LANDEN, Hfleersschen, Oosschen, Sparrenbosschen en Bouwgronden, Om uit da onverdeeldheid ta scheiden. OPENBARE VERKOOPING van te Meire, Erondegem, Aalst, Hofstade en Schoonaarde. De Notaris BB.ECKPOT te Aalst, zal tpr tusschenkomst van den Notaris DE PAUW, te Aalst, ten verzoeke van wie het beboert eo op het gewoon gewin van palmslagen en gela gen openbaarlijk verkoopen GEMEENTE MEIRE. 1. koop. Een perceel Meersch, te Meire op den Cassanderberg, gecadastreerd sectie A nummer 324 met eene grootte van 11 aren 80 centiaren, palende oost Philemon Sergeant, zuid de Molenbeek, west Charles De Wolf, noord denzelven en Domien De Wolf. Boomprijs fr. 100 Gebruikt door J. B. Claus-De Troyer. 2. koop. Een perceel beplanten Meersch te Meire, in de Langemeersch, gecadastreerd sectie A nummer 1198 met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palenae oost de kinderen Bellarmin Maesschalck, zuid de weduwe Lie- vens, west het gescheed met Aygem en noord August Beirens. In Regie. Boomprijs fr. 30 GEMEENTE ERONDEGEM. 3. koop. Een perceel Meersch, te Eron degem in den Etting, gecadastreerd sectie A nummer 237 met eeue grootte van 43 aren 40 centiaren, groot volgens meting 41 aren 05 c. palende oost en noord Virginie De Smet, zuid de oeek, west de erven Raes en J. B. en Jacob Schockaert. Boomprijs fr. 50 Gebruikt door J. B. Schockaert. STAD AALST 4. koop. Een perceel Meersch te Aalst- Schaarbeke in de Dykmeerschen, gecadastreerd sectie C uummer 141 met eene grootte van 15 aren 80 centiaren, palende oost do erven Van Heek, zuid den gracht, west de erven De Buys- 8oberen uoord de beek. Gebruikt door Gustaaf Schollaert. GEMEENTE HOFSTADE 5. koop. Eene partij Land te Hofstade op den Eeckhoutereuberg geeadastreerd sectie A nummer 850 met eeue grootte van 28 aren 90 eo.itiareu, palende oost de kinderen Paunekoek zuid Bernard Sienart, west den armen van Gij- segem en noord Felix Sienart. Gebruikt door Camiol Huylebroeck. 6. koop. Een perceel Land en Meersch te Hofstade, op de voorste Baerdebrug, gecadas treerd sectie C nummers 601 en 602 met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost M. Leirens, zuid M. Monfils, west de weduwe Louis Matthys en noord de kinderen Anseimus Van Hauwermeiren. Gebruikt door Joseph Reyniers. 7. koop. Eene partij Land te Hofstade in de Siesebosschen, gecadastreerd sectie B num mer 39b met eene grootte v m 24 aren 40 cen tiaren groot volgens meting 25 aren 12 centia ren, palende oost M. Janssens, zuid en west madame weduwe Louis Burny en noord Ed- mond De Winne. Gebruikt door Frans De Swaef 8. koop. Eene partij Land to Hofstade, op Golliugsbosch, gecadastreerd sectie A iium- mer396A met eene grootte van 45 aren palende oost Theodoro Van Heek, zuid Felix Matthys west Josephine Thomas en noord M. Hector De Craeeker. Gebruikt door Leo en Joannes De Mol en Marie Van Hauwermeiren. 9. koop. Eene partij Land te Ilofslade op de achterste Baerdabrng, gecadastreerd sestie C nummer 573 met eone grootte van 28 aren 30 centiaren groot volgens meting 28 aren 29 centiaren, palende oost do weduwe Joannes Meirschaut, zuid Bernard Matthys, west de weduwe Petrus Erauw en noord de kinderen J. B. Pannekoek. Boomprijs fr. 10 Gebruikt door Petrus Van Caeckenberg. 10. koop. Een deeltje Land te Hofstade, op het Biesterveld gec idastreerd sectie A num mer 920 b met eene grootte van 1 are 20 cen tiaren, palende oost den ijzeren weg, zuid Adri- aan De Somer, west Bernard Siecaert en noord de Rijbaan. Gebruikt door de weduwe Casimir Everaert. 11. koop. Een deeltje Grond te Hofstade, op het Weiveld, gecadastreerd sectie A num mer 1032b met eene grootte van 20 centia ren, palende oost Aloise Moernaut., west den ijzeren weg, noord de weduweVan der Heyden. Gebruikt door de weduwe Augustien Yau Brantegem. 