MEERSCH Architekt Roger Cassiman Hoger Cassiman Algemeene Bankvereeniging WOONHUIS WOONiy ts Ta koop HANDELSHUIS BQUW®R@MDgN Goedkoops BOUWGRONDEN te koop ZAAIILAI»© MIDDENSTANDERS - WERKLIEDEN! WORDT EIGENAARS DRIE WOONHUIZEN Volle vertrouwenStipte geheimhouding Zetels Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtingei\ aan de voordeeligste voorwaarder\ Schoone eike piano, zoo goed als nieuw kunnende spelen met elektiiek en met de 'hand. Matige prijs. Zich te bevragen bij M. Gustaaf Buydens, Butchtdam, Kinove. Studie vaa Notaris Vandevelde, Beverstraat, Ninove. Openbare Verhuring van een te Ninove, in de Burchtstraat. Maandag 20 Februari 1934 Openbare Verkooping. te Oultre, Dorp. Woensdag 28 Februari 1934 Uit ter hand te koop Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. te Denderhautem «Kalverbosschen» Dinsdag 27 Februari 4934 Openbare Verkooping. van schoone te Ninove, Steenweg naar Aalst. Maandag 26 Februari 1934 Huis te huren. Gerieflijk woonhuis te Meerbeke, in de Hiouwstraat, palende aan de post en de erven stevens. Voor de voorwaarden, zich te bevragen bij de eigenaarster juffrouw Germaine Stevens of tot den notaris Evenepoel te Hinove. Uit ter hand te koop 2) Een woonhuis met afhangendheden en hof, goed dienstig voer handel, gestaan en gelegen te Ninove, Steenweg naar Geeraardsbergen, asm- mer 95, Preulegem, met eene opper- lakte van 04 aren, bekend ten kadaster Sectie B, nummer 1796[q. palende aan den steenweg, M. Remi De Spiegelver, M. Dannau en M. Ceu'.erik. Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop. Gemeente Meerbeke Te Huren Dinsdag 43 Maart 4934, Uit ter hand te koop Studie van Notaris Van Themsehe te Denderleeuw Uit ter hand te koop. Gemeente Denderleeuw. Een winkelhuis met medegaande ge bouwen en tuin, zeer goed gelegen en ge schikt voor bouwgronden, gestaan en ge legen Lichtenhoek aan den Molenweg, groot volgens meting 21 aren 66 centiaren gekerd ten kadaster sectie A, nrs 782/ c, 809/ c, 808/s en 808/y met eene grootte van 21 aren 60 centiaren. Verdeeld in vijf koopen Eerste koop Eet winkelhuis en grond, hebbende eene grootte van 9 aren 75 cen tiaren, Het huis begrijpt winkel met garg, eetplaats, keuken, kamer. 2 slaap kamers, bovea nog eene slaapkamer, ver ders schoone kelders, stal, schuur enz. Tweede koop Een perceel bouwgrond met gebouwen van bergplaats er op staan de, hebbende eene grootte van 01 a 21 c. j Molenweg op eene breedte van 7,(50 m. Derde koop Een perceel bouwgrond j hebbende eene grootte van 01 are 21 ca. Vifrde koop Een perceel bouwgrond hebbende eene oppervlakte van 4 aren 84 i ca aan den voetweg op eene breedte van j 6,46 rneters. Vijfde koop Een perceel bouwgrond hebbende eene oppervlakte van 4 a. 66 ca. In gebruik bij Mr Victor Andries bloe- menkweeker te Denderleeuw tot Mei 1934. Studie van Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Heer no taris VAN ROSSOM, te Ninove. Te huren of te koop. Stad Ninove. Een handelshuis thans herberg met in rijpoort, geschikt voor allen handel gele. gen, aan de Steenweg van Ninove-Brus- sel en Ninove naar Edingen, rechtover de nieuwe kerk van den Burchtdam, met groot magazijn kunnende dienen voor ga rage, koer stalling en achter huis, sectie B deel van nummer 1530/a, groot 04 aren 71 centiaren, palende noord den steenweg, Oost Roelandt, zuid Arthur De Decker, west de weduwe Hector Van Lierde. Vrij 1 Oogst 1934. Ailc gemak van betalen wordt aan den kocper verleerd. Verscheidene perceelen Bouwgrond Woensdag 28 Februari 1934 bare Verkooping. van