PRösmiiA
Wë
m:.
IS&
mm»
BRUSSEL NEDERLANDS
BRUSSEL FRANS
19.45
Nieuws
20.00
Sportweekend
20.25
De vorstinnen
van Brugge
21.25
De ridders
va nMaltha
21.50
Première
magazine
22.40
Nieuws
22.45
Biljarten
I BRUSSEL FRANS
VAN ZATERDAG 21 TOT VRIJDAG 27 OKTOBER
14.40
15.00
16.00
16.30
17.00
18.00
18.05
19.25
19.35
19.43
19.45
20.10
20.35
21.35
21.55
22.45
22.50
13.00
18.55
19.00
19.30
19.45
20.15
120 45
22.50
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 Speelfilm
Het zwarte veulen
Europoort Rotterdam
Trefpunt
English for
Business
Zo zag ik het nooit
Schilderijen zien
Vernieuwd
rekenonderwijs
op de lagere school
De Fabeltjeskrant
Hallo Sline
De iekenfilmtrein
Hier spreekt men
Nederlands Zoeklicht
Mededelingen
Nieuws
Arnie
Amusements
programma
Echo
Mannix
Nieuws
Biljarten
BRUSSEL FRANS
In de namiddag
Nieuws
Le roi des minteus
A vos marques
Cibouletie
et le Cosmo-ciock
Reflets du
libéralisme
Antenne-soir
Nieuws
Le jardin
extraordinaire
Triple cross
Chants...
contre chants
23.50 Nieuws
NEDERLAND I
1 1.00
16.00
16.02
18.45
18.55
19.05
20.00
20.21
22.10
23.00
Teleac
Nieuws
Kijk naar je eigen
Ti-Ta tovenaar
Nieuws
Coronation Street
Nieuws
Een van de acht
Achter het nieuws
Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 La femme en blanc
19.30 Beter samen
20.00 Nieuws
20.21 Zaterdag twee
22.45 Dagsluiting
23.10 Nieuws
FRANKRIJK 8
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13.33 Regionaal magazine
14.00 R.T.S. Promotion
15.00 Sport
17.00 Samedi Boisirs
18.00 Humoristische acteurs
18.50 Voor de kleintjes
5.00 Regionaal nieuws
1Q.20 Aankondigingen
J 9.25 Accordeonmuziek
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Du tac au tac
20.30 Les femmes savantes
22.25 Au clair de la une
23.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
10.00 Nationaal
conservatorium voor
kunsten en ambachten
13.33 Regionaal nieuws K
14.30 Aujourd'hui Madame K
15.10 Feuilleton
17.45 Pop 2 K
18.30 Actualiteiten van de
geschiedenis K
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix K
19.30 Letters en cijfers K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Audrey Anro show K
21.30 La journaliste K
22.35 Samedi soir K
23.25 Nieuws K
K
K
K
K
K
K
K
8.20
Teiecoüege
K
14.00
De week
K
14.25
Nieuws
K
14.30
Kleur bekennen
K
15.15
Prentenboek
van Beieren
K
15.45
Talentenjacht
K
16.45
Actuele
verkeersproblemen
K
17.15
Kerk
en maatschappij
K
17.45
Sportmagazine
K
18.35
Sterren stellen
sterren voor
K
19.00
Hier und Heute
K
19.35
Professor Balthazar
K
20.00
Nieuws
K
20.15
Bloederige straten
K
21.35
Lotto-trekking
K
21.45
Nieuws
K
21.55
Ride vaquero
K
23.25
Nieuws
K
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
15.00 Het spook
van Monks Island
15.15 Binnen en buiten
17.15 Folklorefestival
van Middelkerke
18.15 De Fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Exploratie
programma
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
10.00 Education permanente
11.00 Eucharistieviering
12.00 Faire le point
13.00 Information
13.05 Concertissimo
13.55 Le monde
des formes
14.30 Daktari
17.30 Portret van
een president
18.00 Promotion
15.20 Visa pour Ie monde
18.40 Bonhommet
et Tülapin
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggestions
20.15 Le secret de ia
coupe de cuivre
21.10 Les sentiers
du monde
22.30 Jumbo
23.30 Nieuws
NEDERLAND I
10.30 Eucharistieviering
14.45 Nieuws
14.47 Weekjournaal
15.07 Openbaar kunstbezit
15.22 NOS-kiosk
16.25 Interpellatie
16.55 Voetbal- en
toto-uitslagen
17.00 Woord voor woord
17.05 Zingend geloven
17.20 Zoals gezegd door
Simonne Wei!
