ZAAILANDEN, Zaailanden en Meerschen, VEXDITIE. Verkooping van Hooigras, DEXDER-HOOIGRAS gras-vexditiex HUIS te Aalst. VEXDITIE Verkooping van: HOOIGRAS VEXDITIE, van eene partij LAXD, van HOOI- en XAGARS, Gras-Venditie» van Hooigras en Toemaat, LAXD te Aalst-Mijlbeke, Venditie van HOOIGRAS SCHELDE-HOOIGRAS, Verkooping van Hooigras De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal, op Dijnsdag 24 Junij 1873, te beginnen om een uur namiddag, ter Hotstede van Jufvrouw Therein* Van Caenenberglie, weduwe van Charles Rottiers, te Vlierzele, wijk Papegbem, openbaarlijk ver- koopen Al den-Huisraad, Landbouwerslialm, Beestia- len, Hooi, Strooi, Mest, Vruchten te Velde en Bert. te Gijsegem, Herdersem en Mespelaere. De Notaris Moens, te Lede, zal ten aanzoeke •der volgende Eigenaars, op Woensdag 2 Julu 1873, in het openbaai' verkoopen: 1° Ten aanzoeke van Mevrouw Ehsn le Landete, Baronnersse van Gijsegem 7 koopen Hartgras, Tocmaat ea Vlasleggen, in den Molenhoek, 12 koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen. in de Osseweide. 2 koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen, in den Grootemeersch. koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen, aan den Doorn. 4 koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen. aan de Banhovens. 7 koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen, aan de Brug te Herdersem. 2° Ten aanzoeke van Mijnheer de Baron le Candele-d'Humbeke 12 koopen Hartgras, Toemaat en Vlasleggen, op een parceel Meersch genaamd den Ouden Bocht, te Gijsegem. Gewoone voorwaarden, tijd van betaling, :mits solvabele borg Van Nieuwenhove, de Wed. J.-B. Jacob en andere eigenaers. c Op Vrydac 87 Juny 1873, om 2 uren nanoen. OOKBINNEN DEGEMEENTE EREMBODEGEM. SB koopen Hooigras en Nagras, in de Gest- iens, op den Zavel, aen den Brusselseben steenweg, in de Kapellemeerschen, achter Sint- Amandskapelle, in den Zoetenmeersch, aen den Hoek der Kleistraet, op het Resschebeke achter d'herberg den Doggen, in den Langenmeersch en in de Cavée, van wegens M. J.-B. Jene, Constant Giets.de Wed. J.-B. Van Vaerenbergh, M. Van den Bruele-Mollaert, Jan Van Assclie, MM. Joseph Le Clercq, Frans Verleysen, Louis Callebaut, Frans Callebaut, Frans Coppens, Bernard Van Vaerenbergh, Leopold Boterbergh, Adolpii Strens, Wed. Louis De Coninck, M. F. Gheeraerdts-Van Aeltert en Jean terdinand Bosteels. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal, met winst van palmslag en gelagen, openbaar lijk verkoopen: Het huis bewoond door den heer Albert Beeckman, te Aalst, aan de Botermerkt, heb bende groot Achtergebouw, Pompwater en Regenwater. Instel, 27 Junij 4070. Verblijf, 11 Julu Telkens eenen Vrijdag, ten 5 uren namiddag, in het Hof va» Beyer en, te Aalst, aan de groote Markt. VENDITIE VAN allerbeste EN NAGRAS, te Ererribodegem. De Notaris De Smet, ter verblyiplaets van Erembodegem, zal ten verzoeke van M. Bm re man, op Maendag 30 J l ay 1873, om 3 uren nanoen, openbaerlyk verkoopen 20 koopen allerbeste Dender-Hooygras was sende te Erembodegem, achter d'herberg Suite Pieter, op de Vette Weyde, genaemd de XV111 Dagwanden aen het geselleed van Welle en Erembodegem. Onmiddelyk na de verkoping van bet Hooy- eras, zal er ook overgegaen worden tot de oproeping van het Nagras dier Vette Weyde, ■om belegd te worden met Hoornvee gedurende het jaer 1873. Voor den aenwys vervoege men zich by de 'kinderen Carolus Steenhout te Erembodegem, Sn de Burghtstraet, in de nabyheyd van ge melde Weyde. te Denderleeuw, Liedekerke en Okegem. De Notaris De Smet, te Erembodegem zal •door bevoegd ambt op Donderdac 3 July 1873, openbaerlyk verkoopen: A Om 3 uren namiddag, ter herberg van Fer dinand De Paepe, te Denderleeuw-Huyssegem. 