beste te Nederhasselt, (Molenveld), De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Vrijdag 2 Maart 1934 Openbare Verkooping. van een te Liedekerke Nederliedekerke, De Notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Woensdag, li Maart 1934, Openbare Verkooping. van esn W O O N H ÜIS te Denderleeuw, wijk Malegem. Woensdag 28 Februari 1934 Herberg met Erv« te Denderwindeke Dasselt De notaris COSYNS te Meerbeke zal openbaar lijk verkoopen Dinsdag 27 Februari 1934 Uitterhand te koop Gemeente Denderwindeke Een hofstedeken goed geschikt voor handelshuis met afhangendheden van schuur, stallingen en medegaanden tuin. gestaan en gelegen ter plaats genaamd Meerschvoorde gekend ten kadas ter sectie C nummers 885d en 838c, ten deele, met eene oppervlakte van 9 aren 60 centiaren. Bewoond door den verkooper Leopold Clavie Onmiddelijke ingenot cn ingebruiktreding. Stad Ninove Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van Notaris COSYNS te Meer beke. Studie van MUr VAN 0UDENH0VE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping. met grond. te Denderhautem Vondele. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke. GRAANMOLEN Hofstede, Zaailanden en Meersthen te Nederhasselt, Heldergem, Sir.t Antelinckx en Ninove Alvorens een woonhuis te bouwen, aan te koopen of te veranderen Raadpleegt in vertrouwen en zonder verbintenis die U de ontbrekende fondsen in uitzonderlijke voorwaarden bezorgt en daarenboven zeer gemakkelijke terugbetalingen waarborgt Architekt LANGE MUNTSTRAAT, 8, Telefoon 314. NINOVE. Naamlooze Vennootschap Kapitaal ep Reserver\-4SO.OOO.OOO frank ANTWERPEN Lange Nieuwstraat, 70-72, LEUVEN Muntstraat, 9 BRUSSEL Arenbergstraat, 5 Congresstraat, 14 Algemeenen Kunstlaan, 31 de Belgique GENT Sint Baafsplein, 20 te NINOVE: «tel der oude Postcheck 10515. Burchtstraat, 43, Ninove, Telefoon 47 Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS op 0 maand en f jaar, intresten vooruitbetaald. De notaris VANDEVELDE, te Ninove, zal namens de Commissie van Openbaren Onderstand der stad Ninove, overgaan tot de verhuring van Een HUIS, zeer goed geschikt voor handel, met afhangendheden, bergplaats en erve, gestaan en gelegen te Ninove, in de llurchtstraat, gekend ten kadaster onder Sectie B, nummers 1088K en 1088F met eene grootte van 04 aren 60 centiaren, paiende van den eenen kant aan den heer Key- meulen, en van den anderen kant aan het Bur gerlijk Hospitaal vau Ninove. Laatst bewoond geweest door Maurice De Dender. Dees goed wordt verhuurd tot 31 December 1937. Ingebruiktreding 1 Maart 1934. De huurder zal eene goede solvable, solidaire borg moeten aanstellen. Enkele Zitdag om een uur namiddag, in het Burgerlijk Hospi taal, Burchtstraat, te Ninove. De liefhebbers kunnen inlichtingen inwinnen, ter studie van den notaris VANDEVELDE, Be verstraat, 5, Ninove. van eem welgelegen De Notaris VAN DE VELDE, te Ninove, zal namens de kinderen De Boe eu Van Eerenbrugh, Openbaarlijk verkoopen Een schoon en welgelegen woonhuis met afaan- gendheden en erve, gestaan en gelegen teOultie, aan de Plaats, inhoudende volgels titel 10 aren 76eeniiaren, gekend ten kadaster onder Sectie A, nrs. 1078 hen 1070 i met eene oppervlakte van 10 aren 30 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Het huis bevat gelijkvloers vier schoone plaatsen. Op het verdiep vier schoone, groote slaapkamers. Verders geriefelijke kelder en schoo ne zolder. Enkele Zitaag «m 1 uur namiddag, ter hcrberge van René Arys, te Oultre, Dorp, Stad Ninove Eerste koop. Een