Gestort ten voordeele der Missie van Pater De Cooman STAD EN OMLIGGENDE NINOVE. Ban^ue Centrale de la Dendre CACHETTEN TOBY Meerbeke Neyyhem Oultre Gemeenle Detiderwi'ndeke Herstellingswerken 8 Loten BOOMGAARD EEN WOONHUIS Huisraad, Landbouwgerief, Welgelegen Bouwgronden Een Weenhuis en Grond Kerk der H. Theresia Brusselstraat, Nir\ove. Migraines, Hoofdpijn Zenuwpijnei), Tandpijr) en Koortsen Orde der Goddelijke diensten Zondag 17 Januari 6 1(2 uur, Gelezene mis. 7 1 [2 uur, mis voor Juffer Irma Van Espelghem. 9 1(2 uur, Hoogmis. Maandag, 6 1(2 uur, mis ter eere der H. Theresia om eene bijz. intentie. Dinsdag, C 1|2 uur, mis voor Mr Anselmus Van Cutsem. Woensdag, 6 1(2 uur, mis ter eere der »H. Theresia uit dankbaarheid. Donderdag, 6 ]|2 uur, mis voor een overledene. Vrijdag, 0 1[2 uur, mis voor li. H. kastoor Pes- semier. Zaterdag, G lj2 uur, mis voor M* Auguste Van Isterdael. 's Avonds 7 1|2 uur, Lof waren er eenige klassen uitbatingen die niet van rechtswege aan gezegde Wet on- derwo-den waren. Zoo waran er B. V. soorten handels en nijverheden die een ze ker getal werklieden in dienst hebben moe sten.- De Wet van 18 Juni 1930 in voege ge- treden op i Januari 1932 komt dien toe stand, die zoo dikwijls onaangename toe standen teweegbracht zoowel voor bazen als voor ondergeschikten, te wijzigen, r Velgens deze laatste wet zullen dus vanaf 1 Januari 1932 alle uitbatingen met v«el of weinig persooneel, zonder onder scheid, onderwerpen zijn.- Zelfs bedien den van Banken- Notarisklerken- winkel juffers- loopjongens- werklieden van han delaars ef kleine inrichtingen, zonder uit zondering, moeter verzekerd worden in dien den patroon bij ongeval zich niet wil blootstellen aan ontzaglijke uitgaven. Ja zelfs aan ruinatie.- Dus geen uitzonderingen meer— Elk pa troon moet zijn werkvolk laten verzekeren Door het ontstaan der nieuwe wetgeving is het volstrekt noodigaan alle patroons, die niet in regel zijn, hun toestand te doen in orde brengen, Doet uwe verzekering bij eene STEVI- uu iu.-.atcüiijddv, aangenomen is door den staat voor de Verzekeringen op de werkongevallen.- Sluit uwe verzekerin gen af bij eene Maatschappij die U goede waarborgen biedt.- Raadpleegd de agenten en vertegenwoor digers der Maatschappij La Raix Eischt •en kontrakt van deze Maaaschappij en geen ander of wendt U rechtstreeks tot haren Toezichter voor Vlaanderen. Zie aankondiging in dees blad Derde lijst Overdracht Fr. êGO E. H. Moens, pastoor te Poesele 100 De Dender klok 10 Samen Fr. 770 Zondagdienst der Apothekers. Apotheek open van Mijnheer LIEVENS, Burchtstraat Koninklijke Handboogmaatschappij St. Sebastiaan Wij hebben de eer en het genoegen on- ze Eere en Werkende leden aan .te kondi gen dat het jaarlijksch feest van St. Sebas tiaan zal gevierd worden op Zondag 24 Januari aanstaande. Bijzondere uitncodigingen zullen eerst daags volgen. De leden die zouden belet zijn aan het banket deel te nemen worden vriendelijk verzocht onmiddelijk de secretaris te ver wittigen. Het Bestuur. Nationaal werk voor kinderwelzijn Afdeeling Ninove Ome Kleintjes Woensdag 20 Januari uitreiking der premiën om 2 uren ten lokale Union Allu- mettiére fabriek 7, bij de brug. Moeders bezoekt regelmatig de raadple gingen voor het welzijn uwer kindjes. Het komiteit Plaats uwe gelden op rekening in de te Ninove. Handelsregister Aalst n* 1 Filiaal der Société Generale de Belgique, gesticht in 1822. Kapitaal 2 milliard frank. Volstrekte zekerheid. Geheimhouding. Bij de Scouten Het Familiefeest van Zondag 10 Ja nuari 