9e Nieuwe Wejcode ARNOLD PAUWELS KLOKKEKLANKEN STAD EN OMLIGGENDE NINOVE Brief uit Lieferinge. JSeyqhem Banque Centrale de la Dendre Woonhuis met Erve en Tuin BERICHT AAN DE COIFFEURS EN COIFFEUSEN Specialist voor de permanente-ondulatie HUIS PAUWELS. Kerlt dar H. Tharesia Brusselstraat, Nir\ove. Oullre Burgerlijken Staijd van 1-11 tot 15-11 1934 Burgerlijke Staijd van 5 tot 12-11-34 BURCHTSTRAAT, 2, NINOVE TeL 212 van Orde der Goddelijke dienster Zondag 18 November 1954 6 1|2 uur, geleztn mis. 7 1/2 u. mis voor Mr Remi Cornells. 9 1/2 Hoogmis. Maandag, 6 1|2 uur, mis voor twee overledenen. Dinsdag, C 1|2 mis voor Mr. Richard en Desiré Van Laethem. Woensdag, i) lj2 mis voor Mr. en Mev. Louis Walt- niel en soon Maurice. Donderdag, .6 1|2 mis voor Mm. Barbara De Duffe- leer echtgenoot en zuster. Vrijdag, 6 lt2 mis voor Mr. en Min. J-B De Duffeleer en overleden kinderen. Zaterdag, li Ij2 mis voor een overledene, s'avonds Lof om 7 1j2. van Benedikt en Voertuigen uitsluitend dienend tot personenvervoer. Kilometersnelheid per uur B Andere voertuigen dan diegene bedoeld onder A hierboven. Kilometersnelheid per uur. 3. De Minister van Openbare W erken mag de cijfers uit kolom 3 van bovenstaan* de tabellen verhoogen voor de voertuigen voorzien van bijzondere elastische ban» den 4. Hij kan daarenboven vergunningen verstrekken om voor voertuigen, gebruikt door diensten voor gemeenschappelijk ver voer van personen of voor bepaalde trajec ten, grootere snelheden dan de hiervoren voorziene maxima toe te laten. 5. Worden, voor de toepassing der be palingen van dit reglement, met onbutg- Evangelie van den zes en twintigsten Zondag na Pinksteren. De evan gelist Mattheus vertelt paumgeu v..* ----- ons de zoo typische en I zame banden gelijkgestel J, de elastische ons de zoo yp centimeter waaraan de breedte, op treffende parabel van het mestèrdza&dje en het zuurdeeg; Het rijk der hemelen zet de rie®r 8 lijk aan een mosterdzaadje dat iem n nam en op zijn akker zaaide. Het is wd het kleinste var. alle zaden, doch als he« opgewassen, is het grooter dan de moes kruiden en het wordt een struik, zoodat de vogelen des hemels komen en in zijn takken nestelen. Een andere 8^9" zeide H'j hon Het rijk der hemelen is gelijk aan zuurdeeg, dat een vrouw nam en mengde onder drie maten me het meel geheel was gezuurd. Dit alles z<m Jezus tot de scharen m gelijkenissen en zonder gelijkenis sprak Hij niet totben> opdat vervuld zou worden, wat door den profeet was voorzegdIk zal mijne mond openen in gelijkenissenen openba ren, wat verborgen was van de grondves ting der wereld. Beste lezers, dat zaadje waarvan Christus hier spreekt, brengt eene plant voort, die in Oostersche landen de hoogte van een grooten struik bereikt. Het is een beeld van de H. Kerk, klein en verborgen in het begin, maar zich uitbreidend ove. geheel de wereld. Met het rijk der he melen is dus bedoeld de Kerk van Christus die met hare leer en hare gena den het geheele leven van den menschen van de geheele maatschappij moet door dringen dikte of degene, gelijk welk punt van den omtrek, niet meer de helft bereikt van de breedte, aan gegeven in het signalement van bet voer tuig (i. Indien de wielbanden van verschil lenden aard zijn, stemt de geoorloofde snelheid overeen met de minst buigzame sooit 7. Wanneer een voertuig er een ol meer andere sleept, is liet totaal gewicht, in aanmerking te nemen voor het toepassen van bovenstaande tabel, bet totaal gewicHt van den trein. 8. De voertuigen waarvan sprake in de 2 bovenstaande tabellen moeten goed zichtbaar, rechts op de achterzijde van .iet voertuig, een snelheidsplaat voeien over eenkomend mee model nr 9 uit de bij dit reglement gaande tabel IX en aangevend de toegelaten maximumsnelheid. 