woonhuis met koer, sta! en tuin, gestaan en gelegen te Ninove, in den Pol der, gekend ten kadaster onder Sectie B nr 16761 groot volgens meting 03 aren 52 eentiaren Tweede koop. Een woonhuis met koer, stal en tuin, gestaan en gelegen te Ninove, inden Pol der, gekend ten k ter onder Seetie 3, nr 1676 k, groot volgens meting 03 aren 60 centiaren 'Onmiddellijke ingebruiktreding. Om te verdeelen Openbare Verkooping van Dc Notaris AlbertE VENEPOEL, verblijvende te Ninove. Graanmarkt, 47. daartoe in rechte be noemd, zal namens de erfgenamen der eehtge- nooten Alois Roggeman-Malfroy, ten overstaan van den Heer Vrederechter des kantons met de pleegvormen der wet van 12 Juni l«lo, overgaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven onroerend goed Gemeente Denderhoutem Eenige Koop 39 aren 50 centiaren meersch, gelegen te Denderhoutem, ter plaats genaamd de e Kalverbosschen bekend ten kadaster Sectie C summers 219 en 220. Onmiddellijke ingebruiktreding. De koopprijs zal vastgesteld worden op de ver kooping. Enkele Zitdag om 1 ure's namiddags, ter gehoorzaal van het Vredegerecht te Ninove (Stadhuis). De Notaris Albert EVEN SPOEL, vwblijvende te Ninove. 47. zal namens Mevrouw Weduwe L. Ohysels, te Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van hierna beschreven onroerende goederen Stad Ninove. Koop 1. 4 aren, 12 centiaren bouwgrond, te Ninove, steenweg naar Aalst, met eeoe breedte van 6 meters. Koop 2. 8 aren. II centiaren bouwgrond, te Ni nove, gelogen als voorgaanden koop met zelfde breedte aan den steenweg van 6 meters. Koop 3. 3 aren. 50 eentiaren bouwgrond, te Ninove. gelegen als voorgaande koopen, met zelfde breedte aan den steenweg van 6 meters. Onmiddelijke ingebruiktreding. Al deze per- «ooien hebben eene gemiddelde diepte van 60 m. Enkele Zitdag. •s namiddags ter herberge Van M. vsidoor Van Laothem genaamd In den Doorn te Ninove, ■teeaweg naar Aalst. Thans bewoond door den eigenaar VI. René Tembuyser-Van Dyck te Ninove Gemeente Meerbeke b) Welgelegen bouwgronden aart den steenweg naar Brussel. Schoon gerieflijk woonhuis met afhangendbe den en hof, gestaan en gelegen te Meerbeke, Kiein Brabant, 21 met eene grootte van 07 asen 10 centiaren. Thans verhuurd aan 50 fr. per week. Een schoor, en gerieflijk burgershuis, te Meer beke. aan den hoek der Nieuwstraat. Thans be woond door jufvrouw Germaine Stevens. Zich te bevragen bij den notaris Evenepoel, te Ninove, of tot de eigenaars, de kinderen Stevens. Stad Ninove Uit ter hand te koop. Een gerieflijk handelshuis met afhangendheden hof en ruime inrijpoort, dienstig voor allen handel gest an en gelegen te Ninove, aan de Wegge voerdestraat, thans dienstig tot herberg, met eene grootte van 06 aren 15 centiaren, palende aan Mr Birmant. Mr Jos. \'an Belleghem, de steenweg en het Papenwegje. Voor alie inlichtingen zich wenden tot voor noemden notaris Evenepotl. b) Welgelegen bouwgronden in de Pamelstraat Nederwiik, steenweg naar Aalsten Denderhr.utet 1) Een nieuwgebouwd en gerieflijk Handels huis met afhangendheden en erve, geslaan en gelegen te Ninove, in den Nedcrwijk (rechtover de fabriek der heeren Merckx dienstig veorallea handel. 2) Een nieuwgebouwd Werkmanshuis met af hangendheden, gestaan en gelegen te Ninove, in den Nedrewijk, palende aan vovrgaamden eigen dom. Zich te bevragen bij vesrnoemden notaris Eve- nepoel, te Ninove, of bij den eigenaar, M, Cyrille Van Londorsele, te Ninove. Nederwijk. Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove. op het Niepersveld. met eene grootte vol gens beliefte van de kooper. Twee aaneenpalende nieuwgebouwde werkmans huizen nat; afhaneendheden en hof, gestaan en gelegen te Ninove, op het Niepersveld palende aan Jos. Van den Berghe, Petrus Van Laeren, de straat en de erven Prové. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den ei genaar, M. Philemon Van Bossuyt, te Ninove, Eene, of tot den notaris Albert Evenepoel, Ninove Graanmarkt, 47. 2) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Denderhautem, en aan de Lange- muren. Zich wenden ter studie van voornoemden nota ris Evenepoel, te Ninove. Graanmarkt, 47. 1) Schoone perceelen beuwgrond, inet grootte naar ieders beliefte, gelegen te Meerbeke, aan dea steenweg naar Brussel. 2) Een perceei weide gelegen te Meerbeke, aan de Wolfputstraat, met eene grootte van ongeveer 02 Hectaren. Voor alle inlichtingen zich wenden ter Mudie van de notaris Albert Evenepoel te Ninove, Graanmarkt. 47. 4) Een nieuwgebouwd woonhuis, met afhan gendheden, gestaan en gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Brussel, met eene oppervlakte van 84 centiaren, palende aan den steenweg. M, Schoonjans en M. Vergaile. Dit g->cd is verhuurd 275 fr. per maand. Een woonhuis, met erve, gestaan en gelegen te Meerbeke, ter plaats genaamd Vierhoek be kend ten kadaster Sectie B, nummer 382;i, palen de aan de straat, Oscar De Bolle en Ernie! Gouts- wilders, met eene oppervlakte van een are. Zich te bevragen ter studie van voormelden no taris Evenepoe!, Goed zaailand gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Aalst, groot 0177 Aren. Zich te bevragen ter studie van notaris Evene- poe! voornoemd. Qemtente Denderhautem. Drij aaneen palende Woonhuizen metafhangen en grond ter wijk Voudelen aangewezen ten ka. daster Sectie A. nrs 5gaen 59e, als groot negentien aren veertig cent. doorsneden met de 6teenweg op Aalst. Verdeeld in 2 deelen. Enkele Zitdag te 2 ure ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Ninove. Gemeente Denderhautem Een schoenen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime afhangende gebouwen op de Dorpplaats. Te koop in zijn geheel of in doelen met breedte ter straat naar beliefte u Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. S«b«en en welgelegen bouwgronden te Welle. 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant en aan de Wed.V<tn«eu Brande. Uit ter hand te koop Gemeente Teraifene Jan Baptist Callebautstraat. Een burgershuis met tuin, staande en gelegen aan de Jan-Baptist Callebautstraat, ter plaatse Maybremptgekend ten kadaster wijk A, nr. 116 groot in oppervlakte volgens meting 04 aren 37 centiaren. Dit huis is vsorzien van elektrische verlichting en van put- en regenwater. Het bevat a) op het gelijkvloers.- gang, trap en voor plaats, eetzaal, keuken, koer cn tuin. b) op het eerste verdiep drie slaapkamers. c) op het tweede verdiep twee slaapkamers en i zolder. Gemeente Liedekerke. Een perceel meersch, gelegen ter plaats g naan-.d Doorn gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, groo; 50 aren 50 centiaren, paier.de aan Lercangei, Rollier en den tragel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Stad Ninove Een gerieflijk werkmanshuis met tuin, staan de en gelegen aar. de Pamelstraat, nr. i6g, met eene oppervlakte van 03 aren 4O centiaren. wel gelegen te Ninove, aan de Weggevoerden- straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Co- legie. Een perceel bouwgrond,gelegen aan den tragel aer Dendervaart met een voorgevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Aifons