2 DE DENDERKLOK SINT-ALOYSIUSCOLLEGE NINOVE INSTITUUT HH. HARTEN NINOVE ms Op donderdag 28 juni had de plechtige procla matie plaats van de laatste-jaars-leerlingen, in aan wezigheid van talrijke vooraanstaanden. Zoals ieder jaar werd de feestelijke omlijsting gebracht door het Sint-Aloysiusknapenkoor o.l.v. E.H. Jos Jacobs. E.H. Vanderlinden proclameerde de uitslagen, gevolgd door een dankwoord van een leerling. Zeereerwaarde Heer Principaal J. De Smet ver ontschuldigde Zeereerwaarde Heer Deken en de heer Burgemeester Cosyns. Spreker dankte ouders, lesgevers en prijsschenkers die zich samen inspan nen voor een degelijke begeleiding van de leerlin gen. In zijn slotwoord gaf hij enkele nuttige wenken mee aan zijn laatste-jaars en wenste allen veel moed om te slagen in hun verdere loopbaan. Toen werd een heildronk aangeboden. 6de LATIJN-WISKUNDE Goubert Jozef, Denderleeuw De Brakeleer Pieter, Okegem Forger Els, Denderhoutem Van Paepegem Carla, Ninove Evenepoel Ann, Roosdaal Van Der Perre Hilde, Liedekerke 6de LATIJN-WETENSCHAPPEN Van Grimbergen Erik, Neigem De Rauw Dirk, Meerbeke Overweg Marleen, Ninove Beeckman Frieda, Ninove De Vos Geert, Vollezele Van Belle Patricia, Denderwindeke Van Laethem Mia, Ninove Reuze Luc, Ninove Van Varenbergh Dirk, Ninove Holvoet Kathleen, Denderwindeke De Turck Luc, Voorde Coussement Kathleen, Aspelare De Pril Luc, Outer Lauwaert Hilde, Ninove De Backer William, Zandbergen Torrekens Bart, Appelterre Sonck Martine, Roosdaal Stradiot Eric, Meerbeke Turtelboom Els, Aspelare Carrijn Beatrijs, St.-Maria-Lierde De Boe Dirk, Ninove, De Mont Wim, Meerbeke Van Kerkhoven Geert, Neigem Peeters Mare, Ninove Wattez Rik, Ninove Kestens Raf, Roosdaal-Pamel De Troyer Dirk, Meerbeke Meganck Koen, Denderhoutem De Duffeleer Marleen, Ninove Van Wielendaele Christine, Ninove 6de WETENSCHAPPELIJKE A Mertens Luc, Ninove Beeckmans Rudy, Meerbeke Van Den Houwe Eric, Roosdaal Vandekerckhove Jan, Ninove De Graeve Jaak, Nieuwenhove De Quick Alain. Meerbeke Van Berlamont Mare, Nederhasselt Handschutter Mare, Roosdaal Dhondt Paul, Ninove Daem Johan, Ninove Van Brantegem Koen, Ninove Van Der Perre Chris, Roosdaal De Clercq Peter, Outer Prieels Jan, Aspelare Van Roy Luc, Iddergem De Saegher Erik, Meerbeke Bronselaer Raf, Liedekerke 6de ECONOMISCHE A Duson Yves, Ninove Herbots Filip, Ninove Van De Maele Johan, Appelterre Marginet André, Denderwindeke De Vriendt Dirk, Ninove De Winter Danny, Haaltert Somers Hans, Aspelare Sonck Robert, Roosdaal Van Den Brande Gino, Ninove Deblander Jean-Pierre, Meerbeke Walckiers Mare, Ninove Daem Jan, Sint-Kwintens-Lennik Van Der Schueren Johan, Aspelare De Neve Bertrand, Meerbeke 6de ECONOMISCHE B: Beeckman Rudy, Ninove Stroobant Eric, Meerbeke Van Den Brande Patrick, Roosdaal Huybrecht Hendrik, Oetingen Raes Rudy, Roosdaal Peiremans Danny, Ninove Stroolens Eric, Ninove Meganck Luc, Denderleeuw Willems Hugo, Gooik Claes Paul, Ninove Stevens Dirk, Meerbeke Van Eeckhoudt Walter, Meerbeke 61 61 60 57 56 55 54 53 67,9 67,2 65.1 62.2 62,1 61.4 61.3 58.5 57.4 56,1 53,8 86 86 83 83 68 53 88 86 80 78 77 77 77 75 74 74 72 72 72 72 70 68 68 68 68 67 67 67 65 65 64 62 61 61 58 53 82 82 81 78 76 73 72 69 66 64 63 62 62 60 53 57 57 69 68 67 66 63 63 Behalen het bekwaamheidsdiploma dat toegang verleent tot het hoger onderwijs Voor de afdeling Latijn-Wiskunde De Brakeleer, Goubert, Evenepoel, Forger, Van Der Perre, Van Paepegem. Voor de afdeling Latijn-Wetenschappen Beeckman, Carrijn, Coussement, De Backer, De Boe, De Duffeieer, De Mont, De Pril, De Rauw, De Troyer, De Turck, De Vos, Holvoet, Kestens, Lau waert, Meganck, Overweg, Peeters, Reuse, Sonck, Stradiot, Torrekens, Turtelboom, Van Belle, Van Grimbergen, Van Kerkhoven, Van Laethem, Van Va renbergh, Van Wielendaele, Wattez. Voor de afdeling Wetenschappelijke A Beeckmans, Bronselaer, Daem, De Clercq, De Graeve, De Quck, De Saeger, Dhondt, Handschutter, Mertens, Prieels, Van Berlamont, Van Brantegem. Vandekerckhove, Van Den Houwe, Van Der Perre, Van Roy. Voor de Economische afdeling Beeckman, Claes, Deblander, De Neve, De Vriendt, De Winter, Duson, Herbots, Huybrecht, Mar ginet, Meganck. Peiremans, Raes. Somers, Sonck, Stevens, Stroobant, Stroolens, Van De Maele, Van