Bij VOEGSEL AAN van Zondag 9 Januari 1938 I Verkoopingen van de Notarissen van t Kanton Ninove. :e 1 Uit ter hand te koop Te Huren of te Koop. Men vraagt te koopen La n ER I I TE HUREN TE HUREN TE KUREN TE Schoone Bouwgronden Te koop of te l\urep. sn, >u- J 11 Studie vail Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Te Koop Te Huren of te Hoop Studie van Mt,r VAN OUDENHOVE Notaris te Denderhautem Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te koop Studie van Notaris Vande Veide Beverstraat, Ninove. Uittelhand te koop. te Nieuwenhove Een Woonhuis met afhangendheden, tuin en goedbeplanten boomgaard, gettaan en gelegen te Nieuwenhove. aan de Hoogstraat, groot volgens titel 29 aren 80 centiaren, gekend ten kadaster onder de Eenige Sectie, nums. 4,.'C, 497a, 488a. Ingenot- en ingebruiktreding een maand na de toewijzing. te Appelterre. op de Plaats Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 47. te Ninove, aan den nieuwen steenweg (nabij de kerk) Uit ter hand te koop Te Hnreii Welgelegen Villa met boomgaard tuin en moderne kiekenhok. Dries (tramstatie) Denderwindeke Voor alle inlichtingen zich wen den H. PENNE, Steenweg op Denderhautem, Ninove. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke Uit tér hand te koop Een welgelegen en schoonen eigen dom te Ninove. Geeraardsbergschestraat bestaande uit Uit ter harid te koop Eetplaats in eiken hout in goeden staat.Zich te bevragen ten bureele van 't blad. en Tg. ;en. ht. van EN N r I fnW'lWati Stad Ninove 1) Omtrent 03 aren 60 centiaren bouwgrond, gelegen aan eene nieuwontworpen straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg, gekend ten kadaster sectie B, deel der rummers 150c en 150d, palende noord oost de straa» met een voorgevel van 15,46 meters, zuid oost M Gustaaf De Backer, zuid-west M. Désiré Vander Poorten-Roliier en noord-west M. Achiel Sonck. 2) 06 aren S4 centiaren bouwgrond gelegen als voorgaande, palende noord-oost de straat, zuid oost met den voetweg inbegrepen de stad Ninove noord weat met gemeene haag de weduwe Kare! Jocobs-Van Brakel en kinderen noord west M. Linus Watté. Voor plans en inlichtingen zich wenden ter studie van Notaris Van Rossom voornoemd. Stad Ninove Een welgelegen handelshuis, aan den hoek der Bever- en Biezenstraten, rechtover de nieuwe Kliniek gekend ten kadaster sectie B. nummer 723a met eene oppervlakte van 02 aren 5O cent. Vrij den 15 September 1987, Stad Ninove. Een handelshuis, begrijpende a) op het gelijk vloers winkel met 2 vitrienen, keuken en eet plaats, koer b) op het verdiep 3 slaapkamers c) verders zolder en ruimen kelder, staande en gelegen aa.i de Statiestraat, n* 6 gekend ten ka daster sectie B, nummer 459, met eene oppervlak te van 80 cent. In gebruik bij M. Karei Vernaillen-Walraevens voor een termijn van 9 achtereenvolgende jaren, aanvang genomen hebbende den 12 Oogst 1932, met recht aan beide partijen een einde te stellen aan deze verhuring na verloop van het 3' of 6' jaar, mits 3 maand op voorhand te verwittigen bij aangetcekenden brief of deurwaardersexploot. Deze verhuring is geschied mits den maande- lijkschen huurprijs van 450 fr., herieid op 375 ^r* in gevolge mondelingsche overeenkomst. Prijs van overname van loketten, togen, éta- gèrcn met glas 500 frank, Stad Ninove. Een handelshuis staande en gelegen aan de Despauteerstraat, Nr. 7, gekend ten kadaster sec tie B, nummer 1215f, mét eene oppervlakte van 01 are 