t.
programma
8
VAN 26 FEBRUARI TOT EN
MET 3 MAART 1972
,W'
Z
A T E R D A G
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30
Film De kleine rebel
14.40
Het ezeltje
van de paus
15.00
Trefpunt
16.00
Spaans voor beginners
16.35
Graven naar het verleden
17.05
Nederlands voor..
18.00
De Fabeltjeskrant
18.05
De avonturen van
de gele koffer
19.25
De mol en het
stekelvarken
19.35
Hier spreekt
men Nederlands
19.43
Mededelingen
19.45
Nieuws
20.10
Hier is Lucy
20.35
Pentathlon
21.35
Echo
22.05
Mannix
22.55
Nieuws
BRUSSEL FRANS
16.10 Nieuws
16.15 Liedjes zonder grenzen
16.45 Une après-midi Picarde
17.30 Anthologie van
gedichten uit Picardie
13.00 A vos marques
18.55 Voor de kleintjes
19.00 La communauté frangaise
de Wallonië et de
Bruxelles
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Le jardin extraordinaire
20.40 La femme du bouianger
22.40 Jazz
23.15 Nieuws
NEDERLAND I
10.00 Televisie academie
16.00 Nieuws
16.02 De kijkkast
16.30 Orimoa
17.30 Graven naar het
verleden
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Zwerven met Swiebertje
20.00 Nieuws
20.20 Tussen hemel en aarde
22.25 Er zit muziek in
22.50 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
13.55 Nieuws
19.05 Coronation Street
20.00 Nieuws
20.20 Verdorven vrouwen
21.10 Achter het nieuws
21.35 Kort en klein
22.15 Wie niet
22.45 Nieuws
FRANKRIJK I
9.00
R.T.S. promotion
12 30
Télé-midi 72
13.30
Regionaal nieuws
O
q
R.T.S. Promotion
15.00
Snort
16.35
Samedi pour vous
18.05
Nieuws
13.10
Kleine lezers worden
groot
18.55
Voor de kleintjes
19.00
Regionaal nieuws
19.20
Aankondigingen
19.25
Accordez-moi,
accordez-vous
accordéons
19.40
Aankondigingen
19.45
Nieuws
20.10
Aankondigingen
20.15
Du tac au tac
20.30
Vassa Geleznova
22.00
Pour une pomme
22.55
Point chaud
23.25
Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 Regionaal nieuws
14.10 Aujourd'hui, madame
14.55 Rugby
16.50 Jazz
17.35 Portret van de
■geschiedenis
18.05 De droom
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.30 Line Renaud
21.30 La malle de Hambourg
22.25 Samedi soir
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
14.30 De week
14.55 Nieuws
15.00 Wat wil je worden?
15.30 Geen moeras meer voor
pluvieren
16.00 Beat-club
16.45 De markt
17.15 Rechtvaardigheid in
plaats van aalmoezen
17.45 Sportmagazine -
18.35 Heisse Spuren
19.00 Hier und Heute
19.25 Theo Lingen presenteert
Charly Chaplin
20.00 Nieuws
20.15 Der Funkenpuster
21.45 Trekking Lotto
21.55 Nieuws
22.05 The running man
23.45 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
10.30 Protestantse kerkdienst
11.15 Wielrennen
14.30 Binnen en buiten
17.15 Het zwaard van
Ardoewaan
18.15 De fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Met ondergang bedreigd:
El Molo
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Purper is de heide
21.10 Het leven van
Leonardo da Vinei
22.20 Nieuws
BRUSSEL FRANS
11.00
Eucharistieviering
11.45
Wereldkampioen
schappen cyclo-cross
12.00
Faire le point
13.00
Nieuws
13.05
Concertissimo
13.40
De wereld van
de vormen 4
14.30
Tarzan 4
15.20
Cyclocross
16.00
Visa pour le monde
18.05
Promotion
18.40
Clair de lune 4
18.45
Sportweekend
19.30
Antenne-soir
19.45
Nieuws
20.10
Suggesties
20.15
D'Artagnan 4
21.00
Rien ne va plus 4
21.30
Mountbatten
22.35
Nieuws
NEDERLAND I
11.00 Eucharistieviering
in de kerk van het H. Hart
14.57 Voorlichting
schooltelevisie
15.00 Nieuws
15.02 Weekjournaal
15.22 Openbaar kunstbezit
15.37 Zondagmiddag-
magazine N.O.Z.
