T.V. Kroniek
9
22.40 Nieuws
22.45 Voorlichting
schooltelevisie
22.48 Teleac
NEDERLAND 2
3.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
i 9.05 Zo vader, zo zoon
19.30 Alternatieve
vacanties
20.00 Nieuws
20.20 Met liedjes het land in
21.35 Hier en nu
22.15 Tekst en uitleg
22.25 Nieuws
2:2.30 Den Haag vandaag
2:2.35 Tafeltennis
in Rotterdam
22.50 Teleac
FRANKRIJK I
12.30 Midi trente
13.00 Télé-midi
13.30 Beursnoteringen
13.46 Je voudrais savoir
14.05 Schooltelevisie
16.00 R.T.S. Promotion
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord cp alles
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 L'inconnue du vol 141
20.30 A armes égales
22.20 Wij en de muziek
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 R.T.S. promotion
4.30 Vandaag mevrouw
"5.10 Escale a Orly
iS.OO Fundamentele
electronica
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Lettres en cijfers
20.00 Nieuws
20.30 Cadet Rousselle
21.40 Mannix
22.30 Match sur la Deux
23.30 Nieuws
DUITSLAND 1
16.15 Nieuws
6.20 Californische melodieën
57.05 Poly en de
zwarte diamant
17.30 Valschermspringen
17.55 Nieuws
1,8.00 Regionaal nieuws
58.10 De parelketting
13.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie er allemaal
9.25 Privé detective
Frank Kross
20.00 Nieuws
20.15 Een plaats voor de
dieren
21.00 De Lift
22.35 Nieuws
22.55 Leopold Stokowski
dirigeert
23.25 IJshockey
0.25 Nieuws
WOENSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
7.00 Voor boer en tuinder
17.30 Jevanjong
19.14 De Fabeltjeskrant
19.19 Keurig Frans
Zoeklicht
19.25 Politieke tribune
19.40 Mededelingen
De weerman
19.45 Nieuws
20.10 Dubbeldekkers
20.35 Nader te bepalen
programma
(mogelijk voetbal)