1.1. op touw gezet door de Scouten ten voordeele der Vrije Katholieke Scho len had een tot hiertoe nooit geziene bij val. We mochten er de geëerde tegen woordigheid begroeten van onze Sympa thieken Zeer Eerwaarden Heer Deken, evenals van verscheidene Beschermleden en eene talrijke opgekoinene schaar ouders onzer Scouten, Cubs en Oud-Scouten. De steeds meer en meet gewaardeerde Symphonie Excelsior onder de knappe leiding van den Heer Firmin De Geeter zette het feest in met een wel uitgevoerd stukje. De Heer Lootens, Distriktcommis- saris nam vervolgens het woord en stelde den Heer Debrulle,Gouwconrtnissaris van het Verbond der Katholieke Vlaamsche Padvinders vóór. De Heer Debrulle wees in welgepaste woorden op het doel en de werking der Padvinderij en herinnerde de Cubs-Scouten en Oud-Scouten aan hunne leuze dewelke wederkeeriglijk luid Doel uw best Weest Bereid en Dienen Als concreet uitwerksel der Scouting haalde hij de daad aan van een onzer jonge Scouten, Albert Bogaert, de welke op eigen levensgevaar een drenke linge redde en dank zij de lessen die hij van zijne leiders ontvangen had er in ge- lukte de levensgeesten herop te wekken. Hij wenschte hem van harte geluk na mens het Verbond en spelde hem vervol gens een eereteeken op de borst. Den moedigen jongen viel daarop een dave rend en welverdiend applaus te beurt. De Heer Lootens wenschte ook den ge vierde geluk met zijne onderscheidingen stelde hem tot voorbeeld aan de andere scouten hen aansporend steeds hun leuze getrouw te blijven. De Scouten van Sotte- gem voerden eenige welgelukte nummers uit ter eere van den feesteling. Daarop had de eerste trekking van den wel voorzienen Tombola plaats, terwijl de aanwezigen zich de lekkere dran en en pasteien goed lieten smaken. Er was ook nog eene aangename ver rassing op het programma, namelijk het huldigen van onzen geëerden en geliefden Aalmoezenier den Eerw. Heer Hertecant, ter gelegenheid van zijn tienjarig verb ijf in flons ^midden. Master Hemerijckx schetste in een prachtige en wel door dachte aanspraak de werking en de toe wijding van den Eerwaarden Heer Aal moezenier gedurende het verloopen tijd perk. Huldigde in Hem den priester t-ie werkt voor het heil der jeugd buiten zijne andere drukke bezigheden en die het beste geeft van zich zeiven aan de gods dienstige en zedelijke vorming zijner jongens. Hij verzekert Hem tevens de verdere trouw en genegenheid van Leiders Weest Bereid indachtig, immer aan de zijde van hun priester staan waar er goed te doen is. Als blijk aan erkentelijkheid en liefde der Scouten bied hij Hem een prachtig gesneden houten Rooktaieitje met vier zeteltjes door de Scouten eigen handig bewerkt aan. Een drievoudig, machtig Hip-hip.hoera galmde uit hon derden borsten ter eere van den gevierde. De Heer Debrulle voegt zijne hulde bij deze der Scouten en bied den Eerw. Heer Aalmoezenier nog twee prachtig ingebon den boeken. Ook de Heer Lootens spreekt eer. woord van hulde Daarna komt de Jubilaris aan de beurt en dankt zichtbaar ontroerd voor al de eer Hem aangedaan. Hij verzekerd de scouten zijne immer groeiende genegen heid zegt dat het voor Hem steecs een aangename laak is geweest te midden zijner jonger.s te kunnen vertoeven en schalks voegt Hij er bij dat Hij dank aan hen jeugdig van hart gebleven is niette genstaande de stilaan grijzende haren. Na nog een woordje van dank aan de ouders om hunne tegenwoordigheid, die voor de leiders een steun en een aanmoediging is wenscht Hij ook dë andere feesteling Al- bet Bogaert geluk en