Muziekschool. Peerden, Koeyen, Verkens schoonen welgelegen HUIS Kaetspel (Esplanadeplein). Kaetspel te Haeltert, Burgerlyken Stand. A\.\O.YCi:.\. Slad Aalst. Vogelsehietingmel de Bolle Vogelschieting met de Bolle VEM>I TIÉ Merkwaardige Venditie MAETSCHAPPY LES FRANCS-TIREURS der Burgerwacht van Aelst. Uitslag der schyfsckieting van Antwerpen. VASTE SCHYF. 8 Prys. Speekaert Henri, met 33 punt. 9 Van dejr Smissen Thöodore, 32 46 Sehuermans Charles, 29 77 Schotte Joseph, 27 93 Van den Dcrghe Francois, 27 100 Do Clercq Henri, 27 107 De Paope Polydoro, 26' 212 Podevyn Jean, 20 216 Du Caju Désii'ó, 20 221 Verbeeeken Francois, 19 226 De Grez Joseph, 19 230 Van Breugel Benoit, 18 262 Meert Charles, 25 YRYYVILLIG SCHYF. 15 Prys. Sehuermans Charles, met 35 punt. 36 Speekaert Henri, 34 37 Van Achter Louis, 34 43 Van den Berghe Frangois, 34 48 Van dor Smissen Thóodoro, 34 84 Gehot Albert, 33 96 Liebaut Camile, 33 104 Michiels Henri, 32 118 Schotte Joseph, 32 PRYS DER DAMEN. 3 Prys. Speekaert Henri. Vyf onzer burgerwachten hebben zich naer de scliyf'schieting van Dinaul begeven, en hebben do vojgopde pryzon behaelt VASTE SCHYF. 2 Prys. Sehuermans Charles, met 29 punt. 4 Speekaert Henri, 28 24 Schotte Joseph, 26 VRYW1LLIG SCIfYF. 28 Prys. Speekaert Henri, met 29 punt. 29 Schotte Joseph, 29 31 Sehuermans Charles, 29 50 Gehot Albert, 28 Do prys van don heeru Sehuermans Charles bestaat in eene allerschoonste Pendule, en is geschat op 350 franken. Op die Pendule leest men het volgendestad van Dioant, prys gegeve* door do Juffrouwen 1873. Zondag 28 september ten 1 i/a ure namiddag speelt do party vanEugène Claus tegen die van Jules Dubois, Lossen, naer den tweeden prys. by C. L. ILIA NO, Hoogstraet. Zondag 28 september om 2 s/a ure namiddag spelen de partyen van Modest Cochez Haeltert legen Honoró De Ryck Meire. Om 3 s/4 ure degene van Romy Lievens Meire tegen Ernest Van den Steen Haeltert. Zondag 5 October om 2 s/4 ure namiddag spelen de partyen van Jozef De Coninck Denderleeuw tegen Alphonse Buekens Aelst. Om '3 3/4 ure degene van Philemon Scheerlir.ck Kcrkxken tegen Guslave Nerinckx Haeltert. De heer E. Goederlier, gemeonleonderwyzer te Lede, is benoemd tot inspecteur van hel lager onder- wys voor de kantons Aelst, Herzele en Ninove. Al de milicianen der lichting van 1873, welk ook het korps zy waerloe zy behooren, zullen zich voor October aenstaende, by hunne regimenten moeten voegen. DeMoniteurwan donderdagkondigtdé gewyzigde miliciewet af, welke onlangs door de Kamer en den Senact is gestemd. Die wet beslaet niet minder dap 16 kolommen van het ofïicieele blad. De benoemingen, welke ten gevolge der herin richting van hel leger, in de verschillende regimenten te doen zyn, zullen waerschynlyk in -het begin van 1874 plaets hebben. Dealgomeene inspektcurs zullen op 21 october te Brussel vergaderen, ten einde de nieuwe bevorderingslyslen op te maken. Men verzekert nog, dat er gcene veranderingen van garnizoen zullen plaets hebben voor.de aenstaende maend july. Deze veranderingen welke voornamentlyk Deesmael, onderden zengende toets van 't yzerwas de gefolterde kapitein opgesprongen; maer toch zoo veel kracht, zooveel tegenwoordigheid van geest was hem hygebleven, dat hy nog gelegenheid vond om te spotten! En nu, bromde hv knarsetandend, nu ben ik zoo edel als geheel myne familie te zamen Jan werd eenen vuilen mantel, op den rug gewor pen en hy werd ontknoopt. Hewel! schoone jongen, vroeg hem lachend een der beulsknechten, heeft de maeltyd