Dender-Meersch Huisen en Bouwgronden, Zaailanden Laetste tydingen. Burgerlyken Stand. A.\\o\<;i:\. Vogelschieting niet (le Bolle THEATRE-SALON. Zaden en Planten. Beetravenzaden Verkooping van een HUIS, Verkooping van LAND, Het volgende feit, aen 't bulletyn der verkoopïn- gen per notarissen van verleden week ontleend, geeft een gedacht van de verhooging der pryzen.in de laet- ste jaren, der bouwgronden in 'l midden van Brussel gelegen. Een eigendom in de Oudkleerkoopstraet, 33, is verkocht, de onkosten erby begrepen, voor de tdlale soin van 73,975 fr. De oppervlakte van den grond 447 voetzynde, volgt hieruit, dat elke voet aen den kooper 165 fr. kost, Ziedaer een groot verschil tusschen den verkoop aen 24 fr. den voet van den eigendom van M. Veldekens, n° 30 derzelfde straet, verkooping die plaets greep, dry of vier jaren geleden en waervan de taks zoo overdreven geoordeeld werd. Het schynt, dat de ryzing nog haer laetste woord niet heeft gezegd, al heeft zy, men moet het bekennen, eenen nog al merkbaren voortgang gedaen. De gemeente Baesrode is gemagtigd eene leening van 40,000 fr. aen te gaen. Er zyn reeds zilveren en koperen geldstukken van de fransche republiek in omloop gebragt. Sedert eenige jaren zyn de burgers te Gent van de militaire logementen bevryd, en wat meer zegt, de stad welke dien dienst op zich heeft genomen, wint daer jaerlyks 10,500 fr. aen. Dat is voor andere steden een voorbeeld, hetwelk verdient nagevolgd te worden. De prys van 25,000 fr. (leening der stad Gent) is gewonnen door eenen kuiper op den Dendermond- schen weg te Gent. De man heeft een twintigtal stuk ken, en vroeger reeds een paer kleine premiën ge wonnen. Verleden zondag heeft de. opening placls gehad van den vervoerdienst op de lyn Eekloo-Assenede, eerste sectie van den yzeren weg Eekloo-Antwerpen. Ziehier den gang der treinen Vertrek uit Eekloo, 6, 10-15, 4-35; Lcmbeke, 6-10, 10-23,4-45; Capryke, 6-20, 10-29, 4-55; Bassevelde, 6-28, 10-36, 5-03; Bouchoute, 6-35, 10-42, 5-10; As senede, 6-45, 10-50, 5-20; Zelzate, 6-55, 11-00, 5-30; Gent, (Staet). Aenkomst, 7-50, 11-55, 6-20. Vertrek uit Gent, 8-10,12-30, 6-45; Zelzate, 9-05, 1-20, 7-40; Assenede, 9-14, 1-30, 7-50; Bouchoute, 9-22,1-40, 8-00; Bassevelde, 9-29,1-47, 8-07; Capryke, 9-37, 1-55, 8-15; Lembeke, 9-44, 2-05, 8-25; Eekloo, aenkomst, 9-53, 2-15, 8-35. Sedert 15 april, rydt ook alle dagen een trein ten 4 ure namiddag uit Gent naer Eekloo, en vertrekt, de eerste morgentrein uit Brugge naer Eekloo ten 9-10 in plaets van ten 8-45. Men schryft uit Mechelen: Dynsdag namiddag had er naby de statie des yzeren- wegs een schrikverwekkend ongeval plaets. Een reizigers sneltrein, komende van Brussel, is aen de verbinding dier linie met degene van Gent, op eenen ledigen koopwarentrein geloopen, welke op die laet ste linie aen 't manoeuvreeren was. De botsing was ge weldig: een tiental waggons van laetstgenoemden trein werden grootendeels verbryzeld, doch de reizi gerstrein bekwam geen letsel. Als door een wonder, heeft dit ongeval niet een enkel slachtoffer teweeg ge bragt, en heeft het zich uitsluitelyk by stoffelykc schade beperkt. De reizigers zyn er allen met den schrik en e<men hevigen schok van afgekomen. Het ongeval moet toegeschreven worden aen de nalatigheid van den spoorwachter, welke verwaerloosd had het signael vai; spoorbelemmering te draeion. De rupsen, die sedert twee jaren zooveel schade aen de boomen cn gewassen toebrengen, dreigen dit jr.r eene wezenlyke ramp voor den landbouw te wor den, indien