wijst op de eer wel ke hij aan de Padvinders van Ninove doet. De Oud-Scoutei Jules Van Cauwen- berghe, Edgard Ca'lebaut en Gaston Van Pttegem zorgen dan voor het luimig ge deelte van het programma waarna de Symphonie nog eenige stukjes ten beste geeft. Tot slot aan dezen welgelukter. avond vverdt het tweede deel van den Tombola die meer dan twee honderd prachtige prijzen be zatte afgedaan, waarna iedereen met voldoening en in de beste stemming huiswaarts keerde. Het Bestuur der Katholieke Vlaam sche Scouten.Cubs en Oud-Scouten houdt er aan al dezen te bedanken die door hun ne milde giften en door hunne aanwezig heid hunne genegenheid hebben betoond aan onze vereeniging en aan het edele werk der Vrije Katholieke Scholen. TEGEN neemt de Te koop in de Apotheek De Rityver NINOVE Bakschieting Op Zondag 24 Januari 1932, Groote BAKSLHIETING naar geldprijzen 50 fr. Vooruit bij Jaak Timmermans, Pamelslraat, 143. Inschrijving van af 0 tot 7 uren stipt, om onmiddelijk daarna te beginnen. Bakschieting. Op Zondag 31 Januari 1932, Groote BAKSCHIETING naar 3 vette konij nen en geldprijzen, bij Louis Van Bossuyt Steenweg naar Aalst, 33 Koekelberg). Inschrijving van af 6 tot 7 uren stipt, om onmiddelijk daarna te beginnen. Bijna versmoord Zekere J B, wonende te Oultre en wer kende in het zijdefabriek De Bodt alhier, was bezig een ketel te kuischen en te her stellen en zat van binnen in het tuig. De werkman T. V. L. die van dat kuischen niets wist kwam zooals gewoonte en zette twee waterkranen open om dien ketel te vullen. Opeens hoorde hij geroep en ge huil die van uit den ketel kwam. Hij ging zien en bemerkte zijn werkgezel die reeds grooter.ddeels in het water stond. Seffens werd ei hulp fbij gehaald om J. B. uit zijn droeven toestard te redden waarin men nog al rap lukte. Moeders. Wilt gij blozende en levendige kinderen geeft hun Ener Siroop of Sarcoglobine beiden zijn opgemaakt met verdikt ossen bloed en uiterst aangenaam van smaak. Zij geven kracht en gezondheid, zullen u \ele ziekten sparen en toelaten tier te zijn op uw dierbaar kroost. Eenig depot APOTHEEK Jos. £)e Huyver, Beverstraat, Ninove. VOLKSVERHEFFING Steenweg op Edtngtn Zaterdag Zondag Maandag 10 Januari 17 Jauuari 18 Januari telkens om 7 1[2 's avoids Prachtige KIN EM A VOORSTELLING Op 't programma 1) Africhting van Apen natuurfilm in 1 deel 2) Die Dames met de groene hoeden verschijnt als mengelwerk in de Zondagvriend groote come- die in 9 deelen 3) Geloot mij, klucht in 2 deelen. Prijzei: der plaatsen 3,50 fr., 3 fr., 2 fr. Zondag namiddag 1 1|2 uur: Kir.dervertooning 1 fr. Kcstelooze raadplegingen. De zitdagen van Mr Adolf Rutten in Den Keiz'r, te Ninove. zijn voorloopig goerhorst. Van heden af zal hij des Zon dags, na de Hoogmis, en den Dijnsdag, van 9 tot 12 uur. iedereen ontvangen op het kasteel Oude Gracht*, te Meerbeke Statie. Burgerlijker) Starjd van tot 14 Januari 1932 GEBOORTEN Mannelijk 4 Vrouwelijk 5 HUWELIJKEN Clément, Van Muylem, 23 jaar werk tuigkundige met Yvonne, Van Butseele, doozenmaakster, beiden te Ninove. Pieter-Jan, Helünci-x, 22 jaar metser te Ninove en Bertha, Van Vartnbergh, 17 jaar fabriekwerkster te Oultre. Emitl, Lannoy, 24 jaar zijdebewerker met Julia, Vanden Beigt.e, 23 jaar luci- ferm. beiden te Ninove. O VER LIJ DEN S Ahxtndrin De Winti', 81 jaar kloos terzuster, Burchtstraat. Theophiel, De Gryse, 57 jaar electrieker Dreefstraat. Philomena, Dauw, 64 jaar z. b. Amei- veld, weduwe Vanden Berghe, J. B. 2 Kinderen van min dan een jaar. Voituren Ford per occasie te koop