10 centiaren. Dit huis is voorzien van electriciteit, pomp' en regenwater, en bevat a) twee kelders b) op het gelijkvloer» 1 winkel, 2 piaatsen, pomphuis, keuken, koer, koolkot en W.C. c) op het eer6te verdiep 3 slaapkamers d) op het tweede verdiep 2 slaapkamers en zolder. Onmiddellijke ingebraiktreding. Stad Nirove. Een perceel MEERSCH, gelegen tuaschen de Pamel en Nederwijkstraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte umireiii >0 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 meiers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. Gemeente Meerbeke. Wecrscheede. Lot 1 Een woonhuis mei afhankelijkheden, stal steenput en land, gekend ten kadaster sectie B, nummer 868b en deel der nummers 864c en 888a groot volgens meting z0 aren 85 ca. Boomprijs 800 fr. In gebruik bij M Henri Wauters tot 2o 12 ;>7 Lot 2—11 aren 22 centa. weiland gekend ten kadaster sectie B, deel van nummer 862. Boomprijs 800 fr. In gebruik bij M. Jozef Cautaerts van jaar tot ^Lot 8—13 aren 22 cenat. weiland, gekend ten kadaster sectie B, nummers 861d en 862 deel. Boompsijs 15C0 fr. In gebruik bij MM. Jos. Cautaerts en Joseph SoufTriau, van jaar tot jaar Een ruim magazijn, met inrijpoort en achter huis, te Ninove, aan den Steenweg naar Edingen. Onmiddeliike ingebruiktreding. Voor inlichtingen, zich wenden tot Mejuffers De Schepper, te Ninove, Burchidam, of ter studie van M. Van Rossom te Ninove Graanmarkt, n' 88 Uit ter hand te koop. Een nieuwgebouwd woonhuis met stal en afge sloten tuin te Denderleeuw, aan de Kouterbaan. hebbende kelder, op gelijkvloers gang en drij piaatsen, op de eerste verdieping drie slaapka mers en verders eenen zolder verlicht met elee- triek sn voorzien van drinkwater, groot in be bouwd en onbebouwde oppervlakte 2 aren 6 cen tiaren 27 vierkante decimeters, palende noord Modest Presiaux, oost den ijzerenweg, zuid Mau- rice-Seraphien Galle en west de Kouterbaan. Gemeente Ganshoren. Een perceel Bouwgrond aan de Keizer Karei- laan nabij de Basiliek (zijnde lot 40) hebbende eene breedte aan de Keizer Karei-laan van 6 me ters en inhoudende 1 are 80 centiaren. Stad Ninove Een nieuwgebouwd handelhuis aan de Pamel- straat groot in bebouwde-en onbebouwde opper vlakte. 1 are 79 centiaren, 77 dm|2, palende oost Mijnheer Vanden Borre, zuid de Pamelstraat, west Margareta De Valkeneer en noord den Heer Dokter Behn. Het te verkoopen huis bestaal gelijkvloers u:t ruimen winkel met twee uitstalramen, eetplaats, keukeD, schotelhuis en waschhuis op het 1ste verdiep: 4 slaapkamers verder ruimen zolder. De eigendom is voorzien van drink-en regen water. Gemeente Denderleeuw. 1) Eene welgelegene hofstede met boomgaard en tuin aan de Alfons De Ccckstraat, gekada streerd Sectie A Nol358| 1859|a ,1360jaen 1855{a als groot 12 aren 40 centiaren en bij opmeting 12 aten 37 centiaren, palende noord-oost het ge meentelijk kerkhof, zuid-oost Frans Var. Huylen- broeck, zuid-west de straat, noord-west de voet- weg. en Edmond De Graeve. 2) Een schoon en welgelegen woonhuis te Den derleeuw aan de I.anduitstraat nabij de Halt van Iddergem. groot in onbebouwde oppervlakte 'laren 77 centiaren, palende noord de straat Oost Charles Van Droogenbroeck, zuid de Wijn- gaardbosschen en west Cbailes Van Droogen broeck. Onmiddelijk ingebruiktreding. 3> Een nieuwgebouwd woonhuis met alhangen op en met twee aren vijf en twintig centiaren grond aan den steenweg van Aalst op Ninove, hebbende benevens kelderkeuken, waschhuis en koolkelder, op gelijkvloers twee plaatsen en poort, op 't eerste verdiep vier slaapkamers, waarboven ruime zolder, palende oost den steenweg van Aalst op Ninove, en verder aan Frans De Kock-Van den Borre. Bewoond door den Eigenaar. Gemeente Meerbeke. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangen en tuin, gestaan en gelegen langs den steenweg Ninove-Brussel, aan de Poulckstatie, groot on geveer 8 aren 25 ca. gekadastreerd sectie B, nr 16[x en deel van nr l6[v, palende noord den voetweg sn daarover L. Caenepenne-Van Ister- dael, Oost Brouwerij De Witte, Zuid den buurt spoorweg en West Jan Lievens-Cornelis. Onmiddelijke ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw. 1. Een perceel bouwgrond, gelegen aan den Steenweg van Ninove op Aalst, dichtbij de Strooi kapel, gekend ten kadaster sectie B, n* 484. groot volgens meting 13 aren 40 ca. 85 dm'2 hebbende eene breedte aan den steenweg van 17 meters 49. Verdeeld in twee Lten. 2. Een perceel land gelegen achter voorschre ven bouwgrond, gekend ten kadaster sectie B, nrs 509 en 510, groot volgens meting 89 aren 83 ca. 60 dm2 Gemeente Denderleeuw. Een welgelegen handelshuis aan deRodenbach- straat, vroeger Sijpenstraat, dichtbij de Statie, gekadastreerd sectie Anrs. 560[k, DGOjk en deel van nr 56OU, groot 6 a 18 ca. 75 dm2. Het huis is voorzien van elektrieke waterleiding Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Denderleeu w. Een perceei bouwgrond op eene breedte van 5 meters en eene diepte van 56,80 meters, gelegen aan de VelJstraat, groot volgens meting 2 aren 83 cent. gekadastreerd sectie A, n- 704h. Prijs voor hoornen en afsluiting 1.000 fr, Een schoon en wtlgelegen Woonhuis met af hangendheden, erve en tuin. gestaan en gelegen te Appelterre, op de Plaats, Sectie B. nummers 326c c-n 82"f des kadasters, groot in oppervlakte zeven aren 70 centiaren Bewoond door de weduwe Achille D'Hauwer Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den notaris Vandevelde, Beverstraat, 5, te Ninove, Twee schoone WOONHUIZEN met afhan- gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw De notaris Evenepoel, te Ninove, maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uit ter hand van verscheidene peiccelen bouwgrond gelegen te Ninove, aan den nieuwen steenweg (dichtbij de nieuwe kerk) palende langs 2 kar.ten aan den nieuwen steenweg. Zich te bevragen bij notaris Evenepoel te Ninove. Nijverheidsgebouwen gestaan en gelegen te Ni nove, in den Nederwijk (zijnde deel der oude fabriek Van Petegem te Ninove). Zich wenden tot den eigenaar, M- Petrus Van Londerselc, te Ninove, of tot notaris Evenepoel, te Ninove. Germaine Stevens te Meerbeke, of tot notaris Evenepoel te Ninove. Een gerieflijk werkhuis, gelegen te Ninove, nabij de Statiestraat, voortijds gebruikt door de drukkerij Antoine Evenepoel. De liefhebber kan insgelijks een bouwgrond aankjopen, uitgevende op de Weggevoerden straat. Men wende zich tot den eigenaar, Heer Albert Verj-sylen, te Ninove, statiestraat. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evenepoel, te Ninove. In blok of in deelen Schoone hofstede met alle afhangendheden, weiden boomgaard en land, gestaan en gelegen te Denderwindeke, Roost, met eene oppervlakte van 6 hectaren 49 aren 2O centiaren. Dit goed was voortijds uitgebaat door wijlen de echtgenooten Emiel Bouvaert-Broeren. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Stad Ninove 1 Nieuwgebouwd woonhuis te Ninove, aan den steenweg naar Aalst. Zich wenden tot den eige naar Philemon Van Bossuyt of notaris Evenepoel. 2 Twee nieuwgebouwde aaneenpalende woon huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, en aan den steenweg naar Denderhautem. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thuüe, of tot voorgenoemden notaris. 4 Bouwgronden aan den steenweg naar Dender hautem. Zich wenden tot den eigenaar Pieter Coppens te Ninove. 5 Schoon perceelen bouwgrond aan den steen weg naar Geeraardsbergen. Zich wenden tot den eigenanr Loo Ulin te Ninove, ot notaris Evene poel, Gerieflijk en welgeschikt woonhuis met afhan gendheden en hof, te Ninove, in de Heriinckho- vestraat, 79, groot 02 a. 17 ca. Zich wenden tot den eigenaar, M. Joseph Wau ters, te Ninove of tot notaris Evenepoel te Ninove Nieuwgebouwde herberg met afhangendheden gestaan en gelegen te Ninove aan den steenweg naar Aalst. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Philemon Van Bossuyt of tot notaris Albert Evenepoeite Ninove. Schoon en gerieflijk magazijn, gestaan en gele gen te Ninove, iti de Sint-Jorisstraat, Zich te bevragen bij den eigenaar M' Robert Penuewaert, te Ninove of ter studie van Notaris Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke Bouwgronden aan den steenweg naar Brussel. Zich wenden tot dtn eigenaar M. Albert Stevens, te Meerbeke, of tot notaris Evenepoel. Gemeente Oultre 1 Woonhuis met afhangendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot (lóaren. Het huis heeft eenen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Thans bewoond door den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Oultre ter plaats genaamd c Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem te Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendhéden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woonhuis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyrie! D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Denderwindeke Woonhuis met afhangendheden en hof, ge staan engelegen te Denderwindeke,wijk «Nyken». Thans bewoond door de eigenaars de echtge nooten Joseph Vierendeel Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, Schoon en gerieflijk burgershuis met afhangend heden en erve, gestaan en gelegen te Ninove. aan den hoek der Dreef en Statiestraten, voortijds be woond door heer docter Bostecis. Zich te bevragen ter studie Jvan notaris Albert Evenepoel te Ninove. J Twee woonhuizen (zeer goed geschikt voor handelmet afhangendheden bergplaats, smidse en medegaanden tuin, staande en gelegen aan den hoek der Geeraadsbergsche en Savooistraten, ge kend ten kadaster sectie B, nummer 863a, met eene grootte van 5 are 60 cent. groot volgens meting f^are 54 cent en palende zuid de Geer aardsbergschestraat, met eer, voorgevel van 3 m. 70 centimeters, west de Savooistraat, noord M. GustaafOoghe.oost M.Louis Kina-Van Aelbrouck Verdeeld in 3 loten hebbende Lot 1, eene oppervlakte van 1 are 27 cent. Lot 2, eene oppervlakte van 1 are 30 cent. Lot 3, eene oppervlakte van 2 are 97 cent. Dit derde lot ook zeer goed geschikt voorbouw grond als hebbende een voorgevel aan de Savooi straat van 3i 05 meters. Deze eigendom is bewoond en gebruikt door de eigenaars, Mijnheer en Mevrouw Carolus Schan- devel-Dierickx. Voor verdere inlichtingen zich wenden ter stu die van bovengenoemden notaris Cosyns of tot den