DE DENDERKLOK GEMEENTERAADSZITTING NINOVE IN 'T STAATSBLAD ZATERDAG 15 DECEMBER 1979 POMPIERSBAL in zaal Roxy te Ninove, om 21.30 u. met het Amusementsorkest THE MIDNIGHT STARS Reuze - Tombola. Plaatsen kunnen voorbehouden wor den bij R. Van Aelbrouck, Geraards- bergsestraat 104, Ninove, vanaf 25 november te 9.30 u., mits 10 F per persoon. De plaatsen blijven voorbehouden tot uiterlijk 22 uur. Toegang 100 F. V.K. DE DOORDRIJVERS - NIEUWS ROUWDRUKWERK IN EEN MiNïMUM VAN TIJD! DRUKKERIJ LUYSTERMAN Koepoortstraat 10 - NINOVE Tel. (054) 33 27 27 JEUGDCLUB DANSANA MEERBEKE BAL DER C.V.P. - MANDATARISSEN VAN GROOT-NINOVE op zaterdag 17 november 1979 in het parochiaal centrum Hof ter Beke te Nederhasselt. Orkest Michel Charmant. Sneltombola. Aanvang te 21 uur. Toegang 80 F. Voorverkoop 70 F. De Gemeenteraad van Ninove vergaderde op donderdag 8 november jl. en behandelde in openba re zitting de volgende dagorde 1) Goedkeuring aangaan lening ter financiering van de studiekosten voor de aanleg van een kollec- tor vanaf Graanmarkt tot Benedenindustriepark. 2) Goedkeuring aangaan lening ter financiering van de wegeniswerken in de Kaaischoolstraat. 3) Goedkeuring aangaan lening voor betaling saldo studiekosten der saneringswerken aan de Mo lendender. 4) Kerkfabriek St.-Pieter Meerbeke - Advies over voorstel tot wijziging nr. 1 van de begroting over 1979. 5) Kerkfabriek O.L.V. Hemelvaart te Ninove - Ad vies over voorstel tot wijziging nr. 1 van de be groting over 1979. 6) Kerkfabriek St.-Kristoffel te Pollare - Advies over voorstel tot wijziging nr. 1 van de begroting over 1979. 7) Kerkfabrieken - Advies over begroting 1S8u. 8) Stadsbegroting 1979 - Wijziging nr. 6 - Gewone dienst - Goedkeuring. 9) Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Wel zijn - Begroting 1979 - Gewone dienst - Wijzi ging nr. 1 - Goedkeuring. 10) Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Wel zijn - Begroting 1980 - Goedkeuring. 11) Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Wel zijn - Goedkeuring oprichting dienst bedeling warme maaltijden aan huis. 12) Aanpassingswerken stadseigendom te Meerbe ke - Uitbreiding centrale verwarming - Goed keuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring van de voorwaarden. 13) Eiektrificatiewerken in de verkaveling Zwaluwen en Merellaan te Ninove - Goedkeuring - Vast stellen wijze van gunnen van de opdracht voor de prestaties en materialen - Goedkeuring voor waarden. 14) Verbeteringswerken aan buurtweg nr. 16/deel, Roeselarestraat te Ninove-Aspelare aansluitend op buurtweg nr. 7, Roeselarestraat te Herzele - Goedkeuring ontwerp en stadsaandeel. 15) Uitbreidingswerken waterleidingsnet te ex-Oke- gem - Fonteinstraat. 16) Uitbreidingswerken waterleidingsnet te ex-Den- derwindeke - Krepelstraat. 17) Verbeteringswerken Karmelietenstraat te Voor de - Vraag om machtiging tot toepassing van de spoedprocedure, voorzien bij de wet van 26 juli 1962 betreffende de onteigeningen ten algeme ne nutte en de concessies voor de bouw van autosnelwegen. 18) Wegen- en rioleringswerken aan buurtweg nr. 1 (Hoogstraat) te Aspelare - Goedkeuring aanbe steding. 19) Aanvullen reglement op de politie van het weg verkeer - Plaatsen van driekleurige verkeers lichten aan het brandweerarsenaal. 20) Brandweerarsenaal - Goedkeuring aankoop driekleurige verkeerslichten - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 21) Verbeteringswerken in het verlengde van de buurtweg nr. 29 (Nederwijkstraat). Goedkeuring Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 22) Sporthal - Aanleg sportvloer - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 23) Sporthal - Aankoop toestellen - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 24) Verbeteringswerken in de E. De Molstraat. Goed keuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 25) Buurtweg nr. 35 (Savooistraat) te Ninove - Goedkeuring afschaffing bestaande rooilijn. 26) 8.P.A. Dam - Deel A - Voorlopige goedkeuring voorontwerp. 27) B.P.A. Dam - Deel B - Voorlopige goedkeuring voorontwerp. 28) Advies over aanleg centrale verwarming pastorij ie Pollare. 29) Opdrachten voor aanneming van werken, leve ringen en diensten - Overdracht bevoegdheden aan het Schepencollege, bij toepassing van art. 82bis 1, alinea 2 van de gemeentewet, gedu rende het dienstjaar 1980. 30) Personeel - Machtiging aan het Schepencollege tot het doen van tijdelijke aanstellingen gedu rende het dienstjaar 1980. 