17.00 Woord voor woord
17.10 Eskiltuna
18.20 Teleac
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Zingend geloven
19.30 KRO-s wereldcircus
20.20 Nieuws
20.25 Johnny en Rijk.:
een paar apart
21.15
Alias.; Sm'.th and Jones
22.05
Interview 4
22.35
Humaiiistisch verbond
22.45
N.euws
NEDERLAND 2
18.55
De Fabeltjeskrant 4
19.00
Nieuws 4
19.05
Pippi Langkous
19.30
Studio sport 4
20.20
Panoramiek 4
20.45
De dubbeldekkers 4
21.10
Studio sport
21.35
Zienswijze 4
22.25
Nieuws 4
22.30
Voorlichting
schooltelevisie
FRANKRIJK 1
8.55
Nieuws
9.00
Een, twee, drie
9.15
Religieuze
programma's
11.53
Zeven voor twaalf
12.00
Nieuws
12.02
La sequence du
spectateur
12.30
Muziek in 33 toeren
13.00
Nieuws
13.45
Monsieur Cinéma
14.30
Télé-dimanche
17.05
Marie Curie
18.55
Lettres d un bout
du monde
19.25
La semaine sur la une
19.40
Aankondigingen
19.45
Nieuws
20.05
Aankondigingen
20.10
Sports dimanche
20.40
La ligne de
démarcation
22.35
Un certain regard
23.25
Nieuws
FRANKRIJK 2
9.30 R.T.S. Promotion
14.15 La France défigurée!
14.45 Concert
15.20 Bandit de
grand chemin
16.30 Men kan niet
alles weten
17.30 Djibouti
18.00 Télé-sports
18.30 Dieren in de wereld
20.00 Nieuws
20.30 Jo Delteil
21.20 Arcana
22.05 Nieuws
22.15 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.30 Programmaoverzicht
10.45 ARD-tips
11.30 Voor de kinderen
12.00 Der Frubschoppen
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.55 Voor de kinderen
15.25 Pt pi Langkous
15.55 Het verkeer in 1972
16.40 De wrjnoost
18.15 Sportmagazine
19.30 WereSdspiege!
20.00 Nieuws
20.15 USA tegen
David T. Dallinger en
anderen 4
21.45 De burgeroorlog
gaat niet door
22.30 N'euws
22.35 Sonate voor een cello
en klavier van
Mendelssohn
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 De woudlopers
18.30 Fabels van de La
Fontaine
18.40 Nederlands voor...
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
19.39 Mededelingen
19.40 De weerman
19.45 Nieuws
20.10 liiln Allah's naam
21:20 Het einde vaik?bet-<begiir
22.10 Festival van 'Vlaanderen
22.30 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 Cerise en Hippie
18.25 Féminin Present
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Katholiek programma
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.10 Les évasions célèbres
21.05 Situation 72
21.45 Hedendaags theater
22.30 Nieuws
NEDERLAND I
11.10 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 De graaf van
Monte Christo
20.00 Nieuws
20.20 Gamma
21.10 Heinz Ruehmann film
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Top-pop
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.20 Peyton Place
21.10 Henk Elsink show
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
FRANKRIJK I
10.25 Schooltelevisie
12.30 Télé-midi 72
13.30 Beursnoteringen
14.25 De dame en de toreadoir
17.30 Schooltelevisie
18.30 Nieuws ni.
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Le 16 a Kerbriant
20.35 Coralba
21.30 Latitude 101
22.25 Catch
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 2
17.15 Schooltelevisie
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix 4
19.30 Ma sorcióre bien-aimée
20.00 Nieuws 4
20.25 Aankondigingen 4
20.30 Merveüleuse Angélique
22.10 Alain Decaux raconte
23.00 Nieuws 4
23.10 On en parle
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws 4
16.20 Voor de kinderen 4
17.10 De vrouw dat niet
geëmancipeerde wezen
17.55 Nieuws 4
18.00 Regionaal nieuws 4
18.10 Julia 4
18.40 Hier und Heute 4
19.15 Maar een paar minuter
19.20 Van de Eifel tot het
Weserbergland 4
20.00 Nieuws 4
20.15 Monitor 4
21.00 Muz'ek urt Studio B 4
21.45 TV-discussie 4
22.30 Nieuw.> 4
22.50 Biografie - Een spel 4'""""•-'a
0.25 Nieuws 4