Katholieke Filmliga Kleermakers, kleermaaksters Vraagt plaats Wordt gevraagd Een Woonhuis, Boomgaard Uit ter hand te koop Een Congres der STAD EN OMLIGGENDE Mft'O NAAR ROME TE HUREN TE KOOP TE KOOP TE HUREN Café DE WAAG BESTE HOOIGRAS Alfons Van Alboom Kerk der H. Theresia Brusselstraat, Nirjove Honder winde ke Orde der Goddelijke diensten Zondag H Juni 6 uur, gelezen mis. 7 1|2 uur, mis voor Mr Jan Van der Kelen. 9 1[2 uur. Hoogmis. Maandag, 6 lj'2 uur.mis ter eere van de H.There- sia uit dankbaarheid. Dinsdag, 6 1|2 uur, mis ter eere van den H. Antonius uit dankbaarheid. Woensdag, fi lj2 uur. mis voor Mr Anselmus Van Cutsem. Donderdag, H. Sacramensdag - Afgestelde Heiligdag 6 Ij2 uur, mis ter eere van de Heilige Theresia en H. Berlindis om een genezing te bekomen. 7 1 \2 uur, Hoogmis. Vrijdag, 6 lj2 uur, mis ter eere van de Heilige Theresia uit dankbaarheid voor een bekomen gurst. Zaterdag, 6 1 [2 uur, mis ter eere van de Heilige Theresia uit dankbaarheid. Aile dagen *s avonds 7 112 uur Lof. lie. De heer Fl. Grammens, leider van de Kristen Vlaamsche taalgrensaktie, heeft hiervan de inleiding op zich genomen. 3. Zoomogelijk ook een bespreking worden gehouden over de verntdtrland- sching van het meisjesonderwijs. 4. Ten slotte wordt dan het congres beëindigd door een plechtige huldiging van H. Consciencenaar aanleiding der 50 verjaring van zijn afsterven. De vergadering zal aflooper omstreeks 2 uur namiddag. Allen leden v'in het Da- vidsfonds hebben er toegang toe, en recht tot spreken. Op Zaterdag 17 Juni, te 16,45 uur, radiokwartiertje van het Davidsfonds op de Vlaamsche golflengte. Voor wie te Leuven niet aanwezig was, houdt de heer E. Amter, hoofdsecretaris vao het Davids- fonds, een lezing Na onze jaarvergade ring. Luisteren Luisteren 't Is niet in het Davidsfonds dat K.V.R. O. geboren is, maar van het eerste uur af 6 Oktober 1929 heeit het zich den boreling aangetrokken,en heeft hem maar de were'd ingestuurd toen hij flink en ste vig op zijn beide beenen kon staan 15 Maart 1931.Vorming en inslag gaf htm het Davidsfonds. en een klepper is hij ge worden De radio omroep is echter een machtig kultuurmiddel, en als zoodanig ligt bij steeds in Davidsfonds' bevoegdheid. Niet dat er wordt aan gedacht om het goede bestaande te gaan dwars ziiten of de Ka tholieken Vlamingen een tweede omroep te... schenker. Maar een Vwaitiertje om de maand, eiken derden Zaterdag, var 16.45 tot 17 uur, zal het voortaan een kul tureel praatje laten houden. 23 September Aankomst te Brussel om 7.45 ure. Prijs der reis, 14 dagen, goede hotels 2 ie las trein (3de klas in Zwitserland) 2 300 fr- 3 ie klas trein 2 015 fr. '1 aksen en drinkgeld inbe. r pen. ïnschi ij vingen op het Secretariaat, Lange Kruisstiaat, 4, Gent. De betaling en ir-~hriiving vóór 15 Augustus. Postcheck Dior 'ndssecreta- riaat No 115960. Men wachtte r.oc, s e inschrij ving te nemen want p aatsen is streng beperkt. Velen herinneren zich wellicht nog het congres der Katholieke Filmactie, dat ver leden jaar te Brussel gehouden werd in het bijzijn der hoogste persoonlijkheden van het land. Dit jaar gaat einde Juli een congres voer het Vlaamsche land door te Antwer pen voor Wallonië wordt de maand September uitgekozen en denkelijk de stad Luik. Het congres zal zich meer speciaal dit jaar bezig houden met de grondgedachten, die sinds ettelijke maanden op het voor plan werden gebracht dank zij de werking der Katholieke Filmliga Het publiek me'ster van de film de massa-organisatie der Katholieken op filmgebied