23 29 maart TeleVÏSiiMjkCfS VOW U...
Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
8
Brussel Nederlands
15.30 Paspoort voor Mexico
16.15 Volksuniversiteit
18.55 Zandmannetje
19.00 Ben de Beer
19.25 Autorama
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 Liefde onder het dak
20.50 Canzonissima
21.50 Echo
22.20 Geheime opdracht
23.10 Joernaal
Brussel Frans
14.55 Rugby
16.25 Engelse les
16.50 Toneel Noss' curé Bakus
18.20 Nieuws
18.25 Ce pays est a vous
18.45 Paspoort voor Mexico
19.25 Grain de sable
19.30 Le jardin extraordinaire
20.00 Joernaal
20.30 Politieke tribune
20.45 Film Three little words
22.20 Savara
23.10 Joernaal
Nederland 1
13.30 Teleac
16.00 Nieuws
16.01 Dagje ouder
17.00 Ja zuster, nee zuster
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.05 Rawhide
20.00 Joernaal
20.20 Rudi Carrell show
21.05 Per sekonde wijzer
21.50 Huis in een boom
22.15 Achter het nieuws
22.40 Joernaal
Nederland 2
18,50 Pipo de klown
19.00 Nnieuws
19.03 Woody Woodpecker
19.08 The Warmongers
19.40 Jazz uit de States
20.00 Joernaal
20.20 Ja, nee, geen mening
21.05 De oude draaidoos
21.45 Liedjes voor niemand
22.20 Joernaal
Frankrijk 1
9.10 Schooltelevisie
12.30 Sept et deux
13.00 Joernaal
13.30 Gewestelijke uitzendingen
13.55 Schooltelevisie
14.55 Rugby
16.30 Reis zonder paspoort
16.45 Magazine voor de vrouw
17.00 Koncert
17.40 Boekennieuws
18.00 Voor de jeugd
18.30 Steden en dorpen
19.00 Micro's en Camera's
19.20 Voor de kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Accordeondeuntjes
20.00 Joernaal
20.30 Les saintes chéries
21.00 Het leven der dieren
21.15 Sacha Show
22.15 Les conteurs
23.00 Catch
23.30 Joernaal
Frankrijk 2
11.00 Schooltelevisie
14.55 Rugby
18.15 Bouton rouge
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours
20.05 The greatest show on earth
21.00 Toneel Lélia ou la vie
de George Sand (2e deel)
23.00 Nuttige en nutteloze tips
Duitsland 1
14.10 Nieuws
14.15 Engelse les
14.30 Ferdinand Fuchs
15.00 Ruimtevaart
15.30 Film als hobby
16.00 Zum blauen Bock
17.15 De markt
17.45 Sportoverzicht
18.30 Goedenavond
18.35 Hier en nu
19.10 Gertrud Stranitzki
19.40 Toneel van het ongewone
20.00 Joernaal
20.15 Toneel Meine Frau,
die Philosophin
22.00 Joernaal
22.25 Film Three hours to kill
23.40 Joernaal
Brussel Nederlands
11.00 H. Mis
14.00 Voor boer en tuinder
14.30 Het gestolen halssnoer
14.45 Binnen en buiten
17.15 Euromode
18,10 Klein, klein kleutertje
18.30 Voetbal
19.00 Film Miguelin
20.00 Joernaal
20.15 Sportweekend
20.40 Uit met Jacques Raymond
21.35 Eisenstein
22.15 Diapason
22.30 Joernaal
Brussel Frans
15.00 Police des plaines
15.25 Viso pour le monde
16.30 Sept-magazine
17.00 Eureka
18.10 Nos lettres franpaises
18.3# Promotion '68
19.00 Grain de sable
19.05 Sport in beeld
20.00 Joernaal
20.30 Politieke tribune
20.45 Toneel Caviar ou lentilles
22.50 Modewedstrijd
23.40 Joernaal
Nederland 1
14.00 Teleac
15.30 Nieuws
15.31 Monitor
18.55 Pipo de klown
19.00 Woord voor woord
19.06 Dat staat te bezien
19.30 Sport
20.25 Nieuws
20.30 De vliegende non
20.55 Corry Brokken show
21.55 Kunstgrepen
22.20 AVRO-cros 1968
22.35 Joernaal
Nederland 2
18.55 Pipo de klown
19.00 Sebastiaan
19.30 Familiefavorieten
20.00 Nieuws
20.05 Laurel en Hardy
20.10 Mr. Terrific
20.35 Lex Goudsmit zingt
20.50 Het verhaal van de zee
21.30 Vladimir Krainev
21.50 Vrij worstelen
22.10 Joernaal
Frankrijk 1
9.00 Gymnastiek
9.15 Israëlitische uitzending
9.30 Voor de Ortodoxen
10.00 Protestantse uitzending
10.30 Katolieke uitzending
12.00 Filmfragmenten op verzoek
12.30 Discorama
13.00 Joernaal
13.15 Kunstnieuws
13.30 Achter het nieuws
14.00 Jours de paix en Pologne
14.30 Télé dimanche
17.15 Kiri de klown
17.25 Film deux bons copains
19.00 Theaternieuws
19.25 Voor de kleintjes
19.30 Sébastien
20.00 Joernaal
20.20 Sports dimanche
20.45 Film Echappement libre
22.45 Joernaal
Frankrijk 2
9.30 Schooltelevisie
14.15 De nieuwe zondag
14.20 Woody Woodpecker
14.30 Film Les vierges de Rome
16.00 Le petit dimanche illustrê
17.00 Sport
17.45 Beelden en Ideeen
19.00 Le Prisonnier
19.45 Joernaal
20.00 Japanse avond
22.30 The wild wild West
Duitsland 1
11.00 Programma - overzicht
11.30 Misereor in Afrika
12.00 Internat, journalistendebat
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.30 Engelse les
14.45 Poly in Portugal
15.15 De ridder v. d. koningin
16.00 Zo de beelden leren lopen
16.30 De wereld der geesten
17.15 Ruimtepatrouille
18.15 Sportoverzicht
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportoverzicht
20.00 Joernaal
20.15 Film Axel Munthe,
der artz von San Michele
22.15 Aktueel interview
23.00 Joernaal
Brussel Nederlands
