OP KALENDER K.S.C. EENDRACHT AALST 1973 1974 KAATSEN COMAR SPORT DERDE KLASSE B RESERVEN DERDE KLASSE B n b a k£ Voor alle sportartikelen Schoolstraat 54 Aalst Tel. 225.56 Zegels Valois •Men c.'J-COS WIEZE TITEL IN HET BEREIK Wieze die tegen Merchtem het maximum haalde is meteen tot op amper één punt genaderd van teider Tollembeek, die echter een Wedstrijd meer heeft gespeeld. Meteen is het duidelijk dat de Brouwers de beste kansen maken in het titeldebat nadat men tegen Merchtem heeft bewezen van nog altijd op de hoogste konditie te kunnen rekenen. Nochtans in het wedstrijd be gin zorgden de Brabanders voor een hardnekkige tegenstand doch na 6-5 kregen de lokalen ineens de ruimte om vlot te zegevieren. Nadien was het al Welle dat de klok sloeg met een afgetekende overwinning als resultaat. Ook Eendracht Ninove blijft in het goede spoor en deze maal waren het de gasten van Trompe Ronse die er moesten aan geloven. Nadat de Stekjesmannen onder impuls van Cooremans tot 8-4 waren uitgelopen wijzigden de bezoekers voortdurend de opstel ling waardoor men ineens zo sterk kwam opzetten dat de Ninovieters zich uiteindelijk nog moesten rep pen om de overwinning aan huis te houden. Konden de gastheren van Meer- beke tegen elke verwachting in niet weerstaan aan Geraardsber- gen, dan was het voor Herleving Aalst nog maar eens arm leven bij de leiders van Herms, waar men slechts drie spellen kon op halen. STUNT VAN WILSKRACHT MOORSEL In de Hogere III heeft Wils kracht Moorsel voor de stunt van de dag gezorgd met het thuis prak tisch ongenaakbare Appelterre met grote cijfers te overwinnen. Reeds aan de rust telden de Denderstrekers een 8-1 voorsprong en na de herneming konden de Tabakplanters wel even reageren zonder er echter in te slagen van de superiore Moorselnaars te ver ontrusten. De dorpsgenoten van Steven waren net zo gelukkig want in de strijd tegen de outsiders van Welle slaagde men er zelfs niet in van één punt te behalen. Tijdens het eerste gedeelte van de wedstrijd waren de Moorsel naars nochtans zeer verdienstelijk en wisten enkele spellen te ver zamelen alhoewel Eendracht aan de rust reeds met 6-8 de leiding had. IN HET LIEFHEBBERS- VERBOND VERLIES VOOR DE BELSKES In de strijd om de eindzege hebben de Belskes een lelijke steek laten vallen daar men zich thuis heeft laten verrassen door de Groendalers van Moorsel. Deze nederlaag van de Aalster- se koplopers werd meteen een goede zaak voor de stadsgenoten van de Krefters die zonder veel moeite de buit haalden bij Three Stars Moorsel. Zulks heeft voor gevolg dat in dien Belskes het achterstallige par tijtje winnen men nog slechts vijf punten voorsprong zou tellen op dat de rivalen van de Krefters ineens weer mogen hopen op de titel. Ook de andere topploeg van Warkensvrienden Okegem heeft het tegen elke verwachting in moeten afleggen tegen de gast heren van Denderzonen Nieuwer- kerken. Deze laatsten speelden de sterk ste wedstrijd van het seizoen en wisten tenslotte met zes spellen verschil te zegevieren. De Aalsterse R.T.T. jongens konden het niet bolwerken tegen De Heuvel Erembodegem. Deze laatsten wisten van bij de start een veilige voorsprong op het bord te brengen, die de Ajui nen spijts een heftige tegenactie nooit meer konden overbruggen. De Kluizenaars Erembodegem zegevierden zoals verwacht zon der moeite tegen Lucas Kerksken. De Lucasjongens werden van bij de start in de verdrukking ge speeld en moesten met een totaal van vier spellen vrede nemen. Tenslotte was er nog de partij Flinston.es Haaltert tegen Madeion Ninove en het waren deze laatsten die zonder moeite het pleit haal den. IN HET DENDERVERBOND De Aalsterse Charlies hebben voor een scherpe tegenstand ge zorgd tegen de thuisspelers van Mespelare die er alles hebben moe ten uithalen om met klein verschil te zegevieren. De jongens van Den Blok zijn nog eens in de kijker gekomen met een schitterende verrichting tegen