men geene krachtdadige maetregelen tegen die kwael neemt. De burgemeesters zullen ten platte lande genoodzaekt zyn om strenge boeten toe te pas sen op de landbouwers, die weigeren de bevolene ruspenwering behoorlyk te doen. Men schryft uit Hasselt, 18 april Wy bestatigen dat, reeds sedert eenige dagen, zich ingansch België geen enkel geval van runderpest meer opgedaen heeft. De wyze maetregelen door het gou vernement genomen, hebben zeker veel bygedragen om tot dien gelukkigen uitslag te komen. De runder pest heerscht nog steeds in het noordergedeelte van Frankryk, digt by de belgische grenzen. Troepen zyn in hetzuidergedeelte van Vlaenderen en van Henegouw gezonden, om de grenzen te bewaken. Insgelyks is er een bataillon naer het Luxemburgsch gezonden. Men heeft voorzigtig gehandeld met den uitvoer van vee naer Frankryk te beletten; alzoo zullen de fransche kooplieden hier de besmetting niet kunnen inbrengen. De invoer van 't fransch vee in Zwitserland is verbo den; niettegenslaende heeft de runderpest zich ver- klaerd in hel kanton Bern, waerschynlyk door fran sche kooplieden ingebragt. Een Belg, die dezer dagen uit Parys is gekomen, meldt dat Assy werd aengehouden omdat hy 600,000 fr. bezat, die hem door de Internationale waren toe vertrouwd. Men .wilde de 600,000 fr. hebben. Men heeft den be zitter er van aengehouden. Men heeft de 600,000 fr. genomen en Assy is losge laten. Meer dan 1000 garden, zegt dezelfde persoon, zyn uit de vestingen ontsnapt, waer zy de wacht hadden; zy hebben zich by middel van koorden laten omleeg zinken. Te St-Denys aengekomen, hebben zy zich on der de bescherming der Pruisen gesteld. Men weet dat hel in de duilsehe landwehr soms gebeurt dat de knecht overste en de meester simpele soldaet is, en de tucht voor beiden gelyk is. Dit ge val heeft zich in den laetsten veldtogt op eene zonder linge wyze opgedaen. Een trein met bevoorrading kwam in eene fransche statie aen en verscheidene mannen van de landwehr werden door den fourrier op^eëischt om de zakken graen in de magazynen te dragen. Nu, onder die mannen bevond zich de zoon van een graenkoopman van Keuien en de onderofficier, die de lossing bcwaekle, was zyn werkman, die allyd ge last was de zakken graen te dragen. Men ziet van hier den zonderlingen toestand: de meester moet de cor- vel doen en de knecht beveelt. Deze laetste stond met eene zekere voldoening den jongeling na te zien, die bezweet cn afgemat zich van zynen pligt kweet. Nadat hy den derden zak in het magazyn had gedragen, bevool de fourrier stilstand, deed zynen helm af en zette hem op het hoofd van zynen meester, omgordde hem tevens zynen sabel en zegde hem: «Ik heb my hel genoegen niet kunnen ontzeggen u eens myn werk te zien doen; maer nu gaen wy van rol veranderen: gy zult myncn fourrier voor een uer zyn; gy moet welen dat uwe werklieden zoo gaerne zakken dragen als zy in den veldtogt zyn als in uwe magazynen. Het werk geëindigd zyndc, zegde de simpel soldaet legen zynen fourrier; fourrier Michel! het is de laetste mael dat gy zakken gedragen hebt; ik benoem u heden opper-bewaker van het magazyn. Beiden zyn dezer dagen ie Keulen aengekomen. De simpel landwehr heeft zyne plaets aen het bureel in genomen en de fourrier bewaekt het magazyn. Hel is Londen dat ons dit jaer leeren zal hoe wy moeten gekleed gaen om schoon te zyn. Al de kleer makers, modisten enz. melden dat zy van Londen te ruggekomen zyn, met nieuwe moden. De mode van Londen brengt ons opnieuw de krinolien en de vo lants op de rokken, inet