9. Die plaat wordt geleverd door den eigenaar, den houder of den vervaardiger van het voertuig. 10. Het aanbrengen van die plaat is niet vereischt voor de voertu'gen, die voor ten bijzonder doel door het leger gebruikt worden. i Afdeeling X. Verkeersvoorrang- 1Hiërarchie der wegen. Art. 50. Tot regeling van het verkeer aan de splitsingen, aansluitingen of krui- singen worden de openbare wegen, op ie plaatsen en bij het naderen er van, als hoofdwegen of als secundaire weger, be schouwd. Art. 51. Worden steeds als secundaire wegen beschouwd. 1. De aarden wegen 2. De openbare wegen die niet verder dan de aansluiting loopen 3. De gedeelten van openbare wegen, zelfs hoofdwegen, voorzien, bij het nade ren van een splitsing, aansluiting.of krui sing, van een omgekeerden gelijkzijdigen driehoek. De dwarsverbindingen tusschen de rij wegen van eenzelfden openbaren weg. Art. 52. In de bebouwde kommen, wor den als hoofdwegen beschouwd, in de hieronder aangegeven volgorde 1. De openbare pleinen 2. De openbare wegen met meer dan een rijweg, wanneer op ten minste een hiervan een spoorlijn loopt De openbare wegen met meer dan een rijweg 4. De openbare wegen, waarop twee ot meer spoorlijnen loopen 5. De openbaie wegen, waarop een spoorlijn loopt. Art. 53. I. Buiten de bebouwde kom men worden als hoofdwegen beschouwd A. De volgende radiale wegen 2. Deze laatste wegen zijn evenwel se cundair ten opzichte van de radiale we gen. Leon Le Clair, zoon Julia Vande Maelen. HUWELIJKEN1 Albert Suenaert, 22 jaar, werkman te Denderhautem, met Helena Watnpont, 18 jaar, fsbrekwerkster te Ninove. OVERLIJ DENS 1 kind van. 6 maand. 1 levenloos kind. zekerheid koesteren dat de offers der strij ders de vruchten zullen dragen, die doo- den en levenden van die offers verhoop ten De vrees, de achterdocht bekruipt ons, dat de oorlog opnieuw orze bescha ving bedreigt, scherper en onheilspellen der dan ooit. Het is hier de plaats niet en het is ook de dag niet om daar al te diep op in te gaan. Doch wij kunnen ons toch niet be letten te denken, wanneer wij hier voor meest Desuiuiu».»- j dezen gedenksteen staan, opgericht ter na- is de politieke krisis gedachtenis van onze gevallen wapenbroe- welke wij deze week I ders. dat de overlevenden niet gewild of niet vermocht hebben woord te houden slechts kom dan naar deze opvoering zien. Prijzen 1 rang 6 fr. 2" rang 4 fr. Wat ons nu het meest bekommert dat beleefden. Als eene regeeiing die bet zoo goed meende met on ze economische red ding, onder den drang van allerlei kuiperijen en campag nes zich gedwongen ziet af te treden voor aleer haar werk ten einde was, aan vra gen wij ons af, of de taak van de nieuwe regeering nog wel menschehjk is 5 Kabouter. Herdenkingsfeest van den Wapenstilstand Hel feest stond dit jaar in het teeken van verbroedering van al de oud-strijders, zonder onderscheid van politieke kleur. De Hoogmis werd gezongen ter »»tent«e der gesneuvelde soldaten en burgerlijke slachtoffers van den oorlog. Om 11 "Ur waren alle oud-strijders en een groote menigte in ingetogenheid vereenigd rond den Gedenksteen de. gesneuvelden van den oorlog, aan we.ks voet bloemen werden neergelegd. De Heer Paul DE MÜN T, groot-m- valied onzer stad, sprak de volgende redevoering uit Beste Makkers, Zestien jaar is het geleden dat, onge veer cp dezen stond, de klaroenen op de slagvelden en de sirenen achter het front, het bevrijdingssein aanhieven. Bijzonder aangrijpend moet dit oogenbhk geweest zijn voor de strijdersin de vuurlijn, die zich al met eens weer