ANNONCEN. BEDROG!!! Te bekomen Jaerïyksche Verknoping, HOFSTEDE EN LAND, VENDITIEN Burgerlyken Stand. LANDEN en DOSCII, zeer schoon WOONHITS, een schoon MOBILIAIR, Hofsteden en Zaeilanden, WOONHUIS niet HOF, Verkooping van HUIZEN. Openbare veiling schappy Belle et Bonne, een afgryselyk ongeluk ge beurd. Twee jonge meisjes van Ghlin, Stdonia Mahotte en Josephina Delattre, gingen, elk mei een vat olie geladeu, over hel welfsel van «enen put; het welfsel stortte eensklaps in en de beide ongelukkigen vielen in eene diepte van 8 meters. Toen zy werden boven gehaeld waren zy dOQr verstikking gedood. Er heeft in den nacht van 19 tot 20 dezer een ongeluk te Peronnes (Berger.) plaels gehad. De kon- troleur der douanen van Peruwelz.eeno nachl-inspek- tie doende over de brigaden, die onder zyne bevelen staen, had zich. doen vergezellen door den bediende Bastin, van Peruwclz; de duisternis was zoo groot ge worden, dal de kontroleur het noodig achtte, om on gevallen le vermyden, den bediende Dusarl, der bri gade van Antoing, tot gids le nemen. Tusschen de negende en tiende sluis van het kanael, van Pomme- roeul, en op het oogenblik dat Dusarl zegde: Wy zyn op goeden weg, viel Bastin, die onmiddellyk volgde, in het water. Dusart het ongeluk ziende, sprong er geheel gekleed in en gelukte erin, Bastin te grypen, die zich aen zyne kleederen vastklampte. Op het oogenblik dat Dusart dacht den ongelukkigen douaen gered te hebben, greep deze de horlogiekel- ting van Dusart. De ketting brak, Bastin verdween in het water en verdronk. Dusart ziende dal het met zy- nen makker gedaen was, trachtte zich zelve te redden. De oevers van de vaart zyn op die plaels groote stee- nen muren. Hy zag weldra dat er geene hoop bestond daer op te klimmen. Hy begon op den kontroleur le roepen, maer deze zag in de duisternis niets. Hy stak zynen slok uit en tastte er mede in 't rond. Na cenige minuten,die eeuwen moesten schynen,gelukte Dusart er in den stok te grypen. Het was tyd, want nauwe- lyks boven gehaeld, viel hy in bezwyming. 's Ander- daegs is het lyk van den ongelukkigen Bastin opge- vischt. Zondag avond is een stuk berg, op ongeveer 100 meiers naby de puinen van het oud kasteel van Mon- fort (Luik,) van eene hoogte van 200 meters gevallen, met een verschrikkelyk gcdruisch en onder dikke stofwolken. Er is een gat van meer dan 40 meters in de rots, en men huivert by de gedachte dat gedurende de week, de steengroef, waer de instorting plaels bad, vol werklieden kon zyn. Verleden donderdag moest een inwoner der Surletstraet, te Luik, voor de korrektionneele regt- bank verschynen, voor in eene veehlparty slagen en wonden aen zynen tegenstrever te hebben toegebragt. Hywas uiterst bevreesd, om voor den regter le komen, en ten einde zynen schrik le overwinnen dronk hy ongeveer dry vierde van een liter genever en congnac. Die drank had een noodlottig uitwerksel, want vyf minuten na dezelve gedronken le hebben, viel de ongelukkige op den grond en was dood. Verleden vrydag avond, is de statie van Spa het tooneel geweest, van een schrikwekkend ongeval. Bond 5 ure 's avonds, verliet een koopwarentrein deze statie in de richting van Luxemburg, toen, in de nabyheid van Hockai gekomen, waer de helling het steilste is, eene ketting brak, en