12. koop. Een deeltje grond te Hofstade, op het Wereld, gecadastreerd sectie A num mer 1042 met eene grootte van 1 are 10 cen tiaren palende oost den ijzeren weg, zuid Jan De Winne, west de erven Riockhout. Gebruikt door de weduwe Augustien Van Brantegem. GEMEENTE SCHOONAARDE, eenige sectio 13. koop. Eene partij Land te Schoonaer de aan den Riemeir of Paradys gecadastreerd nummer 729 met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende oost Leo Matthys, zuid de erven Eeckhout, west M. Janssens en noord Mathilda Luyckx. Boomprijs fr. 25 Gebruikt door J. B. De Bruyn. 14. koop. Eene partij Land te Schoonaer- de, op het Heiveld, gecadastreerd nnmmer 1108 met eene grootte van 20 aren 10 ceDtiaren palende oost M. de la Grange, zuid M. Jans sens, west den weg naar Aalst en noord de hos- picien van Dendermonde. Gebruikt door de weduwe J. B. Beeckwee. 15. koop. Eene partij Land te Schoonaer- de, omtrent het dorp, gecadastreerd nummer 140 d met eene grootte van 16 aren, palende oost Gustaaf Bogaert, Judocus Roef en de we duwe Blauckaert, zuid den ijzeren weg, west Petronella Do Grauwo en noord Jan Dieltjens. Gebruikt door Adolf Uyttendaele. 16 koop.Eenen jongen Larixbosch te Schoonaerde op Braekelenveld, gecadastreerd nummeis 287 en 283 met eene grootte van 43 aren 40centiarm, palende oost eu zuid de er ven de Kerekhove,west LouisVerbeke en noord den weg. Prijs der Kanada Boomea fr. 200 In Regie. 17. koop. Eene partij Land te Schoonaer- de, op Brakelenveld, gecadastreerd nnmmer 9 met eene grootte van 16 aren 10 centiaren, palende oost de weduwe Frederic Verbeke zuid de straat, west Antoou Daelschaert en noord Fran§ ois Lauwaert. Gebruikt door Leo De Smet. 18 koop. Eene partij Land te Scboonaerde Vrankrijkstraat, gecadastreerd nummer 446 met eene grootte van 14 aren 40 centiaren groot volgens meting 14 aren 85 centiaren palende oost Frederic Pante, zuid den notaris De Pauw, west de erven de Kerckbove en noord Hyppolite Van Hauwermeiren. Gebruikt door Frans Pieters. 19. koop. Eene partij Land teSchoonaer- de, BosciiStraat gecadastreerd nummer 420 b met eeue grootte van 8 aren 10 centiaren groot volgens meting 8 aren 30 centiaren palende oost do kinderen Lauwaert, zuid Aloise Uyt tendaele. west Gustaaf Van den Bossche en noord Frans De Naré. Gebruikt door Frans Pieters. 20. koop. Eene partij Land te Schoonaer- de, op de Haetemijten. gecadastreerd nummer 1711 e met eene grootte van 14 aren 80 centi aren, palende oost Frans Osselaer, zuid de kindereu Lauwaert, west de weduwe Alfons Blanckaert en noord juffrouw Zaman. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 21. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op Breukelenvekl, geca iastreerd deel van nummer 250 a groot volgens titel 7 aren 30 centiaren palende oost den Belgischen Staat, zuid de weduwe August Roggeman, west M. Curdoo en noord den ijzeren weg. Gebruikt door Edmond Merckx. 22 koop Een perceel Land te Scboonaerde Vrankrijkstraat, gecadastreerd nummers 485 486 en 488 a met eene grootte van 9 aren 40 centiaren, p üende oost de weduwe Adolf De Geest, zuid de weduwe Josef Pollaert, west Adolf Van den Br.mde en Andró Braecke en noord Adolf Van Duerm. Gebruikt door de weduwe Joseph Pollaert en Judocus Mertens. 23. koop. Een perceel Land te Scboon aerde, aan de Vermeuleputten gecadastreerd nummer 2202 met eene grootte van 58 aren 70 centiaren, groot volgens meting 61 aren 59 centiaren, palende oost en noord de erven de Kerckhove, zuid de Klinckaertstraat en west M. Moens. Gebruikt door Joseph Segers. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deeleu 1° deel de helft ten oosten. Boomprijs fr. 290 2° deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 20 24. koop. Eene partij Land te Schoonaer de; op den Evenenbosch, gec tdastreerd num mer 458 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren groot volgens meting 21 aren 75 centia ren palende oost Frans Bogaert, zuid Adolf Van Wesemael, west den notaris De Pauw en noord Adolj Luyckx. Gebruikt door de weduwe Emmanuel Van Cauter. 25 koop Eene partij Land te Schoonaerde op deu Plesbosch gecadastreerd nummer 1216 met eene grootte van 36 aren 90 centiaren, palende oost M. Jules Van Mossevelde, zuid M De Naeyer wesr M. Arthur Dubois en noord M. Charles Vereecken. Gebruikt door Adolf Van Wesemael. 26. koop. Een perceel Meersch te Schoon aerde iD de Scboonaerdomeerschen gecadas treerd nummers 44,45 en 46 met eene grootte van 41 aren 80 centiaren, palende oost Rosa lie Coopman en M. Parmentier, zuid de wedu we Van Kerckhove en De Bruycker, west Jo annes Van Wesemael eD noord de Schelde. Een deoltje gebruikt door Edmond Merckx en het overige in regie. 27. koop. Eene partij Land te Schoon- naerde op den Dooren, gecadastreerd nummer 1068 met eene grootte van 31 aren 30 centia. palende oost Ivo Van Hauwe, zuid Frans Daelman, west Arthur Veldeman en Adolf Van Wesemael en noord Theophile Duerinck. Gebruikt door de kinderen Joseph Van Heek. 28. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op den Molenkauter, gecadastreerd num mer 347 met eene grootte van 32 aren 60 cen tiaren, palende oost de kinderen De Grauwe, zuid de weduwe Gustaaf Van Den Steen, west de kinderen Lauwaert en noord den weg. Boomprijs fr. 30 Gebruikt door Frederic Rottiers. 29. koop. Eenen Bosch gedeeltelijk om ringd met wallen beplant met Larixen, Wij- men en Schaarhout, te Schoonaerde genaamd de Mot gecadastreerd nummers 1728 en 1729 met eene grootte van 61 aren 50 centiareu pa lende oost Adolf Van Wesepoel, zuid de er ven de Kerckhove, Camiel Cambeel ea volgen den koop, west de baan en Alfred Matthys, noord denzelven en Frans Osselaer. Prijs der Kanadas en Wilgen fr. 800 In Regie. 30. koop. Eanen Schaarhoutbosch zeer wel beplant met Kanadaboomen te Schoonaer de op de Mot, gecadastreerd nummers 1730 en 1731 met eene grootte van 43 aren 90 cen tiaren palende oost Camiel Cambeel, zuid den notaris De Pauw, west Francois en Theodore Vlaminck eu M. de la Grange en noord voor- gaauden koop. Boom en Houtprijs 725 fr. In Regie. 31. koop. Eene partij Land te Schoo- naerdo op den Opstaldriesch, geeadastreerd n1' 1800b met eene grootte van 33 aren palende oost Bernard Vlaminck, zuid Arthur Moeus, west don Armen van Hofstade, noord Francois Temmerman eu August Vereecken. Gebruikt door J. B. Galle. 32. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op Schuitepias, gecadastreerd nummer 813b met eene grootte van 48 areu 80 centiaren palende oost Madame De Pauw eu de erven de Kerckhove, zuid dc Langestraat, west deu ar men van Hofstade en noord Aloise Uyttendae le. Gebruikt door Frederic Van Hauwermei ren. Dit perceel zal opgeroepen worden in 2 dee leu 1° deel de helft ten oosten. Boomprijs fr. 220 2° deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 20 33. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op deu Breedeuakker, gecadastreerd nummer 2147 met eene grootte van 64 aren palende oost Joanues Roef, zuid de erven de Kerckhove, west den armen van Schoonaerde en noord Petrus De Dycker. Gebruikt door J. B. Merckx. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deeleu 1° deel de helft ten noorden. 2° deel de helft ten zuideu. 