PROGRAMMA
wm&m: rngmmzm
8
VAM ZATERDAG 13 MEI TOT EN MET VRIJDAG 19 MES
|7f 7.Vï2*.,i£.;* ..lï'iïVl
ZATERDAG
sm,
,^iü5
iRUSSEL NEDERLANDS
5.00
Trefpunt
6.30
Graven naar
het verleden
K
7.00
Nederlands voor
8.00
De Fabeitjeskrant
K
8.05
Avonturen onder zee
8.55
Het spel
K
9.05
Hatuurmagazme
K
9.33
Hier spreekt men
Nederlands
Zoeklicht
9.43
Mededelingen
9.45
Nieuws
;0.10
Kier is Lucy
K
10.35
Euro Show-
Oiympiade
K
:i.20
Echo
K
11.50
Hawai Five - O
K
12.40
Nieuws
12.45
Tennis
BRUSSEL FRANS
5.00 Tennis
6.10 Nieuws
i 6.15 Clao amici
6.3Q Apputamento itaiiano
17.30 Tennis K
18.25 Le jardin extraordinaire K
18,55 Voor de kleintjes K
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.00 Voetbal
21.45 Cinéscope
22.55 Nieuws
NEDERLAND I
10.00 Teleac
16.00 Nieuws K
16.02 Klassewerk
17.00 Kunt U me de weg naar
Hameien vertellen,
meneer K
17.40 Graven naar
het verleden K
18.45 De Fabeltjeskrant K
18.55 Nieuws K
19.05 Moederdag, welnee
19.45 Week voor de
Nederlandse missionaris
20.00 Nieuws K
20.20 De Barend
Boudewijn kvvls K
22.10 Brandpunt
23.00 Dagsluiting
23.05 Nieuws K
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws K
19.05 Motet fijesu
meine freude» K
19.30 Actuele Catechismus
19.50 Tenslotte
20.00 Nieuws K
20.20 Columbo K
21.35 Sportpanorama
22.10 Corry Brokken show K
23.10 Nieuws K
FRANKRIJK I
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 Midi trente
13.00 Nieuws
13.33 Regionaal magazine
15.00 Sport
16.00 Samedi ioisirs
17.35 Klein conservatorium
van het lichte lied
18.05 Nieuws
18.10 Micro en camera
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Les musiciens du soir
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Bu tac au tac
20.30 Six hommes on question
22.30 Jazz session
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.33 Regionaal magazine K
14.30 Aujourd'hui, madame K
15.10 Cecilia,
plattelandsdokter
17.25 Pop 2 K
18.10 Mensen van hier K
19.00 Regionaal nieuws
19,20 Csiorix K
13.30 Letters en cijfers K
20,00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Top a
Jacqueline Maiüan K
21.30 Malraux, de legende
van de eeuw K
22.25 Sarnedi soir K
23.10 Nieuws K
DUITSLAND t
14.00 De week K
14.25 Nieuws K
14.30 Laser licht van morgen K
15.30 Spel zonder grenzen K
16.45 Da Markt K
17.15 Conservatieven en
traditionalisten In de
Katholieke kerk K
17.45 Sport K
18.35 Noveüen
uit deze tijd K
19.00 Hier und Heuie K
19.35 Een reisje naar
Leningrad K
20.00 Nieuws K
20.15 Holliday on ice K
21.15 Afarakadabra K
22.00 Lotto-trekking K
22.10 Nieuws K
22.20 Miljoenentrekking van
de Geluksspiraai K
22.35 The searchers K
0.35 Nieuws K
Tienerkianken
presenteert K
Reportage over het feest
van de vrijzinnige jeugd
De Fabeltjeskrant K
Dagdam K
S.O.S.-Natuur K
Arnie K
Openbaar
Kunstbezit K
Mededelingen
Nieuws
Sportweekend
Wereldpremiere K
Horen en zien
Nieuws
Tennis
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
10.30 Eucharistieviering
14.30 Voor boer en tuinder
15.00 De woonschuit K
15.15 Binnen en buiten
17.15 Deur toe
deur open K
17.30
17.50
18.25
18.30
13.45
19.13
19.38
19.43
19.45
20.00
20.25
21.55
22.55
23.00
BRUSSEL FRANS
10.00 Moderne wiskunde in
't lager onderwijs
11.00 ïsraelitisebe uitzending
12.00 Face a ia presse
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo
13.35 De wereid van de
vormen K
14.00 Dagen en werken
14.30 De Monroes K
15.20 Tennis
15.45 Grote Prijs van Monaco K
16.15 Tennis
16.45 Grote Prijs van Monaco K
17.10 Tennis
17.25 Les sentiers du monde
18.40 Tremplin
19.10 Voor de kleintjes
19.15 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggesties
20.15 In het kader van
■■Het jaar van het boek»
■■Odyssee» K
21.05 Rien ne va plus K
21.40 Variétés K
22.30 Het Afrika van morgen K
23.00 Nieuws K
NEDERLAND I
14.00 Teleac
15.00 Nieuws K
15.02 Weeltjournaal K
15.22 Zondagmiddag
magazine K
17.00 Woord voor Woord K
17.10 Reportage kerkdienst
18.20 Teleac K
18.55 De Fabeltjeskrant K
19.00 Fïlmportret
19.30 Marinix K
20.20 Nieuws K
20.25 Een groot uur U
21.45 Ella Fitzgerald
en Count Basie
22.25 Humanistisch verbond
22.35 Nieuws K
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant K
19.00 Nieuws K