22 koopen Hooigras, van wegens den heer Louis Bollier, te Denderleeuw, wassende ontrent bet oud gewezen Kasteel van Liedekerke. 3 koopen Hooigras te Teralphene, in de Bor- •Helle, 1 idem te Liedekerke, in den Appelboom ■en 3 idem te Liedekerke, in den Cabiljauw, van wegens de wede Constant De Ridder'. B. Om 4 uren nanoen, ter herberg van Frans De Vriendt, te Okegem, aen de Nieuwe Brug. d hectaer 20 aren Hooigras, verdeeld in 4 koopen, op de Weide van den Notaris De Smet, te Okegem, in de Vliegers. Het Nagras van zelfde Weide om belegd te worden met Hoornvee. 8 koopen Hooigras, van wegens Mynheer Lienail-Van den broecke, te Aelst, wassende op zynen Meersch, te Okegem, aen de Koeybrugge. 2 koopen Hooigras, van wegens hans De Vriendt, wassende tePamel, op den Veemeersch. 2 koopen Hooigras en 2 koopen Nagras, was sende te Denderleeuw, Bakergem, op den Meersch van Mad. Walkiers-Dierickx, te Ninovc. Hot Hooigras en Nagras, ook wassende te Denderleeuw, Bakergem, op den Meersch van Mynheer Jean Moyersoen-Van den Hende, te Aelst. OPENBARE VEHKOOPING van zeer goede te Vlierzele, Sonnegem en Letterhautem. De Notaris Leenaert, te Ninove residerende zal in eene zitting, den Maandag 23 Junij 1873, om een uur namiddag, ter herberg: Den Haze laar, bij Joannes Van Heiizeel, te Denderleeuw aan de Langestraat, nabij de statie, openbaar lijk, aan de meestbediende verkoopen de vol gende onroerende Goederen: Eerste lot. Een parceel LAND, gelegen tendeele te Vlier zele en ten deele te Letterhautem, aangewezen ter kadastersvan Vlierzele, wijk E, nummer 537 en van Letierhauten wijk B, nummer 31b met eene geheele oppervlakte van vier-en-twin- tig aren, palende oost den Dries, zuid het tweede lot west den armen van Letterhautem, noord d'heer Benedictus Verstraeten; gebruikt door sieurs Petrus Haelterman, Casimir De Smet, Petrus Bamburst en Petrus De Groote. Tweede lot. Een perceel LAND, gelegen te Vlierzele, op het Leen, aangewezen ter kadasterwijkE, num mer 538a, met eene oppervlakte van vier-en- veertig aren tachentig centiaren, palende oost den Dries, zuid d'heer Juliaan De Clercq, west denzelfden en d'heer Judocus Domimcus Ver straeten, noord liet eerste lot; - gebruikt door voornoemde HaéHerinan, DeSmet, Bamburst en de Groote. Derde lot. Een perceel LAND, gelegen te Sonnegem, op het Spelterveld, aangewezen ten kadaster, wijk A nummer 105, met eene oppervlakte van zevew-en-vijftigaren zeventig centiaren, palende oost den armen van Sonnegem, zuid de Kauter- baan west sieur Alexander Michiels, noord Jan Baptist De Landsheer; gebruikt door steur Charles Louis Burms. Vierde lot. Een perceel LAND en MEERSCH, gelegen te Sonnegem, op den Kattenbosch, aangewezen ten kadaster, wijk B, nummer 63, met eene oppervlakte van twee-en-twintig aren zestig centiaren, palende oost sieur Petrus Pieters, zuid sieur Francies Schockkaert, west sieur Petrus De Landtsheer, noord -de straat; ge bruikt door sieur Francies Janssens. Vijfde lot. Een perceel LAND, gelegen te Vlierzele op de Berreborre, aangewezen ten kadaster wijk A nummer 398, met eene oppervlakte van twee- en-veevtig aren dertig centiaren, palende oost de Waterstraat, zuid d'heer Pieter De Clercq, noord sieur Pieter De Paepe; gebruikt door vrouw weduwe Petrus Joannes Van derEecken. De koopers zullen in gebruik der Goederen