Den Brande G. en P., Van Der Schueren, Van Eeck houdt, Willems. BIEZONDERE PRIJZEN Latijn-Wiskunde Jozef Goubert, biezondere prijs voor Wiskunde, geschonken door de Kredietbank Carla Van Paepegem, biezondere prijs voor La tijn, geschonken door het Sint-Aloysiuscollege. Latijn-Wetenschappen Erik Van Grimbergen, biezondere prijs voor We tenschappen, geschonken door het Sint-Aloysiuscol lege Dirk De Rauw. biezondere prijs voor Latijn, ge schonken door de Bank van Brussel-Lambert. Wetenschappelijke A: Luc Mertens, biezondere prijs voor Wiskunde, geschonken door de Kredietbank. Rudy Beeckmans, biezondere prijs voor Neder lands, geschonken door de Algemene Spaar- en Lijfrentekas. Economische a Yves Duson, biezondere prijs voor Engels, ge schonken door het Sint-Aloysiuscollege. Filip Herbots. biezondere prijs voor Economie, geschonken door het Sint-Aloysiuscollege. Economische b Rudy Beeckmans, biezondere prijs voor Econo mie, geschonken door net Sint-Aloysiuscollege Hendrik Huybrecht, biezondere prijs voor En gels, geschonken door het Sint-Aloysiuscollege. HUMANIORA Schooljaar 1978-1979. Op vrijdag 30 juni ontvingen weer tientallen leer lingen het diploma van Grieks-Latijnse en Weten schappelijke B. De plechtige proclamatie - die mede door het feestelijke kader en door de aanwezigheid van Zeereerwaarde Moeder Gilberte en verschillen de gasten bijzonder sfeervol was - werd ingeleid door de Heer Directeur L. Janssens, die Z.E.H. De ken en dhr. Burgemeester verontschuldigde. In zijn toespraak feliciteerde hij de leerlingen met het be haalde resultaat en schetste voor hen de waarde van de katholieke school en van zes jaar humaniora in het leven van de jonge mens. Ook bedankte hij ouders en leerkrachten voor hun inzet bij het bege leiden van de meisjes in hun groei naar volwassen heid. Hierbij sloot een zeer geslaagd gebed aan, geleid door en op tekst van Eerwaarde Heer R. Van de Velde. Volgde daarop de uitreiking van diploma's en prijzen. Ouders zowel als leerlingen waren opgeto gen over het feit dat alle vakken met een prijs voor de meest verdienstelijke ieerling werden bekroond. Het plechtig gedeelte van de proclamatie werd afgesloten met het dankwoord van de leerlingen. Toen werd een heildronk aangeboden. Volgende leerlingen behaalden het getuigschrift van Hoger Secundair Onderwijs en bekwaamheids diploma dat toegang verleent tot het Hoger Onder wijs 6de LATIJN-GRIEKSE: Agneessens Hilde, Denderhoutem 64 De Blander Anne, Heme 84 De Feyter Veerle, Ninove 70 De Schepper Els, Appelterre 78 Evenepoel Agnes, Roosdaal 72 Moeremans Colette, Ninove 79 6de WETENSCHAPPELIJKE B: Allebaut Martine, Ophasselt 85 Borgerion Ingrid, Oeingen 67 Carrijn Marie-Thérèse, St.-Maria-Lierde 78,5 Casteleyn Hilde, St.-Maria-Lierde 68,7 Casteur Marleen, Appelterre 64 Cieters Martine, Pollare 70,9 De Backer Lutgarde, Schendelbeke 80,1 De Beuf Christine, Vollezele 73,6 De Brabanter Hilde, Outer 69,7 De Saedeleer Lutgarde, Ninove 72,5 De Smet Regina, Zandbergen 69.8 De Vits Godelieve, Meerbeke 74,8 De Witte Lieve, Denderhoutem 69,5 Herremans Myriam, Denderwindeke 77,7 Heymans Annita. Meerbeke 64,8 Jacobs Marleen, Ninove 66,8 Kosynski Christa, Outer 81,1 Langendries Marleen, Lieferinge 69,3 Noerens Els, Appelt?rre 65,1 Paternoster Anne, Vollezele 83,4 Renders Marleen, Meerbeke 81,7 Ringoot Veerle, Denderhoutem 77,6 Somers Monique, Herne 71,1 Souffreau Sonja, Voorde 67,4 Sialpaert Bernadette, Vollezele 67,2 Van Cutsem Marina, Kester 61,3 Van Den Abeele Gerda, Nederhasselt 66 Vandenberghe Véronique, Meerbeke 70,3 Van Den Bossche Sonja, Zandbergen 77,6 Van Der Haegen Hide, Ninove 75,3 Van Der Kelen Brigitte, Ninove 63,5 Van De Velde Ria, St.-Maria-Lierde 71 Van Impe Marleen, Denderhoutem 61,1 Van Oudenhove Marleen, Meerbeke 64,2 Walravens Marleen, Meerbeke 66,1 Wauters Vera,. Denderwindeke 72,3 Volgende leerlinge behaalde het getuigschrift van Hoger Secundair Onderwijs De Winter Gerda, Denderhoutem 69,7 Volgende leerlingen behaalden de prijs voor de meest verdienstelijke leerling in volgende vakken deze prijzen belonen die leerlingen die door hun motivatie, belangstelling, inzet en leerattitude zich opmerkzaam hebben gemaakt in een bepaald vak.

Denderklok | 1979 | | pagina 2