Torpedo en Conduite intérieure in zeer goeden staat aan 2eer lage prijzen. Zich te wenden tot Frans Van Volxem, Expert-Werktuigkundige 26, Steenweg naar Aalst, NINOVE. Nachtelijke aanranding. De 18 jarige zoon van Gavrie Hertveldt wonende alhier had in Ninove eenige boodschappen geweest doen en keerde rond 12 uur 's nacht per velo huiswaarts. Op den Brusselschesteenweg werd hij aangerand door twee onbekende waarvan er eenen een rijwiel bij zich had. Met volle geweld werd het rijwiel uit zijne handen gerukt. Ga nu terug van waar ge komt werd hem gezegd, de beide schelmen sprongen op de rijwielen en verdwenen in de richting van Pamel. Men verondersteld dat de andere ook een gestolen rijwiel bij zich had Een onderzoek is geopend door de gendarmen van Ninove. die reeds eene huiszoeking gedaan hebben en alle oogen- bltkktn mag men de aanhouding verwach ten van die laffe aanranders. Bolling Zondag 17 Januari 1932 groote Meil- sterbolling naar 3 dikke kalkoenen en geldprijzen gegeven door de Maatschappij De Lustige Bolders ter herberg van EMIEL COPPENS. Tramstatie) Inschrijving van 4 tot 5 uur stipt. Mosselkermis. Zondag 24 Januari 1932. groote iaarlijk- scbe loting naar kalkoenen, Konijnen, enz bij Jozef De Quick, Pouckstatie, alsook mosselkermis en prachtig orkest, Kapel van 0. L. Vrouw van Bevingen Neyghembosch Ter gelegengeid van den feestdag van den H. Antonius, Abt, sedert 1921, jaarlijks van 17-25 Januari, wordt on derhouden eene NOVENE van Missiën, Communiën, Loven en Rozenkransgebed, ter eere van O. L. Vrouw van Bevingen, Bijstand der Christenen den H. Anto nius, Abt en de Pestheiligen, om van den hemel voor de streek te bekomen, de be vrijding van besmettelijke ziekten en de noodige hulp voor Kerk en Staat, in deze benarde tijden. Tezelvertijd, van 18 - 25 Januari, wordt in de Kapel onderhouden, de Octaaf voor de eenheid J'.r Kerk te bekomen. OEFENINGEN In de Kerk 's morgens te 6 1 [2 u. de Mi« der Novene, 's Avonds te 4 1(2 u. het Loh In de Kapel 's avonds te 5 u., Rozen- kansgebed. Op Zondag 17 Januari 1932 groote jaar- lijksche monster HOEKBOLLING naar 1 vette Gans, 5 Konijnen en 5 Hanen 2 kg. Saucissen en verders geldprijzen ge geven door de Maatschappij De Lustige Bolders* ter herberg van Omer De Schrij ver. Molenhoek. Inschrijving vanaf Zondag 10 Januari, om op den 17 Januari van 7 1/2 ure stipt kunnen te beginnen. OPENBARE AANBESTEDING van aan de onderwijzerswoning van 't centrum cp Maandag 25 Januari 932 om 10 ure voormiddag in het gemeente huis. Het bestek bedraagt de som van 21987,38 franken. Aanbiedingen, bij aanbevolen brief te zenden aan den het-r Burgermester vóór 23 Januari, postbestelling. Plans en laster boek liggen ter inzage der belanghebbenden alle werkdagen in het gemeentesecretariaat. De Secretaris, De Burgemeester, 0. Van Ongeval P. De Witte Openbare Verkooping bij RECHTS >1 AC I IT Dinsdag 19 J-inuaii 1932, Studie van Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van en «choonen welgelegen bouwgrond te Meerbeke. Steenweg raar Brussel Notaris VAN ROSSOM,verblijvende te Ninove zal overgaan tot de openbare verkooping van de hieronder beschreven onroerende goederen Gemeente Meerbeke 8 loten boomgaard en schoonen wsigelegen bouwgrond, aan den Steenweg naar Brussel, ge- Rend ten kadaster wijk A, deel van nummer 80f, met eene wederkeerige oppervlakte van 19 a.26ca 20 a. 20 ca 21 a. 50 ca 22 a. 11 ca j 23 a, 36 ca. 24 a. ^Oca 25 a- 88 ca 27 a. 41 ca hetzij te zamen Oi Ha. 84 a. 27 ca. Maandag 2o Januari 1952 Openbare Verkooping