10 DE DENDERKLOK GEMEENTERAADSZITTING BOND VAN GROTE EN JONGE GEZINNEN Afdeling Ninove JEUGDCLUB DANSANA MEERBEKE PRIESTER VAN DE WEEK: E.H. BAETENS - Tel. 33 14 67 WACHTDIENST APOTEKERS Apoteek DE RUYVER Beverstraat WACHTDIENST DOKTERS Dr.GIJSSELS Tel. 33 65 87 Steenweg naar Aalst 14 - Ninove WACHT ELEKTRICITEITSDIENST (054) 41 30 01 6de PALINGFESTIJN MET DE B.G.J.G. De Gemeenteraad van Ninove vergaderde op donderdag 11 oktober te 19.30 uur en behandelde in openbare zitting de volgende dagorde 1) Goedkeuring aangaan lening ter financiering van de aankoop van een radio-zend- en ont vangstuitrusting ten behoeve van de dienst openbare werken. 2) Goedkeuring aangaan van lening ter financie ring van het stadsaandeel in de schilderwerken aan de dekenij. 3) Goedkeuring aangaan van lening ter financie ring van het stadsaandeel in de schilderwerken aan het stadhuis. 4) Goedkeuring aangaan van lening voor de beta ling van een zware laadkraan ten behoeve van de dienst openbare werken. 5} Goedkeuring aangaan van lening ter betaling van de studiekosten voor het ontwerp der ver beteringswerken aan de buurtwegen nrs. 4 en 21 (Kraningenstraat en Breeweg) te Appelferre- Eichem. 61 Goedkeuring aangaan van iening voor de beta ling der erelonen verschuldigd voor de bouw van het nieuwe administratief centrum. 71 Begroting 1979 - wijziging nr. 4 - gewone dienst - goedkeuring. 8) Begroting 1979 - wijziging nr. 5 - buitengewo ne dienst - goedkeuring. 9) Stedelijke technische en beroepsleergangen - begroting 1880 - goedkeuring. 10) Stedelijke Muziekacademie - begroting 1980 goedkeuring. 11) Vaststellen bedrag oninbare gemeenteopcenlie- men op de provinciale belasting op de honden voor het dienstjaar 1978. 12) Belastingverordening op het verwerven van straatbeddingen, de aanleg van riolering, de ni vellering en de verharding van wegen, het plaat sen van kantstenen, het plaatsen van voetpaden en opritten - herziening. 13) Verkoop van onroerende goederen - verkoops- voorwaarden - wijziging. 14) Goedkeuring opcentiemen op de provincale be lasting op de rijwielen en op de bromfietsen. 15) Stedelijk zwembad - goedkeuring begroting 1980. 16) B.P.A. Bokkenveld te Denderwindeke - goed keuring onteigeningspian. 17) Uitvoeren van verbeteringswerken aan buurt weg nr. 16/deel (Roeselarestraai) te Aspelare, aansluitend op buurtweg nr. 7 (Roeselarestraat) te Herzele - principiële goedkeuring - aandui ding opdrachtgevend bestuur. 18) Verbeteringswerken aan buurtweg nr. 4 (Riet straat en deel Eichemstraat) te Appeiterre-Ei- chem - goedkeuring eindafrekening. 19) Waterzuivering - aanleg kollector komende van Okegem - principiële goedkeuring - vaststellen wijze van gunnen van de opdracht voor het op maken van het ontwerp - goedkeuring voor waarden vervat in modei-kontrakt. 20) Waterzuivering - bouwen koliektor op rechter oever Dender - definitieve goedkeuring ontwerp - vaststellen wijze van gunnen opdracht - goed keuring voorwaarden. 21) Uitbrengen van advies in verband met het plaat sen van een driekleurige lichtsignalisatie ter hoogte van het kruispunt Den Doorn - rijks weg nr. 55 en 731. 22) Voorstel tct overname door de Stad van de dienstweg langsheen rijksweg nr. 731 tussen de Astridlaan en de Nederwijkstraat. 23) Machtiging tot het verlenen van een erfpacht aan de Intercommunale Denderiec. 