Binnenkort zullen wij programma en bijzonderheden mededeelen, maar van nu af aan doen wij een dringender, oproep tot deelname aan al wie in het Vlaamsche land belang steli. in Filmactie en in het gaaf houden der zedelijke waarden van ons volk. Zondagdienst der Apothekers Apotheek open van Mijnheer LIEVENS. Burchtsrtaat aan den Heer Politiekommissaris en Poli tie openlijk hulde te brengen en onzen besten dank toe te sturen Ziehier de uitslag der aankomsten Malfriet, 75 km. in 2 u 33 m 2 Sue- naert, op 1 lengte 3 Van den Broeck, op 1/2 wiel 4 Van Kossem, 10 m 5 De Pil- lecyn op 2 m, 6 Dailly 7 Van den Bosch 8 Martens, 9 Mosselman C, 10 Verways, 11 Van Liefferen, 12 Van Asbroeck, 13 Megaul, op 10 m, 14 Gyssels, 15 Van Be reden. HET BEbTUUR Veloclub St Christoftel Bij nazicht van gedragen klêeren Zoo van dames als van heeren Gelieve goed te overleggen Alvorers ze van kant te leggen. Indien gij uw profijt bemint Heel vlug gij het wel vindt Wendt u tot De Ververij De Regenboog Nevens 't Stadhuis Ninove Koninklijke Harmonie Heden Zaterdag 10 Juni Ziehier het programma der reis inge richt door het Middenstandssecretariaat van Gent, Lange Kruisstraat, 4. 10 September Vertrek uit Gent r.m 5- ure naar Bazel over Elzas-Lorretnen, 11 September Aankomst te Bazel om 5.50 u. Ontbijt in 't buffet. Om 0.95 u vertrek naar Genua, middagmaal in den spijswager. Aankomst om 11.53 u 12 September Morgenverblijf te Genua. Bezoek aan het Campo Sarcto, enz Om 14.05 u. vertrek naar Rome. Avond maal in spijswagen. Aankomst om 23.45 u. en per autobus naar het hotel. 13 tot 11 September Verblijf te Rome, Pauselijk verhoor, bezoek der basilieken en van de merkwaa». digbtdeis der Eeu wige Stad. Een dag autobus inbegre pen. 18 September Om 12.40 u. vertrek naar Assisië. Aankomst om 17.05 u In au tobus naar het hotel langs de Basiliek van Ste Clara. 19 September Verblijf te Assisië. Bezoek van Portiuncula, O. L. Vrouw ter En- geien, Klooster van St. 1 rancisca, e. z. Om 12.09 vertrek naar Florentië. Aan komst te 15.47 u. 20 September Verblijf te Florentië. Be zoek aan den Duomo», museums Pitti en Uffizi. Klooster van San Marco met de Musée vau Fra Angelico, cel van Savonarolla, enz. 21 September Om 8.10 u. vertrek uit Florentië, middagmaal in spijswagen Aankomst te Milaneu om U.55 ure. Bezoek aan den Duomo var. St. CLrolus en de stad. 22 September Vertrek uit Milanen om 6,50 u. langs de bt. Gotthardbaan. Aankomst te Flutlen om 11.55 u. Per Boot ovtr het prachtig Zwitsersch Vierwoudenstedenmeer. Middagmaal aan boord. Aankomst te Lucern om 15.30 u. ertrek naar Bazel. Avond maal in 't statiebuflet en vertrek naar Brussel om 20 u. Eendracht om 8 uur 's avonds, brengt de maatschappij eene se renade aan Mijnheer en Mevrouw Leopold De Schepper Van Houth°m, ter gelegen heid van bun gouden bruiloftfeest. De eere en werkende leden worden daartoe uitgenoodigd, en zullen er aan houder, door hunne tegenwoordigheid eenen blijk van waardeering en geregen heid te brengen aan de achtbare jubilaris sen en hunne achtbare Familie. Koninklijke Handboogmaatschappij St. Sebastiaan. Zondag 11 juni openbare prijsschietir.g van 700 fr. Inschrijving in 't lok-aal bij Is. Van Eaethem tot 2.30 u. De schutters die met den trein van 3 uren aankomen zullen geen scheut verliezen. Op Zondag 16 Juli aanstaande neemt onze Maatschappij deel aan het kampioen schap te Stekene. met 3 peletons. Er zijn rog slechts een oi 2 plaatsen beschikbaar. W ie gaat er nog mee De re s geschiedt per autobus. Op Donderdag 15 