eens mochten op richten als vrije menschen en niet langer moesten kruipen en schuil gaan als opge jaagd wild. Doch welk een opluchting, voor allen, ook voor de soldaten die niet in het vuur zaten, ook vnor de opgeëisch- ten. voor de uitgewe' en burgers, voor onze ouders en verwanten ïer in het be zette gebied. Vrede 1 dat was de terugkeer naar huis, het weervinden van de kozende haardstede, het weerzien van de dierba ren het leven dat weer zijn normalen loop nam. Hoe hadden wij daar naar ge tracht en welke offers hadden wij niet, dag aan dag, gebracht, om dit kostbaar pand te veroveren de bevrijding van bet land, vrede en nooit oorlog meer Eilaas, wie van ons, wanneer hij schouwt op de dreigende wolken die zich ten allen kanlen ophoopen, kan nog ae tegenover hen. Het kan ons slechts met zorg en bedruktheid vervullen, te over wegen dat de diepe les, die het rnensch- dom uit den wereldoorlog had moeten ha len, verloren ging. Beste makkers, ik ben bijna besc laamu, geraakt in mijne waardigheid van mensch, hier zulke woorden te moeten spreken. Doch ik doe het, omdat dit een plicht van eerlijkheid is tegenover de dooden. Ik doe het, in de hoop dat, op den boord van den afgrond waar wij zienderoogen gedreven staan, de oogen mogen opengaan, de menschen mogen tot bezinning komen en zeggen Neen. het mag en het kan niet, i dat de tien miljoen dooden, de twintig miljoen gekwetsten, de honderd miljoen gebroodroofden uit den jongsten oorlog, I vergeefs zouden gestreden en geleden I hebben. Neen, het zal niet, dat wij viij- willig en moedwillig een ramp zouden over ons haler, en het erf van eeuwen zou den verwoesten met eigen harden. Ik weet wel, waarde makkers, dat wij weinig vermogen om den koers der ge schiedenis te wijzigen doch het is ten minste een gewetensontlasting voor ons, strijders, onze medeburgers te waarschu wen voor het gevaar dat zich opstapelt. Wij leugen hier, zooals alle jaren, een krans neder, symbool van onze trouw aan de dooden. Dit jaar zouden wij aanonzen Samenwerkende Maatschappij c De Ster Overdekte Wip. Rechtover de Statie. ZONDAG 18 NOVEMBER Groote Schieiing 580 tr. Vooruit 2 Hoogen van 70 fr., 4 Zijden van 50 fr., 4 Kallen van 30 fr., 3 Laatsten 25,30,40fr 5 geprimeeide van 5 fr. méér. Inleg 20 fr. Terug 15 fr. Gewone voorwaarden. ZONDAG 25 NOVEMBER öroote KalkoenenschietiHg 13 dikke Kalkoenen 2 Hoogen, 4 Zijden. 4 Kallen, 3 Laatsten. Inleg 17,50 fr. Terug 10 fr. Gewone vooiwaarden. Schieting van 2 lj'I tot 6 Ij2 u. Uitslagen na den 2' Vriendenmatch, naar het prachtig Schouwgarmtuur der firma Dubois, op Donderdag 15 Novem ber, bijgewoond door 38 leden MM. Bogaert Jozef 5 punten, Vander Eist Adolf 5 p., Van Vaerenberg Gerard 5 p., De Mont August 4 p., De Smet Cyriel 4 p., Van Lierde Omer 4 p., Bir- mant Jules 3 p., Jacobs Albert 3 p., Luy- sterman Prosper 3 p., Vandenhaute Pros per 3 p. Van Laethem Frans 3 p., Bru- neel Hector 2 p.. De Coster Philippe 2p., Goubert Léon 2 p., Kieckens Arthur 2 p., Van Laethem Corn. 2 p., Van Laethem Maurits 2 p., Van Liefferinge Firm. 2 p., Van Londersele Victor 2 p., Bogaert Robert 1 p., Britton Albert 1 p., Coppens Frans 1 p., De Buyst Léon 1 p., Le Coster Leopold 1 p.. De Vidts Qustaaf 1 p., Dufour August 1 p., Muylaert Alb. 1 p.,' Schoukens Sylvain 1 p., Vandei- kelen Olivier 1 p., Verhumst Albert 1 p., Vincart Jules 1 p.. Wachtelaer Rob. 1 p. De vrienden Bogaert J. en De Smet C. bekwamen elk 1 kalkoen. Om bijzondere redenen, zal de A OVERLIJDENS Vetsuypens Aimé-Jan. oud 41 jaar, weduwnaar van Matthijs Odilla-Maria. HUWELIJKEN Van der Stockt Frar.s-Florent, oud 3o jaar, schiijnwerker, wonende te Haeltert met Van der Stockt Anna-Maria, oud iaar. landbouwster, wonende te Oultre. Temmerman Joseph, oud 31 jaar, fruit handelaar. wonende te Haeltert. met Van Berlamont Maria-Catharina. oud 26 jaar. landbouwster, wonende te Oultre. WAAROM IS DE CHICOREI PA CHA ZOO STERK Omdat pacha geen water wilt doen in zijn chicorei, gelijk de tegenwoordige DWAZE WET het toe laat. Doet er dan een weinig minder op bij uwe koffie. Pacha, kampioen der droge, sterke en spaarzame chicorei. Ik ben dees week per autobus naar Neygem geweest bij Pierke. 