Land Meersch en Wijmenier. SCHOORGRAS, Verkooping' van Hooigras, Venditie van HOOIGRAS, Hooigras-Vendilie Venditie van HOOIGRAS, Hooigras-Venditie van extra goed Hooigras, van allerbeste Zaailanden, van beste Zaailanden, Vendilie van Huismeubelen LAND cn MEERSCÏG van Schelde-Hooigras, VAN DE ÏIERRERG van 70 koopen Hoojgras, Hooygras en Nagras, Hooi, Nagras on Klavers, van eene behuisde Hofstede Venditie van MEUBELS, Dender-Hooigras, van allerbeste Hooigras, Meubelen en Wijnen, GR A S-Y EIYRITIEX, VEiYDlTIE OPENBARE VERKOOPING van eene groote hoeveelheid staande te groeijen op Meerschen gelegen aan de .Schelde,-te Moerzeke-Castel, bij Dender- monde, op Maandag 17 Junij 1872, om 2 ure namiddag, ter gezegd Moerzeke, Castel, en toe- behoorende aan de wel edele heeren erfgena men De Lichlervelde. te Herdersem en Mespelaare. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, ten verzoeke van dame \vede Van Branteghem- Ver tonnen, Eigenares te Aalst, op Vrijdag 21 Juni 1872, openbaarlijk verkoopen: A. Binnen de gemeente Herdersem, om 8 uren 's morgens. 3 koopen schoon en zuiver Hooigras, was sende op eenen Meersch genaamd Sijpmeersch, iederen koop groot circa 16 aren. B. En door bevoegd ministerie, binnen de gemeente Mespelaare, om 9 uren voormiddag. Het schoon en goed Hooigras, wassende langst de Rivier de Dender, op eenen Meersch gelegen te Mespelaare, genaamd het Lippeveld, tegen de Eigendommen der lieeren Lutens en De Bruyn, groot 3 hectaren 53 aren 56 centia ren, verdeeld in 24 koopen. Voorschrevene Meerschen hebben sedert ver- scheide jaren met Hoornvee beleid geweest. Den aanwijs zal gedaan worden door Fran- ciscus Segers, wachter. De verknoping zal geschieden op gewoone conditiën en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borgen betalende het gewoon ongeld comptant. te Denderleeuw en Liedekerke. De Notarissen De Pauw, te Aalst, en Maes, te Denderhautem, zullen ten verzoeke der Eigenaars, op Vrijdag 21 Juni 1872, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen, de volgende koopen Hooigras, te weten GEMEENTE DENDERLEEUW. A. Het Hooigras, groeijende langst de Rivier de Dender, op eenen Meersch gelegen te Den derleeuw, achter de Kerk, genaamd den Paters- meersch, verdeeld in 21 koopen en toebehoo- rende aan Madame wed® Van Branteghem-Ver tongen, Eigenaresse te Aalst. GEMEENTE LIEDEKERKE. B. 2 koopen Hooigras, wassende op eenen Meersch gelegen te Liedekerke, nabij de IJzeren Brug te Denderleeuw, groot 33 aren, loebe- hoorende aan de familie Mertens. C. Het Nagras van dezen Meersch. Den aanwijs zal gedaan worden door Petrus Segers, te Liedekerke. De verkooping zal geschieden op gewoone conditiën en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg en betalende liet ongeld comptant. te Aalst-Schaarbeke. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Don derdag 27 Juni 1872, om 2 uren namiddag, open baar verkoopen37 koopen Hooigras, wassende op eènenMeersch genaamd Pontberg, achter liet Schaliën Huis, toebehoorende aan d'heeren Cumont, te Aalst. te Meldert. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal,opZATUR- ïiag 29 Juni 1872, om 2 uren nanoen, openbaar verkoopen: 13 koopen Hooigras, te Meldert, in de Meetersmeerschen. te Erpe. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Don derdag 20 Juni 1872, om 2 uren namiddag, open baar verkoopen,.26 koopen Hooigras, wassende op Meersschen gelegen achter den Watermolen van sieur De Boeck, te Erpe, en aan de Dooren beek. Het te wassen Nagras op zelve Meersschen zal met de Venditie opgeroepen worèenommet Hoornvee afgeweid te worden. VENDITIE te Aalst-Mijlbeke, Aalst-Schaarbeke en Moorsel. De Notaris Boone, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, op Maandag 24 Junij '1872, het Hooi gras wassende op de hierna aangewezene Meerschén A. Om 1 ure namiddag Ten verzoeke van den heer Reyntens, burge meester, te Moorsel 44 koopen schoon Hooigras en het Nagras op eenen Meersch te Moorsel, aan den Water molen. En op de Meerschen van den heer Vander Smissen-De Schryver, te weten B. Om 1 i/2 uren namiddag: 20 koopen Hooigras te Aalst-Mijlbeke en Moorsel aan den Moorselschen steenweg, ge- scheid van Aalst en Moorsel. C. Om 3 uren namiddag 18 koopen Hooigras op de Meerschen gelegen te Aalst-Mijlbeke, aan den Moorselschen steen weg, aan de herberg het Appelken. B. Om 5 uren namiddag: B. 32 koopen extra goed Hooigras op den Meersch de Lelie te Aalst-Schaarbeke, tusschen de Osbroeken en den Erembodegemschenweg.» Gewoone conditiën én tijd van betaling. VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke, Erondegem, Vlierzele en Denderleeuw. l)e Notaris Boone, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° Een parceel Zaailand, te Aalst-Mijlbeke, Wijngaard, sektie D, N° 233r groot bij meling 11 aren 69 centiaren. In gebruik zonder voorwaarde bij de kinderen Egide Vercruyssen. 2° Eene partij Zaailand, te Erondegem, Kau- ter, sektie A, N° 716, groot bij meting 1 hectaar 8 aren 83 centiaren. In gebruik zonder voor waarde bij Maxenlius De Jaegher. 3° Eene partij Land, te Vlierzele, Papegem, groot bij meting 1 hectaar 42 aren 72 centiaren, bekend 'bij kadaster sectie D, N° 239. In ge bruik zonder voorwaarde bij J. B. De Troch, P. Uyttendael en andere. 4° Eene partij Zaailand, te Denderleeuw, lluijsegem, sectie B, N° 1310, groot 25.aren 52 centiaren. In gebruik bij Petrus Baevegems. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 6 Verblijf, Zaterdag 20 j 1°'-, Telkens om 3 ure namiddag, ter Estaminet a la Couronne d'Or, bewoond hij den heer J. B. De Leinheer, te Aalst, Groote Markt. OPEN BA R E VERK DOPING te Wichelen. De Notaris De Windt, te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen, allen gelegen te Wichelen 1° 25 aren 81 centiaren Land, op het Veken, in gebruik bij Petrus Baeyens. 2° 38 aren 21 centiaren Land,gehucht Bohe- men, op Scheldakker, in gebruik hij zei ven Baeyens: Deze partij is verdeeld in twèedeelen de oosthelft en de westhelft. 3" 28 aren 94 centiaren Land, op het Walle ken, in gebruik bij August van Lippeveldc. Alle die goederen zijn gebruikt zonder voor waarde. ZITDAGEN Instel, 5 1879 Verblijf, 19 JUN,J 187 Telkens eenen Woensdag om 2 ure namiddag, ter herberg van Frederic Van Duerm, te Wiche len, Margote. en VRUCHTEN TE VELDE, te Moorse!. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, ztal op Donderdag 27 Junij 1872, te beginnen ten 8 ure 's morgens, openbaarlijk verkoopen: 1° Aan het Sterfhuis van Jufvrouw Carolina Goossens, weduwe van den heer J.-B. De Meyer, te Moorsel, Houlen Kruis; Huismeubëlen,Land- bouwershalam, Hooi, Strooi en Brandhout. 2° En daar na de Vruchten wassende op de volgende goederen gelegen te Moorsel Op het Bot 46 aren Aardappelen; 31 aren Koorn; 18 aren Mastel ui n; 28 aren Tarwe; 19 aren Klaveren. En op hel Boeksveld 19 aren Vlas; 55 aren Koorn. Op gewoone konditien en tijd van betaling mits borg. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 20 aren 4 centiaren Land, te Erpe, op den Erpekauter, aan den Steenweg; 25 aren 56 cen tiaren Land, te Erpe, op het Vijverveld; 18 aren 74 centiaren Land, te Ledej op Overimpe; 30 aren 50 centiaren «Land, te Hofstade, in het Denderland; 16 aren 81 centiaren Land, te Aij- gem, in den Volkaert, en 46 aren 50 centiaren Meersch en Land, te Denderleeuw aan den Om loop. Instel 4 en Verblijf 18 Junij 1872, telkens eenen Dijnsdag ten 4 ure namiddag, in het Ilof van Brussel bij P. De Winter, aan de Botermerkt, te Aalst. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 30aren 44'centiarenLand, teNeder- hasselt, op het Wolfersveld; 71 aren 15 centi aren Land en Meersch, te Bambrugge, in den Hooi; 9 aren 43 centiaren Land, te Erembode- getq, aan den Boukhoulberg; 31 aren 86 centi aren Land, ook te Erembodegem, aan den Rouk- houtberg; 30 aren 74 centiaren Wijmenier, te Êrembodegem, in de Boschmeerschen, en 16 aren 54 centiaren Land, te Ilekelgem, tusschen Affligem Dreef en de Langestraat. Instel 11 en Verblijf 25 Junij 1872, telkens eenen Dijnsdag, ten 4 ure namiddag, in het Hof van Brussel, bij P. De Winter, te Aalst, aan de Botermerkt. VENDITIE te Wichelen. Vrydag 21 Juny 1872, ten 2 ure namiddag, zal den Notaris Joseph Verbrugghen, te Aelst, openbaerlyk verkoopen, ter herberg den Engel, by d'heer Frans De Bruycker-De Mol, te Wichelen, wyk Margote, 56 koopen Hooigras, wassende op de Scheldemeerschen, aldaer. OPENBARE VERKOOPING genaamd St-teonardus, te Nieuwerkerken, aan de Dorpplaats. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal ten overstaan van den lieer Vrederechter, met winst van palmslag, openbaarlijk verkoopen: Een Huis en Hofstede, zijnde de van ouds ge kende herberg genaamd St-Leonardus, alderbest gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk B, N°5 31,32, 33, met eene oppervlakte van 18 aren 90 centi aren, palende ten oosten aan Judocus De Bac ker, ten zuiden aan den Kerkweg, ten westen aan den heer Edouard De Kegel en ten noorden aan de Dorpplaats. Bewoond door Joannes Sonck-Redant, aan fr. 200 s' jaars, met recht van huur tot den 31 December 1872. Ingesteld fr. 5,6000 ZITDAGEN Instel, Maandag 3 .0-G1 Verblijf! Maanhag 17 JuNU 187"; Telkens ten 4 ure namiddag, in de hierboven- bèschreven te verkoopen herberg St-Leonardus. VENDITIE te Aelst-Mylbeke. Op Donderdag 20 Juny 1872, te beginnen om 2 uren nanoen, op de Meerschen van de hebreu Bethune-EliaertLeirens-Eliaert, F. Callebaut en Gheeraerdts-Van Aeltert, gelegen agter het Kas teel van Ovram,in de Bergemcerschenen tegen het Buitengoed van d'heer Gheeraerdts. De verkooping zal aenvang nemen agter het Kasteel van Ovram, tegeji de Gistjes, en ge schieden op gewoone konditien, door liet ambt van Deurwacrder Noteris. VERKOOPING VAN 70 KOOPEN te Hofstade en Aelst-Mylbeke. Deurwaerder Noteris, zal, ten aenzoeke van den heer Gheeraei'dts-Van Aeltert en de er ven AMatthys, op Donderdag 27 Juny 1872, ten 1 ure nanoen, openbaerlyk verkoopen 70 loten goed Gras en Nagras op de Meers schen gelegen te Hofstade, aen de aloude Be- roeste Pan, tegen het Buitengoed van derven Matthys, agter de Kerk van Hofstade en daer omtrent op den nieuwen Meersch van dezelve erven Matthys. Hel Nagras zal mogen gemaeyd of geweyd worden; men zal ook liet vermogen hebben,om Vlas te leggen. De verkooping zal aenvang nemen aen de Be- roeste Pan en geschieden op gewoone bespreken. VENDITIE VAN te Welle, Haaltert en Kerkxken. De Notaris Arents, ter verblijfplaats van H aal ter t, zal op Donderdag 27 Juni 1872, open baarlijk verkoopen 1° Óm negen uren 's morgtens te Welle aan de ElSkens.' 