24) Voetgangersbrug te Pollare - voorste! tot klas sering. 25) Voetgangersbrug te Pollare - onderhoudswer ken - princiepsbeslissing. 26) B.P.A. nr. 15 Burchtdam - voorlopige goedkeu ring ontwerp. 27) B.P.A. nr. 6 Denderhoutembaan - 3de wijziging - voorlopige goedkeuring voorontwerp. 28) B.P.A. BokkenveSd - voorlopige goedkeuring. 29) Waterzuivering - principiële goedkeuring aan leg kollektor komende van Nederhasselt-Outer - vaststellen wijze van gunnen van de opdracht tot aanstelling ontwerper - goedkeuring voor waarden. 30) Waterzuivering - principiële goedkeuring - aan leg koliektor komende van Neigem-Meerbeke - vaststellen wijze van gunnen van de opdracht tot aanstelling o ntwerper - goedkeuring voor waarden. 31) Aankoop kolkenzuiger - goedkeuring - vaststel ling wijze van gunnen van de opdracht - goed keuring voorwaarden. 32) Goedkeuring onteigeningsplan buurtweg nr. 12 (Karmelietenstraat) te Voorde en vaststelling vergoedingen. 33) Onteigening Karmelietenstraat te Voorde - Machtiging tot instellen spoedprocedure. 34) Stedelijke lagere en kleuterschool - afdeling Denderwindeke - Uitbreiding van het gebouwen complex - principiële goedkeuring - machti ging tot doorvoeren verwervingen - aanvraag om toelagen. 35) Dienstjaar 1979 - toelagen aan socio-culturele verenigingen. 36) Aanleg ambachtelijke zone te Appelterre-Eichem - principiële goedkeuring onderhandse gunning opdracht voor het vervullen der formaliteiten. 37) Goedkeuring aansluiting met terminals bij het bevolkingsbestand van het rijksregister langs de computer van het Intercommunaal Subregio naal Centrum voor informatica CEVI. 38) Politiepersoneel - samenwerking tussen aan grenzende politiekorpsen - uitoefening van ad ministratieve en gerechtelijke funkties. 39) Voorstel tot het aannemen van motie in verband met het reizigersprobleem in het station te Ni nove. 40) Vragen van dhr. Prieeis met betrekking tot de openstelling van de gemeentehuizen, inzonder heid te ex-Aspelare. 41) Voorstel van dhr. Coppens N. tot het nemen van eenpolitiereglement betreffende het uitvliegen van duiven. GEHEIME ZITTING: 42) Stedelijke Muziekacademie - bekrachtiging aan stelling van twee tijdelijke leerkrachten voor de cursus koperen blaasinstrumenten. 43) Stedelijke Muziekacademie - administratief personeel - aanvaarding prestatievermindering van een tijdelijk toezichter. 44) Stedelijke Muziekacademie - bekrachtiging aan stelling tijdelijk leraar voor de cursus begelei ding. 45) Stedelijke Muziekacademie - aanvaarding ont slag van een tijdelijk leraar cello. 46) Stedelijke Muziekacademie - bekrachtiging aan stelling tijdelijk leraar voor de cursus cello. 47) Stedelijke technische- en beroepsleergangen - benoeming van vier leraars in vast verband. 48) Stedelijke lagere- en kleuterschool - bekrachti ging aanstelling van twee tijdelijke kleuterleid sters. 49) Stedelijke lagere- en kleuterschool - bekrachti ging aanstelling van een tijdelijke leerkracht. 50) Stedelijke lagere- en kleuterschool - bekrachti ging aanstelling tijdelijke onderwijzer. 51) Stedelijke lagere- en kleuterscholen - aanvaar ding benoeming van twee bijzondere leermees teressen in de katholieke godsdienst. 52) Machtiging om in rechte op te treden. 53) B.P.A. Denderhoutembaan - goedkeuring aan koop in der minne. 