gespiaekt? Jan bezag den onlaerde van hoofd lot de voelen: Schelmvloekte hy,gyspot met myn ongeluk Ga, en zeg- aen uw meester dat gy uwen stiel niet kent, en voeg erby dat, kryg ik u ooil onder d'handen, bloedhond die ge zyt, ik u eene les zal geven die gy «ooit zult vergelenOnthoud dathet is Jan de Lichte die hel zegt.... En gebragt boven het Irapken van 't schavot, zond de kapitein een laetste mael zynen trolsehen blik over de menigto benen: hy wou weten of men van hem tevreden was. Zotto Cotlenier stond met de tranen in d'oogen. Was hel bewondering! Was het medelydcn?.... Eensklaps, op zyn schavot, treft een geweldige schok den gemartelden jongeling.... Ginds, achter den eersten rang dor saemgepakte volksschaer, ver heft zich als een akelig verschynsel, een hoofd dat hy herkent, een aanzicht dat tergend en grynzend hem slaclaen te lachen.... Opgezweept door innige woede, gaet hy vooruitspringen 0111 tegen den lafaerd in le ioopen: zyne ontwrichte voeten, de zware vuist des bents nagelen hem Ier plactse vast.... 0! gilt hy, o Tiocke, gy ook!.... Wee, wee over u, ik zal u vin den J 'I Is uit, zegden de omstaenders; de schelm heeft zich gedragen als een held. Men zonde hem nu maer gauw de grenzen over,opdat de streek er voor eeuwig van verlost zy.... 't Is uk, sprak Coltenier. Komaen! makkers, ik trakteer. Yandaeg moet geheel de boel eraen, lot den laelsleii duit! Onze kapitein is een held fik wed dat, voor veertien dagen verioopen zyn, hy zhl klinken met de vrienden.... Komaen! (Wordt voortgezet). de l°en 2e linieafdeelingen betreffen, zullen onmid- dellyk na de manoouverperiodo plaets hebben. De inrichting der nieuwe regimenten zal als volgt geschieden: het 1° regiment jagers te Mechelen; het 13® linie te Leuven; het -14® linie te Oostende; het 2° gidsen-regiment te Mechelen; en het 4® regiment artillerie te Antwerpen. Do kolonels dezer nieuwe regimenten zullen weldra worden aengeduid. De byzondere school voor onderofficiers zal op 1 november aenstaende naer Hasselt worden overge- bragt. Hierin heeft men eene uitmuntende keus ge- daen; sedert de militaire gebouwen van Hasselt zyn in orde gebragt, is deze slad hiervoor onder alle opzichten uitnemend geschikt. Ofschoon er ook volstrekt niets van eenigo betee- kenis te doen is, hebben de septemberfeesten echter nog al veel volk naer Brussel gelokt. Men verzekert dal de koning die feesten niet zeer is toegenegen, dewyl hy in plaets van te Brussel te blyven.met schier gansch zyn huisgezin naer Biarritz is vertrokken. Men meldt dat de koning al den grond hoeft gekogt, die het rondpunt van de dreef naer de vyvers van Elseno (Brussel) scheidt. Dezer dagen is de koop akte onderteekend. Als hel mogelyk is zal men voor den winter nogaen het werk gaen. Alzoo zal Brussel voor het einde van den toekomenden zomer, nog een nieuw park hebben. Sedert eenigen tvd wordt er door de engclsche reizigers zeer geklaegd over de diefstallen welke op de bclgische spoorwegen aen de bagagiën worden gepleegd. Volgens het schynt, worden de sloten der kisten en reiszakken stoutweg opengebroken en de dieven nemen er uit al wat hun aenstaet. Boeharl niet de gekende gewezen gemeen le- raodsheer maer wel een andere, die gedurende de Commune verscheidene bedieningen, onder ander degene van polilickommissarisvanSt-Germain-TAuxer- rois derwyze beeft vervuld, dat men er hem, als dankbetuiging 20 jaren dwangarbeid heeft voor toe gekend; welnu die Bochart was er in gelukt in België le geraken en had zich te