1Ü koopen Hooi- en Nagras. 2° Om 10 uren te Haaltert aan de Statie. 6 koopen Hooigras. 3° Om 2 uren namiddag te Haaltert. 20 koopen Hooi- en Nagras op Meerschen gelegen in de Papenmeerschen, aan de-Brulkau- terslraat, aan de Kattestraal,aan d'Achterstraat, in liet Eiland, Musschenzele en Ziekhuizen. 20 aren Klavers aan den Hondengracht en Kapel lestraat. 4° Om 4 uren namiddag ie Kerkxken. 13 koopen Hooi- en Nagras op de Meerschen gelegen te Kerkxken, in de Plasschemeerschen, op den Bogaard en aan de Beeckslraat. De verkooping zal geschieden op gewone konditiën en tijd van betaling mits goede ge kende borge en ongeld komptant. OPENBARE VERKOOPING met wel beplanten BOOMGAARD en van LANDEN, te Haaltert. De Notaris Arents, te Haaltert, zal, met ge win van-palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Erve en wel beplanten Boomgaard, te Haaltert, in de Mölenmeersclïen, sektie A,N0S 1554, 1555 en 1556,"groot volgens meting 32 aren 47 cen tiaren. Lest bewoond door Bernard us Hunninck en kinderen. De prijs der boomen is bepaald op fr. 300. Tweede koot). De ooslhelll van eene partij Land, te Haaltert,op hetMolenveld,sektie Bex nummer 1547, groot deze helft 9 aren 33 cen tiaren. Boomprijs fr. 15. Derde koop. De westhelft van eene partij Land te Haaltert op het Molenveld, sektie B ex nummer 1547, groot deze helft 9 aren 33 centi aren. Boomprijs fr. 25. ZITDAGEN Instel Maandag 3 TlIVI Verblijf Maandag 17 18 Om 4 uren namiddag ter herberg genaamd de Kleine Statie, bij Jan Baptist Standaert, te Haaltert, Hoogstraat. Landbeuwhalam, Vlas, Strooi, 2 Koeien, 2 M ut tens, een Verken, Hoenders en Duiven, te Haaltert, ten Slerfhuize van wijlen de lieer Benedictus Cochez, in leven koopman te Haaltert, plaatse, Donderdag 20 Juni 1872 en volgenden dag, te beginnen om 9 uren 's morgens. Door ministe rie van de Notaris Arents, te Haaltert. VENDITIE van 41 koopen allerschoonste en allerbeste alsmede van 4 koopen NAGRAS, te Pollaere, op de Meulemeersschen. Deurwaerder De Deyn, te Ninove, zal, na mens Mynheer A Iphonse baron De Basse, Grond- eigenaer te Doornyk, op Woensdag 26 Juny 1872, om 1 uer 'namiddag, openbaerlyk verkoopen het hierboven gemeld allerbeste Dender-Hooigras en te wassen Nagras. VENDITIE te Bambrugge, Welle en Erembodegem. Deurwaerder Foucart, te Herzele, zal, op Maendac 24 Juny 1872, openbaerlyk verkoopen: 1° Om 10 ure voormiddag, 5 koopen goed Hooigras en 2 koopen Nagras, te Bambrugge, Kamperstede. 2° En om 2 ure namiddag a Namens Vrouwe De Clercq-De Crombeen, Grondeigenares te. Antwerpen, op de Vyver- meersBClien, aen den Watermolen, te Welle, al bel Hooigras en Nagras en vervolgens 21'koo- pen allerschoonste en allerbeste Dender-Hooi gras op de VI en X Dagwanden, gelegen nevenst den Dender, geselleed van Welle en Erembode gem. En b fin mens Mynheer J.