van le Ninove, Pollaerestraot, 86 Enkele Zitdag Dinsdag 26 Januari 1932 Beestialerj en Voorraad te Schcpdael Goudveerdgem Kauterstraat. Vrijdag ï1,) Januari 1932 Verscheidene perceelen Bouwgrond Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw, Langestraat Openbare Ver ooping van te Denderleeuw Woensdag 27 Januari 1932 en van Meubelen c.11 Ocuuicu QCWC1KC iluiJ X11U016 ieUZc I rN l TO TOMAAT VAjkKH&..JL boven *llo» Maria, wil aitijd uw kinderen hier aanhooren, In Neyghem'sbosch kapel, waar steeds uw naam zal gloren Kom hier, gij Christen Volk, uit Denderlands landouwen Vereer uw Moeder steeds, aanhoor haar met betrouwen Doer bet ambt van den Deurwaarder LEON PENN'E te Ninove, zal er overgegaan worden op om 9 1;2 ure voormiddag, te Ninove, op de Groote Markt aan het Stadhuis, tot de openbare verkoo ping der volgende aangeslagen goederen i Autocamionnette «Chevrolet», drie zetels, drie stoelen, twee eikenhouten lessenaars, twee schrijf- machienen Smith Premier colTre-fort, kachel, kontrooluurwerk. 2 monteermachietien vloenus» en een naaimachien «Hoffmann» voor .schoen makers. Met gereed geid en zonder kosten voor de koopers. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mijnheer Modest Beeckman, te Meerbeke. Dorp. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te rVinove Graanmarkt, n* 83, zal overgaan tot de openbare verkooping van het hierna besthreven goed s Stad Ninove Een Woonhuis bevattende a) op het gelijk vloers woonplaats, kelderkamer, koer, stal en tuin bj op het eerste verdiep eene slaapkamer en breeden gang, c) verders zolder en kelder, staande en gelegen aan de Pollaerestraat, nr.86, groot in oppervlakte volgens titel 03 sren 95 cen tiaren, palende oost Petrus Bulterys, zuid Mevrouw Weduwe Vanden Bossche-De Bodt. west Charles Tielemans en noord de straat. Bewoond door M* b'rans SShietecatte-Van Snick, zonder huurceel, van week tot week. om 2 uur 's namiddags, ter herbrrg van M' Leon Robert, Br ussclstraat, te Ninove. Bij uitscheiding van bedrijf Openbare Verkooping van Notaris MICHIELS, verblijvende te Onze-Lie- ve-Vrouw-Lombeek, zal ter tuss henkomst van zijn ambtgenoot, Mter VAN ROSSOM, verblij vende te Ninove, Graanmarkt, n 33, ten verzoeke enten huize van M. Kgidius Van Roey-Lieffe- rinckx, te Schcpdael Goudveerdegem, aan de Kauterstraat, op om 8 uren 's voormiddags, overgaan tot de open bare verkooping van Huisraad, commode, eetkast, lijnwaadkast, ta fals, stoelen, spiegels.cuisinière scnoonen \leesch- blolt, bakmouille 2 haverkisten, bascule met ge wichten, fruitbakken kijkers, krabmachien, akker- alm, bijl, houweel, douche, nieuwe drijwielkar, met «algen, breker, mélotteploeg, 2 eggen, slede, aalvat en pomp, schepper, drafput, roosterhouten brandhout, klciërs hopstaken, 4 ladders, beste wanmolen, oogslriek, andere riaken, grepen, pik ken, zeis, mesthaken. aalpomp, aal, mest, strooi, hooi, granen beeten, aardappelen enz. euz. Een zwaar mertiepaard, eene melkkoe, (5e kalf) eene melkkoe, eene vaars, l volkalf) een kalf, 10 maand oud 20 kiekens, 30 jonge hennen. N. B. De beestiaien zijn zichtbaar op Zondag 24 Januari 1932, van 11 tot 15 uur. Uit ter hand te koop Stad Ninove Tvee gerieflijke werkmansbuizen met tuin, staande n gelegen aan de Panielstraat, nrs. 159 en i6y, met eene wederkeerige opper vlakte van 03 aren 4Ü centiaren en 03 aren 4O cen tiaren, v ..or inlichtingen en voorwaarden zich wen- d n ter studie van Notaris Van Rossom, Ninove wel gelegen te Ninove, aan de Weggevoerden- straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Col- legie. Een