negen waggons van den trein weer in de rigting van Spa, de helling afrol den. De Treinen waren machteloos om hun in hun snelle vaert le weerhouden; een der freinwachlers, sprong van zyn ryluig, zonder ernstige kneuzingen te bekomen; de andere bleef op zynen post. Dewaggons, waervan verscheidene met kolen en andere met kalk geladen waren, reden zoo snel voorwaerts, dat er «ene zwarte en witte stofwolk opsteeg. Zy daelde als «en storm de helling af, en werklieden die aen de linie werkzaem waren, verklaerden, dat zy niets konden -onderscheiden, in dien gcdruisch makenden wervel wind, die hun voorby voer. Helgenc le voorzien was, gebeurde; de waggons ontriggelden. Dit had plaels by het inryden der statie van Spa. Acht waggons bonsden van de rails en stel den de baen in een erbarmelyken stael. De negende waggon reed lot Marleau, waer hy op zyne beurt «nlriggelde. De freinwagen, waerop zich de ongelukkige wach ter bevond, reed met ongehoorde snelheid, in de richting van Reid, de helling af en bleef stil in de nabyheid der statie van dien naem, en dit juist toen by een koopwarentrein voor zich had, waer hy tegen bonsde. Laelstgenoemde trein, door de signalen verwittigd, was insgclyks blyven stilstaen. De freinwachter heeft geene enkele kneuzing be komen; doch men kan ligt oordeelen over den schrik waerin hy heeft verkeerd. Te Besan?on (Frankryk) is een belreurenswaer- dig voorval gebeurd. De heer Graf, onder-luitenant by hot 433e linie, speelde, rond 4 ure, muziek met ■eenen soldatenjongen van 13 jareu oud. Het kind eenen vergulden revolver aen den muer ziende hangen, vroeg of hy geladen was. Op het ont kennend antwoord van den heer Graf, nam hy het wa pen en trok den haen ovee. Eensklaps brandde een schot los, en de ongelukkige officier stortte neder, zonder eenen enkelen kreet te slaken. De heer Graf was 20 jaren oud; hy had zekere for tuin, want men heeft lenzynent, zegt men, ongeveer 70,000 fr. titels gevonden. In de gemeente Béthonsart, departement Pas-de- Calais (Frankryk), is verleden zondag een brulalen moord gepleegd. Vrouw Méhé, weduwe Capet, landbouwster dier gemeente, had de gewoonte dagelyks ten 6 ure des morgends op te staen. Toen zondag morgend, de dor- scher ten 8 1/2 ure, verwonderd werd haer nog niet gezien te hebben, ging hy naor de wooning en keek •door het venster. Niets kwam hem by dit onderzoek verdacht voor, maer hy dacht dat er binnen in het huis,iemand zwaer zuchtte. Hy sloeg het venster open en zag toen de pachteres naby de deur liggen, le midden van een grooten plas bloed. Dit gezicht ontstelde den werkman hevig; hy dnrfde niet hinnengaen, maer liep nacr den maire en den veld wachter, welke beide in de mis waren. Zy werden •door verschillende persoonen gevolgd en onder an dere door de twee zoons Capet. Een dezer, Alcide genaemd, nam zyne moeder op by de schouders,de andere, met name Edward,droeg haer by de voelen, en ondersteund door de tegenwoor- digen, werd de arme vrouw nacr hel bed gedragen. De weduwe Capet had twee vreeselyke wonden aen het hoofd, langswaer zy langzaem al haer bloed ver loor. Ondanks alle mogetyke zorgen, overleed het slagtoffer ten 7 ure 's avonds, zonder lot het bewust- zyu terug le keeren. De moordenaer moet het inwendige des huizes goed gekend