2 DE DENDERKLOK GEMEENTERAADSZITTING GROOT EETFESTIJN WERKENDE OUDERS specteur door ambtshalve toekenning na twaalf jaar dienstanciënniteit bij de stadspolitie De dienststaat van een politieagent en van een politieagent-brigadier is niet van tel bij zijn bevor dering tot een hogere graad. Indien de terminologie nog betekenis heeft dan kan de BEVORDERING TOT EEN HOGERE GRAAD slechts beschouwd worden als een beloning, zoniet als een blijk van waardering, althans als een aan moediging, na een bepaald jaren goede dienst. Andersom heeft het begrip bevordering tot een hogere graad geen zin. De bevordering tot een hogere graad van b.v. een lid van een veiligheidskorps binnen de twee jaar van zijn opstandige houding tegen zijn overste en binnen het jaar van zijn definitieve cor rectionele veroordeling is een aanslag op ver antwoord personeelsbeleid. Onderhavig voorstel beoogt het aanvullen van dergelijke leemte. De Gemeenteraad van Ninove vergaderde op donderdag 17 januari op het stadhuis, en behandel de in openbare zitting de volgende dagorde 1) Goedkeuring aangaan van lening voor de beta ling der kosten van voegvullingen in de beton- verhardingen (lot 1). 2) Goedkeuring aangaan van lening voor de beta ling der kosten van voegvullingen in de beton- verhardingen (lot 2). 3) Goedkeuring aangaan van lening ter financie ring der kosten van voegvullingen in de beton- verhardingen (loten 3 en 4). 4) Goedkeuring aangaan iening ter betaling der erelonen voor studie van de verbeteringswerken aan buurtweg nr. 5 (Krepelstraat) te Dender- windeke. 5) Goedkeuring aangaan van iening voor de uit voering van laagspanningsversterkingen aan het elektriciteitsnet. 6) Kennisgeving proces-verbaal van onderzoek naar de stadskas over het vierde kwartaal 1979. 7) Kennisgeving proces-verbaal van onderzoek van de kas van het stedelijk zwembad over het vier de kwartaal 1979. 8) Wegenis- en rioleringswerken in het Doornkwar tier te Ninove, IJzerenwegbaan - Goedkeuring aangepaste eindafrekening. 9) B.P.A. Cultureel Centrum - Vraag tot aankoop van een perceel grond gelegen nabij de Neder- wijkstraat. 10) Appelterre-Eichem - Goedkeuring vervanging van het gemeentelijk algemeen plan van aanleg door het gewestplan. 11) Waterzuivering - Aanleggen van koliektor in de bedding van waterloop nr. 5.125(deel), Laven delstraat (deel) en Beverstraat (deel), in het ka der van de aanleg van een koliektor komende van de wijk Ter Duyst - Goedkeuring ontwerp - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 12) Uitbreiding openbare verlichting in de Muylem- straat te Outer - Goedkeuring - Vaststellen wij ze van gunnen der opdrachten voor de presta ties en de materialen - Goedkeuring voorwaar den. 13) Uitbreiding openbare verlichting in de Rietstraat te Appelterre-Eichem - Goedkeuring - Vaststel len wijze van gunnen der opdrachten voor de prestaties en de materialen - Goedkeuring voor waarden. 14) U'threiding openbare verlichting Gemeenteplein te Aspelare - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdrachten voor de presta ties en de materialen - Goedkeuring voorwaar den. 15) Uitbreiding openbare verlichting Kerkhofstraat te Outer - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdrachten voor de prestaties en de materialen - Goedkeuring voorwaarden. 16) Uitbreiding openbare verlichting Neuringen te Denderwindeke - Goedkeuring - Vaststellen wij ze van gunnen van de opdrachten voor de pres taties en de materialen - Goedkeuring voor waarden. 