juni aanstaan-e H. Sakramenisdag. worden orze ieden \rier- deiijx uitgenoodigd tot de buitengewone prijssciiieting welke zal gegeven worden door ons geacht medelid den Heer Leo pold De Schepper. Es zullen 500 fr. gratis prijzen aangebo den worden. Wij doen dus een bijzonüe- ren oproep opdat a! de leden met hun la- milie aar. dit feestje zouden deelnemen. Dus dezen namiddag vrijhouden. De wip zal te dier gelegenheid versierd wor den. I Houdt u aan het beste altijd, Al wat halt is, steeds vermijdt. Met de chicorei Komt je klaar, zegt bon-papa. Vrouw verbrand Donderdag namiddag was de Wed. Chavatte 65 jaar oud, wonende Geeraards- be gsch.straat, bezig met het eten klaar temaken Zij wilde kolen op de stoof doen toen al met eens hare kleederen vuur vatten en in min dan geen tijd stond zij jn lichte laaie. Up haar geroep kwamen de geboren toegeloopen en verlosten de vrouw uit haren neteligen toestand. Al hart kleederen waren haar van het lichaam .'ebrand en ze had reeds veischeidere brandwonden bel omen. Een bijgeroepen geneesheer stelde met zekerheid vast dat de wonden niet doodelijk zijn. Koers voor Beginnelingen. Verleren Dinsdag hield de veloclub St. Christ-, ffel, met medewerking der Cigaret- ten Belga, der vereenigde herbergiers der Burchtstraat en het Nieuwsblad een koers voor beginnelingen. Te 3.10 uur werden 57 rijders de baan opgezonden om den strijd onder elkaar aan te gaan Door den geweldigen aanzet en door de heerschende hitte was de koers buitengewoon hard vY'ie contakt met den hoofdgroep verloor moest op geen inloo- pen meer denken. De orde bij de aankomst was iets eenigs en zoo kon elk rijder zijn plaats naar be-r hooren verdedigen. We houden er hier Op Woensdag, 10 Juni, had hier de plechtige lijkdienst plaats tot de zielerust van den betreurden heer Charles De Clercq. Sinds vetscheidene jaren bewoonde die heer Coolsenshof, staande op 't grondge bied van Meerbeke. maar zooals al de vroegere bewoners dier hoeve, hield hij het met Denderwindeke, immers Vrede rechter De Buysscher, Madame Maria Cools, Meester De Trover die vóór hem Coolsenshof bewoonden, zetten nooit een voet te Meerbeke, Maar in oogenblikken van lief en leed waren allen Dersderwinde- kenaars. Vooraleer het tijdelijke met het eeuwige te verwisselen drukte hij den wensch uit begraven te worden te Dender windeke en naar zijn laatste rustplaats te worden gedragen door zijn geburen van Dries en Varenberg. Die gehuchten vooral waren hem duur baar. Ieder inwoner ervan zijn hem, en evenveel zijn geachte echtgenoote, dank sc uldig voor bewezen diensten, want dienstvaardig was hij als geen één. Werk man, en landbouwer, en burger stond hij met raad en daad ter zijde. Coolsenshof werd door hem in een echt lustoord herschapen 't is oprecht een pe- rel i:. zijn soort Bloemen en sierplanten, fruitbooraen, prachtdieren waren zijn lust en zijn leven. Twee rnuziekgenootschapper. Vrede- lust De Ware Vi ierden van Dender- wirdrke waarvan hij eerelid was, en De Eendracht)) van Ninove waarvan hij vroe ger voorzitter was, hadden in den droeven stoet plaats genomen en lieten hun treur- marchen door de lucht galmen. Een tallooze menigte volgde den overle dene. Weinig huizen van 't dorp waren niet vertegenwoordigd. Kn uit Ninove, en uit den vreemde was oneindig veel volk op gekomen om een laatste hulde te brengen aan de nagedachtenis van hem die door zijn handel en wandel ieder kon bevallen. Dr. Prové van Ninove, de Voorzitter der muziekmaatschappij De Eendracht sprak aan 't graf de volgende