't Schijnt dat ze te Neygem erg miste vreden zijn over de brieven uit Lieferinge en dat ze er mee lachen dat het slecht ge schreven is en niets beteekent. Daar is daar niet aan te doen. Wij moesten wij in den tijd ons geleerheid naar Ney.-emgaan halen... en een gekre gen paard moogt ge in den bek niet zien In alle geval Pierke, zei ik, too|n brief schrijven is politiek en goede politiek Folitiek is de kunst der mogelijkheden. Ons straat lag in 't modder begraven en de brieven uit Lieferinge halen ze er uit 1 Senators en Volksvertegenwoordigers zijn er mee bezig De kinders weten dat ook zei rierke dat ze om hunnen ronker of mulder wakker te krijgen op zijn teenen moeten duwen Hoe is het met de steenen vroeg >k aan Pierke Ze liggen hier zei 't ventje, op hoo pen maar ze beginnen niet. 't Is nu misschien te slecht, zei ik Ik 'neb het aan nen kasseilegger ge vraagd, zei Pierke. Het kan goed gaan om ze te leggen, zoo goed als in den Zo mer. Maar ik betrouw het met zei Pierke. Ze zullen de straat niet leggen en de steenen laten liggen.... om kruiwagen per kruiwagen weg te gaan naar andere bestemmingen. Pierke zei ik, dat is niet schoon van de menschen zoo te verdenken. jk vraag niet beter dan dat ik onge- lijk heb zei Pierke Maar intusschen zei hij en hij stelde zich in positie gelijk nen soldaat: Die Wacht am Rhein Lieferinge mag rustig zijn Kr staat een wacht., een wacht bij de steenen 1 Dit aar zouden wij aanonzen 1 urm dijzuuucio - Plaatsuwe gelden op rekening in de te Ninove. Handelsregister Aalst n" 1 Filiaal der Société Generale de Belgique, gesticht in 1822. Kapitaal 2 milliard frank. Volstrekte zekerheid. Geheimhouding. Openbare Verkooping van een te Oultre wijk Herlinckhove. De notaris VAN DE VELDE, zal namens den heer Arthur Botte, openbaarlijk verkoopen ons over de dooden heen, over wier zede lijke nalatenschap wij te waken hebben, tot de levenden niet g richt baddert. La ten wij, beste vrienden, voor dit Monu ment, het vast voornemen vormen om. naar vermogen, te helpen redden wat we kunnen misschien is het nog niet te laat, indien wij onzen plicht volbrengen, zooals de dooden hem volbracht hebben. In dien „eest nemer wij hier afscheid, betrouwend dat de einder zal opgeklaard zijn, wanneer wij hier toekomend jaar terugkeeren. EerEt dan wanneer de menschen in vrede zullen leven, zullen de dooden in vrede kunnen slapen. Ons Huis Op Zondag 2 December a.s. eerste toneelopvoering door Willen is kun- nen in Ons Hnts, Dreefstraat, van de luimige klucht Sportboot ts in 3 bedrijnen door Jac. Ballings. Met als slot d - prettigste klucht De Snippen, éénakter door R. Ysabie. Begin te u. Wil u eens 3 uren aan een stuk lachen, 22' dezer, beginnen. Solo-slim Verleden Zondag (Wapenstilstands herdenking) werd ter herberg van P. Verbeiren door Clément Appelmans een solo-slim gespeeld met volgende kaarten 6 troeven zijnde Aas, Heer, Vrouw, acht, zes en vier en zeven iuiten, zijnde Aasf I Heer, Vrouw, Boer. tien, drie en twee. Medespelers P. Verbeiren. Léon D'Hondt en Albert De Freyne. GEBOORTEN Pierre Van Lierde. zoon van Emiel en Alice Van Laethem Eveline