17) Modernisering openbare verlichting Ameiveld te Ninove - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdrachten voor de prestaties en de materialen - Goedkeuring voorwaarden. 18) Uitbreiding openbare verlichting Outerstraat te Ninove Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdrachten voor de prestaties en de materialen Goedkeuring voorwaarden. 19) Modernisering openbare verlichting Paul De Montplein - Goedkeuring - VaststeHen wijze van gunnen van de opdrachten voor de presta ties en de materialen - Goedkeuring voorwaar den. 20) Aankoop nadarbarelen Goedkeuring - Vast stellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voorwaarden. 21) Aankoop trilwais ten behoeve van de dienst openbare werken - Goedkeuring - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeu ring voorwaarden. 22) Aankoop dubbele kleerkasten ten behoeve van de dienst openbare werken - Goedkeuring Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeuring voorwaarden. 23) Aankoop van verlaten bedding van waterloop van 2de kategorie nr. 5.125 (Herlinckhovebeek) - Goedkeuring - Intrekking beslissing van 5 april 1979. 24) Aankoop van een sneeuwploeg ten behoeve van de dienst openbare werken - Goedkeuring Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeuring voorwaarden. 25) Aankoop van een lichte vrachtwagen met kip- bak ten behoeve van de dienst openbare wer ken, afdeling plantsoenen Goedkeuring prin cipe Vaststellen wijze van gunnen van de op dracht - Goedkeuring voorwaarden. 26) Aankoop van een tuinbouwtraktor uitgerust met aanbouwwerktuigen ten behoeve van de dienst openbare werken, afdeling plantsoenen - Goed keuring - Vaststellen wijze van gunnen der op dracht - Goedkeuring van de voorwaarden. 27) Organiseren van een bebloemingsaktie Goed keuring voorstel - Machtiging aan het college van burgemeester en schepenen tot het uitwer ken van deze aktie Goedkeuring uitgave ver bonden aan deze aktie. 28) Aankoop rolkraan ten behoeve van de dienst openbare werken - Goedkeuring - Vaststellen van wijze van gunnen van de opdracht - Goed keuring voorwaarden. 29) B.P.A. Poiderkwartier - Goedkeuring verkave lingsplan stadseigendom - Vraag om toelating tot openbare verkoop. 30) Verkaveling stadsgronden Onderwijslaan - Wij ziging verkoopsvoorwaarden. 31) Goedkeuring onderhandse verkoop van een on roerend stadseigendom. zijnde het vroegere ge meentehuis van Voorde, om reden van algemeen nut. 32) Stedelijke muziekacademie - Goedkeuring aan koop muziekspeeltuigen - Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht - Goedkeuring voor waarden en aanvraag om toelagen. 33) Intercommunale Denderoord - Goedkeuring ont bindingsakte. 34) Goedkeuring of niet-goedkeuring van de ont- werp-overeenkomst tussen het Openbaar Cen trum voor Maatschappelijk Welzijn en de Kli niek HH. Harten betreffende de bouw van een nieuw gezamenlijk ziekenhuis. 35) Straatnaamwijzigingen en vaststelling nieuwe straatnamen - Goedkeuring. 36) Geven van nieuwe straatnamen in de sociale woonwijk Meuleveld te Appelterre-Eichem - Goedkeuring - Opdracht aan het college tot het verrichten der formaliteiten voorzien bij net desbetreffende decreet. 37) Aanvullend reglement op de politie van het wegverkeer - Stadswegen - Goedkeuring. 38) Personeel - Openverklaring van een betrekking van mannelijk of vrouwelijk architect, te bege ven bij aanwerving - Vaststelling aanwervings- voorwaarden. 