hartroerende lijkreden uit Achtbare familieleden Geachte Omstanders Toen Zondag in den vroegen morgend als ten brutale hamerslag, de droeve mare werd rondgedragen van het ko tstondig overlijden var den Heer Karei De Clercq, en na de eerste oogenblikken van ver- gtommi e, heb ik in den geest onvrijwil lig teruggeblikt, raar den prachtmensch j van over enkele jaren, die toen hij aan het hoofd stond van onze muziek-maat- schappij, en de gelegenheid vond de yolle maat van z;jr<e natuurlijke gaven in het j werk te stellen, als de verpersoonlijking scheen te zijn var. wil en levenskracht, en gebouwd scheer, om zeeevierend al de klippen en hinderlagen des levens te trot- seeren. En nu staan wij hier, en ondernemen voor de zooveelste maal deze treur;ge beevaartweg r.aar het kerkhof, om onzen gewezen Voorzitter naar zijne laatste rustplaats te omgeleiden, zooals wc deden voor zoovele andere van onze trouwe vrienden en medewerkers die te vroeg van ors zijn heengegaan. Er het is nogmaals aan uwen dienaar dat de droeve taak werd opgelegd, om hem uit naam van de Koninklijke Har monie Eendracht in het bijzonder, en uit naam van al de Katholieke Maatschappij en der stad Ninove, eenen laatster, af scheidsgroet te brengen. Ih. wil die taak met liefde vervullen, want daar waar ware vriendsehap heerscht, zwellen de gevoelers en de woorden als van zelfs en met onweer staanbare kracht naar buiten. Gesproten uit eene familie waar de geest van albinisme, en waar het plicht gevoel van zich toe te wijden aan alle instellingen en bewegingen die voor doel hebben de strijd in het goede en om de veredeling van den evenmensch, waar djt plichtgevoel zeg ik, als coet de moeder-: melk ingezogen werd, stond de Heer Karei De Clercq van in zijn prik ste jeugd in de Katholieke beweging, en kon er "lucht geven aan zijne bruischer.de natuur en zijne overstelpende werkaaamheid die geen vermoeienissen scheen te kennen. Maar het is bijzonderlijk in het jaar 1919, toén r.a den wereldoorlog en de wereldramp, hem de ?ware taak werd op gelegd, onze HarmoDte terug uit hare puinen te doen verrijzen, dat hjj de volic maat van zijne natuurlijke gaven heeft gegeven, geholpen door zijnen boezem vriend den goeden en onvolprezen leider en kunstenaar Ernest Anneessens, wiens naam bijna onafscheidbaar is van den zijne;.. Gedieid door zijne ontembare wils kracht, zijnen stouten durf, zijnen geest van ondernemingmet zijn gouden hart onder eene schijnbare ruwe schors, wist hij onze maatschappij tot eenen staat van bloei te brengen, naar denwelken wij hier allen nog terug-blikken, met een gevoel van fierheid en erkentelijkheid en mis schien soms ook met een greintje wee moed. Toen later door het vroegtijdig verdwij nen van den geéérden leider E. Annees- sens al dit prachtwerk terug dreigde te loor te gaan, wist hij met zijnen schran- deren vernuften geest die personen en dien man te vinden en op te wekken, die de afgebroken taak terug zouden opne men en ze doen voortleven in den geest van den stichter. Goede vriend Karei, oude en trouwe makker, mijne woorden schieten te kort om al het goede te zeggen dat ik van rJ weet, en dat ik zou willen zeggen. Maai indien z: ontoereikend zijn toch mag ik u verzekeren dat ze geschreven zijn met gansch mijn hait Vooraleer men uw stoffelijk overschot zal toevertrouwen, aan dezen gewijden grond waarin de voet van het Kristus Kruis staat geplant als het zinnebeeld der eeuwige hoop, wil ik u nogmaals verze- kerer dat uwe nagedachtenis ia ons hart en ons geheugen zal geprent