Denderbelle die op geen en kel ogenblik kon weerstaan aan de agressieve gastheren. Na een spannende zij aan zij heeft Schuurken het moeten af leggen tegen Lebbeke. Toen de Aalstenaars op weg waren naar de zege kenden men dergelijke tegenslag dat men on verdiend het pleit verloor. Het Aalsterse derby tenslotte tussen Atlas en Wallekens werd na een heftige strijd gewonnen door de bezoekers, alhoewel de thuisspelers ook zeer veel ver diensten hadden. PE VERWACHTINGEN Hogere III Tijdens de laatste speeldag wordt het alvast voor Herleving Aalst een nieuwe nederlaag daar men in het trapezium moet tegen Wilskracht Moorsel, die zo pas nog in het nieuws kwam met een ophefmakend resultaat op Appel terre. Welle moet naar de leiders van Herne die met een zege de kom petitie zullen willen besluiten, zo dat de kansen van Eendracht eer der aan de lage kant zijn. Misschien kan Steven Moorsel op de eindmeet nog iets bereiken nu men tegen het verzwakte Meer- beke in de strijd moet, terwijl er onderscheidelijk voor Geraardsber- gen en Trompe Ronse geen pro blemen zijn met de komst van de figuranten van Lebbeke en PP. Ronse Bn het ïiefhebbersverbond Voor de Krefters wordt het tegen de hekkensluiters van de Flinstones slechts een formaliteit, terwijl integendeel de rivalen van de Belskes veel gevaar lopen bij de gastheren van Warkensvrien den Okegem. Deze laatsten zullen immers het jongste slippertje willen goed ma ken. De Kluizenaars van Erembode gem zullen het na een harde strijd tegen Three Stars Moorsel wel kunnen rooien, terwijl ook de Den derzonen Nieuwerkerken bij Lu cas Kerksken de beste kans maakt Tenslotte kunnen de Aalstenaars van R.T.T. het bolwerken bij de lokalen van Madelons Ninove en heeft Michiels Kerksken geen en kele kans tegen de gereputeerde gastheren van Groenendalers Moorsel. In het Denderverbond In de Ajuinstad zijn er met de lutten tussen Charlies en Walle kens en Odessa tegen Atlas twee derby's, waarbij een echt span nende strijd mag verwacht wor den. Anderzijds zal De Keizer Hof- stade het moeilijk hebben tegen Mespelare, terwijl De Sportvrien den Erembodegem bij het gevrees de Erpe niets zullen te vertellen hebben. Ook Den Blok zal het zwaar te verduren krijgen op Lebbeke ter wijl Hoké Jongens van Erembode gem bij Moleken een zekere winst kans hebben. 2. 9.73 La Louvière-E. Aalst 15 u 9. 9. E. Aalst-R. Tournai 16. 9. E. Aalst-La Forestoise 23. 9. Zele-E. Aalst 30. 9. E. Aalst-V.G. Oostende 7.10. Zottegem-E. Aalst 14.10. E. Aalst-Lauwe 21.10. Menen-E. Aalst 28.10. Dinant-E. Aalst 4.11 11.11. E. Aalst-R. Jette 18.11. E. Aalst-Denderleeuw 25.-11. Mons-E. Aalst 2.12. E. Aalst-Dinant 14u30 9.12. Denderleeuw-E. Aalst 16.12. E. Aalst-Puurs 23.12. Roeselare-E. Aalst 1. 9.73 E. Aalst-La Louvière 15 u 22.1 12. E. Aalst-Roeselare 6. 1.74 E. Aalst-Oudenaarde 8. 9. R. Tournai-E. Aalst 5. 1.74 Oudenaarde-E. Aalst 13. 1. E. Aalst-La Louvière 15. 9. La Forestoise-E. Aalst 12. 1. La Louvière-E. Aalst 20. 1. R. Tournai-E. Aalst 15 u 22. 9. E. Aalst-Zele 19. 1. E. Aalst-R. Tournai 15 u 27. 1. La Forestoise-E. Aalst 29. 9. V.G. Oostende-E. Aalst 26. 1. E. Aalst-La Forestoise 3. 2. E. Aalst-Zele 6.10. E. Aalst-Zottegem 2. 2: Zele-E. Aalst 10. 2. V.G. Oostende-E. Aalst 13.10. Lauwe-E. Aalst 9. 2. E. Aalst-V.G. Oostende 17. 2. E. Aalst-Zottegem 20.10. E. Aalst-Menen 16. 2. Zottegem-E. Aalst 24. 3. 10. 2. 3. 3. 27.10. 3.11. 10.11. E. Aalst-Dinant 23. 2. Lauwe-E. Aalst E. Aalst-Menen 2. 3. E. Aalst-Lauwe R. Jette-E. Aalst 9. 3. Menen-E. Aalst 17. 3. R. Jette-E. Aalst 17.11. Denderleeuw-E. Aalst 16. 3. E. Aalst-R. Jette 24. 3. E. Aalst-Mons 24.11. E. Aalst-Mons 23. 3. Mons-E. Aalst 31. 3. Oudenaarde-E. Aalst 1.12. Dinant-E. Aalst 14u30 30. 3. E. Aalst-Oudenaarde 7. 4. E. Aalst-Roeselare 8.12. E. Aalst-Denderleeuw 6. 4. Roeselare-E. Aalst 14. 21. 4. 4. 15.12. Puurs-E. Aalst 13. 4. Puurs-E. Aalst 20. 4. E. Aalst-Puurs

De Gazet van Aalst | 1973 | | pagina 13