Ronsijn, dochter van Josep'* en Jeanne VLsschaert Godelieve Van Petegem, dochter van Marcel en Leontina De Coppel sch hij aan leert maakt bekend dat hij aich gelast met het plaatsen apparaten voor de permanente ondulatie. Gelijk welk merk, met ot zonder electnek, kan hij U Het voornaamste van het vak de M.ise en plis u aan gunstige voorwaarden. Alle benoodigdheden voor de Permanente Ondulatie zijn in het Huis Arnold Pauwels verkrijgbaar aan zeer voordeelige prijzen. Het eenige adres voor een fraaie en duurzame Permanente On dulatie aan den prijs van 05 frank, alles inbegrepen, zonder venleie kosten, is en blijft toch het Toegelaten ruxinuin totaal gewicht in kilogram Onbuigzame. Elastische. 1 neum. Aard der banden. 1 6» 50 50 40 8 500 tot 5.000... 15 80 5 001 tot 8.000.. 10 25 8.001 totl2 000.. 5 20 Boven 12,000 5 15 Toegelaten Aard der banden maximum totaal gewicht 111 - - in kilogram Onbuigz. Elastische. Pneum, 12 8 4 8.500 tot 5.000 15 30 60 5.001 tot 8.000 10 25 50 8 001 tot 12 000 5 15 30 Wee nr 1. Brussei-Antwerpen-Breda 2. Brussel-Hasselt-Maastricht 3. Brussel-Luik Aken 4. Brussel-Naman-Trier 5 Brussel Charleroi-Recroi 6. Brussel-Nijvel-Beaumont 7. Brussel-Bergen-Maubeuge 8. Brussel-Doornik-Rijsel 9. Brussel-Ieper-Duinkerkc 10. Brnssel-Gent-Oostende. B. De wegen aangewezen door kilome- terpalen met rooden kop. TOMAAT - Napolitaan- sche zon direct op Uw tafel. TOMAAT - bevat A. B. C.- vitamines, voor het leven onmisbaar. TOMAAT - kooit gin door kwaliteit en on- vergelijkelijken smaak. TOMAAT - gezond en natuurlijk produkt. evennaaste geen goed kunt zeggen I zegt er dan t „.en gwaad van en zwiiet er liever over. Ons doel is enkel d- waa: beid bloot leggen al- hoewel deze somtijds ook kwetsend IS' Nu ter zake, Lieferinge eischt per «P*« ef" steenweg naar Neygem en zelf naar Denderwinde ke en wij zijn de eerste om hun in princiep gelijk te'geven, doch wat willen die menschen toch en in 't bijzonder die fanatieke reporter, zij denken zekers toch niet dat er in Neygem eene goudmijn bestaat, en het maar te nemen is volgens beliefte, terwijl er nog geen koperen cent als toelage te verkrijgen is nog van Staat of Provincie. Neygem heeft toch zekers wel zijnen goed.n wil getoond met de twee boeren er bij. om met niet overdreven kosten deze baan te zien leggen, om alzoo de belastingen niet moeten te vermeerderen waarender iedereen al genoeK8eb"kt.^at;n Npv Denderwindeke keert hun den rug toe, en Ney gem wordt het onredelijk verwijt toegebracht hieraan schuld te hebben alsdat Lieferinge in de moor blijft steken. Overweegt toch eens goed, in aeze droeve crisis tijden dat dit toch op nen siag en ommekeer niet kan geschieden, wij zijn er overigens niet voor te vinden voor betonne werken uit te voeren, die wij op voorhand goed weten niet te kunnen betalen. De historie van deze Romeinsche haan dateert niet van heden maar wel van over 50 jaren. Het is geen geheim dat de tcenmauge H. Bur gemeester P. C. Barbé gedurende zijn 80 jarig best <ur, dikwijls geweest aankloppen heeft bij de Heeren Senator Van Vreckem. ProvinciaalI raads- heeren Frans De Clerc., en Gustaaf Van Lauwe- laert van zaliger gedachtenis en dit om eenen nieuwen steenweg te bekomen, en daarbij nog een heelen karrenbak brieven geschreven naar t mi nisterie. piovincie en bevoegde overheid en zie welk wonder, iederen Winter als het hard geyro- zen of gesneewd was. had Lieferinge een nieu wen steenweg en moesten ze niet meer door de modder pladderen. De goede tijden zijn nu voorhij, en wanneer on ze gemeente in t jaar 1920 een check ontving van 't ministerie ter waarde van 14000 fr. op oorlogs schade tot