blijven, als het voorbeeld van den onovertrefbaren en 'onvergetelijken leider en van den trou wen vriend. Ik bid God den AJmachtigen dat hij U rijkelijk zou beloor.en voor al het goede dat gij gesticht hebt. in uw al te kort le ven, ten bate van het goede, ten bate van uwen evenmensch en in naam van al uw oude medeleden en vrienden zeg ik u vaarwel, tot op den jongsten dag, als de Engel der Verrijzenis hier zal nomen aan kloppen en roepen Staat op gij allen die gestorven zijt I Een moto, zoo goed als nieuw, zich te bevragen bij M" Marcel Evenepoel, Brusselbaan, Meerbeke worden gevraagd voor mansbroe ken en jongensconfectie. Werk ten huize. Zich aanbieden Avenue Fonsny, Brussel. Steno-dactvlo, vlaamsch fransch goede familie en beste geruigschrif ten. Adres ten bureele van 't blad. Eetplaatsin eikenhout, 2 buf fetten. tafel, 6 stoelen en I spiegel. Zich te bevragen ten bureele van het blad. Deftige meid voor alle werk. Zich te bevragtn het blad. Schoon groot renteniershuis met garage, kunnende dienen voor alle bedrijf gelegen in de Biezeatraat, 32 te Ninove. 2 Gerieflijke nieuw gebouwde Villa met garage, tuin, boomgaard in Jzijo vol len opbrengst en moderne kiekenkot, diers'ig voor het opbrengen van 2090 kiekens, gelegen te Denderwindeke, Sta- tiostraat Vooralle inlichtingen zich te bevragen bij den eigenaar Hyp. Penne, Groote Markt, 16, Ninove. Studie vao Notaris Vaodeveide, Beverstraat, Ninove. Verkooping van Tuin, Erve, Zaailanden, Meerschan en schoone Bouwplaatsen, te Denderwindeke, wijk Onderste Dasseit De notaris VANDEVELDE, te Ninove. ral na mens Petrus v eriez, te Denderwindeke. en de erfgenamen van zijne overledene vrouw Melania MasfrancN, openbaarlijk verkoopen. Gemeente Denderwindeke. Wijk Onderste Dssseit. 1 koop. Een woonhuis met stal en boomgaard groot volgens meting 62 aren 37 centiaren. Sectie C. nummers 15S9a, 15-lOa, 1587a, 1537b, 1588 en 1530a[ex des kasdasters. 2 koop 81 aren 26 cent. volgens meting, zaailand. Sectie C, nrs. 1535 en 1586 des kadasters 3 koop. 22 aren 90 cent. volgens, zaailand. Sectie C, nr 1534a[ex des kadasters. 4 koop. 22 aren 90 cent. volgens meting zaailand, sectie C, nrs 1532 en 1534a|ex des ka dasters. 5 koop. 89 aren 38 cent. volgens meting, meer«ch. sectie C, nr. 1530ajex des kadasters. 6 koop. 38 aren 50 cent. volgens meting meersch. aectie C-. nr 1531b des kadasters. 7 koop. - 08 aren 34 cent. volgens tuin .net kapel eropstaande, sectie C, nrs. 1524b en 1524c des kadasters. 8 koop. 06 aren 17 cent. volgens meting, weide met de schuur eropstaande, sectie C, nr. 1541c des kadasters. 9- koop—08 a. 97 c. volgens meting bouwgrond Sectie C, nr' 1547a|ex des kadasters. 10" koop—08 a.18 c.volgens meting bouwgrond Sectie C. nr. 1547 ajex des kadasters. 11* koop—07 a.75c. volgens meting bouwgrond Sectie C, nr, 1547 ajex des kadasters i2- koop07 a.28c. volgens meting bouwgrond Sectie C nr. 1547 ajex des kadasters. 13' koop06 a.83 c. volgens meting bouwgrond Sectie C nr. 1547 ajex des kadaster. 