een rond en plat hoedje. Zie daer het deel der vrouwen. Voor de mannen is het de spannende broek met groote ruiten, een zoo kort mo- gelyk jasje en eenen Bazaine hoed. Wal de kleur be treft, het is purper met witte kanten voor de vrou- wenhoeden. Het groen is gebannen, tenzy voor de hoeden en gilets der mannen. Ucrkolyk IVIoiiwh. De eerw. heer J. De Smet, sedert 1847 pastoor te Erembodegem, is aldaer na eene langdurige ziekelyk- heid den 18 april godvruchtig overleden, in den nog vroegen ouderdom van 65 jaren. De eerw. heer Poelaert, pastoor to Heurne, is pastoor benoemd te Appelterre-Eichem; hy wordt ver vangen door den eerw. heer Thienpont, onderpastoor van St-Pieters te Gent. De eerw. heer C. De Smet, onderpastoor te Zoltegcm, is pastoor benoemd te St-Maria-Oudenhove. De eerw. heer Christiaens, pastoor te Cherskamp, gaet in dezelfde hoedanigheid naer Meldert; de eerw heer F. Van Mol, onderpastoor te Temsche, vervangt hem te Cherskamp.De eerw. heer R. J. Van Mol, coadjutor te Hillegem, is onder pastoor benoemd te Eekloo. Rampen «mi Ongelukken. Woensdag omtrent 10 ure 's morgens, werd te Roeselaere hevig geroepen brand! De brandklok werd geklept, en aenstonds was eene aenzienlyke menigte op de beenen om naer denzelven te gaen zien. Hel was een wagen, geladen met stoppe, slaende tegen de poort der fabriek Vanoutryve en Carlier, die in brand was gekomen, men weet niet juist hoe; hy stond op den openbaren weg. Om alle verdere ongelukken te vermyden, trok men den wagen, van de huizen weg, en geleidde hem alzoo al brandende naer den bassin alwaer dezelve, met zynen ganschen brandenden vracht, in het water werd omgekeerd. 1 Was kurieus om zien van alzoo eenen bfand naer het water te zien geleiden om gebluscht te worden, en wy bekennen dat het systeem van den brand naer liet water om gebluscht te worden, veel voordeelcn bybrengl by hel oude systeem van met het water naer den brand zelve te gaen. Zaterdag namiddag is te Brugge een droevig ongeluk gebeurd hetwelk vooral moet toegeschreven worden aen het slachtoffer. Vier jongens vermaekten zich in de Spanjaerdslraet, met al builen en binnen te trekken en te schuiven aen de zware yzeren grielje van een huis met voorplein. Een jongen van 9 jaren, met name Alphons Lowyckx, wonende in de Bidders- straet, stond al den kant der straet, terwyl de andere knapen op den cour stonden. Eensklaps schiet de grielje uit haren haek, vallen verpletterd Alphons Lowyckx onder haer gewicht. De ongelukkige knaep was ysëlyk verminkt en op den slag dood. Het lyk van den jongen is naer het hospitael overgebracht. Parys, 20 april, 7 ure des avonds. £en rapport van Dombrowski, van 19, 4 ure des avonds, zegt: Na een hevig gevecht hebben wy onze positiën hernomen. Onze troepen zyn op den linker vleugel vooruit gemarcheerd en hebben een vooraeds- magazyn van den vyand bemagtigd. Wy vonden 69 tonnen hesp, kaes en spek. Hetvuer duert met hardnekkigheid voort. De commune noodigd uit om offers te doen, ter aen- koop van de Vendóme-kolom, welke zal verkocht wor den in 4 loten. Parys, 20 april, 6 ure 30 's avonds. Het gevecht duert zonder ophouden voort, namelyk te Neuilly en links van Lev:\llois. De troepen van Ver sailles hebben hunne positie aen den boord der brug van Neuilly met artillerie versterkt; zy kunnen nu de twee voornaemste straten van het dorp beschieten. De rooden verdedigen hardnekkig de barrikade te genover werken, welke door de Versaillers overmees terd zyn. De batteryen der Maillot-poort en den bastion van Ternes