perceel moeshof, dienstig voor bouwgrond gelegen aan den Doornwcg, gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer 147f, groot in opper vlakte O7 aren 11 centiaren. !n gebruik bij de eigenaars MM. Clement en Edgar Appelmans, schoenmakers te Ninove. Stad Ninove Een perceel bouwgrond, gelegen aan den tragel der Dendervaart met een voo-gevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer 121SL, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Alfons De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. N,B. Voor inlichtingen kunnen de liefhebbers zich wenden ter studie van Notaris Van Rosssm, Graanmarkt, 33. Gemeente Denderleeuw 1) Eene schuur op en met 01 are65 centia ren grond, staande en gelegen aan de Veidstraat, 2) Een perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Halt van lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. 3) Een perceel bouwgrond, gelegen aan den Steenweg op Aalst alwaar hij een voorgeve heelt ,an 23 meters 85 centimeters, palende aan P. De Geyter-Bockstaal. Verdeeld in 4 loten. 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricht gekend ten kadaster wijk B, nummers 1058b en 1059, met eene gezamenlijke oppervlakte van 92 aten 60 centiaren. GemeenteMeerbeke. Een perceel Land, gclegan op het Grootbogaer- develd, gekand ten kadaster wijk D, num. 345a, met eene oppervlakte van 18 aren 90 centiaren, groot volgens titel i9 aren 5O centiaren, In gebruik bij den verkooper Mr Petr. De Smet- Valckenier, tot na het scheren van de eerste vruchten in I931. Gemeente Denderhautem. Een huis met afhangendheden, staande en ge legen ter plaatse genaamd Houtemmeersch» ge kend ten kadaster wijk B, nummer 14480, met eer.e oppervlakte van 03 aren 60 centiaren. In gebruik bij P. Steenhout van maand tot maand omtrent, de Langestraat, tusschen de statie en Dorpplaati De Notaris MICHEL VAN THEMSCHE, te Denderleeuw, zal namens wien het behoort open baarlijk veakoopen Gemeente Denderleeuw Eenen blok schoone bouwgronden gelegen ttts- tchen de statie «n dc Dorpplaats, omtrent de Langestraat, aan de Kiekenborrestraat en de nieuwe straat van lO meters breed gaande van de saelkerij aan de Kiekenborrestraat naar de Dorpplaats, gekend ten kadaster sectie A, nrs, 932ja en 932jb, groot volgens meting 29 aren 03 centiaren, palende noord dc Kiekcnboriestraat, oost de Eerw. Zusters Franciscanessen te Dender leeuw, zuid Mevrouw Vaerman-Callebaut en kinderen en west de nieuwe straat. Verdeeld in i2 leten zooals aangewezen op de plakbrieven. Gnmiddei.jk ingebruiktreding. Eenige Zitdag om 2 uren namiddag ter herberg van Mijnheer Louis Couck te Denderleeuw, Dorpplaats. Bij ticitatie Openbare Verkooping van te DENDERLEEUW. Kiekenborrestraat, De Notaris VAN THEMSCHE te Denderleeuw daartoe in rechte benoemd zal openbaar verkoo- pen namens de ktnderen De Rouck teDenderleeuw met de pleegvormen der wet van la Juni 1816 en teri overstaan van den Heer Vrederechter des kantons Ninove. 1) Een woonhuis gsstaan en gelegen aan de Kiekenborrestraat, gekend ten kadaster sectie A, n 946f met eene grootte van 1 are 30 centiaren, palende ten voorhoofd of ten zuiden aan de Kie kenborrestraat, orai de weduwe Van Laogenhof, noord Alfons-ETans Steppe en west d'cren Couck 2) Een perceel grond gelegen alsvoren, achter het hierboven beschreven huis waarvoor het dient alt lochting, gekend ten kadaster sectie A, n- 947c met eene grootte van 30 centiaren en groot vol gens titel 32 centiaren.

Denderklok | 1932 | | pagina 2