Brussel neergezet, doch hel bestucr der openbare veiligheid, gewapend met een bevel van uitdryving, heeft ter zyner kennis gebragt dat hy op zyn spoedigste België moest verlaten. Daer hel schynt, dat de onderzoeksmagistraet tc zeer met werk is overlast, zal de zaek der interna tionale dievenbende te Brussel, gedurende den aen- slaenden zittyd van het assisenhof, nog niet worden opgeroepen. Het onderzoekduert reeds sedert 7 maen- den en daer deze zittyd den laetste van dit jacr is, zal de voorloopige gevangenis der beschuldigden eenige maonden worden verlengd. Deze vertraging is des te meer betrcurensweerdig, daer er onder de beschuldigden zich persooncn be vinden, op welke slechts geringoyerdenkingen wegen, en welke, by de zeven maenden voorloopige gevan genis, die zy reeds hebben ondergaen, er nog eenige zullen te voegen hebben, eer men hun regters zal geven, welke misschien hunne vryspraek zullen uit brengen. Wy vernemen dat de landbouwer A. Aernhaut, te Assenede gehucht Posthoorn (Eecloo), dry van zyne beste peerden verloren heeft en zyne zeven andere door dezelfde ziekte aengelasl zyn. Deoorzaek wordt toegeschreven aen het overtollig en al te langdurig voederen met vitsen en erwten, wal als zeer brandig bekend slaet. Verleden vrydag heeft C. Laperre, metser by A. De Sloovcre, aennemer te Brugge, werkende in een der stadsgebouwen, aen het afbreken van een ouden vervallen muer, bakslcenen gevonden op welke een leeuw en een arend en nog andere versieringen te zien zyn (die steenen moeten omtrent de jaren 1300 of 1500 verveerdigd zyn.) Zy zyn aen het oudheidskundig genootschap gegeven. De gemeente Heist (Brugge) schynt geroepen le zyn om te bloeien en te groeien. Wy vernemen dat eenige kapitalisten en financiemannen elkander ver staan hebben om op den dyk en de duinen, naer het oosten van de Kursael en der statie van den yzeren weg, eene badstad te bouwen, met al de wenschelyke en nuttige geslichten en inrichtingen. Men zal reeds dezen winter de hand aen 't werk slaen. Mev. Scr- weytens de Mercx heeft, verzekert men, aen die kompagnie twee hectaren en half bouwgrond afge- slaen, die wylen M. Ch. Serweytens van den Slaet gekocht had. Wy gelooven nog te mogen zeggen dat onder de stichters van de nieuwe slad, men een bankhuis van Brugge, een van Brussel en een van Luik telt, in afwachting dat er anderen medewerken lot den goeden uitslag van die onderneming. De stad Tongeren, de oudste van Belgio, zal weldra gansch ontmanteld zyn. De schoone wallen dier stad, welke byna allen in vuersteen en graniet zyn gebouwd, die hooge bolwerken welke de slad beheerschen, de St-Truyensche poort en het Koninx- heim, al die oudheden, welke aen vroegere grootheid herinneren, zullen weldra verdwenen zyn. De vestin gen worden geslecht en weldra zal men nog slechts de plaels kunnen zien waer eens die zeldzaemheden stonden, welke de bewondering der vreemdelingen opwekten. Men schryft ons uit Calloo (Antwerpen), 22 sepl: De rociing van aerdappelen is hier volop in gang. Sedert 25 jaren hebben onze polderlanden eenen zoo ryken oogst acn aerdappelen niet opgebragl als dit jaer;de gemiddelde opbrengst is 25 kilos per gentsche roede, en op sommige landen is dit zelfs 40 kilos. Van de ziekte hebben de aerdappelen byna niets geleden, en zyn van smaek allerbest. De weinige schade door verrotting die men ondervindt, wordt toegeschreven aen den overvloedigen regen, die men kortelings gehad heeft; men schat de opbrengst in de 5 polders, onder onze gemeente op 