De Schepper, den tragel en e» anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Teralfeoe. Een woonhuis met tuin, staande en gelegen ter plaats genaamd Breedcweg met eene oppervlakte van 0*2 aren 60 centiaren 98d m2 In gebruik bij M Alphons Sterckx Gemeente Denderleeuw 2) Een perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Hallvan lddcrgem. groot in oppervlakte 14 aren. 4) Eeri perceel bouwgrond gelegen ter plaate genaamd Stiicht gekend ten kadaster wijk B, nummers 1058b en 105g. met eene gezamenlijke oppervlakte van 6 meitrn 80 aren. Voor plans en inlichtingen nopens voorschree vene goedertn, kunnen de liefhebbers aich wen den ter studie van Netaris VanRossom voornoem- Rysveld gekend ten kadaster seetie B, nu®" mer 66Sb, met eene oppervlakte van 69 aren 10 centiaren. VerdeoU in 2 loten. 3. Stad Ninove VII. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats Galgenveld gekend ten kadaster seetie A, num mer 570a, met eene oppervlakte van 10 aren 20 centiaren. Al deze geederen zijn ingebrnik bij de e'Se" naars, Mevrouw Weduwe Cornells Vander Schueren-Jacobs en Kinderen te Nederhasselt. Aanstaande ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 ure stipt namiddag, ter herberg_ In 't Pa viljoen gehouden door sieur Urbain Van He- ghe. te Nederhasselt-Slettem. BELANGRIJKE BEMERKING Slechts tn 't geval dat de te verkoopen goederen niet ver hoogd wierden tot vijftienmaal het kadastraal inkomen, zeu er een tweede zitdag plaats hebben. Gemeente Nederhassalt. Een perceel beste zaailand gelegen ter plaats genaamd Molenveld gekend ten kadaster Sec tie B detl van nummer 522 met eene opperviakte volgens meting van 31 aren 90 ca. en palende noord De Neve, west Philemon Beazaer Cosijns, zuid den voetweg en oost Petrus Brewée. Ingebruik bij 1. Frans Sterck-Cosijns, 2. Edmond Cesijns, 3. Philemon Beazaer-Cosijns. Ingebruiktreding na het scheien der eropstaan de vrucht. Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag ter herberg van sieur Frans Sterck-Cosijns te Nederhasselt, nabij het Dorp. Gemeente Liedekerke. Een woonhuis met afhangendheden en grond, gestaan en gelegen wijk Nederliedekerke groot in oppervlakte 92.50 centiaren, en gekend ten kadaster sectie A nummer S94L Laatst bewoond do»r den eigenaars echtgenoo ten Franciscus De Brabanter-De Smedt. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag, ter herberg in Quo Vadis genouden door sieur Octaaf Van den Broeck te Denderleeuw. Huyisegem. De Notaris COSYNSte Meerbeke, zal openbaar- lijk verkoopen. Gemeente Denderleeuw. Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaanden tuin, gestaan en gelegen, wijk Male em, gekend ten kadaster sectie A, deel van nummer 1526, groot 4 aren 5 cent. Bewoond door den eigenaar Remisius De Vuyst Sttenhaut. Ingebruiktreding, 2 maand na de toewijzing. Enkele zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van Mr. Adoll Bosnians nabij het Sas, Huissegem Denderleeuw. Door uitscheiding van bedrijf. Vrijwillige Openbare Verkooping. van een nieuwgebouwde Gemeente Denderwindeke. Een nieuwgebouwde woning, ingericht voor herberg, gestaan en gelegen wijk Dasielt, met af hangendheden en medegaande erve, gekend ten kadaster seetie C, vroeger nummer I429, 1428b, 1428a en 1227, met eene oppervlakte van 21 aren, inhoudende volgens titel l9 aren 20 centiaren. Bewoond door den eigenaar Isidoor Van Vree- kom-De Sutter. Ingebruiktreding 1 Mei 1934. Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag, in de te verkoopen her berg. Gemeente Haeltort Een woonhuis met stalling, steenput en pomp, gelegen op het Mespslrot, gekend ten kadaster sectie A, deel van nummers 1492 en 1498, met eene oppervlakte van 6 aren 15 centiaren. Boomprijs 200 frank. Bewoond door M. De Troyer Remi. Onmiddellijke ingenottreding. Ingebruiktreding 1 Maart 1934. Een werkmanshuis, met tuin, gestaan en ge legen aan het S&vooistraatje, dragende het huis nummer 46, gekadastreerd seetie B. n. 1858l(0«i, groot 9y centiaren, palende aan de straat, aan Gustaaf Geeroms, Franciecus De Winne en Ma dame Hanssens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Bewoond door Omer Hutsebaut en verhuurd per week. 1. 13 roeden bouwgrond gelegen aan den steen weg op Aalst, nabij den Doorn, hebbende eene breedte van 6 metes. 2. Een handelshuis, nabij de post, Pamelstraat bewoond door M. w. De Prijck. 3. Een eigendom met magazijn en inrijpoort «n 4 woningen appartementen ter zelfder plaats en ligging als voorgaande Verhuurder ervan Alois Van der Scheuren. Gemeente Denderleeuw Een welgelegen woonhuis met afhangendheden an erve gestaan en gelegen ter plaatse genaamd «Lichtenhoek» gekend ten kadaster Sectie B num. 1045p/ex groot circa een are en palende west de straat leidende van den Lichtenhoek naar de Be- termeikstraat, zuid Jacobus Van Holsbeeck, oost Amedé Wijnant, noord de verkoopers. Bewoond door Jan-Baptist Van Valckenborg Een Woonhuis met afhangendheden, stalling, remiie en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem, aan der. Molenweg, groot in oppervlakte drie en zeventig centiaren, paiende noordden Mofenweg, oost Frederik Sarnin, zuid de weduwe en kinderen Jan-Baptist Wynant west Felicien Ruyssevsld. Bewood door Eduard Van der Stockt. Bij Lieitatie. van De Notaris René VAN ROS1EM te Ninove. daartoe aangesteld bij vonnis der rechtbank van eersten aanleg te Audenaerde zal met de pleeg vormen der wet van 12 Juni i816, ten overstaan van d'heer Vrederechter des kantons Ninove en met de tusschenkomst vaa zijn ambtgenoot de Notaris Edgard VAN OUDEN HOVE te Dender hautcm ter hieronder gestelde aitdag, openbaar verkoopen Bij gedwongen onteigening Openbare Verkooping. van een nieuwen opgerichten modernen De Notaris COSYNS ie Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aanleg te Audenaerde, in date Janu ari 1934, sal ten overstaan van den heer Vrede rechter van 't Kanton Niuove, en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst I854 openbaar verkeo- pen 1. Gemeente Nederhasselt I. Eene hofstede met afhangendheden en nieu wen opgerichten cylindermolen, laatst geperfec- tionneerd stelsel, verders boomgaard, tuin en land, ter plaats geDaamd Terbert gekend ten kadaster seetie A. uummers 29OC, 2g0d, 267. 2C»b 266c en 266[a, met eene oppervlakte van 85 aren 40 centiaren. II. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Terbert groot 22 aren 10 centiaren, gekend ten kadaster sectie A, nummers 253 en 564. III. Een perceel land, gelegen in de Leebeke, of Grooten Asbosch, gekend ten kadaster Sectie B, nummer 93, met eene oppervlakte van 37 aren 10 eentiaren. 2. Gemeente Heldergem IV. Een perceel hooiland, gelegen ter plaats Stockt gekend ten kadaster seetie A, nummer 491a, met eene oppervlakte van 9i aren 10 centi aren. Verdeeld in 4 loten. V. Een perceel land. gelegen ter plaats ge naamd Ninoofsehe Watervalle gekend ten adaster sectie A, nummers 701b en 701e, groot 40 aren 30 centiaren. 3. Gemeente Sint-Antelinckx VI. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats Crédit genéri

Denderklok | 1934 | | pagina 3