Van Hauwermeiren. Gebruikt door Joseph Reyniers. 7. koop. Eene partij Land te Hofstade in dc Siesebossehea, gecadastreerd sectie B num mer 39b met eene grootte v in 24 aren 40 cen tiaren groot volgens meting 25 aren 12 centia ren, palende oost M. Janssons, zuid en west aiaiamo weduwe Louis Burny en noord Ed- naond De Winne. Gebruikt door Frans DeSwaef 8. koop. E na partij Land to Hofstade, op Golliugsbosch, gecadastreerd sectie A num mer 396a met eene grootte van 45 aren palende oost Theodoro Van Heek, zuid Felix Mattbys west Josephine Thotnas en noord M. Hector De Craecker. Gebruikt door Leo en Joannes De Mol en Marie Van Hauwermeiren. 9. koop. Eene partij Land te Hofstade op de achterste Baerdabrng, gecadastreerd sestie C nunsmer 573 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren groot volgens mating 23 aren 29 centiaren, palende oost de weduwe Joannes Meirscnaut, zuid Bernard Mattbys, west de weduwe Petrus Erauw en noord de kinderen J. B. Pannekoek. Boomprijs fr. 10 Gebruikt door Petrus Van Caeckenberg. 10. koop. Een deeltje Land te Hofstade, op het Biesterveld gecadastreerd sectie A num mer 920 B met eene grootte van 1 are 20 cen tiaren, palende oost den ijzeren weg, zuid Adri- aan De Somer, west Bernard Siecaert en noord de Rijbaan. Gebruikt door de weduwe Casimir Everaert. 11. koep. Een deeltje Grond te Hofstade, op bet Weiveld, gecadastreerd sectie A num mer 1032b met eene grootte van 20 centia ren, palende oost Aloise Moernaut, west den ijzeren weg, noord de weduweVan der Heyden. Gebruikt door de weduwe Augustien Van Brantegem. 12. koop. Een deeltje grond te Hofstade, op bet Weigeld, gecadastreerd sectie A num mer 1042 B met eene grootte van 1 are 10 cen tiaren palende oost den ijzeren weg, zuid Jan Do Winne, west de erven Rinckhout. Gebruikt door de weduwe Augustien Van Brantegem. GEMEENTE SCHOONAARDE, eenige sectie 13. koop. Eene partij Land te Sehoonaer- 4e aan den Riemeir of Paradys gecadastreerd nummer 729 met eene grootte ran 22 aren 30 centiaren, palende oost Leo Matthys, zuid de erven Eeckhout, west M. Janssens en nuord Mathilde Luyckx. Boomprijs fr. 25 Gebruikt door J. B. De Bruyn. 14. koop. Eene partij Land te Schoonaer- de, op bet Heiveld, gecadastreerd nummer 1108 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren palende oost M. de la Grange, zuid M. Jans sens, west den weg naar Aalst en noord de hos- picien van DeudermoDde. Gebruikt door do weduwe J. B. Beeckwee. 15. koop. Eene partij Land teSchoonaer- dü, omtrent het dorp, gecadastreerd uuramor 140 d met eene grootte van 16 nreu, pab-nde oost Gustaaf Bogaert, Judocus Roef en de we duwe lilanckaert, zuid den ijzeren weg, west Petronella Do Grauwe en noord Jan Dieltjens. Gebruikt door Adolf Uyttendaele. 10 koop. Eenen jongen Larixbosch te Schoonaerde op Braekelenveld, gecadastreerd nummers 237 en 283 met eene grootte van 43 aren 40 centiaren, palende oost en zuid de er ven de Kerekkove,west LouisVerbeke en noord den weg. Prijs der Kaoada Boomea fr. 200 In Regie, 17. koop. Eene parti] Land te Schoonaer- de, op Brakelenveld, gecadastreerd nnmmer 9 met eene grootte van 16 aren 10 centiaren, palende oost de weduwe Frederic Verbeke zuid do straat, west Antoon Daelscbaert en noord Fran? ois Lauwaert. Gebruikt door Leo Ds Smet. 18 koop. Eene partij Land te Schoonaerde Vrank rijk straat, gecadastreerd nummer 440 met eene grootte van 14 aren 40 centiaren groot volgeDS meting 14 aren 85 centiaren palende oost Frederic Pante, zuid den notaris Do Pauw, west de erven de Kerckbove en noord Hyppolite Van Hauwermeiren. Gebruikt door Frans Pieters. 19. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, Bosc.straat gecadastreerd nummer 420 met eene grootte van 8 aren 10 centiaren groot volgens meting 8 aren 30 centiaren palende oost de kinderen Lauwaert, zuid Aloise Uyt tendaele. west Gustaaf Van den Bossche en noord Frans De Naré. Gebruikt door Frans Pieters. 20. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op de Haetemijten. gecadastreerd nummer 1711 e met eene grootte van 14 aren 80 centi aren, palende oost Fran3 Oaselaer, zuid de kinderen Lauwaert, west de weduwe Alfons Blanckaert en noord juffrouw Zaman. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 21. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op Breukelenveld, geca lastreerd deel van nummer 250 a groot volgens titel 7 aren 30 centiaren palende oost den Belgischen Staat, zuid de weduwe August Roggeman, west M. Cardon en noord den ijzeren weg. Gebruikt door Edmond Merckx. 22 koop Een perceel Land te Schoonaerde Vrankrijkstraat, gecadastreerd numaieis 485 486 en 488 a met eeae grootte vau 9 aren 40 centiaren, pilende oost do weduwe Adolf De Geest, zuid de weduwe Josef Pollaert, west Adolf Van den Brando en André Braecke en noord Adolf Van Duerm. Gebruikt door de weduwe Joseph Pollaert en Judocus Mertens. 23. koop. Een perceel Land te Schoon aerde, aan de VermeuKputten gecadastreerd nummer 2202 met eene grootte van 58 aren 70 centiaren, groot volgens meting 61 aren 59 centiaren, palende oost en noord de erven de Kerckhove, zuid de Klinckaertstraat en west M. Moens. Gebruikt door Joseph Segers. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen 1* deel de helft ten oosten. Boomprijs fr. 290 2" deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 20 24. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op den Evenenbosch, gecadastreerd num mer 458 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren groot volgens meting 21 aren 75 centia- reu palende oost Frans Bogaert, zuid Adolf Van Wesemael, west den notaris De Pauw en noord Adolf Luyckx. Gebruikt door de weduwe Emmanuel Van Cauter. 25 koop Eene partij Land te Schoonaerde op den Plesbosch gecadastreerd nummer 1216 met eene grootte van 36 aren 90 centiaren, palende oost M. Jules Van Mossevelde, zuid M De Naeyer west M. Arthur Dubois en uoord M. Charles Vereecken. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 26. koop. Een perceel Meersch te Schoon aerde iü de Schoonaerdeineerschen gecadas treerd nummers 44,45 en 46 met eene grootte van 41 aren 80 centiaren, palende oost Rosa lie Coopman en M. Parmentier, zuid de wedu we Van Kerckhove en De Bruycker, west Jo annes Van Wesemael en noord de Schelde. Een deoltje gebruikt door Edmond Merckx en het overige in regie. 27. koop. Eene partij Land te Schoon- naerde op den Dooren, gecadastreerd nummer 1068 met eene grootte van 31 aren 30 centia. palende oost Ivo Van Hauwe, zuid Frans Daelman, west Arthur Veldeman en Adolf Van Wesemael en noord Theopbilo Duerinck. Gebruikt door de kinderen Joseph Van Heek. 28. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op den Molenkauter, gecadastreerd num mer 347 met eene grootte van 32 aren 60 cen tiaren, palende oost de kinderen De Grauwe, zuid de weduwe Gustaaf Vau Den Steen, west de kinderen Lauwaert en noord den weg. Boomprijs fr. 30 Gebruikt door Frederic Rottierö. 29. koop. Eenen Bosch gedeeltelijk om ringd met wallen beplant met Larixen, Wij- men en Schaarhout, te Schoonaerde genaamd de Mot gecadastreerd nummers 1728 en 1729 met eene grootte van 61 aren 50 centiaren pa lende oost Adolf Van Wesepoel, zuid de er ven de Kerckhove, Camiel Cambeel en volgen den koop, west de baan en Alfred Mattbys, noord denzelven en Frans Osselaer. Prijs der Kanadas en Wilgen fr. 800 In Regie. 30. koop. Eenen Schaarhoutbosch zeer wol beplant met Kanadaboomen te Schoonaer de op de Mot, gecadastreerd nummers 1730 en 1731 met eene grootte van 43 aren 90 cen tiaren palende oost Camiel Cambeel, zuid den notaris De Pauw, west Francois eu Theodore Vlaminck eu M.de la Grange en noord voor- gaanden koop. Boom en Houtprijs 725 fr. In Regie. 31. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op den Opstaldriesch, gecadastreerd nr 1800b met eene grootte van 33 aren palende oost Bernard Vlaminck, zuid Arthur Moens, west den Armen van Hofstade, noord Francois Temmerman en August Vereecken. Gebruikt door J. B. Galle. 32. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op Schuitepla8, gecadastreerd nummer 813b met eene grootte van 48 aren 80 centiaren palende oost Madame De Pauw en de erven de Kerckhove, zuid de Langestraat, west den ar men van Hofstade en uoord Aloise Uyttendae le. Gebruikt door Frederic Van Hauwermei ren. Dit perceel zal opgeroepen worden in 2 dee len 1* deel de helft ten oosten. Boomprijs fr. 220 2° deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 20 33. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op den Breedeuakker, gecadastreerd nummer 2147 met eene grootte van 64 aren palemie oost Joannes Roef, zuid de erven de Kerckhove, west den armen van Schoonaerde en noord Petrus De Dycker. Gebruikt door J. B. Merckx. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deeleu 1° deel de helft ten noorden. 2° deel de helft ten zuiden. 34. koop. Eene partij Land ook geschikt voor Bouwgrond te Schoonaerde op den Ples bosch, geerdastreerd nummer 1248a met eene grootte van 44 aren 80 centiaren palende oost den steenweg en M. Janssens, zuid madame De Pauw, de weduwe Frederic Verbeke en de kinderen Lauwaert, west dezelve en noord den steenweg. Gebruikt door Frederic Commorman. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen. 1° deel de helft ten oosten Boomprijs fr 60. 2* deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 15. 35. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op Schoonaerileka uter, gecadastreerd nummt-rs 217e eu 919e met eeue grootte van 25 aren 60 eentiareD, palende oost M. Jans sens, zuid Madame De Pauw, west M. Ver- 8traeten en noord den ijzeren weg. Gebruikt door de weduwe August Wese mael. 36. koop. Eenen Schaarhoutbosch zeer wel beplant met Kanadaboomen te Schoonaer de op het Hoogmigroveld, gecadastreerd num mer 1372 met eene grootte van 19 aren palen de oost koop 48 en bet gescheed met Gijsegem, zuid en west zelve gescheed en noord juffrouw Van der Cruyssen en Jau Huybens. Boom en houtprijs fr. 200 In Regie. 37. koop. Eene partij LaDd te Schoon aerde op bet Wilteveld gecadastreerd num mers 1962 en 1963 met eene grootte van 13 aren 80 centiaren palende oost M. de la Gran ge, zuid August Verbeke, west Frans Osselaer en noord mffrouwen Uyttendaele. Gebruikt door Petrus Joannes Van Steerte- gem. 38. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op den Migrodriescb, gecadastreerd uum- mer 1588 met eene grootte van 9 aren 60 cen tiaren palende oost M. de la Grange, zuid Isi dore Van der Vuikon west de weduwe Auguste Boemans en Doord Theophile Geerts. Gebruikt door de weduwe Pieter Joseph Baetens. 39. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op den Boterhoek groot volgens titel 20 aren 29 centiaren palende oost de rijbaan, zuid Frans Luyckx gebruiker, west den steen weg en noord Fr. Goeman. Gebruiker Frederic Goeman. 40. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op het Hoeksken, gecadastreerd num mers 379 e en 379 e met eene grootta van 40 aren 10 centiaren palende oost de weduwe Gustaaf Van den Steen en Leo eeckman zuid de Boschstraat en Theophile Duerinck, west volgenden koop en noord koop 43 en do erven Lauwaert. Boomprijs fr. 120 Gobruikt door Benoit De Hauwere. 41. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op het Hoeksken gecadastreerd nummer 382 met eene grootte van 24 aren 40 centiaren palende oost voorgaanden koop en koop 43 zuid Theophile Duerinck. west volgenden koop en noord de weduwe Gustaaf Van den Steen. Gebruikt door J. B. De Bruyn. 42 koop Eene partij Land te Schoonaerde op het Hoeksken gecadastreerd nummer 383 met eene grootte van 30 aren palende oost voorgaanden koop, zuid Theophile Duerinck, west de erven de Kerckhove en noord de we duwe Gustaaf Van den Steen. Gebruikt door de weduwe C. L. De Lathou wer. 43. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op bet Hoeksken, gecadasteerd nummer 380 met eene grootte van 35 aren 10 centiareu palende oost Madame De Pauw, den armen van Aalst, de erven Lauwaert en anderen zuid koop 40 west koop 41 en de weduwe Gus taaf Van den Steen en noord de bospicien van Dendermonde en den armen van Aalst. Gebruikt door Constant Vlaminck. 44. koop. Eene partij Land te Schoon- naerde, aan de Langestraat gecadastreerd nummer 839 b met eene grootte van 13 aren 50 oentiaren palende oost de straat zuid M. Jans sens, west baron de Broqueville en noord Frans Van-Swalm. Boomprijs fr. 8. Gebruikt door Frans Van Swalin. 