-B. Jelie, Fabrikant en Grondergenaer te Aelst, 5 koopen allerschoon ste en. allerbeste Hooigras, te Erembodegem, aen voormelden Watermolen. OPEN BARE VER KOOP1NG van schoone te Lede, Pastorij. De Notaris Moens, te Lede, zal op Dinsdag 25 Junij 1872, ten 8 ure 's morgens, binnen de gemeente Lede, ter Pastorij, in bet openbaar verkoopen Alle de Meubelen van Huisraad nagelaten door wijlen den Eerwaardigen Heer Henri De Coninck, in leven Pastor te Lede, en bestaande voorna- mentlijk in: schoon onlangs nieuwe Bedstoel in Mahonihout, eenen dito Toiletspiegel met Mar meren Plaat, eenen dito Nachttafel met Marme ren Plaat, Matrassen, Hoofdpeluwen, verscheide andere Bedstoelen, Toiletspiegels en Nachttafels in Mahoni en ander Hout, Bedhemels, Behang sels, Matrassen, Sargiën, Spreien, Lakens, Quin- quets, Lessenaren, Kommoden,Stoven, Kachels, Bibliotheek, Bloemvazen, Beelden, een Land zicht, Landkaarten, Stoelen, Zetels, Koper- Tin- Aard- en Geleijerwerk, Kolfijstelsels, Kristalen Roomers en Bierglazen, Colisse en andere Mahonihouten Tafels, Zilverwerk,eene Zilveren Zakhorlogie, hangende horlogien, Schuittafel, Servietlen, Hamelakens, Handdoeken, Gordij nen, Storzen en ander Lijnwaad. Eene hoeveelheid Bordeauwijn, Jurem;on en in llesschen zijnde Bier. De Wijnen zullen jn den namiddag verkocht worden. De koopen tot 3 franks mits comptante beta ling. Over de overige koopen zal er aanstonds borg gesteld worden, door eenieder op pene van erverkooping. te Erembodegem, Welle en Denderleeuw. De Notaris De Smet, te Erembodegem, zal openbaerlyk verkoopen AOp Dynsjug 25 Juny 1872, om 10 ure 's morgens binnen de gemeente Welle. 38 koopen Hooigras en Nagras, wassende te Welle op Sonckensbosch, op de Meersschen daernevens van de wed"' Van Rampelbergh, J. Van der Geylen, Ch. Giels en F. De Baillius, op eenen Meersch in de Wellemeerschen, ge bruikt geweest by Victor Triest en te Dender leeuw op den Lombekenmeersch naby het nieuw Sas. B. Op zeiven Dynsdag 25 Juny 1872, om 2 uren nanoen binnen de gemeente Erem bodegem. 58 koopen Hooigras en Nagras, achter de kapelle tér Mueren, op den Bleekaert, achten d'hofstede der wed0 Verhegge, in den Hof der Pastory, in den Avaen op de IV dagwanden en daernevens aen liet gewezen Hof ter Burgbt, aen de Burglitstraet op den Kraekenbergh, ach ter het Brughuis, in den Gaver en aen de Den- derbrug van wegens de heer De Cock-Raman, wed0 J. B. De Cooman, M. Van der Noodt, M. Pastor De Decker, de heeren J. B. Jelie, G. Mertens, P. Van den Brempt, Adolplie Van- deputte, E. L. Abbeloos en de wed0 Van Nieu- wenhove. C. Op Woensdag 26 Juny 1872, om 2 uren nanoen ook binnen de gemeente Erembodegem. 55 koopen Hooigras en Nagras, in de Gest- jens en op den Zavel, aen den Houten Molen, in den Langenmeerscb, in de Kapellemeerschen, aen Sint Amands Kapelle, aen de Bergestraet, de Kleistraet, Resschebekestraet, achter de her berg den Doggen en aen den Meerschdriescb van wegens de heeren J. B. Jelie, Ch. Giets, J. B. Jacob, wed0 J. B. Van Vaerenbergh, Van den Bruelle-Mollaert, Jli. Leclercq, Fr. Verlcy- sen, J. Van Assche, Louis Callebaut, Fr. Calle baut, Fr. Coppens, de kinderen J. B. Boterbergb,. de kinderen Fr. De Gols, Adolphe Strens, Bern. Van Vaerenbergh, Leopold Boterbergb, Louis De Coninck, F. Geeraerdls-Van Aeltert en Egi- dius Van Geit. van 20 koopen allerbeste Dender-Hooigras op de Weide van dame wed« Charles Borreman, gelegen te Welle ter plaats genaamd de XVIII Dagwanden, aan het geselleed van Welle en Erembodegem, op Zaterdag 29 Juny 1872, (St-Peeter), om 3 uren nanoen. Door 't ambt van den Notaris De Smet,'te Erembodegem.

De Gazet van Aalst | 1872 | | pagina 3