herstel der banen, wierdt deze eenvou dig teruggestuurd met melding Neygem niets gevraagd of geen schade geleden, Hoe dWDSLS Wij zijn dus in vele zaken slachtoffer van het slecht beheer van onze voorgaande gemeente be sturen. u. Nu beste vrienden uit Lieferinge, ge wenscht eene baan met of zonder Derderwindeke naar Neyem als wij ons wcord houden. Dit verklaren wij U plechtig, dat wij hiervoor onze medewerking zullen verleenen, en om de inwoners van Neygem in te lichten die het zouden kunnen aardig vinden, dat er kosten gedaan wer- den op eene vreemde gemeente, laten wij hier een letterlijk afschrift volgen van een brief van den Heer Gouverneur die volkomen 't akkooru gaat, dat zulks toegelaten word, 't geen natuurlijk niet uitsluit dat wij genegen zijn den grintweg langs den Windschoof tot op ons grondgebied ook eens te voltrokken. Provinciaal bestuur Gent '20 September I934. van Oost Vlaanderen Afdeeling Nr. 13250 Voorwerp Buurtwegen onderhoud. Aan de Heeren Burgemeester en schepenen te Neygem Als gevolg op uw schrijven van 13. dezer maand nr 255, heb ih de eer U te laten weten, dat. in geval het gemeentebestuur van Denderwindeke, onJerhouds werken wil toelaten op haar eigen grondgebied, er geen bezwaar bestaat tegen het aandeel van tusschen- komst der gemeenten van Neygem en Lieferinge m de kosten van"dit onderhoud, daar uit voornoemd schrij ven toch blijkt, dat laatsgenoemde gemeentebesturen er zelf hei grootste belang bij hebben. De Gouverneur K. Weijler. Wij zullen dus ons woord niet eten, en al de kassei steenen die ons toegestaan wierden door het beheer van bruggen en wegen te Gent zullen uitsluitelijk verbruikt worden voor de baan naar Lieferinge 't is te zeggen van aan de oude smids te Neygem genaamd oude Brusselbaan. Wel is waar, zulien wij hiermede op verre na niet toekomen, maar een begin krijgt gewoonlijk een einde, wij zullen de baaubrekers zijn van dit werk cn later met God genade zoeken wij nog nnar de noodige middels tot de helft der voltrek king met de kasseien te gaan halen waar ze liggen. Van wegen 't Schepen College. A De Proost, G, Valkenier. E. Van den Broeck. N. B. De ondergeteekends zouden volgaarne langs den u eg van den reporter van Liefetingtn willen we ten welke hunne inzichten zijn en langs welke baan deze hunne aansluiting met Neygem zullen beginnen, opdat de boeren met hun chocolade paard, Pierken met zijn baron en Jefken met zijn kloef)en tr liunne reden zouden kunnen op zeggen, om zoo te weten waar de planl.ierkens moeten gelegd worden om uit de mod der te geraken gelijk dit van Denderwindeke, dit om zekert heethoofden hunne hersens wat te verkoelen. Sinds Zondag 2'. October van het jaar O. H. 1934 heeft Lieferingen den oorlog verklaard aan Neygem, om wille van eenen verbindings steen weg tusschen beide gemeenten. Gedurende 4 achtereen volgende Zondagen is er over deze kwestie goed en slecht, t is te zeggen in andere woorden, leugens, schimp en weinig waarheid geschreven geweest. Daar wij nu denken dat de reporter over Liefe ringe alles gezegd heeft, wat hij van deze zaak af weet, en ten einde al dc lezers der Denderklok van't kanton Ninove toe te lichten, hebben wij op onze beurt het aanzien als eene plicht onze meening hierover en dit slechts voor éen maal ook te kennen te geven aan het pubhek. Wij schrijven niet naamloos, en zijn er met op uit personen aan te randen of te bespotten, maar passen hier de leuze toe Indien ge van uwen Eerste koop. Een woonhuis met afhangendhe den en erve. gestaan en gelegen te Oultre, aan de Herlinckhovestraat, groot in oppervlakte 65 cent. mum kt- nJ e- ■*-' ti.

Denderklok | 1934 | | pagina 2