39) Personeel - Openverklaring van twee betrekkin gen van mannelijk of vrouwelijk adjunkt-politie- kommissaris, te begeven bij aanwerving - Vast stellen aanwervingsvoorwaarden. 40) Personeel - Openverklaring van vier betrekkin gen van bureauchef, te begeven bij bevordering - Vaststellen bevorderingsvoorwaarden. 41) Personeel Openverklaring van een betrekking van opsteller-rekenplichtige, te begeven bij be vordering Vaststellen bevorderingsvoorwaar den. 42) Personeel - Openverklaring van acht betrekkin gen van opsteller, te begeven bij bevordering - Vaststellen bevorderingsvoorwaarden. 43) Voorstel van dhr. De Riemaecker, gemeente raadslid, tot aanvulling van het regiement be treffende de aanwervings- of bevorderingsvoor waarden van het stadspersoneel. 44) Wederwoord van dhr. Baro aan dhr. Schepen van openbare werken betreffende zijn tussen komst bij de begrotingsbespreking van 20.11.79. 45) Vraag van dhr Baro tot dhr. Burgemeester be treffende de toepassing van de 36 uren-week in alle stedelijke diensten. 46) Voorstel van dhr Baro om de verplichte bekend making van de B.P.A. in drie tijdschriften te doen uitvoeren in bladen die hun zetel hebben te Ninove ten einde werkelijk de eigen bevol king ECHT in te lichten. 47) Vraag van dhr. Baro betreffende de schilder werken aan het stadhuis, uitgevoerd ingevolge het bezoek van de Koning. 48) Interpellatie van dhr. Baro tot de Schepen van openbare werken betreffende de restauratiewer ken aan de Abdijpoort. GEHEIME ZITTING: 49) Stedelijke muziekacademie - Aanvaarding orfr- slag van een lerares voor de cursus samenzang. 50) Stedelijke muziekacademie - Bekrachtiging aan stelling van een tijdelijke leerkracht voor de cur sus samenzang. 51) Administratief personeel - Aanvaarding ontslag van een tijdelijk personeelslid met het oog op het bekomen van een wettelijk brugpensioen. 52) Personeel - Toekenning waarnemingstoelage aan een dienstdoend opsteller - verlenging. 53) Personeel - Toekennen van een waarnemings toelage aan een dienstdoend opsteller verlen ging. 54) Benoeming van de personeelsleden van de sa mengevoegde gemeenten in de betrekkingen van het nieuwe personeelskader Gedeeltelijke wijziging beslissing van 20 december 1979. Over deze Raadszitting ieest U een uitvoerig verslag in onze eerstvolgende nummers. Het oudercomité en de kleuterleidsters van de vrije gesubsidieerde Kleuterschool, Brusselstraat 43 Ninove, zouden het zeer fijn vinden U allen te mogen ontmoeten op het GROOT EETFESTIJN, met volle dig menu, dat plaatsheeft op zaterdag 26 januari '80 vanaf 18 uur en zondag 27 januari 1980 vanaf 12 u. in de zaal Berg en Dal Brusselstraat, Ninove. Van harte welkom die Uw kindje wenst uit te besteden overdag. U vindt een oplossing bij de dienst voor onthaalmoe ders te Ninove. Deze dienst startte in november jl. op initiatief van K.V.L.V. (Boerenbond) en verzekert een verant woorde opvang van uw kindje, minder dan 3 jaar De onthaalmoeders worden begeleid door een maatschappelijk assistente en staan onder toezichl van het Nationaal Werk voor Kinderwelzijn. Ze zijn verzekerd voor de kindjes die ze bijhouden. Samen met U zoekt de verantwoordelijke van de dienst naar de beste oplossing voor Uw kindje. Ook tijdelijke plaatsingen zijn mogelijk. Geïnteresseerden kunnen steeds terecht voor informatie bij Mevrouw De Backer - Van Waes Dagmoedstraat 57 - 9582 Schendelbeke Tel. (054) 41 35 10 (schoonouders) of Christelijke Mutualiteit Ninove Stationsstraat 54 - tel. (054)33 30 16 iedere woensdagavond van 17 tot 19 uur.

Denderklok | 1980 | | pagina 2