19.05 Pippi Langkous K
19.30 Studio sport K
20.20 Journaal 1940
20.45 Broeder o broeder K
21.10 Studio sport K
21.35 Kort geding K
22.35 UNCTAD III
22.40 Europese
kampioenschappen judo
23.05 Nieuws K
FRANKRIJK I
9.10 Nieuws
9.30 Religieuze
uitzendingen
12.00 Nieuws
12.02 La séquenee
du spectateur
13.30 Muziek in 33 toeren
13.00 Nieuws
13.15 Monsieur Cinéma
14.00 Plaats aan het theater
14.30 Télé-dimanche
17.20 Visa Olympique
17.50 Theater
18.45 Bonnes adresses du passé
19.25 La semaine sur la une
19.40 Aankondigingen
19.45
Nieuws
20.05
Aankondigingen
20.10
Sports dimanche
20.40
La Mousson
22.20
Un certain regard
23.05
Nieuws
FRANKRIJK 2
9.30
R.T.S. Promotion
13.45
La France défigurée
K
14.15
Concert
K
14.50
Les mutinés
du Téméraire
K
16.30
Men kan niet
alles weten
K
17.30
Geheimen van
meesterwerken
K
18.00
Sport
K
19.30
De levende wereid
K
20.00
Nieuws
K
20.25
Aankondigingen
K
20.30
Elisabeth II
van Engeland
K
21.30
Lotharingen
K
22.30
Nieuws
K
22.40
Ciné-ciub
K
DUITSLAND 1
10.45
ARD-tips gezondheid
K
11.30
Voor de kinderen
K
12.00
Dsr Fruhschoppen
K
12.45
Weekspiegel
K
13.15
W eekmagazine
K
14.25
Voor de kinderen
K
15.00
Oma gezocht
K
15,45
In Luv und Lee die Liebe
17.30
Lancer
K
18.15
Sport
K
19.30
Wereidspiegei
K
20.00
Nieuws
K
20.15
Die rote Kapelle
K
21.25
Miljoenendienaars
K
22.10
Portret van de
City of London
K
22.55
Nieuws
K
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
IS.00 DFabeltjeskrant K
18.05 De woudlopers K
18.30 Niets ss niets K
18.40 Nederlands voor
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
Zoeklicht
19.39 Mededelingen
De Weerman
19.45 Nieuws
20.10 De vierde man
20.35 Raise nach Noten K
21.00 Door economische
expansie naar sociale
evolutie en welzijn
21.45 Vergeet niet te lezen
22.20 Festival van
Vlaanderen 1971
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Moderne wiskunde
in 't Sager onderwijs
18.05 Nieuws
18.10 Voor de kleintjes K
18.25 Feminin présent
18.55 Voor de kleintjes K
19.00 La communauté franpaise
de Wallonië et de
BruxeESes
19.30 Lundï-sporis
19.45 Nieuws
20.15 De journaliste K
21.00 Le point de la médecine
22.15 Steve Reich
23.05 Nieuws
NEDERLAND I
18.45 De Fabeltjeskrant K
18.55 Nieuws K
19.05 Top pop K
19.30 Wie van de drie K
20.00 Nieuws K
20.21 Peyton Place K
21.10 Bouquet K
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws K
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant K
18.55 Nieuws K
19.05 Broeder o broeder
19.30 Zeilen is fijner
dan je denkt K
20.00 Nieuws K
20.20 Kritische advokaten
21.10 Road to Rio
22.50 Week voor de Nederlandse
missionaris
22.55 Nieuws K
23.00 Teleac
FRANKRIJK 1
10.25 Schooltelevisie
12.30 Midi trente
13.00 Nieuws
13.30 Eeursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
14.25 De heren van
de gezondheid
18.30 Nieuws
13.35 Leven in het heden
13.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 L'inconnue du vol 141
20.30 De onkreukbaren
21.20 Spécial radio
21.25 Argumenten
22.25 Beker van Frankrijk
voor orkesten
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 2
18.00 Conservatorium
voor Kunsten en
Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colcrix K
19.30 De wonderlijke wereld
van de kleuren K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Vanavond in het theater K
22.10 Portret van het heelal
23.00 Nieuws K
23.10 On en parle K
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws K
16.20 Reis door mezelf K
17.05 Voor de kinderen K
17.55 Nieuws K
18.00 Regionaal nieuws K
18.10 Woobinda K
18.40 Hier und Heute K
19.15 Zijn jullie er allemaal K
19.25 Leeuwerikpark K
20.00 Nieuws K
20.15 Rapport K
21.00. Dat waren hits K
21.45 T.V.-discussie K
22.30 Nieuws K
22.50 Stafeta
0.20 Nieuws K
fj; mt i: m "jm
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
17.30 De zoo
18.00 De Fabeltjeskrant K
18.05 Skippy K
18.30 Tienerklanken
19.05 Kijk en kook K
19.35 Hier spreekt men
Nederlands
Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Wachtwoord
20.40 Film Othello K
23.20 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
15.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 Het beroep
van mijn papa