hebben, want er is bestatigd, dal hy langs den stal binnendrong, die tegen de wooning acnleunt en met eene deur toegang verleent tot de slaepkamcr der weduwe. Hel slot der deur was open gebroken. Op den grond verspreid liggende papieren bewezen, dat er in de meubels gezocht was. Vrouw Capet had eenige dagen voor de misdaet, geld ontvangen en al les doet veronderstellen dal geldgierigheid den arm des moordenaers wapende. Zonder in verdere byzonderheden te treden, ten einde het onderzoek niet te benadselcn,kan er gezegd worden, dat er zware verdenking drukt op den zoon der weduwe, Edward Capet, die dan ook aengehouden en nacr de gevangenis van Saint-Pol overgebragt is. Edward Capet, is 37 jaren oud en gehuwd, maer woonde niet by zyne moeder. - Er wordt uil Marseille (Frankryk) ^geschreven, onder dato 18 meert: De telegraef moet u reeds berigl hebben gegeven over eene zeeramp, ten gevolge van welke 150 ara- bische bedevaerlgangers in zee verdronken. Brieven welke uit Tunis in onze stad zyn aengeko- men, deelen over dit droevig voorval nadere byzon derheden mede. De engelsche stoomboot Laconia vertrok den 27 february uil Alexandrie met 1042 bedevaerlgangers en liep den 4 meert le Tunis binnen. De kapitein heeft verklaerd.dat toen het schip den 1 maerl, reeds on geveer 20 uren aen de Kaap lag te worstelen tegen een hevigen wind, er eensklaps door eene hooge zee 150 pelgrims, met al de bagagien werden overboord geslagen. De zorgeloosheid van den kapitein word sterk afgekeurd. Er is bestatigd, dal hel vaertuig geene borstwering bezit, dan eene enkele yzeren bar welke wel voldoende is om hel leven der matrozen buiten alle onmiddellyk gevaer te houden, maer dat zulke afsluiting meer dan onvoldoende wordt, wanneer er 1000 persoonen,„by slecht weer, aen dek op elkan der gepakt staen. Zekere weduwe D...., zestig jaren oud, en woo- nende in de ruedu Chemin-Vert, te Parys, had hare bezittingen door eene assuranlie-maelschappy tegen brandgevaer doen verzekeren. Voor eenige dagen bood zich de ontvanger der maetschappy by haer aen, ten einde het beloop dei- premie, 10 frank, af te halen; doch zy kon er maer niet toe besluiten, dit geld zoo nutteloos uit te geven, zeggende, dal daer hare wooning niet afgebrand was, zy niets schuldig was en niets zou betalen. De maetschappy zond haer eenen hussier, doch was niet gelukkiger, de vrouw zegde zich nog liever te zelfmoorden dan le betalen. Voor 10 frank zich zelfmoorden! De hussier meende dal zy zinneloos was. De vrouw werd door de regtbank veroordeeld tol betalen en toen men kwam om hare meubels in be slag le nemen, vond men haer by middel van koolzuer versmaeht. De erfgenamen vonden 301 fr. in geld en 13,000 fr. in obligation op de stad Parys. ElNDELY'K DE REGTE! Ware er gezondheid in eene menigte van geneeskundige stelsels, even als er wysheid is in eene menigte raedslieden, dan zou ziekte iels onbekends zyn in deze eeuw van zooge- nacmde ontdekkingen op het gebied der ziekteleer. De honicc- opathen zeggen ons dat het behoud van ons leven in geval van ongesteldheden afhangt van oneindig kleine dosissen, tol in het oneindige toe verdund; de liydropathen beweren de ge zondheid te herstellen door stortbaden, of willen de ziekte uit ons weeken door middel van natte