31) Personeel - Reglement betreffende sommige verloven en disponibiliteit - Wijziging. INTERPELLATIES 32) Voorstel dan dhr Verekens tot het organiseren van de 5G0ste verjaardag van het geboortejaar van Johannes Despauterius. 33) Voorstel van dhr Prieels tot het geschikt maken van voetpaden voor minder-validen. 34) Vraag van dhr Prieels in verband met de toe gankelijkheid van de gemeentelijke begraaf plaatsen. GEHEIMEZITTING: 35) Beneden-industriepark - Goedkeuring wederin- koop van een perceel nijverheidsgrond. 36) Intercommunale Intergem - Aanduiding manda ten. 37) Stedelijke Muziekacademie Bekrachtigng aan stelling tijdelijke leerkracht voor de cursus no- tenieer. 38) Stedelijke Muziekacademie - Aanvaarding ont slag van een leraar voor de cursus houten blaas instrumenten per 1 oktober 1979. 39) Stedelijke lagere- en kleuterscholen - Bekrach tiging aanstelling van een tijdelijke onderwijzer. 40) Stedelijke lagere- en kleuterscholen - aanvaar ding aanstelling van een tijdelijke leermeesteres in de katholieke godsdienst. 41) Stedelijke technische- en beroepsleergangen - Benoeming op proef van een leraar Nederlands en een leraar Sociale Wetgeving. Over deze Raadszitting leest U een uitvoerig verslag in onze volgende nummers. Nr 201 dd 17.10.79 Bij Koninklijk Besluit van 8 november 1978 wordt verleend - de gouden medalie der Kroonorde aan dhr Julien H. Lievens, dirigent van de fanfare Vredelust - Ware Vrienden te Denderwindeke - de zilveren rnedalie der Kroonorde aan dhren Lievens Achille I., Lievens Albert, Lievens Benoit A. en Van der Spinnen Lodewijk J., leden van de fanfare Vredelust - Ware Vrienden te Dender windeke. Bekendmaking dat twee betrekkingen van be jaardenhelpster vacant zijn in het Openbaar Cen trum voor Maatschappelijk Welzijn van Ninove. Nr 202 dd 18.10.79 Bij Koninklijk Besluit van 13 september 1979 wordt goedkeuring gehecht aan de statuten van coö peratieve vennootschap intercommunale vereniging voor investeringen in de elektriciteits- en gasdistri butie in Oost-Viaanderen afgekort IVIEGOV aangenomen op haar stichtingsvergadering van 25 juni 1979, waarbij de stad Ninove aangesloten is. Nr 204 dd 20.10.79 De aandeelhouders van de n.v. Brood- en Ban ketbakkerij La Lorraine werden opgeroepen ter buitengewone algemene vergadering van 29 oktober. Nr 205 dd 23.10.79: Erratum voor de vernietiging van de beslissin gen van het College van Burgemeester en Schepe nen in het Belgisch Staatsblad van 18.9.79 blz. 10272 moet worden gelezen: bij Koninklijk Besluit dd 26 juni 1979 en niet dd 26 februari 1979. Nr 206 dd 24.10.79: Bij Koninklijk Besluit van 7 september 1979 wordt de spoedprocedure toegelaten voor onteige ningen op het grondgebied van Nnove voor de aan leg, door het Wegenfonds, van fietspaden langs de weg nummer 55 Binche-Aalst (plan nr B/4531). Nr 209 dd 27.10.79: Bij Koninklijk Besluit van 24.9.1979 is vernieuwd, voor een termijn van drie jaar met ingang van 1 no vember 1979, de benoeming tot het ambt van rechter in handelszaken in de Rechtbank van Koophandel te Dendermonde van dhr De Boitselier W. te Ninove. Bij Ministerieel Besluit van 16.7.1979 zijn goed gekeurd de rekeningen van het elektriciteitsbedrijf der stad Ninove betreffende het boekjaar 1977. Bij Ministerieel Besluit van 6.9.1979 wordt goed keuring gehecht aan de rekeningen betreffende het boekjaar 1977 van het bedrijf van het stedelijk zwem bad van Ninove. Doelpuntenfestival op het terrein Roger De Gey- ter waar Doordrijvers F.C. Kailles geen schijn van kans gaf na nochtans moedig en sportief verweer van de bezoekers. Einduitslag 8-0. Onze tweede ploeg Travel-Mart was kompetitie vrij en overwon in een vriendschappelijke wedstrijd Chips Stampen en Daven met 5-2. Volgende week trekt Doordrijvers naar Tollem- beek om er de Pallieters partij te geven. Travel-Mart gaat op bezoek bij hekkensluiter F.C. Kailles. Zaterdag 26 januari 1960 in zaal Roosevelt: voor de eerste maal te Ninove Rob De Nijs en zijn orkest Meer informatie de komende weken in dit blad of bij Erik Lemmens - tel. (054)33 62 17. De mensen die zaterdagmorgen niets anders te doen hebben dan lang slapen, worden om kwart voor negen verwacht aan de club om mee de club te vertegenwoordigen bij het rondhalen van de bijdra gen voor 11.11.11. Zij dienen vergezeld te zijn van minstens één doos en één veiligheidsspeld. Rond 12 uur is hun werk afgelopen. Zondagnamiddag strekken we opnieuw de be nen tijdens onze eerste herfstwandeling naar O.-L.- Vrouw-Lombeek. We vertrekken te 14 uur. Nadien gaan we, voor wie wil, mosseien eten.

Denderklok | 1979 | | pagina 10