45. koop. Eene partij Land te Schoon aerde op den Plesbosch gecadastreerd num mer 1271 met eene grootte van 13 aren palen de oost Petrus Geerts, zuid Jacobus Michiels west volgenden koop en noord M. Van Heto- ren. Gebruikt door Jacobus Michiels. 46. koop. Eene partij Land te Schoon aerde op den Plesbosch, gecadastreerd nnm mer 1263 met eene grootte van 24 aren 40 cen tiaren palende oost voorgaanden koop, zuid Jacobus Michiels, west Gustaaf Bosman en noord Madame De Pauw eu M. Van Heteren. Gebruikt door Isidore Van der Vuicken. 47. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op den Plesbosch gecadastreerd nummer 1200 met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende oost M. Janssens, zuid Marie Steeman, west Frederic Verbeke ea noord de kinderen D'Hooghe. Gebruikt door Alexander Van Gysegem. 48. koop. Een perceel Meersch te Schoo naerde op het Hoogmigroveld gecadastreerd nummer 1423 met eene grootte van 17 aren 80 eentiaren groot volgeus meting 12 aren 60 cen tiaren palende oost Leo Borms, zuid het ge scheed Van Gysegem of de weduwe Gustaaf Van Medegael, west koop 36 en noord Jan Huybens, Jan Rombaut en den doctoor De Naeyer. Gebruikt door de weduwe Gustaaf Van Me degael. Boomprijs fr. 10. 49. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Hoogmigroveld, gecadastreerd nummer 1364 met eene grootte van 18 aren 70 centiaren palende oost Theophile Geerts en den Armen van WichePn, zuid Madame De Pauw en Leouie Van Humbeeck, west «len notaris De Pauw en noord M. De Coninck-Da Windt. Boomprijs fr. 250. Gebruikt door Casimir Van Heek 50. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Wilteveld, gecadastreerd num mer 1982 met eeuo grootte van 6 aren 30 con- tiaren palende oost mijnheer Janssens. zuid Frans De Mol, west en uoord Alfons.Van Her- reweghe. Gebruikt door Judocus Uyttendaele. 51. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Laagmigroveld gecadastreerd nummer 1481 met eene grootto vau 23 aren 50 centiaren palende oost het gescheed met Au- degem, zuid eD west Seraffen Geerts en noord Petrus Huybens. Gebruikt door Aloise De Smet. 52 koop. Eenen Schaarhoutbosch beplant met Kanada3 te Schoonaerde op het Heiveld gecadastreerd nummer 1 136a met eene grootte van 19 areD 90 centiaren palende oost August Roggeman, zuid de notaris Van Do Weyer, west volgenden koop en noord koop 54. Boom en houtprijs fr. 220 In Regie. 53. koop. Eenen Schaarhoutbosch be plant met Kanadas te Schoonaerde op het Heiveld, gecadastreerd nummer 1135 met ee ne grootte vau 21 ar9n 10 centiaren, palende oost voorgaauden koop, zuid den notaris Van de Weyer, west Maria Catharina Eeckhout en noord M. Janssens. Boomprijs fr. 400. Gebruikt door Joseph Janssens. 54. koop-Eenen Schaarhoutbosch be plant met Kanadas, te Schoonaerde op het Heiveld, gecadastreerd nummer 1137a met eene grootte van 21 aren 50 centiaren,paleude oost August Roggeman, zuid koop 52, west M. Janssens en noord J. B. Luyckx. Boom en houtprijs fr. 600 Gebruikt voor 't gras door Rochus Daelman 55. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op den Plesbosch, gecadastreerd num mer 1187 met eene grootte van 26 aren 50 cen tiaren, palende oost Ivo Van Hauwe, zuid de weduwe J. B. Luyckx, west dezelve en Frede ric Verbeke en noord J. B. De Bruyn. Gebruikt door Joseph De Rybel. 56. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op Schoonaerdekauter gecadastreerd nummer 2197b met eene grootte van 29 aren 40 centiaren groot volgens moting 29 aren 82 centiaren, palende oost de heeren Ilerssens, zuid en noord de erven de Kerckhove en west Jules Moens. Boomprijs fr. 50 Gebruikt door de weduwe J. B. Scheerlinck. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 26 Mei 1cirig Verblijf, Dijnsdag 9 Juni Telkens om 1 ure namiddag ter Estaminet De Vier Winden bij den heer Eknest LA- DEUZE, te Aalst, op de Keizerlijke Plaats. Er zal geenen derden Zitdag ge» steld worden. Aalst, drukkerij van R. Van BrautcgUem, Vrijheidstraat 58.

De Dendergalm | 1903 | | pagina 4