15,000 zakken goede aerdappelen. Het getal Belgen die naer Maestricht vertrekken om zich voor den oorlog legen Atchin te laten inly- ven, vermeerdert van dag tol dag. Nadat deze solda len gekeurd en aengenomen zyn, ontvangen zy eene premie en vertrekken onmiddellyk naer hunne be slemming. Vele gewezen soldaten van het belgisch leger zyn reeds voor den oorlog tegen Atchin vertrok ken. Er is een zeker getal Luikenaers zondag le Maestricht aangekomen. Aen de landingsplaats La Goffc te Luik, heeft men eene nieuwe markt ingericht. Byna dagelyks komen aldaerhoolen met aerdappelen uit Holland aen, welke aenstonds door eene menigte burgers en kooplieden der stad worden gekocht. De aerdappelen worden er een weinig minder in prys verkocht dan in de winkels. In de laetste aengekomene booten heeft men eene sport van knollen bemerkt, welke men vroeger in onze omstreken ook kweekte, doch die hier gansch verdwenen zyn, namelyk de koe hoorns. Het schynt dat deze aerdappelsoort in Holland veel wordt aengekweekt. Eene stoute pooging tol diefstal heeft woensdag nacht in hel huis van M. K., te Serai rig (Luik) plaets gehad. Rond middernacht hoorde M. K.eenig gerucht aen zyn huis, hy opende voorzigtig het venster zyner kamer op de eerste verdieping en meende in de duis ternis tc ontwaren, dal men langs het venster in zyne keuken wilde dringen. Een persoon had eene opening in het slagvenster gemaekt, eene ruit uitgenomen cn mack te zich gereed om naer binnen te kruipen. M.K.riep: Houdt den diefl en de persoonvlugltc naer een anderen ellendeling, die in den hof de wacht hield. M. K. loste twee revolverschoten, welke door de twee mannen met revolverschoten werden beant woord. Bv het licht dat die schoten gaven, kon M. K. de plaets zien waer de schelmen zich bevonden; hy nam alsdan een jachtgeweer, dat met jachllood was geladen en school in de rigting der kwaeddoeners, welke in alleryl wegWuglten. Misschien zyn zy door de loodkorrels van het ge weer getroffen; doch de opzoekingen der policic en der gendarmerie zyn tot hiertoe zonder uitslag ge bleven. Kerkclyk Nieuws. Zaterdag laelst heeft Zyne Hoogw. de Bisschop van Gent in de kapel van het Seminarie aen verscheidene geestelyken de heiige orden toegediend. Er werden twee onder diakens, zes diakens en elf priesters ge- wyd. Ziehier de namen dezer laetsten: de éerw. hec- ren E. E.M. Stqoké, van Gent, professor te Dendcrmonde; A. Van Bruyssel van Desleldonk, prof. te Eekloo; C. L. Bauwens van St-Nicolaes, prof. le Eekloo; 1. De Sitter van Nederbrakel, prof. tc Ninove; H. A. De Swaef van Lede, surveillant in St-Jozefsgesticht te St-Nicolaes; H. F. M. Fobe van Hansbeke; G. F. F. Goossens van Lokeren, surveillant in de Normael- school te St-Nikolaes; J. L. Nuyts van St-Nikolaes, prof. te Ronse; J. L. Van Bogaert van Temsche, prof. in het klein Seminarie te St-Nicolaes; J. B. Verhellen van Ronse, prof. to Gyzegem; A. A. Daens van Aelst, prof. te Oudenaerde. HOPPEM ARKTEN P0PER1NGHE, 19 sep. Weinig afdoeningen in den loop der week; men kwoteert l'r. 110 a 112 per 50 kilo. De plukking nadert hacr einde; de opbrengst wordt geschat op 2/3 vau eenen gewoonen- oogst; de kwal. is tamelyk goed. LONDEN, 18 sept.