Raadszitting STOP Rollende werkbanken Jonip Garagegereedschappen Autobenodigdheden Reinstation Accessoires Elektriciteitsdienst Tel. (054) 33 39 68 335818 t\ U lüiU IV JV Cl I DE DENDERKLOK V N 4 EN 5 DECEMBER 1986 behandeld in 4 uur tijd. BURGERLIJKE STAND Tc 19.40 uur verklaart dhr Burgemeester Co. syns de zitting voor geopend. Afwezig dhren Waltniel, Neukermans en Ste vens. Verontschuldigd Mej. Roosens en dhr Daume- rie. Mevrouw De Smet en dhren Evenepoel, en De Rouck hebben enige vertraging. Dhr Burgemeester Punt 62 van de dagorde der geheime zitting wordt als laatste punt geplaatst van de openbare zitting. We zullen nagaan hoever ons werk te middernacht gevorderd is. Dhr Schorreel Het gaat toch niet op dat op de agenda met bespreking der begroting 62 punten moeten behandeld worden. Dhr Cornelis We kunnen alle punten van daag behandelen en morgen dan nog alleen de stadsbegroting. Dhr Burgemeester Best ware dat we er van daag ook de inleidingen tot de stadsbegroting kon den bijnemen. Dhr Verekens In de vorige zitting vroegen we nog een supplementaire Raadsvergadering te houden om geen overzet agenda te hebben bij de de bespreking van de stadsbegroting. Dat kan nu blijkbaar niet en nu zitten we met een dagorde van 70 punten en 10 cm documentatiepapier. Er zijn verschillende belangrijke punten bij. Ook leden van de meerderheid delen onze zienswijze. Maar voor de leden van de meerderheid is het natuurlijk ge makkelijker zich op een Raadszitting voor te berei den. Toen U ons iets vroeg hebben we steeds uw verzoek ingewilligd. Wij drukken ons ongenoegen uit over deze handelwijze en hopen op beterschap. Dhr Burgemeester Het is niet onze bedoe ling uw tussenkomsten in te korten. In 1985 stonden er voor deze zitting 60 punten aan de dagorde waarvan 19 voor de geheime zitting. Nu 70 punten en 25 punten voor de geheime zitting en ge weet ook dat deze laatste amper 10 minuten in beslag nemen. Maar soms wordt hier ook anderhalf uur gepa- laberd over een futuliteit. In ons arrondissement vergadert onze Raad het langst. In commissiever gaderingen wordt er vaak niet gesproken omdat de pers er niet aanwezig is. Elders worden 125 punten Dhr Verekens Het is toch niet normaal dat ook al die begrotingen nu op de dagorde staan. Mevr. De Kegel Die begrotingen moeten hier al in september voorkomen. En de commissieverga deringen duren vaak 2 a 3 uur. Dhr Burgemeester Goed, maar dan is het niet meer nodig hier alles nog eens te herhalen. Dhr Timmermans We doen onze mond open in de Commissies en in de Raad en dat is ons recht Mevr. De Kegel Ik vraag dat in de toekomst een zitting zou belegd worden met alleen maar de stadsbegroting aan de agenda. Dhr Burgemeester We zullen dat onderzoe ken. Dhr Timmermans We zouden meer tijd moe ten hebben om als oppositie alles na te pluizen. Dit is onmogelijk in 14 dagen tijd. Dhr Burgemeester Toen ge in de meerder heid zetelde was het precies het zelfde. Maar nu draait ge de zaken om Dhr Timmermans Ik geef dat toe. Dhr Burgemeester Ge moet konsekwent zijn met U zelf. (Het vervolg toekomende week) GEBOORTEN Stefanie Tondeur dochter van Guy en Maggy Van Keymeulen (Roe 2 Pollare) Isabelle Mertens dochter van Daniël en Annick Lauwereys (Vredelaan 27 Ninove) Kelly De Saedeleer dochter van Luc en Greta Calle- baut (Nederhasseltstraat 346 Aspelare) Samantha Castelijn dochter van Martine (Groen straat 12 Nederhasselt) HUWELIJKEN Luc Neerinckx 25 j., bediende, Oetingen en Lutgard De Bolle 22 j., regentes, Outer Robert De Duffeleer 52 j., zaakvoerder, Aalst en Marcelle D'herde 34 j., lerares, Ninove. OVERLIJDEN Ferdinand Breynaert 77 j. (Gentsestraat 22 Ninove) Theophiel Daelman 80 j. (Vinkenstraat 36 Ninove) Petrus Cornelis 83 j. (Stenebrug 54 Meerbeke) Theophiel Van Vaerenbergh 80 j. (Ameiveld 64 Ninove) Germaine De Prez 58 j., weduwe Alfons Staels (Leopoldstraat 146 Okegem) Helène De Jonge 75 j., weduwe Leopold Boeykens (Pollare-Dorp 2 Pollare) Barbara Lauwaert 66 j., weduwe Remi Neijs (Neu- ringen 6A Denderwindeke) Maurits Van Den Brouck 79 j. (Nederwijk 181 Ni nove) Werden te Ninove geboren ROOSDAAL Yves Nicola zoon van Pierre en Maria Ringoir (Kattem straat 44) Sarah De Pauw dochter van Jacques en Sonja Bel lemans (Poelkveldstraat 11A) Vanessa Elpers dochter van Martin en Yolande Praet (Gasthuisstraat 1A) Steven Vanderveken zoon van Boudewijn en Nadine Van Zeebroeck (Ninoofsesteenweg 265) GERAARDSBERGEN Sam Cromphout zoon van Paul en Marie-Jeanne Stevens (Schitlebeekstraat 11) DENDERLEEUW Dorien Wynant dochter van Ivan en Christel De Deyn (Toekomststraat 89) Kim Laverzee zoon van Chris en Conny De Man (Stationsplein 17 bus 41) ZWALM Katrien Van De Velde dochter van Johan en Mar tine Van Der Meiren (Zuidiaan 99) Ti ^1 /-#! rlr in HUIS JOHNY TIMMERMANS Brusselstraat 110-116 Ninove

Denderklok | 1986 | | pagina 7