34. koop.Eene partij Land ook geschikt voor Bouwgrond te Schoonaerde op den Ples bosch, gec idastreerd nummer 1248a met eene grootte van 44 aren 80 centiaren palende oost den steenweg en M. Janssens, zuid madame De Pauw, de weduwe Frederic Verbeke en de kinderen Lauwaert, west dezelve en noord den steenweg. Gebruikt door Frederic Commorman. Dit perceel zal opgeroepen worden ia twee deelen. 1° deel de helft ten oosten Boomprijs fr 60. 2° deel de helft ten westen. Boomprijs fr. 15. 35. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op Schoonaerdekauter, gecadastreerd nummers 217e en 219e mot eene grootte van 25 aren 60 centiaren, palende oost M. Jans sens, zuid Madame De Pauw, west M. Ver- straeten en noord den ijzeren weg. Gebruikt door de weduwe August Wese mael. 36. koop. Eenen Schaarhoutbosch zeer wel beplant met Kanadaboomen te Schoonaer de op bet Hoogmigroveld, gecadastreerd num mer 1372 met eene grootte van 19 aren palen de oost koop 48 en het gescheed met Gijsegera, zuid en west zelve gescheed en noord juffrouw Van der Cruyssen en Jan Huybens. Boom en houtprijs fr. 200 In Regie. 37. koop. Eene partij Land te Schoon aerde op het Wilteveld gecadastreerd num mers 1962 en 1963 met eeue grootte van 13 areu 80 centiaren palende oost M. de la Gran ge, zuid August Verbeke, west Frans Osselaer en noord juffrouwen Uyttendaele. Gebruikt door Petrus Joannes Van Steerte- gem. 38. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op deu Migrodriesch, gecadastreerd num mer 1588 met eene grootte van 9 aren 60 cen tiaren palende oost M. de la Grange, zuid Isi dore Van der Vuiken west de weduwe Auguste Boemans en Doord Theophile Geerts. Gebruikt door de weduwe Pieter Joseph Baetens. 39. koop.Eene partij Land te Schoo naerde, op den Boterhoek groot volgens titel 20 aren 29 coutiaren palende oost de rijbaan, zuid Frans Luyckx gebruiker, west den steen weg en uoord Fr. Goeman. Gebruiker Frederic Goeman. 40. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op het Hoeksken, gecadastreerd num mers 379 e en 379 F met eene grootte van 40 areu 10 centiaren palende oost de weduwe Gustaaf Van den Steen en Leo eeckman zuid de Boschstraat en Theophile Duerinck, west volgenden koop en noord koop 43 en do erven Lauwaert. Boomprijs fr. 120 Gebruikt door Benoit De Hauwere. 41. koop. Eene partij Land te Schoonaer de op het Hoeksken gecadastreerd nummer 382 met eene grootte van 24 aren 40 centiaren palende oost voorgaanden koop en koop 43 zuid Theophile Duerinck. west volgenden koop en noord de weduwe Gustaaf Van den Steen. Gebruikt door J. B. De Bruyn. 42 koop Eene partij Land te Schoonaerde op het Hoeksken gecadastreerd nummer 383 met eene grootte van 30 aren palende oost voorgaanden koop, zuid Tkeophilü Duerinck, west de erven de Kerckhove en noord de we duwe Gustaaf Van den SteeD. Gebruikt door de weduwe C. L. De Lathou wer. 43. koop. Eene partij Land te Schoonaer de, op het Hoeksken, gecadasteerd nummer 380 met eene grootte van 35 aren 10 centiaren palende oost Madame De Pauw, den armen van Aalst, de erven Lauwaert en anderen zuid koop 40 west koop 41 en de weduwe Gus taaf Van den Steen eu noord de hospicien van Dendermonde en den armen van Aalst. Gebruikt door Constant Vlaminck. 44. koop. Eene partij Land te Schoon- naerde, aan de Langestraat gecadastreerd nummer 839 B met eene grootte van 13 aren 50 centiaren palende oost de straat zuid M. Jans sens, west baron de Broqueville en noord Frans Van Swalm. Boomprijs fr. 8. Gebruikt door Frans Van Swalm. 45. koop. Eene partij Land te Schoon aerde op den Plesbosch gecadastreerd num mer 1271 met eene grootte van 13 aren palen de oost Petrus Geerts, zuid Jacobus Michiels west volgenden koop en noord M. Van Heto- ren. Gebruikt door Jacobus Michiels. 