-Do schattingen overdo weerde van den nieuwen oogst zyn nog altyd zeer verschil lend. Tot heden zyn er ongeveer 20,000 zakken ter markt gebragt, grootendeels middelmatige of mindere kwal. van Weald en Mid-Kent. BOUSIKS, -18 sept. De plukking van hop zal over het algemeen binnen de tien dagen geëindigd zyn. Men rekent to Bousies en in de omstreken op byna 3/4 van den oogst. De kwal. der hop is schoon. Men verkoopt te Bousies 100 fr. per 50 kilo. NUREMBERG (Beieren), 18 sept. De uitslag der opbrengst van den oogst heeft de eerste schattingen niet bereikt. Wy hebben eveutwel zeker een heerlyken oogst, indien wy op de stalen kunnen rekenen welke wy onder de oogen hebbeu. B1SCHWILLER (Elzas), 17 sept. De plukking duert voort. De markt blyft stil. Men verkocht aen verschil lende pryzen, volgens kwal., aen fr. 110, -130 a 140. HOLLOWAVS PILLEN. Gedrukte Weersgesteldheid. Warm, koud of veranderlyk weder, is allezinls geschikt om de gezondheid te ondermynen, tenzy de macg in haren hoogsten staet van spysverteringskracht gehouden wordt. Holloway's Pillen verbeteren den eetlust en bevorderen zoozeer de spys- verlering, dat na ieder mael een groote toevoer van nieuwe stollen liet bloed verrykt, waerdoor aen ieder orgaen nieuwe kracht en werkzaemheid geschonken wordt, en aen liet gestel het vermogen om de ziekte te wccrslaen. Deze Pillen zuiveren het bloed volkomen, als het door mist, ongezonde dampen, on ongeschikt voedsel of andere onzuiverheden is bedorven. Geene medicynen evenaren deze' Pillen in het verdryven van galziek ten, het overwinnen van ongesteldheid'der ma'eg; het tegengaen van winderigheid en in hare werking als zachte cn toch krach tige purgeermiddelen, die voor iedere sekte en ouderdom ge schikt zyn. GEBOORTEN. 15 MANNELYK 11 VROUWELYK 4 HUWELYKEN. J. Van der Eecken.twynd. met H. DeWagter.kanlw. L. Brys, voerm. met A. Gilles kantw, J. Van Geit, landb. met M. De Vuyst. twynst. A. De Backer, dienstkn. met T. Verstraeten, z. b. OVERLEDENEN. A. De Craecker, bez. 25 j., te Hambourg overleden. L. Beerens, wedr Beerens, dagl. 72 j., Schaerb. Een kind onder de 7 jaren. Tarwe Meslelum Rogge Geerst Haver Hoppe (-1873) de 50 kil. Haepzaed de 100, kil. Lynzaed Raepzacd-olie Lynzaed-olie Raepzaedkoeken. Lynzaedkoeken. Aerdappelen (roode) per 100 Idem nieuwe (witte) Boter per 3 kil. Eyers de 25 Vlas de 3 kii. Viggens het koppel Lynwaden ter merkt gebragt AELST, merkt van heden. fr. 38—00 42—00 32—00 35—00 B 28-00 30—00 B 00—00 00—00 B 23—00 26—00 X 80—00 90—00 B 38—50 39—50 35—00 37—00 79—50 00—00 76—00 76—50 B 20-00 21—00 B 26—00 30—00 kil. 8 7—00 7—75 B 6—50 7—50 B 8—63 9—55 B 2—45 2—36 B 5—00 6—00 B 25—00 30—00 38 verkocht 9 HERNEMING DER LEERGANGEN. Aanbelangend Bericht. De Lessen der Muziekschool (Oud-Stadhuis) zullen aanvang nemen Woensdag 1 October aan staande. De Leerlingen welke verlangen dezelve hij te woonen moeten zich, voor gezegde date, aanbieden, bij den heer Wilfrid De Clippele, Sekretaris der Kommissie. M. Bernard DE LOOSE, Professor van Viool, Violoncelle, Alto en Contrebasse, zal les geven den Dijnsdag, Donderdag en Zaterdag van elke week, van 6 tot 8 uren 's avonds; M. Michel SCHELFHOUT, Professor van Klarinet, Fluit, Hobo en Basson, den Dijnsdag, Donderdag en Zaterdag, van 6 tot 8 uren 's avonds; M. Gcstaaf VAN DER MEIREN, Professor van Cor, Cornet, Trompet, Trombone, Bugle en Tuba, den Dijnsdag, Donderdag en Zaterdag, van 6 tot 8 uren 's avonds; M. Gustaaf CAMMAERT, Professor van Noten zang (Solfège), den Maandag, Woensdag en Vrijdag, van 6 tot 8 uren 's avonds. De Leerlingen welke vreemd aan de Stad zijn, mogen zich ook aanbieden, mits zich naar het Reglement te schikken. Gedaan in zitting van lo September 1873. Namens de Kommissie, De Sekretaris, De Voorzitter, W. DE CLIPPELE. V. VAN WAMBEKE. JAERLYKSCHE