hebben zonder tusschenpozen geschoten, voornanjelyk om het geschut van Courbevoie te ver zwakken. De battery van het kerkhof van Lovallois heeft de statie van Asnières, waer de Versaillers sterk ver schanst zyn, beschoten. De Versaillers bezetten het dorp Asnières niet; zy bevinden zich in het bosch van Colombes en zoeken er de rooden heen te lokken. De Moniteur zegt dat 2000 man, door Dombrowski gevraegd, verdeeld zyn in dry korpsen, waervan het een, dat verdwaeld was, slechts aenkwam toen de twee andere verplicht waren achteruit te trekken, voor hel vuerder baltervender Versaillers, hetwelk op de gansche linie, van Neuilly, tot Asnières, geopend werd. De rooden zyn door het vuer der Versaillers zwaer geteisterd. Men denkt dat een beslissend gevecht zeer naby is. Er zyn aen de Maillot-poort en aen de vestingen, langs federen kant, vele puinen. De wyk der Ternes en de Are de Triomphe leiden veel door hel verschrikkelyk bombardement. Er zyn zeer vele slagloffers. Gisteren avond hebben twee balaillons van Mont- rouge geweigerd Parys te verlaten; zy verklaerden enkel den dienst in Parys te willen doen. De Bien public verschynt nog allyd. Hy berigt dat hy zal blyven vcrschynen, tot dat men hem hel met geweld zal beletten. VLASHANDEL In Oost- en West-VIaendercn. (WEKELYKSCH BEKIGT.) Gent, 17 april 1871. Vlas.Dit artikel is gedurende den loop der week een weinig gunstiger verkocht geworden. De gemeene hoedanigheden, met welke onze spin ners de nrs van,30 tot 50 maken, zyn uit hoofde hun ner schaerschheid een weinig in prys gerezen. Het Russisch vlas heeft ook eene verhooging van 3 fr. op de 100 kilos ondergaen. Het fyn vlas werd zeer weinig gevraegd. De Engel- sche en Fransche koopers ontbreken voor die hoeda nigheid. Vlassen garen en werk. De verkoop is voor het oogenblik zeer moeielyk. Vele arbeidefs werken le velde, en de koopers koopen enkel naermate van hunne noodwendigheden. Lyniuacd. De verkoop in Ivnwaed is deze week niet schitterend geweest. Enkel ter markt van Aclst was eenige levendigheid. Enkele koopers van den Borinage en het land van Charleroi hebben eenigen voorraed opgedaen. Namen, 15 april. Op de markt van heden is de hoppe verkocht aen ft'. 65 de 100 kilos. Nuremburg, 12 april. Do aenvoeren in hoppe zyn in den loop der week zeer fiauw geweest, en langs een anderen kant hebben de verkoopen plaets gehad tot redclyk aenzienlyke partyen. Eenige verkoopen hebben plaets gehad tot vorige pryzen. Men noteert: Franconiö gl. 20 lot 26; Herebruk, Laufer, prima gl. 20 tot 24; Hallertau, prima gl. 34 tot 36, Secunda gl. 22 tot 30; Wurtemberger, prima gl. 30 tot 33, Secunda gl. 20 lot 25; Aischgrund, prima gl. 18 tot 22, Secunda gl. 16 tot 17; Wolnzach gestem pelde gl. 40 tol 45; marktwaer, prima gl. 15 tot 18; secunda gl. 12 tot 14, tertia gl. 8 tot 10. Nieuw-York, 1 april. Onze markt was heden levendig, byzonder voor den uitvoer. Men noteert: ordinaire 7 tol 8 cis., middel bare 9 tot 10 ets., goede kwaliteit tot prima 11 tot 14 cents. Londen, 12 april. Sederteenige dagen is de handel inEngelschc hoppe voortdurend zeer kalm, en in vreemde hoppe is de handel byna nietig. De aenvoeren zyn insgelyks wei nig aenzienlyk. De pryzen blyven als voorgacndelyk nominael, met eene flauwe neiging. Almanak van 't Meetjesland, OPLOSSING DER RAEDSELS. ÏO" RAHD8EL. Ik ben eenen vogel, een vogel die vischt. By '1 strand van de zee vind ik lekkere beton. Wel zeker en zult gy myn' name niet welen; En tusschen de raders ontstond er veel twist Om my, als ik hun op