dekens, tcrwyl eene nog nieuwere soort van doctoren zich afgezonderd hebben, voor stellende om ons tot aen de oksel te begraven, waerdoor zy dus, ten einde ons leven te redden, ons om zoo te zeggen reeds met beide voeten in hel graf plaetsen. Vervolgens hebben wy nog Sangrados, die er allyd sterk voor zyn om iemand le aderlaten, of spaensche vliegen le zetten, of dieet te doen houden; en mineralisten, die in niets anders gclooven dan in kwikzilver en zyne oxyden. Het is echter te betreuren dat al deze theo- ristcn geen praktisch bewys kunnen inleveren van de door hen aengenomene onveilbaerheid hunner genezingen. Dit is niet het geval met Professor Holloway, die wcrkelyk een nieuw tydvak van de geschiedenis der genees-en heelkunde geopend heeft, en wiens geneesmiddelen in de laelste twintig jaren, jaerlyks tienduizenden van den dreigenden dood hebben bevryd. Dit is geene veronderstelling maer eene daedzaek door dc voorbeeldige bewyzen van eene keur van getuigen. Dc archie ven van zyn hoofdbureau te Londen bevatten meer dan een half millioen getuigschriften, zoo authentiek mogenlyk, die behalve de mogelykheid of dc twyfel dc onfeilbaerheid van zyne Pillen en Zalf in negentien twintigsten der kwalen waeraen de mensch onderhevig is, bewyzen. Groot Brittannie, het Vaste Land van Europa, Indio, China, Australië, de Vcr- ecnigde Stalen, West Indie, British, Amerika, elk beschaefd land, waer de pioniers der beschaving, zoowel die des han dels, als die der Godsdienst, zich een weg gebaend hebben, gewagen van de faem dezer alles overwinnende heelmiddelen. Er is geene geschreven tael, waerin niet getuigschriften kun nen worden woortgebragl van hunne kragtdadige werking, geene gedrukte, waerin zy niet aengekondigd en acnbcvolen zyn. Zoo groot is de aenvraeg in alle werclddcclen, dal men ze niet regl een groot stapclproduet mag noemen; ook bestaen er tienduizenden van agenturen. Professor Holloway, wiens veel omvattende geest de werkende oorzaek is van dit onnoemetvk aenlal volks-apolheken, is nu in dit land. Er is geene courant in de Unie, die zyne preparatien niet opgenomen heeft, geene stad binnen hare grenzen, waer zy niet bekend zyn, en ge- waerdeerd worden. Deze bewyzen zyn sprekend, en tooncn duidelyk dat terwyl zoo vele invoerders van nieuwe stelsels in het duister rond getast hebben, hy alleen dc ware en eenige middelen 0111 dc hool'doorzaek der kwalen in het menschelyk ligchacm uitte roeijen, heeft ontdekt, en wat meer zegt, heeft weten toe te passen. Boston Bee. HOLLOWAY'S ZALF EN PILLEN. Geen gevaer. Als de geneesheer zyn hoofd schudt en de lyder moedeloos is, dan is het de geschiktste tyd om deze edele geneesmiddelen le be proeven. Ontstekingen, zworen,uitslag, etterbuilen, zcere boe nen en heel veel grooter lyst van uitwendige kwalen, kunnen altyd door deze onvergelykelyke middelen genezen worden. Indien de genezing niet altyd vlug gaet, zoo zal die toch altyd volkomen zyn en geen gevaer van terugkeer achterlaten. Dat deze Zalf da verheelendsle, verzachtendsle en genezendste kracht uitoefent over de meest ontstoken, pynlykste en meest verouderde zweren is eene gevestigde daedzaek, die dagelyks bevestigd wordt door de ongevraegde getuigenis van deelne mende lyders, wien (om hunne eigene uitdrukking