eigenaar. Gemeente Meerbeke. Een perceel bouwgrond, hebbende een voorge vel van circa 60 m.aan den steenweg van Ninove op Brussel, gekend ten kadaster seetie A, nr 102a groot 17 a. 10 c. palende aan gezegden steenweg, aan jufvrouw Victorine De Bont en den voetweg. Dit perceel is gelegen op 100 m. afstand van cle tramhalte Barreel en kan in voordeelige voor waarden worden aangekocht. Gemeente Meerbeke (Hemelrijk) Een eigendom, bestaande uit woonhuis en graanmolen, bewogen door electrischen motor, met afhangendheden en medegaande erve, staan de en gelegen wijk Hemelrijk gekend ten ka daster sectie D, Nos90ex, 61i en 01p, groot 25 aren 17 centiaren en half, palende aan de Hemelrijk straat. Albert Van Vaerenbergh-Roesems, Vital Van Laethem en den voetweg. Onmiddellijk ingebruiktreding. Laatst bewoond door de echtgenooten Pierre Beeckman-Heurtaut. Stad Ninove. Een Woonhuis met afhangendheden en mede gaande erve, staande en gelegen op het Niepers- veldeken, dragende net huisnummer 6, gekend ten kadaster sectie B, dee! van nrs. 1871a en 1872b met eenen inhoud van 1 are 22 centiaren 35 mil- liaren, palende oost de Ooststraat, zuid Emiei Cassiman, west verscheidene en noord Yvonne Van Hoeck. Onmiddellijke ingebruiktreding. Laatst bewoond door de verkoopers, Mr en Mms Pieter-Frans Van der Straeten-De Paepe. Voor het huis te bezichtigen zich te bevragen ten huize van den heer Petrus Van Hoeck, Amei- veldeken, nr. 42. Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inhoud van 03 aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute, Koop twee. Twee werkmanshuizen staande en gelegen aan de Kaai,achter voorgaanden koop, gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. BewoöDd door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Een burgershuis, gediend heb bende voor den handel, staande en gelegen aan de Dreefstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmanshuis, staande en gelegen aan de Vestbarm, dit alles samen gekend ten ka daster Sectie B nummer 413t, 418o en deel var. 4lSp, hebbende eene oppervlakte voigens meting van 01 are 80 ca. Het huis aan dc Dreefstraat onver ituurd. Voor het te bezichtigen zich wenden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen gebruikt door Ursula Vander Schueren en Andri De Buyst. Gemeente Okegem Koop 2. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd den Groenenweg, gekend ten kadaster eenige sectie nummer 60ga, met eene oppervlakte van 80 uren 10 cent Verdeeld! 'r loten. Ingebruik bij Frans Gies en Ph. >1 d Pirre. Koop 3. Een perceel -nailand, gelegen ter plaats genaamd Guldenboom gekend ten kadaster eenige sectie nummer 613a. met eene oppervlakte van 81 aren 4O centiaren. Verdeeld in twee gelijke loten. Inge bruik bij Ivo Staels en Frans Gies. Koop 4. Een driehoekig perceeltje zaailand keen de spoorbaan, gekend ten kadaster sectie eenige >1.646 groot 4O cent Ingebruik bij Al. Van dun Haute. Gemeente Denderleeuw Een schoonen eigendom, bestaande uit twee aaneenpalende handelshuizen met afhangendhe den, magazijnen en medegaanden grond, staande en gelegen aan de Nayerstraat, gekadastreerd sectie A, nummers li96d en ll9op, groot 6 aren 50 centiaren, palende aan voormelde straat, aan Jan Beauman Alfons Segers en Frans Ruyscveldt- D'Haeseleer. Bewoond het eene door den eigenaar Frans Ruysseveldt-D'Haeseleer. Het andere door zoon Frans Ruyssevelat. 11- K 7/ 1 i 1 •4 m

Denderklok | 1938 | | pagina 3