46. koop. Eene partij Land te Schoon aerde op den Plesbosch, gecadastreerd num mer 1263 met eene grootte van 24 aren 40 cen tiaren palende oost voorgaanden koop, zuid Jacobus Michiels, west Gustaaf Bosman ea noord Madame De Pauw en M. Van Heteren. Gebruikt door Isidore Van der Vuicken. 47. koop.Eene partij Land te Schoo naerde, op den Plesbosch gecadastreerd nummer 1200 met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende oost M. Janssens, zuid Marie Steeman, west Frederic Verbeke en noord de kinderen D'Hooghe. Gebruikt door Alexander Van Gysegem. 48. koop. Een perceel Meersch te Schoo naerde op het Hoogmigroveld gecadastreerd nummer 1423 met eene grootte van 17 aren 80 centiaren groot volgens metiug 12 aren 60 cen tiaren palende oost Leo Borms, zuid het ge scheed Van Gysegem of de weduwe Gustaaf Van Medegael, west koop 36 en noord Jan Huybens, Jan Rombaut en den doctoor De Naeyer. Gebruikt door de weduwe Gustaaf Van Me degael. Boomprijs fr. 10. 49. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Hoogmigroveld, gecadastreerd nummer 1364 meteeno grootte van 18 areu 70 centiaren palende oost Theophile Geerts en den Armen van WicheLn, zuid Madame De Pauw en Leonie Van Humbeeck, west den notaris De Pauw en noord M. De Coninck-De Windt. Boomprijs fr. 250. Gebruikt door Casimir Van Heek. 50. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Wilteveld, gecadastreerd num mer 1982 met eeno grootte van 6 aren 30 cen tiaren palende oost mijnheer Janssens. zuid Frans De Mol, west en noord Alfons.Van Her- reweghe. Gebruikt door Judocus Uyttendaele. 51. koop. Eene partij Land te Schoo naerde op het Laagmigroveld gecadastreerd nummer 1481 met eene grootte van 23 aren 60 centiaren palende oost het gescheed met Au- degem, zuid en west Serafion Geerts en noord Petrus Huybens. Gebruikt door Aloise De Smet. 52 koop. Eenen Schaarhoutbosch beplant met Kanadas te Schoonaerde op het Heiveld gecadastreerd nummer 1136a met eene grootte van 19 areu 90 centiaren palende oost August Roggeman, zuid de notaris Van De Weyer, west volgenden koop en noord koop 54. Boom en houtprijs 1'r. 220 In Regie. 53. koop. Eenen Schaarhoutbosch be plant met Kanadas te Schoonaerde op het Heiveld, gecadastreerd nummer 1135 met ee ne grootte van 21 aren 10 centiaren, palende oost voorgaanden koop, zuid den notaris Van de Weyer, west Maria Catharina Eeckhout en noord M. Janssens. Boomprijs fr. 400. Gebruikt door Joseph Janssens. 54. koop Eenen Schaarhoutbosch be plant met Kanadas, te Schoonaerde op het Heiveld, gecadastreerd nummer 1137a met eene grootte van 21 aren 50 centiaren,palende oost August Roggeman, zuid koop 52, west M. Janssens en noord J. B. Luyckx. Boom en houtprijs fr. 600 Gebruikt voor 't gras door Rochus Daelman 55. koop. Eene partij Land te Schoo naerde, op den Plesbosch, gecadastreerd num mer 1187 met eene grootte van 26 aren 50 cen tiaren, palende oost Ivo Van Ilauwe, zuid de weduwe J. B. Luyckx, west dezelve en Frede ric Verbeke en uoord J. B. De Bruyn. Gebruikt door Joseph De Rybel. 56. koop. Eona partij Land te Schoo naerde, op Schoonaerdekauter gecadastreerd nummer 2197b met eeno grootte van 29 area 40 centiaren groot volgens meting 29 aren 82 centiaren, palende oost de heeren Herssens, zuid en noord de erven de Kerckhove ea west Jules Moens. Boomprijs fr. 50 Gebruikt door de weduwe J. B. Scheerlinck. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 26 Mei 1Qfl„ Verblijf, Dijnsdag 9 Juni Telkens om 1 ure namiddag ter Estaminet De Vier Winden bij den hoer Eenest LA- DEUZE, te Aalst, op de Keizerlijke Plaats. Er zal geenen derden Zitdag ge steld worden. Aalst, drukkerij van R. Van Brautoghein, Vrijheidstraat 58.

De Dendergalm | 1903 | | pagina 4