treden den 16 October aanstaande. Groot gemak van betaling wordt er verleend aan de koopers die zulks begeeren. Voor alle verdere inlichtingen bevrage men zich bij voornoemden Notaris LEENAERT. te Zonnegem en Vlierzele, De Notaris De Windt, te Oordegem, zal, op Dijnsdag 24 Junij 1873, om 1 ure nanoen, ten verzoeke der erven van P. F. Baelens, open baarlijk verkoopen: A. Te Vlierzele, Catveld, 20 aren Haver, Bil teraven, Masteluin en Rogge. B. TeZonnegem.Langeveld, 12 aren 30 een tiaren Aardappels en Masteluin. C. Te Vlierzele, op d'Heije en Gordegemsche- straat, 40 koopen Canada, Eiken, Abeelen en Reuken Boouien, (men zie de plakbrieven.) Te vergaderen en te beginnen te Vlierzele. Catveld. te 6 De Notaris Arents, ter verblijfplaatse van Haaltert, zal, met gewin van palmslagen en ge lagen. openbaarlijk verkoopen 1 heklaar 39 aren 7 centiaren Land van eer ste klas, gelegen te Erembodegemop den Bouclit of Wildeveld, sectie B, N° lOOOiu's. Gebruikt door d'heer Emmanuel T'Kiut, te Welle. Deze partij zal in 4 deelen opgeroepen wor den met reserve van accumulatie. ZITDAGEN: „'"Stel. Maandag 16 J(Ni mz Verblijf, Maandag 30 Om 4 uren namiddag, Ier Eslaminel genaamd het Nieuw Zaagsken, bij d'heer Constant I)f. Vuyst, te Erembodegem. 19 aren 50 centiaren Land, te Vlierzele, Cat veld. 11 aren 60 centiaren Bosebgrond, te Vlier zele, op d'Heije. •1 are 30 centiaren Meersch, te Vlierzele, op d'Heije. 12 aren 30 centiaren Land, te Zonnegem, op Larigeveld. Dooi' 't ambt van den Notaris De Windt te Oordegem. ZITDAGEN; Instel, 24 Junij 1873, ter herberg van Charles Louis Wyheersch, te Vlierzele, Oordegemsche- straat* Verblijf, 1 Julu 1873, ter herberg van sieur Charles Louis Keppens, te Oordegem, Varkens- merkt. Telkens om 4 ure namiddag. De verkooping zal geschieden op gewoone conditiën en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg en betalende hel on geld comptant te Meldert. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Donderdac 26 Juni 1873, om 2 uren namiddag, openbaar verkoopen13 koopen Hooigras, te Meldert, in de Meeters-Meerschen VERKOOPING VENDITIE te Erembodegem, Welle, Haaltert en Kerkxken. De Notaris Arents, te Haaltert, zal, op Maandag 23 Juni 1873, openbaarlijk verkoopen: 1° Om 9 uren voormiddag, te beginnen te Erembodegem in den Osbroeck, ten verzoeke van d'heer Chantrain-Schepers Het Hooi en Nagars wassende op eenen Meersch te Erembodegem, in den Osbroeck, te Welle, op d'Elskens en te Haaltert, aan de Statie. 2° Om 2 uren namiddag te beginnen in den Papenmeersch Het Hooi en Nagars wassende in de Meer- schen van d'heer Van den Herreweghe-Van der Maeren, gelegen te Haaltert, in de Papenmeer- schen, aan de Achterstraat, in de Ziekhutzen, in Musschenzele en op het gesclieid van Dender- hautem. 3° Om 4 uren namiddag ten verzoeke van vrouwe weduwe Van den Berghe Het Hooi en Nagars wassende op hare Meer- schea, gelegen te Kerkxken, in de Plasschen- meerschen, op den Bogaard en aan de Beek- 4° Èn ten verzoeke van sieur Domien Perre- man Het Hooi en Nagars op 30 aren 75 centiaren Boomgaard te Haaltert, in den Eeckent en 8 aren Meersch in den Wullekensbroek. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borg en ongeld gereed. o. Welle en Denderleeuw. De Notaris De Smet, te Erembodegem, zal openbaerlyk verkoopen: AOp Dynsdag 24 Juny 1873, om 9 ure 's morgens. BINNEN DE GEMEENTE WELLE. 