den weg, niet zou stellen. Myn vyf eerste letters, hoe gy ze ook mogt spellen, Van voor of van achter, bedieden ietwes Dat iedereen, nevens de vork en het mes. Des middags aen tafel vindt liggen. De leste Dry letters bedieden een' stroom, een rivier Die vloeit by de Zwitsers. Ik zwyge de reste: My dunkt dal is klaer nu, zelfs al te klaer schier. Oplossing van het tiende Raadsel. Heer Lieven die geeft ons alweder ietwes Dat klaar is, zoo klaar als een inkflesch. Doch ga ik op zoek tusschen 't vork en hel mes Dan vind ik een lepel; En lepel, hoe gij het ook keert of het leest, Is altijd geweest Eene lepel. 'k ga verder, naar Zwitserland, en 'k vinde daar De AAR En 'k neme mijn letters, en 'k zeg: drij en zes Maakt juist uil ietwes Zoo iets als een reiger, met naam Lepelaar En 't raadsel is klaar. J. R. Aalst. GEBOORTEN. MANNELYK 10 VROUWELYK 7 HUWELYKEN. P. Van den Steen, landb. met C. Van Rossend, dienstmeid. F. Monsieur, dienstk. met J. Van Malderen, dagl. S. De Bruyn, landb. met M. Van Cauter. z. b. OVERLEDENEN. A. Keymeulen, schoolm. 74 j. Mylb. E. De Smet, wed® Bombeeck, dagl. 63 j. Vryheydst. L. Van den Broeck, m. Van Ecckhaute, z. b. 36 j. te Gent overl. J. Van de Maele, wed® De Schaepdryver, 60 j. Schaerb. F. Van Caneghem, sold. 29 j. Graenm. A. Temmerman, z. b. 20 j. Mylb. Twee kinderen onder de 7 jaren. AELST, merkt vi Tarwft Mesteluin Rogge C. eerst Haver Hoppe (1870) de 80 kil. Hoppe (1869) Raepzaed Lynzaed Raepzaed-olic Lynzaed-olie Raepzaed de 100 kil. Lynzaed Aerdappelen (roode) per 100 kil. Idem (witte) Boter per 3 kil. Evers de 25 Vlas de 3 kil. Viggens het koppel Lynwadcn ter merkt gebragt fr 36—00 i 40—00 33—00 38—00 O 28—00 30—00 00—00 00—00 18—00 20—05 40—00 V 00—00 00—00 52—00 52—50 04—00 45—00 100—00 000—00 75—00 00—00 D 20—00 23—00 33—00 35—00 10—75 12—00 00—00 00—00 8—18 9—63 1—54 1—63 4—00 5—00 30—00 40—00 164 verkogt 25 CENT, merkt Tarwe Rogge Gecrst Haver Brouwcrs-haver. Boekweit Paerdeboonen Duivcboonen Koolzaed-olie 'Lynzaed-olie Koolzaed Lynzaed Koolzacdkoeken. Aerdappelen per 100 kil. Boter ]>cr kil. Eyers de 25. fr. 31—00 00—00 B 20—50 21—00 00—00 00—00 20—00 00—00 B 9—00 10—00 16—50 17—00 B 18—00 00—00 20—00 21—00 B 101—00 000—00 B 75—00 76—00 00—00 00—00 42—00 44—00 B 19—00 19—00 B 0—00 0—00 3—00 0—00 1—62 0—00 Le physicien Gallici estaccompagné d'un personnel dartistes cTélites qui donne ft ces Soirees le plus grand attrait. Dlmanche %ï:t Avi-II, premier Grand Festival Mngique. Lundl «4, deuxleme Repréaentatlon. Voir pour les détails les Programmes et A loches du jour. naer eene HESP en GELDPRYZEN, in de Valckby Aiiolph BOMBEECK, Brussel- schestraet te Aelst, op Zondag 30 April 1871, om 3 uren namiddag. Den inleg is bepaeld op fr. 1/10 per scheut. HOPPEM ARKTEN Bergen, 14 april. Men noteert de hoppe aen fr. 80 de 100 kilos. Poperinge, 14 april. Op de markt van heden is de hoppe verkocht aen fr. 48 de 50 kilos. VILLE D'ALOST, PLACE DB L'ESPLANADE. Bij Gust. CLAESSENS, hofbouwkundige, Oude Vest, 176, le Dcndermonde, vindt men gestadig eenen grooten keus van veld, bof- en bloemzaden, bloemplanten, bloembollen, bloem potten en menige andere hofartikels. Men treil er specialiteiten aan van ajuin- cn preizaden; brocoli-, bloem-, groene-, roode-, witte-, spruit- en raapkoolzaden; suikerij of bitterpeën; graszaden voor bleek-, wei- en maaimeerSchen, boomgaarden, graspleinen en boorden in lusthoven; suiker-en veevoeder, beet- ol mangelwortelzaden; klaver-, speurre- en saradellezaden; aspergic cn verschillende koolpianten. enz., enz. Men geelt er inlichtingen nopens de zaaing, planting en behandeling van verschillige plantep. Gewaarborgde zaden aan de matigste prijzen, trouwe eu spoedige bediening. voor Suikerzkilcrij eu veevoeder, in 't groot en in 't. klein, aan prijzen die alle mededinging uitdagen, te bekomen bij Gust. CLAESSKNS, Oude Vest, -176, te Dendermonde. 