18.55 ïi-ta-tcvenaar
19.00 La SingSa
y sus Gitanos
19.30 Daktari
20.20 Nieuws
20.25 Johhny
en rijk show
21.15 Brandpunt
22.05 Alias Smith
and Jones
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
18.52 Schooltelevisie
18.55 Ti-ta-tovenaar
19.00 Nieuws
19.05 Het zwaard van
Ardoewaan
19.30 Studio sport
20.21 Panoramïek
20.45 Mijn papa
21.10 Studio sport
£1.35 Kort geding
22.45 Nieuws
FRANKRIJK I
8.55 Nieuws
9.00 Turnles
9.15 Bijbelkwartier
9.30 Orthodoxie
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag van de Heer
11.00 Eucharistieviering
12.00 Nieuws
12.02 La séquence
du spectateur
12.30 Muziek ïn 33 toeren
13.00 Nieuws
13.15 Monsieur Cinéma
14.00 Un enfant
nommé Michel
14.30 Variété
17.20 La France défigurée
17.50 Théatre de la
jeunesse
19.25 La semaine sur la une
19.40 Aankcndigingen
19.45 Nieuws
20.05 Aankondigingen
20.10 Sports dimanche
20.40 La chamade
22.10 Lezers kunnen lezen
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 A propos
13.00 Actualiteiten
14.00 Concert K
14.35 Paradijsvogel K
16.35 Anthilcgie
van de Franse
schilderkunst K
17.00 Men kan niet
alles weten K
18.00 Sport K
19.30 Dieren in de wereld K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Arcana K
Kennis van de muziek
21.30 Trentième K
22.30 Nieuws
22.40 Ciné club K
DUITSLAND 1
10.45 ARD tips
11.30 Voor de kinderen K
12.00 Der Frühschoppen K
12.45 Weekspiege! K
13.15 Weekmagazine K
14.30 Voor de kinderen K
15.00 De onverbeterlijken
en hun trots K
16.45 Modejournaal K
17.30 De nieuwe doc K
18.15 Sportmagazine K
19.30 Wereidspiegei K
20.00 Nieuws
20.15 Baden - Badener
Roulette K
21.30 Spectaculum K
21.45 Mooi is je jonge tijd
22.30 Su, geb. Gudrun K
23.15 Nieuws
MAANDAG
mi
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant K
18.05 De woudlopers K
18.30 Zo zag ik het nooit!
Schilderijen zien K
18.58 Tchin-tchin K
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
Zoeklicht
19.39 Mededelingen
De weerman
19.45 Nieuws
20.10 De orde der
geneesheren
20.50 Bobo en bob K
22.00 Koningin Elisabeth
wedstrijd 1972
voor piano
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
15.30 Education permanente
18.05 Nieuws
18.10 Beneden de twaalf K
De Fabeltjeskrant
19.00 Katholiek
godsdienstig
programma
19.30 Lmiiii Sports
19.45 Nieuws
20.15 La Bagatelle
21.50 Pulairs K
22.35 Nieuws
NEDERLAND I
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-ta-tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 AVRO's Toppop K
19.30 Wie van de drie? K
20.00 Nieuws K
20.21 Peyton Place K
21.10 Salto mortale K
22.10 Televizier
magazine K
23.00 Nieuws K
K
K
K
K
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 A family at war
20.00 Nieuws
20.21 Jongensstad
21.45 Amerika kiest met
de ogen dicht K
22.35 Nieuws K
FRANKRIJK 1
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.25 L'enfer de la
corruption
18.30 Leven in het heden
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Pont Dormant
20.30 L'homme qui
revient de loin
21.30 Provinciales
22.30 Catch
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix K
19.30 La révolte
des Haidouks K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Les cavaliers K
22.15 Horizonten K
23.05 Nieuws K.
DUITSLAND 1
8.20 Telecollege K
16.15 Nieuws K
16.20 Komische verhalen
met Georg Thomalia
17.55 Nieuws K
18.00 Regionaal nieuws K
18.10 Julia
18.40 Hier und Heute K
19.15 Slechts enkele
minuten... K
19.25 Tussen camera
en beeldscherm K
20.00 Nieuws
20.15 Panorama K
21.00 C'est si bon K
21.30 Meneer Neumann's
mooie droom van de
genetische toekomst IK
22.15 Nieuws BC
22.35 Een bruidegom voor
Marcella
23.30 Nieuws SC
DINSDAG
14.00
Schooltelevisie
17.00
Schooltelevisie
18.00
De Fabeltjeskrant
K
18.05
Skippy
K
18.30
Tienerklanken
19.05
Aüedag
K
19.35
Hier spreekt men
Nederlands
Zoeklicht
19.43
Mededelingen
19.45
Nieuws
20.10
Uit de
dierenwereld
K
20.35
Daisy Clover
de jonge
oproerlinge
K
22.10
Gastprogramma
Het vrije woord
22.40
Nieuws
14.00 Schooltelevisie
15.30 Education permanente
16.45 Education permanente
17.40 Nieuws
17.45 Schooi televisie K
13.10 Pour les
«moins douze» K
18.30 Sept sur sept