50 koopen Hooigras en Nagras, wassende te Welle, op Sonckensbosch, op Meerschen daer nevens, in de Wellemeerschen, achter de her berg den Nachtegad en te Denderleeuw op den Lombekemeersch naby het Nieuw Sas, van wegens Dame Weduwe Charles Borreman, Jan Van der Gbeylen, Constant Giets, Francies De Bailliu, eerw. lieer pastor Van de Putte, kinde ren Frans Van der Burgt, de heer Petrus Ely en andere eigenaers. B. Op Woensdag 25 Juny 1873, om 2 ure nanoen. BINNEN DE GEMEENTE EREMBODEGEM. 64 koopen Hooigras en Nagras, achter de Kapelle Ter Muren, op den Bleekaert achter il'Hofstede der Weduwe Verbegge, in den Avaen, op de IV Dagwanden, aen het gewezen Hol ter Burght, aen de Burghtstraet, op den Craecken- berg achter het Brughuis, in den Gaver, aen de Denderbrug en in de Gestjens, van wegens de Weduwe J.-B. De Cooman-Meganck, M. Van der Noodt, M. J.-B. Jelie, M. G. Mertens, M. P. Van den Brempt, Mad. Wed. G. De Clercq-De Craeker, M. A. Van de Putte, deWed. Constant VENDITIE te Aalst-Mijlbeke. Woensdag 2 Julu 1873, ten 4 ure namiddag: van 20 koopen Hooigras en Toemaat, wassende op eenen Meersch aldaar, aan de Moorselsche- baaa, tegen den Watermolen van d'heer Joseph Door 't ambt van den Notaris Jh. Verbrug- ghen, te Aalst. EN HOFSTEDE te Hofstade. De Notaris Verbruggben, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaar lijk verkoopen: Eerste koop. Een perceel Zaailand te Aalst- Mijlbeek, op den Honing, groot volgens titel 45 aren 25 centiaren, gebruikt dooi de kinderen De Coninck. Tweede koop. Een behuisd Hofstedeken, te Hofstade aan den steenweg naar Aalst, nabij de herberg van de kinderen Clinckaert, gebruikt door de weduwe Goeman. Instel Zaturdag 20 Junij ^373 Verblijf Zaturdag 5 Julu Ten 5 ure namiddag, ter herberg den Ketzer, bij d'heer Jacq Vanderiiaeches, te Hofstade, aan den steenweg naar Aalst. te Denderleeuw en Liedekerke. De Notarissen De Pauw, te Aalst, en Maes, te Denderhautem, zullen ten verzoeke der Eige naars, op Vrijdag 27 juni 1873, om 2 uren na middag, openbaarlijk verkoopen, de volgende koopen Hooigras, te weten. GEMEENTE DENDERLEEUW. A. Het Hooigras, groeijende langst de Rivier de Dender, op eenen Meersch gelegen te Den- dei'leeuw, achter de Kerk, genaamd den Paters- meerseli, verdeeld in 21 koopen en toebehoo- rende aan Madame wed" Vun Rranteghem-Ver- tongen, Eigenaresse te Aalst. GEMEENTE LIEDEKERKE. B. 2 koopen Hooigras, wassende op eenen Meersch gelegen te Liedekerke, nabij de IJzeren Brug te Denderleeuw, groot 33 aren, toebehoo- rende aan de familie Mertens. C. Het Nagras van dezen Meersch. Den aanwijs zal gedaan worden door Petrus Segers, te Liedekerke. VENDITIE VAN te Wichelen. De Notaris Joseph Verbrugghen, te Aalst, zal. Woensdag 25 Junij 1873, ten 2 uren namiddag, ter herberg den Engel, bij dheer Frans De Bruycker-De Mol, te Wichelen, open baarlijk verkoopen, 52 koopen Hooigras, was sende op de Schelde-Meerschen, aldaar. te Mespelaare. Door bevoegd ministerie, zal er ten verzoeke van Dame weduwe Van Branteghem-Vertongen, Eigenares te Aalst, op Vrijdag 27 Juni 4873, om 2 uren namiddag, overgegaan worden tot de verkooping van: a Het Hooigras, wassende langst de Rivier de Dender, op eenen Meersch gelegen te Mespelaare, genaamd het Lippeveld, tegen de Eigendommen der heeren Lutens en de Bruyn, groot 3 hecta ren 53 aren 56 centiaren, verdeeld in 24 koo- Dezen Meersch heeft verscheide jaren met Hoornvee beleid geweest. Den aanwijs zal gedaan worden door r ran- ciscus Segers, wachter. De verkooping zal gebeuren op gewoone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en betalende het ge woone ongeld komptant Studie van den Notaris DE PAUW. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Zaterdag 28 Juni 1873, om 2 uren namiddag, ter Estaminet les Pays Bas, nabij de Gioote Markt, te Aalst, openbaar verkoopen: 1" Een eeuwig durende rente van Ir. 725-b2 29-02 's jaars. .rqorquoi 2° Een dito ten kapitale van fr. 2o39-68 a 5 /0 S 3°a Eene schuldvordering van fr. 200-00 k 5 S 4°a Eene dito van fr1500-00 k 4 t/s 's jaars. 5° Eene dito van fr. 800-00 h 4 t/s °/0 s jaars. 6° Eene dito van fr. 2100-00 a 5 s jaars. 7° Een goedvind van Ir. 1378-65 ter jaarlyk- schen intrest van fr. 47-26. 8" Eene eeuwig durende rente van fr. 181 a 4 s jaars. Om uit de gemeenzaamheid te scheiden. De Notaris Arents, te Haaltert, zal, met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Circa de 4 hektaren 03 aren 97 centiaren ZAAILANDEN, MEERSCHEN en een behuisd HOFSTEDEKEN. Verdeeld in 22 koopen, bij gedrukte plakbrie ven breeder omschreven, en gelegen binnen de gemeenten van: Erpe, Meire, Nieutoerkerken Oiteroem, Aijgem, Bamhrugge, Erembodegem, Heldèrgem, Kerkxken, Welle, Denderkautem en Nederhassélt. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 26 Juni f ,073. Verblijf, Donderdag 3 Juli Om '1 uur namiddag, ter Estaminet genaamd A la Station d'Haeltert, bij sieur LeanderCaüdon, te Haaltert, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van gelegen tc Haaltert, Kerkxken en Denderhautem. De Notaris Arents, ter verblijfplaats van Haaltert, zal, ten verzoeke van die bet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, open- baarlijk verkoopen, de naschrevene Goederen GEMEENTE HAALTERT. Eerste koop. —Eene partij Land,gelegen bin nen de gemeente van Haaltert, op den Groot- kauter, bekend bij kadaster sektie A, nummer 842, met eene grootte van 26 aren 80 centiaren, ualendeoostde kinderen van Bernardus Bogaert, zuid de kinderen Jacobus Peerlinck, west Char les Louis De Saedeleer en d'heer Leirens-Eliaert en noord de Straat. De prijs der boomen bedraagt tr. 35. Gebruikt door d'heer Benoit Roelanls. Tweede koop. Eene partij Meersch, gelegen binnen de gemeente van Haaltert, in den »ors- sink,bekend bij kadaster sektie C, nummer 319, met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, pa lende oost de erven van den heer Notaris Egger- mont, zuid Jan Baptist De Schryver, west de kinderen Redant en d'erven van dheer Alexan der Pauwelaert en noord de Beke. De boomen geprezen tr. 300. Gebruikt door genoemden heer Benoit Roelants. Derde koop. Eene partij Land, gelegen bin nen de gemeente van Haaltert, op de Hoeve of Brantegem, bekend bij kadaster sektie G, num mer 3577 met eene grootte van 12 aren 30 cen tiaren, palende oost de kinderen Judocus Vyver- man, zuid den Armen van Haaltert, west Jan Baptist Hoebeke en noord de kinderen Peei linck. Gebruikt door de kinderen Domien Van Lui. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen bin nen de gemeente van Haaltert, 111 den Willems- broeek, groot 30 aren 14 centiaren, bekend bij kadaster sektie C, nummer 876, palende oost Judocus Van Wassenhove, zuid Jan Baptist 81e- naert, west de Straat en noord de Kaulerbaan. Gebruikt bij de kinderen Jozef Van den Steen en Charles Scheerlinck. Vijfde koop. Eene partij Land gelegen bin nen de gemeente van Haaltert, in den^Willems^ broeck, groot 6 aren 15 centiaren, bekend by kadaster sektie C, nummer 812 niet eene grootte van 7 aren 80 centiaren, palende oost verschelde gelande, zuid den voorgaanden koop, west en I n<Gebi'ufkUoor genoemden Charles Scheerlinck

De Gazet van Aalst | 1873 | | pagina 3