14 koop—09 a.55 c.volgCDSmetingbonwgrond Sectie C nr. 1547 ajex des kadaster, Boomprijzen Op den 4' koop 25OO fr. Op den 5 koop 600 fr. En op den 6' koop 3000 fr. Voor verdere beschrijving zie de plakbrieven. Enksle Zitdag Woensdag 21 Juni 1933 om 1 uur namiddag,ter herberge van de kinderen Charles Vanderhoudelingen, De.idenvindekeDorp ten bureele van Achtergebouwen met koer en inrijpoort, dienstig voor aile be drijf 36 Geeraardsbergschestraat Ninove, bij P. Verstraeten. Huis met inrijpoort, remise, koer en stalling, 4 groote en schoone ^beneden- plaatsen, 2 bovenkamers en groote zolder drie groote kelders en staande op onge-« veer 2 ar. 60 ca. gelegen te Herlinckhove- bij-Ninove en bewoond door Reré Scheer- linck die het moet verlaten voor 15 Juni. Dienstig voor alle bedrijf, Adres ten bureele van het blad. Richard Coppens Graanmarkt. Ninove. Lekkere dranken en fijne bieren der Brouwerij VANDER SCHUtiREN. Prachtige zaal voor tentoonstellingen, bals en feeatelijkheden. VERHUUR van stoelen en tsfels dienstig voor Soupers, huwelijken, fees ten, enz., aan zeer voordeelige voorwaar den. UIT TER HAND TE KOOP Stad Ninove Een gerieflijk, nieuw gebouwd woonhuis, taet werkhuis eei.er grootte van romdom 25 vierkante meters, dienstig voor schtijriwerker smid of voor het uitoefenen van allen anderen stiel, op en met 03 aren 43 centiaren, volgens meting grond, ge staan en gelegen aan de Pollaerekasseide, Sectie B. deel van nummer lSsl des kadasters, palende oost den heer Dony Van Steenberghe, zuid de commissie van openbaren onderstand der stad Ninove, west Frederik D4 Cooman, noord de kasseide. Het huis is voorzien van pomp en regenwater en van electrische verlichting. Het is verhuurd van maand tot maand. Vooralle inlichtingen wende men zich ter sta die van den notaris VAN DE VELDE, te Ninove. Gemeente Denderwindeke 1* Koop. Een woonhuis met schuur, verdere afhangendbeden en erve, gestaan en gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout, groot volgen» titel 06 aren o4 centiaren, gekend ten kadaster onder Sectie B, nummers 1310b en lSlld met eene oppervlakte van 08 aren 10 centiaren. 2' Koop. 11 aren 62 centiaren zaailand gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout. gekend ten kadaster onder sectie B, nummer i308a met eene grootte van 12 aren 30 centiaren. 3* Koop. Negen tienden onverdeeld van Een perceel tuin gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhoot, groot rondom 05 aren 10 centiaren, sectie B, deel van nummer 13i2b des kadasters. 4' Koop. Negen tienden onverdeeld van Een perceeltje zaailand gelegen te Denderwindeke, wijk Steanhout, gekend ten kadaster onder sectie 3. nummer 1314 net eene grootte van 06 aren 80 centiaren. Alle welke goederen afhangen der nalaten schap van Vital Herregoda. Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw, Langestraat Openbare Verkooping van te bat I Fruithandel?ars, Ondernemers, Schilders voor Uwe ladders wendt U tot het huis Rijtuig- en '.addermaker Nieuwstraat,14; Wetteren Specialiteit van fruit- metsers schilders- enkele- en dubbele ladders tot alle lengten. Teleioon 508 Denderleeuw, Huissegem aten Sas ec Bruggemeerschen De Notaris VAN THKMSCHE te Den derleeuw. zal openbaar verkoopen 1) namens den Heer Senator Moyer- soen te Aalst, het gras wassende in zijnen meersch te Denderleeuw, boven het Sas. op Huissegem, verdeeld in 12 koopen ieder van ongeveer 50 roeden. 2) namens den Heer Lanckmaa te Aalst, het gras wassende in zijnen meersch te Denderleeuw, Bruggemeer schen, groot ongeveer 75 roeden. op Maandag <9 Juni f935 om 2 uur namiddag. Gewone voorwaarden en komptante betaling. UIT TER HAND TE KOOP. Stad Ninove Blok schoone Bouwgronden, gelegen aan den steenweg naar Aalat, ongeveer rechtover de gen darmerie, groot 92 aren 50 centiaren. Gemeente Denderleeuw Twee nieuwgebouwde Woonhuizen aan de Veldstraat. Verachillige peiceclen Bouwgrond omtrent de Langestraat. Voor inlichtingen wende men zich ter studig van voornoemden notaris Van Themacbe. 1 k OB .- I

Denderklok | 1933 | | pagina 2