01> E N li A li E V E1! KOOI'ING van eenen sclioonen en allerbesten gelegen te Liedekerke, in de Pamelsche Meersschen. De Notaris Breckpot, te Aelst, zal ten ver*- zoeke van die liet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen openbaerlyk verkoopen, om er by de ver koopers, in het gebruik van tc komen met 30 November aenstaende, eenen sclioonen en allerbcstenDender-Meersch gelegen te Liedekerkf, in de Pamelsche Meerschen, omtrent de nieuwe Brug over jien Dender v-an Okegem naer Pamel, in gebruik by Judocus Van Ilautem, te Okegem, groot by meting 1 hectaer 99 aren 67 centiaren en verdeeld in 5 koopen, zoo als by plan staende op de byzondere plak brieven is aengeduid. ZITDAGEN: Instel Zaterdag 15 Apful 1871 Verblyf Zaterdag 29 Telkens om 3 ure namiddag ter Estaminet, La Maisonde Commerce, bewoond by d'lieer Petrus Cornand te Aelst aen de Groote Markt. Le Prestidigitateur PIÉTRO GALLICI, arri- vant de Gand, oü ses séances ont obtenu un si grand succès, a l'honneur de porter ft la con- naissance des habitants d'Alost, qu'il vient leur offrire trois séances ferio-fantastiques dun genre entierement nouveau. TE AELST. De Notaris Joseph Verbrugghen, te Aelst, zal met .winst van palmslag en gelagen, openbaerlyk verkoopen de volgende goederen, gelogen te Aelst, aen do Zoutstraetpoort, te weten I. Een Huis met 1 aer 27 centiaren Grond, staende neven het groot hui's van den heer Cal- lebaut. II. Een Huis op den hoek van het Kalfslraetje met een Huisje daer achter, in het zelve straetje. te zamen groot I aer 46 centiaren. III. Zes Huisjes met 1 aer 65 centiaren Grond, in liet Kglfstraetje, achter de voorgaende. IV. Twee Huisjes met 85 centiarenGrond, ook in het Kalfstraetje, op den hoek van het straetje leidende naer S'-Jobs. V. En 29 Bouwgronden, te zamen groot 25 aren 27 centiaren, aen de Sint-Jobsstraet of Steenweg naer Nieuwerkerken. Alles breeder beschreven op bezondere plak brieven met grondplan. Instel, Dosdurdvg 27 April S7, Verblyf, Donderdag t l Mei 1 Ton 3 ure namiddag, ter Afspanning genaemd De Meiboom, te Aelst, Zoutstraetpoort. te Aalst, in de Vrijheidstraat. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Maandagen 17 en 24 April 1871, telkens om 4 ure namiddag, ter herberg: l'Univers, Esplana deplein, te Aalst, openbaarlijk verkoopen: Een schoon WOONHUIS met Koetspoort, Magazijn, Werkhuis, Cour en Hof; bewoond bij den lieer Joannes Gryson, Schrijnwerker. TE HEKELGEM. l)e Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Maandagen 15 en 22 Mei 1871, ter herberg De Hoos, te Aalst-Mijlbeke, Brusselschensteenweg openbaarlijk verkoopen: 38 aren 20 centiaren Land te Hekelgem Kluisenkouter. In pachte hij de Wedr Lenssens, Petrus Lens- sens en Louis Van der Borght. te Lede te koopen. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal in 't openbaar toewijzen: 4° 1 hektaar 38 aren 38 centiaren Land, te Lede op het Bestveld, sectie E, N° 77. 2° 1 hektaar 2 aren 23 centiaren Land, te Lede in den Vogelenzang, sectie A, N° 203. Instel Zaterdag 15 A im Verblijf id. 29 Telkens om 3 uren namiddag ter Estaminet de Vaart van Leuven, te Aalst Graanmarkt.

De Gazet van Aalst | 1871 | | pagina 3