te bezigen) Holloway's geneesmiddelen van den rand des grafs hebben gered. Belangrijk bericht aan het publiek. Ik heb dc eer het publiek te verwittigen dat een groot getal Apothekers van België een grof namaaksel van mijne Pillen en van mijne Zalf, door hun zelve gereed gemaakt, onder mijnen naam verkoopon. Deze Doozen en de Potten myno echte geneesmiddelen be vattende, dragen eene etiket op de welke men kan lezenPil len Holloway of Onguenl Holloway, 532 Oxfort Streel, W. C.; echter opzichlcns de Zalfpotten van groote en middel matige grootte maakt het opschrift, deel van het druksel op het porselein zelf geplaatst. Op de stempel van hel Brilisch gouver nement welke gedeeltelijk gezegd etiket of druk bedekt zijn de woorden: Holloway's Pills and Ointment London «gegraveerd (en deze stempel namaken is een crimineel dolie.) De zeilde woorden zijn inwendig in het papier geplaatst waarop de kleine brochuren gedrukt zijn, waarmede elke Doos van mijne Pillen en elke Pol van mijne Zalf omwikkeld zijn. Mijne Medecijnen wcttiglijk gedeponeerd geweest zijnde, zoo zullen de namakers streng door de wet gestraft worden en in het belang van liet publick, verzoek ik het 0111 zo mij des noods bekend temaken. De inlichtingen die mij zullen gegeven wor den aangaande de onwettige handel in kwestie zullen door mij als gansch vertrouwelijk aanzien worden. 532, Oxfort Street, W. C., LONDEN. by J.-B. CLEEMPUT, herbergier in 't Hespen, te Gysegem, onvervalschten GUANO in 'tgroot of in 't klein, aen eenen civielen prys. te 'Vlierzele, wyk Strymeersch. De Zackwaernemer Matthys, te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, len aenzoeke van die het behoort, Maendag 6 April 1874, (zynde den 2den Paeschdag), ten 2 ure juist namiddag, bin nen de gemeente Vlierzele, wyk Strymeersch, openbaer verkoopen 70 hectoliters goede Aerdappels. 40 koopen allerbeste Meerschhooi. 35 koopen Tarwen-Masteluinen-en Roggen- strooi. 10 hectoliters Masteluin. 30 koopen Kappelingen. 2 schoone Runders. Verscheide koopen Berd, Kepers, Ribben, Bandroeden, Latteperchen en Boonstaken, vele Melkkuipen, Waschkuipen, Emmers en ver scheide andere voorwerpen, te lang om te melden. Men zal vergaderen en beginnen aen d'her- berg van Charles Van Gyseghem, te Vlierzele, wyk Strymeersch, alwaer de genegerie gemelde dag en uer zich konncn laten vinden voorzien van goede borgen of zullen niet aenvaerd wor den. VERKOOPING VAN EENE BEHUISDE te Erondegem. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen 1" Eene behuisde Hofstede, te Erondegem, aan de Dorpplaats, sectic B, N°4 453b, 454b en 455a, groot 4 aren 60 centiaren. 2° Eene goede partij Zaailand, gelegen als- voren, op den Kleinen Meulenkauter, sectie B, N° 649a, groot 4 aren 90 centiaren. ZITDAGEN Instel, Maandag 23 j m4; Verblijf, Maandag 30 Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg het Gemeentehuis, hij de kinderen Van Belle, te Erondegem, aan de Dorpplaats. van 10,000Sparren Hoppestakenen 2,000 Boon staken, te Erembodegem, aen de Denderbrug en aen -de Statie, op Maendag 30 Meert en Don derdag 2 April 1874, om 1 uer namiddag. Door bet ambt van den Notaris De Smet, te Erembodegem. GEBOORTEN. MANNELYK 8 VROUWELYK 6 OVERLEDENEN. M. Schuermans.wed® Spitaels, z.b.76 j.,Nieuwslr. J. Van Peteghem, m. Genster, koussenbraeyer, 52 j., fabriekpl. P. De Schaepdryver, scholier, 11 j., Schaerb. A. De Bisschop, vr. Pauwels, kantw. 