NAER GELDPRYZEN, op den Oppervogel een vetten HAES gratis, byJ. Van Mulders, op het Dorp, te Welle, op Zondag 12 October 1873, om 3 ure namiddag. Den inleg is bepaeld op SS centimen. IN HET DROOG, by PETKusGHvsENs.te Erembodegem Leiverstraet. Vooruit eenen schoonen HAES. Op Zondag 28 September 1873, om 3 ure na middag. De inleg is bepaeld op S5 centimen per scheut bolrapersgeld medebegrepen. Ry uitscheyding van bedryf. OPENBARE VERKOOPING van en het volledig Materieel eener Pachthoeve, TE APPELTERRE-EYCllEM. Den Notaris Leenaert, te Ninove reside rende, zal Woensdag, 22 Octobeb 1873, om acht uren 's morgens, ten hoeve van d'heer Francois Mertens-De Ro, te Appelterre-Eycliem, naby de Statie van Santbergen, openbaerlyk verkoopen: Eene groote hoeveelheid Huis en Sieraed- meubelen; Voiture met twee Banken en Tilbury, Wagens, Karren, Ploegen, Egden cn verder Akkeralam; twee Merriepeerden vol Veulen, twee Merrieveulens en een extra goed Voituer en Zadelpeerd; dertien Koeybeesten van liol- landsch rasacht Melkkoeyen meest alle be- kalfd, dry volle Veerzen en twee Kalveren van een jacr; twee vette Verkens, eene volle Zeug en zes Loopelingen. De Peerden, Beestialen, Voertuigen en Akkergerief zullen opgeroepen worden om twelf uren precies. Bij verandering .van Woonst. OPENBARE VERKOOPING van een MET SCHUUR EN GR00TEN HOP, te Denderleeuw. De Notaris Arents, te Haaltert, zal ten verzoeke van den heer eigenaar, openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag en gelag: Een schoon en welgelegen Huis met groote Schuur en Hof, staande le Denderleeuw, in de Korteslraat, groot 14 arenl2 centiaren, bekend bij kadaster sectie A, N™ 1347, 1348 en 1349. Bewoond door den eigenaar den heer De Ruddere. Dit huis kan dienen voorliet uitoefenen, van alle koophandel en bedrijf en met de schoone groote Schuur tot inrichten vanalleNijverheid- gesticht en Magazijnen. Deze eigendom zal in 2 deelen opgeroepen worden met behoud van samenvoeging, zoo breeder is gemeld bij gedrukte plakbrieven. ZITDAGEN Instel Maandag 13 n Verblijf Maandag 27 0liTOIIEil 1873i Om 5 uren namiddag, ter herberg genaamd De Graaf van Vlaanderenbij d'heer CamIlle Van Keeb, te Haaltert, aan de Statie. Door het ambt van den Notaris De Windt, te Oordegem, op Maandag 13 Octobeb 1873 en volgende dagen, telkens om 9 ure voormiddag Ten Sterfhuize van Juffrouw Adelaide De Keyser, te Oordegem, Kauter, van: Huismeu bels, Tin- cn Koperwerk, Poreeleynen, Bed- stoelen, wollen Matrassen, schoone bekalfde Melkkoei, vette Vaars, twee Runders, Varken, 20 Kiekens en Haan, Aardappels, gedorschen en ongedorschen Haver, Geerst, Rogge, Tarwe en Masteluin; gerief en halain van Akkerbouw, gezaagd Berd en Brandhout. Men zie de plakbrieven. van Wulgen, Linden, Esschen, Notelaren, Ker selaren, en buitengewone dikke en hoogstam- mige Olmen en Canada Boomen, te Baavegem, op het Hoogbaavegem en te Vlierzele, gehuch ten Strijmeersch en Uijlenbroek, den Maandag 27 October 1873, door het ambt van den Notaris De Windt, te Oordegem. Breeder beschreven bij plakbrieven. ing van Bedryf. Openbare verkooping van het Hotel Mille Colonnes, met een daernevenstaende Huis, aen de Statie te Aelst, door het ministerie van den Notaris De Schaepdryver, te Nieuwerker- ken. ZITDAGEN: Instel Donderdag 9 AQno Verblyf 23 0cTOBE" 1873" Telkens om 4 uren naar middag, ter voor melde Hotel Mille Colonnes, bewoond by de verkooperigge Dame weduwe Schaffeneers, te Aelst, in de S.tatiestraet.

De Gazet van Aalst | 1873 | | pagina 2