21.25 Magesien
21.55 Horen en zien
22.15 Nieuws
22.20 IJshockey
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
15.45 Schooltelevisie
16.40 Nieuws
16.45 Feu vort
18.25 Les volants
18.55 Voor de kleintjes
19.00 L'Eioignement
19.30 Omnium
19.45 Nieuws
Actualiteitenreportage
Le petit carrousel illustré
Lyntha Singers
Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie
17.00 Kindercircus Santelli
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Van gewest tot gewest
19.50 N.B.T.-tips
20.00 Nieuws
20.21 Politieke partijen
20.31 Socutera
20.36 Life at the top
22.15 Studio sport
22.40 Toonbeeld
23.30 Laatste nieuws
23.35 Den Haag vandaag
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Klein Grenze
19.30 The flying
Burrito Brothers
20.00 Nieuws
20,20 De zeven zeeën
21.35 Zigeunerorkest Rajko
22.00 Kenmerk
22.25 Nieuws
22.30 Teleac
FRANKRIJK
12.30 Midi trente
13.00 Téié-midi
13.30 Beursnoteringen
17.00 Schooltelevisie
18.30 Nieuws
18.35 Leven in hot heder.
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Aankondigingen
VUeerbericht
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.15 L'inconnue du vol 143
20.30 La piste aux étoiles
21.25 Tour de chant
22.20 Ais een artiest
zich met sport gaat
bemoeien
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Vandaag mevrouw
15.10 Cecilia,
plattelandsdokter
17.30 Schooltelevisie
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Coup double
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Les dossiers de l'écran
Debat
23.30 Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws
16.20 Een plus een
tegen twee
17.05 Voor de kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Zijn jullie er allemaal?
18.15 Liederen en dansen
uit Israel
18.40 Hier und Heute
19.20 Bij Lehmans aan
de overkant
20.00 Nieuws
20.15 Brandpunt
21.00 Wie driemaal liegt
21.45 Mix
22.15 Nieuws en
weeroverzicht
22.35 IJshockey
23.35 Nieuws
DONDERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
16.15 Wielrennen
17.30 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Pebbles en Bambam
18.25 Korte tekenfilm
18.30 Jonger dan je denkt
19.10 Graven naar het verleden*
19.40 Hier spreekt men
Nederlands
Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Europa nu
20.25 De wereld van
Somerset Maugham
21.10 Wetenschappelijk
programma
22.00 Première
22.40 Nieuws
22.45 Basketbal
23.05 IJshockey
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
16.15 Wielrennen
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 Oum le dauphin
18.25 Popshop
18.55 Voor de kleintjes
19.00 L'Eioignement
19.30 Culturele manifestaties
19.45 Nieuws
20.15 Les Vikings
22.10 Carrousel aux images
22.50 Basketball
23.20 Nieuws
NEDERLAND I
10.45 Schooltelevisie
14.00 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.00 IJshockey
20.00 Nieuws
20.20 Berichten uit
de samenleving
20.35 Laurel en Hardy
21.00 Mississippi is niet
meer wat het geweest is
21.50 Joop van Tijn in gesprek
met de heer Kraavenhoff,
directeur van de AKZO
22.50 Oordeel, vooroordeel...
veroordelen
23.20 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Be Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Calimero
19.10 Zorro
19.35 Kleine Sümde
von der Grenze
20.00 Nieuws
20.20 Wereld op wielen
20.50 Cousine Bette
22.50 Tervisie
23.15 Nieuws
FRANKRIJK I
10.30 Schooltelevisie
12.30 Midi trente
13.00 Télé-midi
13.30 Beursnoteringen
14.00 Schooltelevisie
15.25 Uitzending
voor de kinderen
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
Weerbericht
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.15 L'inconnue du vol 141
20.30 Actualiteiten in
vraag gesteld
21.30 L'immortel
22.20 Les coulisses de l'exploit
23.10 Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Vandaag mevrouw
15.10 Het schatteneiland
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en Ambachten
19,00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.30 Pot Bouille
21.25 Italiques
22.25 Nieuws
22.35 A propos
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws
16.20 De wereld van onze
kinderen
16.55 Originele vrije
tijdsbesteding
17.05 Voor de kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Zijn jullie er allemaal
18.15 Dr. Weiby
18.40 Hier und Heute
19.20 Dr. Welby
20.00 Nieuws
20.15 Arbeidskamp
21.45 Apollo XVI
21.55 Contrasten
22.40 Nieuws
23.00 IJshockey
0.10 Nieuws
V R IJ D A G
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Filmmuseum van
de schaterlach
18.15 Verkeersveiligheid
18.20 Ziet U er wat in?
18.33 Apollo XVI
19.03 Keurig Frans
Zoeklicht
19.09 Luceat
19.39 Mededelingen
De Weerman
19.45 Nieuws
20.10 De rode kapel
21.20 Panorama
22.05 Cultuur en beschaving
22.55 Nieuws
23.00 Apollo XVI
BRUSSEL FRANS
12.00 Apoiio XVI
14.00 Schooltelevisie
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 Giile Mentor en
Sparadrap
18.25 Affiches
18.55 Voor de kleintjes
19.00 L'Eioignement
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.10 Contact
20.15 Neuf millions neuf
22.00 Paul Temple
22.50 Nieuws
NEDERLAND
7.30 Eerste maanwandeling
Apollo XVI
10.45 Schooltelevisie
18.15 Samenvatting
maanwandeling
18.45 De fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Kinderprogramma
19.10 Van hart tot hart
19.25 Film
19.50 Tenslotte
20.00 Nieuws
20.20 Bijpraten met
Biesheuvel
20.3f),JJhe persuaders
21.20 Televizier supplement
21.40 Voor de vuist weg
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Kleine mensen hebber
grote wensen
Keine Stunde
von der Grenze
Nieuws
Cousine Bette
Jumping
Uit de kunst
Nieuws
Den Haag vandaag
Jumping
FRANKRIJK I
10.25 Schooltelevisie
Midi trente
Télé-midi
Beursnoteringen
Schooltelevisie
R.T.S. Promotion
Schooltelevisie
Nieuws
Leven in 't heden
Voor de kleintjes
Regionaal nieuws
Weerbericht
Een antwoord op alles
Nieuws
L'inconnue du vol 141
Les grandes batailles
Lezers weten te lezen
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Vandaag mevrouw
Cecilia,
plattelandsdokter
Fundamentele
electronica
Regionaal nieuws
Colorix
Coup double
Nieuws
Binnen zonder kloppen
Plein cadre
Muzikaal
programma
Nieuws
On en parle
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
Apollo XVI
op de maan
Nieuws
Expeditie in
het dierenrijk
Voor de kinderen
Arbeidersdochters
naar de universiteit
Jam Session
Nieuws
Regionaal nieuws
Provinciestationnetje
Hier und Heute
Zijn jullie er allemaal
Uit de hsksenkeuken
van onze tijd
Nieuws
Cultureel magazine
Berichten uit Bonn
Mannix
Nieuws
IJshockey
Apollo XVI
op de maan
Nieuws
KLEUR
19.30
20.00
20.20
22.00
22.20
22.50
22.55
23.05
12.30
13.00
13.30
14.05
15.30
16.30
18.30
18.35
18.55
19.00
19.25
19.45
20.15
20.30
21.55
22.40
15.10
18.00
19.00
19.20
19.30
20.00
20.30
21.30
22.30
23.20
23.30
11.55
13.00
13.55
16.40
17.10
17.40
17.55
18.00
18.10
18.40
19.15
19.25
20.00
20.15
21.00
21.30
22.15
22.30
23.30
1.00
DODGE CITY
zaterdag 15 april te I3u30
In 1866 brengt de nieuwe spoor
weg in Dodge (Texas) veel leven
en welvaart. Natuurlijk trekt deze
stad vele pioniers aan en enke'a
beruchte individuen hebben zich
ook in deze stad gevestigd. Wel
dra wordt er hier een bandeloos
leventje geleid. De stad wordt ge
terroriseerd door Jef Surett en zijn
vrienden. Een zekere Wade Hat-
ton, een veehandelaar, heeft ook
Dodge City opgezocht. Hij is ver
gezeld van zijn trouwe helpers