14.05 Schooltelevisie
18.25 Franse les
18.55 Zandmannetje
19.00 Stingray
19.25 Tekenfilm
19.35 Politieke tribune
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 De vluchteling
21.15 Ballet De 7 hoofdzonden
22.05 TV-spel Zo werd het
avond en morgen
22.30 Joernaal
Brussel Frans
18.50 Nieuws
18.55 Les travaux et les jours
19.10 Boutique
19.25 Grain de sable
19.30 Lundi-sports
20.00 Joernaal
20.30 Magazine der verbruikers
21.00 Le Prisonnier
21.50 Face a l'opinion
22.50 Joernaal
Nederland 1
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Kenmerk
19.32 De Flintstones
20.00 Joernaal
20.20 Piste
Nederland 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Coronation Street
19.52 Weerzien
20.00 Joernaal
20.20 Achter het nieuws
20.45 Film The big shot
22.05 Joernaal
Frankrijk 1
10.15 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
14.05 Schooltelevisie
18.25 Magazine voor de vrouw
18.55 Mijn vriend het boek
19.20 Voor de kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Manon des sources
20.00 Joernaal
20.35 Pas une seconde a perdre
21.15 Kunstoverzicht
22.15 Les dossiers de l'agence O
23.10 Joernaal
Frankrijk 2
18.00 Schooltelevisie
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.05 Monsieur Cinéma
20.35 Film Lifeboat
22.15 Thema's en variaties
23.00 Joernaal
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Het kapsel 1968
17.05 Woninginrichting
17.25 Plantennieuws
18.00 Nieuws
18.05 Dim Dam Dom
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 Afrikaanse dieren
19.40 Intermezzo in april
20.00 Joernaal
20.15 Perspektieven
21.00 The Happening
21.35 Verdwijnen van orkesten
22.20 Joernaal
22.40 Film La vie a l'envers
Brussel Nederlands
14.05 Schooltelevisie
18.55 Zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.35 Kwart Eefje
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 Toneel Muiterij op de
Caine
22.15 Medium
22.40 Joernaal
Brussel Frans
18.50 Nieuws
18.55 De gedachte en de mens
19.25 Grain de sable
19.30 Malican, père et fils
20.00 Joernaal
20.30 Politieke tribune
20.45 Vibrato
21.30 Le point de la médecine
22.30 Joernaal
Nederland 1
10.20 Schooltelevisie
18.50 Pipo de kiown
19.00 Nieuws
19.05 Programma niet gekend
20.00 Joernaal
20.20 Hier en nu
20.45 Opera La Bohème
22.30 Os. A. van den Bosch
22.35 Geestelijke reveil
22.55 Joernaal
Nederland 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 De verrekijker
19.15 Van gewest tot gewest
19.35 De 21e eeuw
20.00 Joernaal
20.20 Dubbelspion
21.10 Denkbeeld
22.00 De Mammoetwet
22.25 Joernaal
Frankrijk 1
9.00 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
18.25 Schooltelevisie
18 55 Magazine voor de vrouw
19.20 Voor de kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Manon des sources
20.00 Joernaal
20.30 A propos
20.45 Toneel Boulevard Durand
22.30 Koncert
23.00 Joernaal
Frankrijk 2
14.00 Schooltelevisie
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours
20.05 Tel Quel
22.05 De man van UNCLE
23,00 Joernaal
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Kinderuur
18.00 Nieuws
18.05 Eerlijk duurt het langst
18.10 Een stad stelt zich voor
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 Gilligans Insel
19.40 Kleine serenade
20.00 Joernaal
20.15 Europarty
21.00 Film Lebeck
22.30 Joernaal
22.50 Het Atelier
23.35 Joernaal
Brussel Nederlands
17.00 Televisum
18.55 Zandmannetje
19.00 Filmmuseum
19.05 Arena
19.35 Politieke tribune
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Dick Van Dyke show
20.50 Film Tandem
21.20 Brussel ontvangt Europa
22.00 Het vrije woord
22.30 Joernaal
Brussel Frans
17.25 Nieuws
17.30 Feu vert
18.55 Les volants
19.25 Grain de sable
19.30 Les chevaliers du ciel
20.00 Joernaal
20.30 Politieke tribune
20.45 Le grand raid
22.00 Face a l'opinion
23.00 Joernaal
Nederland 1
17.00 Jeugdmagazine
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 De drie musketiers
19.31 Panoramiek
20.00 Joernaal
20.20 Politieke zendtijd
20.30 Inburgeren
21.00 Film Les cousins
22.45 Socutera
23.00 Joernaal
Nederland 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Prof. Ya-Ya's memoires
19.10 Smartlap
19.50 Vastenaktie
20.00 Joernaal
20.20 Kijk op kunst
21.00 Gertrud Stranitzki
22.15 Joernaal
Frankrijk I
10.10 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
14.00 Schooltelevisie
18.25 Ontmoeting
19.10 Aktieve jeugd
19.20 Voor de kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Manon des sources
20.00 Joernaal
20.35 Tilt
21.35 Théatre des Nations
22.15 Lektuur voor allen
22.50 Joernaal
Frankrijk 2
18.16 Schooltelevisie
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours