DUITSLAND 1
DINSDAG
8.20
Telecollege
Z
16.15
Nieuws
16.23
Liederen, aria's
BRUSSEL inDERLANDS
en gedichten
Z
17.30
Schooltelevisie
Z
17.03
Voor de kinderen
18.00
Beertje Colargol
17.55
Nieuws
18.05
Het grote koraalrif
18.00
Regionaal nieuws
18.30
Tienerklan!:on
18.10
Elephant boy
19.10
Uit de dierenwereld
18.40
Hier und Heute
19.35
Kortweg
1S.20
Motiv Liebe
19.40
Mededelingen
20.09
Nieuws
19.45
Nieuws
20.13
Een plaats
20.15
De man die zichzelf
voor de dieren
achterna zit
21.00
Giordano Bruno
21.05
Pano '74
23.00
Nieuws
21.55
Muzikaal programma
22.25
Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
17.40
Schooltelevisie
WOENSDAG
18.10
Pour les
umoins douze»
18.30
Seniorama
Z
BRUSSEL NEDERLANDS
19.00
Antenne-soir
z
16.30
Jevanjong
19.15
Feuilleton
17.55
Beertje Colargol
19.45
Nieuws
18.00
Atelier
20.12
Weerbericht
18.55
Pre-metro
20.20
Téié-souvenances
z
in Antwerpen
20.40
Les oiseaux
19.20
Yoga
de Meiji-Jingu
19.35
Kortweg
21.40
Leven in Wallonië
19.40
Mededelingen
22.20
Nieuws
Aansluitend
NEDERLAND 1
De Weerman
10.30
Reportage van het
19.45
Nieuws
défilé in Soestdijk
20.15
Hier is Lucy
18.15
Samenvatting défilé
20.40
1 mei 1974
z
18.45
Ti-Ta-tovenaar
21.40
Do Vakbondsmacht
18.55
Nieuws
in de onderneming
19.05 KRO-cineac
20.00 Nieuws
20.21 Frank Sinatra
acteur en zanger
The man with
the golden arm
22.00 Documentaire van
Hans Worterboer
22.50 Den Haag vandaag
23.05 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Dier en vriend
19.30 Beverly Hillbillies
20.00 Nieuws
20.21 Ted en de
meesterkwissers
21.55 Bies Bosch
22.30 Koorzang
22.40 Nieuws
22.45 Teleac
Beton
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
13.35 Je voudrais savoir
14.05 Schooltelevisie
18.20 Au-dela des faits
18.40 Voor de kleintjes
18.55 Espoir et champion
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19 45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.30 Cavalcade circus
21.30 Latitude 101
22.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 R.T.S.-Promotion
14.30 Aujourd'hui,
Madame
15.15 Het portret
van Marianne
19.00 Cijfers en letters
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Les dossiers
de l'écran
Aansluitend
Debat
22.55 Nieuws
BRUSSEL FRANS
16.45 Feu vert
18.25 Tempo
18.55 Le manége enchanté
2 19.00 Antenne-soir Z
19.15 Feuilleton
19.45 Nieuws
2 20.15 Socialisme in Chili Z
Aansluitend
Debat
Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie Z
11.10 Waar je woont
gebeurt wat K
17.00 Kijkkast
18.45 Ti-Ta-tovenaar
Z 18.55 Nieuws
Z 19.05 Van gewest
tot gewest
19.50 Stichting
Socutera Z
20.00 Nieuws
20.21 Politieke Partijen Z
20.31 Het Oranje hotel
21.50 Panoramiek
22.15 Studio sport Z
22.45 Den Haag vandaag Z
23.00 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-tovenarr
18.55 Nieuws
19.05 Is er nog een
proletariaat
in Nederland
20.00 Nieuws
20.21 Tanzania
Z 20.50 Concert in studio 1
21.30 Max Roach
22.05 Kenmerk
22.30 Nieuws
22.35 Teleac
Computerkunde
FRANKRIJK 1
Van 7 tot 19.00:
Muzikaal programma
afgewisseld
met berichten over
1 mei-vieringen
1940 Weeroverzicht
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.30 1 mei-programma
FRANKRIJK 2
Van 7 tot 19.00:
Muzikaal programnn
met berichtgevingen,
over de verschillen-e
1 mei-vicringen
20.00 Nieuws
20.35 Geweld in Jericho
22.25 Nieuws
DUITSLAND 1
14.00
14.35
17.45
18.30
19.15
20.00
20.15
20.20
21.05
22.05
22.50
Helmut in de stad
L'cnfant sauvage
Madaba
Sport
De truffelzoeker
Nieuws
Toespraak
door de voorzitter
van de Duitse
Arbeidersvereniging
Heinz-Oskar Vetter
Ontmoeting met Gitte
Hoe later
op de avond...
Betreftrente
Nieuws
DONDERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.33 Schooltelevisie
18.00 Beertje Colargol
18.05 Black Beauty
18.30 Jonger
dan je denkt Z
18.50 Chicago
19.35 Kortweg
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 De agent en de staker
21.40 Première
22.10 Nieuws
22.20 Yoga
BRUSSEL FRANS
14.00 Schcol televisie
17.35 Schooltelevisie
18.10 Pour les
«moin3 douze»
18.30 Yoga
19.00 Antenne-soir Z
19.15 Feuilleton
19.45 Nieuws
20.15 Contacts Z
20.15 Les belles années
de Miss Brodie
22.00 Carrousel
aux images
22.45
Nieuws
NEDERLAND 1
10.45
Schooltelevisie
18.45
Ti-Ta-tovenaar
18.55
Nieuws
19.05
Koffiebar
Z
19.30
Goldtown revisited
Z
20.00
Nieuws
20.21
Teletournee
21.00
Nader bekeken
21.40
Looft den Here
z
22.00
Hanna Dobscheiner
z
22.00
The Remnent
z
23.10
Nieuws
NEDERLAND 2
18.45
Ti-Ta-tovenaar
18.55
Nieuws
19.05
De wonderlijke
plannetjes van
meneer Uitvinder
19.15
Zwijgen is goud
z
19.45
Popeye
z
20.00
Nieuws
20.21
Berichten uit
de samenleving
20.35
All in the family
21.00
Zipcode
21.40
Herodotos
22.40
Dick Cavett
23.15
Den Haag vandaag
z
23 30
Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente Z
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
15.00 Schooltelevisie
17.50 Schooltelevisie
18.20 Au-dela dos faits
18.45 Uitzending
vcor de jeugd
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.30 Grote veldslagen
Vanavond
«<De slag van Frankrijk»
22.30 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui
Madame
15.15 Feuilleton
19.00 Letters en cijfers
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Domino
21.35 Leonardo da Vinei
22.30 Nieuws
DUITSLAND 1
8.05 Tussen
de krantenkoppen
16.15 Nieuws
16.20 Doktores zoekt
arbeider voor huwelijk
17.05 Berenstreken
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 De val van
Meneer Constantin
18.40 Hier und Heute
19.20 De val van
Meneer Constantin
20.00 Nieuws
20.15 Dagdromen
21.00 Ironside
21.45 Cultureel magazine
22.30 Nieuws
V R IJ D A G
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie Z
17.30 Schooltelevisie Z
18.00 Colargol
18.05 Bolek en Lolek
18.10 Hoe word ik
de computer de baas
18.25 Op safari
in Argentinië
18.50 Ziet u er wat in?
19.03 Kruispunt
19.33 Kortweg
19.38 Mededelingen
Aansluitend
De Weerman
19.45 Nieuws
20.15 De familie Ashton
21.05 Music, Music, Music
21.50 Gastarbeiders
22.40 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
17.40
Schooltelevisie
18.10
Pour les
«moins douze»
18.30
Sept sur sept
19.00
Flitsen van
het liberalisme
19.30
Tekenfilmpjes
19.45
Nieuws
20.12
Weerbericht
20.20
Neuf millions neuf
22.00
Histoires
d'Amérique
22.50
Nieuws
NEDERLAND 1
10.45
Kijk op kans
11.35
Zuid-Amerika
18.45
Ti-ta tovenaar
18.55
Nieuws
19.05 Wild Kingdom
19.30 Arthur
20.00 Nieuws
20.21 The F.B.I.
21.40 Music-all- in
22.40 Einduitslag
«'n Gulden de man»
22.50 Mistero Buffo
23.30 Nieuws
NEDERLAND 2
13.45 Tï-ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.00 Met de muziek mee
20.00 Nieuws
20.21 The Onedin Line
21.10 Portret van
Johanna Reiss
21.40 Koning klant
22.30 President den Yyl Z
22.40 Uit de kunst
23.05 Nieuws
FRANKRIJK 1
10.40 Schooltelevisie
12.30 Miditrente Z
13.00 Nieuws
13.15 Treize heures
magazine
13.30 Beursnoteringen
14.30 Schooltelevisie
16.50 Schooltelevisie
18.20 Au-dela des faits
18.45 Voor de kleintjes
18.55 Voor de jeugd
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.35 Suspense
21.40 La TV des autres
22.40 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui,
Madame
15.15 Feuilleton
19.00 Des chiffres
et des lettres
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Procés aux heureux
Aansluitend
Italiques
Daarna
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Telecollege Z
13.55 Nieuws
14.00 Tennis: Davis-Cup
15.50 Nieuws
15.55 Hannover-Messe 1974
16.40 Voor de kinderen
17.10 Joker '74
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 George
18.40 Hier und Heute
19.20 Een klein tv-spel
20.00 Nieuws
20.15 The last wagon
21.50 Berichten uit Bonn
22.20 Nieuws
22.35 Het provisorische
leven
0.05 Nieuws
Z ZWARTWIT