54) B.P.A. Poiderkwartier - goedkeuring onder handse verkoop van stadseigendom. Over deze Raadszitting leest U een uitvoerig verslag in onze volgende nummers. organiseert op zodag 14 oktober e.k. (en dus niet op 21 oktober) een GEZINSWANDELING door het lan delijke ESSENE, een lust voor het oog en waar het oor alleen stilte opvangt. Daar deinen de Oostvlaam- se FaNuintjes uit in de lange golven van het Pajotten- land. Samenkomst te 14 uur op de Graanmarkt te Ni nove. Afstand: 6,5 km. Bij helder weer: verrekijker; bij droog weerwandelschoenen bij nat weerlaar zen. Vergeet in elk geval je knapzak niet. Deze activiteit plannen we voor jou, niet voor ons. Daarom verwachten we je in groot aantal. Het filmgebeuren staat dit weekend centraai in onze club; vrijdag 12 oktober staat immers «De Kindergevangenis op de affiche. Deze bekende prent is gemaakt door en met de leden van jeugdclub Tien Twen. Wie hem nog niet gezien heeft, heeft nu een mooie kans om deze sociale film over een nog veel te weinig gekend aspect uit onze maatschappij te leren kennen. Afspraak om 20 uur in de club. Zondag 14 oktober gooien we het op de leuke, ontspannende toer met een van de beste filmen van het komische duo Terence Hill en Bud Spencer: Twee Supertlikken De twee helden worden tegen hun wil agent, pogen ontslagen te worden, maar brengen al hun opdrachten t'ot een goed einde. Gags en leuke knokpartijen vullen de hele film. die om 20 uur in de Sint-Beründiskring afgedraaid wordt. Ook maken we even gewag van onze eerste kleinkunstavond van het seizoen, zondag 21 oktober, met de groep Bizjoe, in de Kring. Tijdens het weekeinde van 14 oktober: Tijdens net weekeinde van 14 oktober: ingericht door C.M. Ziekenzorg Ninove - Hobby-club op zaterdag 3 november 1979 vanaf 18 u. en zondag 4 november 1979 van 11.30 tot 14 u. en vanaf 17 uur. in de zaal Berg en Dal te Ninove, Brusselstraat. AFDELING NINOVE NAAR DE K.V.S. Op woensdag 24 oktober 1979 gaan wij opnieuw naar de KVS om er het toneelstuk Sleutel op de Deur van Willem H. Famee te bekijken. Deze wereldkreatie is een typisch Vlaams stuk. Het is een ongekompliceerd en pretentieloos blij spel. Het wordt een stuk waarin de Vlaming, met zijn traditionele baksteen in de maag zichzelf zal her kennen. Het stuk verhaalt immers de perikelen van een koppel rond de plannen voor het bouwen van een huis. De vrouw heeft het in haar hoofd gehaald een huis te bouwen de man is niet erg opgetogen met die bouwplannen. Het ligt dus voor de hand dat uit deze tegengestelde opvattingen, moeilijkheden zullen voortspruiten. Deze worden met de dag groter gezien de moeilijkheden die de verschillende stiel mannen nog teweegbrengen. Het stuk wordt gespeeld onder de regie van An ton Peters, met eersterangs akteurs zoals Sien Eg- gers, Ann Petersen, Ronny Waterschoot. Vik Moere- mans e.a. De autocar vertrekt naar de KVS te 19 u. stipt. Opstapplaats: Centrumlaan, Ninove (verkeers lichten). Er is ook nog mogelijkheid zich een abonnement aan ie schaffen voor de 7 volgende vertoningen prijs met vervoer inbegrepen:: 1.675 F; afzonderlijke plaatsen 325 F. Geïnteresseerden nemen kontakt op met de plaatselijke verantwoordelijke voor de KVS-bezoe- ken van de afdelng B.G.J.G.-Ninove Goetvinck Al- fons, Okegembaan, 105, 9400 Ninove - tel (054) 33 62 00.

Denderklok | 1979 | | pagina 10