28 j., Mylb. J. Buys, kanlw. 43 j., Schaerb. F. Van Damme, m. Hereman, dagl. 53 j., Mylb. Zes kinderen onder de 7 jaren. AELST, merkt van heden. Tarwe Mestekun RogRe Geerst Haver Hoppe (1873) de 50 kil. Racpzaed de 100 kil. Lynzaed Raepzaed-olie Lynzaed-olie Raepzaedkocken. Lynzaedkoeken. Aerdappelen p-oodc) per 100 Idem nieuwe (witte) Boter per 3 kil. Eyers de 23 Vlas de 3 ,kii. Viggens het koppel Lynwadcn ter merkt gebragt fr. 37-00 it 39-00 33—00 37—00 28—00 30—00 00—00 00—00 27—00 29—50 i 00—00 00—00 38—50 39—50 35—00 37—00 79—50 00—00 76—00 76—50 20—00 21—00 26—00 30—00 kit. 9 -00 9-50 0—00 0—00 9—36 10—27 1—82 2—00 5—23 0—00 40—00 45—00 73 vei kocht 20 VERKOOPING VAN SCHOONE en wel gelegen te S^-Catharina- Lam beek De Notaris Victor Crick, te Assclie, zal te Ternath, aan de Statie, ter herberg gehouden door d'heer Constant Verbrugghen, openbaarlijk en met profijt van palmslag en lioogcn verkoo pen 14 hectaren 13 aren allerbeste Landen en Bossclien, te Ste-Gatbarina-Lombeek, op Her- tegem, sectie A, N"s 88c en 88c/2. Staat maar op fr. 65,110 2 bedaren 28 aren allerbeste Landen, te Ste-Catharina-Lombeek, op AlTligem, sectie A, N"s 55aè, 56, 57, 58a. Staat maar op fr. 10,450 33 aren 15 centiaren Land, te Ste-Gatbarina- Lombeek, op het Voorbeijsscl, sectie C, N° 281. Staat maar op fr. 1,300 Al de goederen zijn van den besten aard en zeer wel gelegen, nabij dc Statie van Esschenc- Lombeek. Zij worden verkocht voor vrij, zuiver- en onbelast van alle schulden en pandstellingen hoegenaamd, en zijn door verscheide personen gebruikt zonder geschrevc huur tot 30 Novem ber 1874. Eindelijke Toewijzing Maandag 30 Meert 1874, om 9 2 uren precies. VERKOOPING VAN 10,000 H0PPESTAKEN en 4,000 BOONSTAKEN, te A alst,aan den Zwarten Hoek, achter de Statie. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Maandag 6 April 1874-, (tweeden Paasclidag), om 2 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen de ten hoofde vermelde voorwerpen. VERKOOPING VAN EEN le Aalst, Kerkstraat. De Notarissen De Vriendt, te Aalst en Michiels, te Wichelen, zullen op Zaterdagen 4 en 18 April 1874, om 3 ure namiddag, ter herberg het Klein Gent, bij d'heer Roelandt, te Aalst, Nieuwstraat, openbaarlijk verkoopen: Een groot en schoon Woonhuis, te Aalst, in de Kerkstraat, zijnde den welgekalandeerden Specerij- en Tabakwinkel, genaamd de Trouw. In pacht bij Jufvrouw Van den Poel, tot 1 September 1874, aan fr. 850 's jaars. De kooper zal in mindering zijner koopsom mogen aanvaarden eene eeuwigdurende rente ter hoofdsom van fr. 5079-37, krooscrende aan fr. 174-15 's jaars. Men zie de plakbrieven. By verandering van Woonst VENDITIE VAN te Aelst, aen de Keizerlykejdaels. De Notaris De Smet, ter verblyfplaets der gemeente Erembodegem, zal, door bevoegd ambt, op Dynsdag 31 Meert 1874, om 2 uren namiddag, ten verzoeke en ten Woonhuize van den heer J. R. Van der Haeghen-De Valck, ren tenier, te Aelst, aen de Keizerlykeplaets, uit hoofde van Woonstverandering, openbaarlyk verkoopen Een schoon Mobiliair, beslaende namenllyk in: groote schoone Coulistafel, Gueridon met witte marmeren Tablelte en andere Tafels, 4 schoone Spiegels met vergulde Lysten, schoonen vergulden Luster, Bullet met marme ren Tablelte en andere Buffetten, Étagère Ser- vante in acajou, Stoelen, Fauteuils, Antieke Schouw in eiken bout, Kandelaers, Kandelabers, Pendule in witten albaster, Bibliotheek,Toilette Commode in acajou, 2 Lavabos in acajou, 3 Bedstoelen, Bedhemels, Glazen Kasken, Schouwstukken, koperen Trapbaguetten, Hes penketel en andere Ketels,yzeren Potten, Kool bakken, Bloembak met Schup, Bloempotten, groote Ladder in noordschen déél, Lynwaed- stokken, 500 Elessclien en Flacons, Jardinières, yzeren Hofstoelcn en yzeren Canapés, Hollafcl, yzeren Piëdestal met gekleurde glazen bollen, Zonnewyzer, en meer andere voorwerpen te lang om te melden. OPENBARE VERKOOPING VAN te TeralplieneLiedekerke en Erembodegem. De Notaris De Smet, te Erembodegem, zal ten verzoeke van die hel behoort met gewin van palmslagen en gelagen, openbaerlyk ver koopen AEene behuisde Hofstede, genaemd den Notelaer, gestaen en gelegen le Teralpliene, seklie A, N'"444 en 445a, groot volgens meting 59 aren 62 centiaren. II. Eene party Land en deelken Bosch, gele gen te Liedekerke, op het Molenveld, sektie A, N° 706, groot volgens meting 46 aren. C. Eene behuisde Hofstede, zynde d'lierberg genaemd het Wit Lam, gestaen en gelegen te Erembodegem, op bet Uesscbebeke, seklie A, N"5 3158a, 3159, 3160, 3161, groot volgens titel 38 aren 10 centiaren en volgens cadaster 37 aren 10 centiaren. I). 8 aren 30 centiaren Land, gelegen te Erembodegem, op het Resschcbeke, seklie A, N°3113a. E. 31 aren 90 centiaren Zaeiland, gelegen te Erembodegem, op bet Wikleveld, sektie B, N° 997. ZITDAGEN Instel Woensdag 8 April a on/ Verblyl Woensdag 15 April Telkens om 3 uren namiddag by Gabriel Coenen, te Erembodegem, op Ten Bossche. VERKOOPING VAN EEN te Hofstade, nabij het Dorp. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Dijnsdagen 24 en 31 Maart 1874, om 4 ure na middag, ter herberg St-Eloi, bij d'heer Jan Mef.rt, te Aalst, aan dè Nieuwe Kerk, openbaar lijk verkoopen, ljet gezegde Woonhuis, dienstig voor alle bedrijven. Bewoond bij den medever- kooper sieur Alexander De Bruyn, oudscliool- onderwijzer. De Notaris Joseph Verbrugghen, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, de volgende 5 Huizen, gestaan en gelegen te Aalst: I. Een Huis, op d'Hoogstraat, gebruikt bij Constant Meert. II. Een dito, neven 't voorgaande, gebruikt bij Dierickx. III. Een dito, in de Nazarethstraat, bewoond bij Jacq' Eeman, IV. Een Vierwoonsl, in 't Windmolenstraatje, gebruikt bij Peereboom en consoorten. ZITDAGEN, telkens om 5 uren namiddag. Instel Dunsdag 7 Apdii. 1874, bij Jufvr. Wed. Van üiï Wvngabbd, in de Cour de Bavière. Verblijf Dunsdag 21 April 1874, in 't Graven hof, bij d'heer Kieckens, Pontstraat. door 't ambt van de Notaris Verbrugghen, te Aalst. 1° Op Dunsdag 31 Maart 1874, om 8 uren 's morgens, ten hove van d'heer Leo Van den Abeele, te Lede, aan den Keibcrg, van Hooi, Strooi, Berd en Hout. 2° Op zeiven dag om 12 uren 's middags, aan bet hol van d'heer Felix De Buysscher, te Aalst- Sehaarbeek, op Kerrebroek, van Hoilandsche Pannen, Kepers, Eiken Balken, Deuren, Poor ten, Verkensbakken, Spaanshouten Boomen en Zinke Goot.

De Gazet van Aalst | 1874 | | pagina 3