PROGRAMMA
VAN ZATERDAG 1 TOT VRIJDAG 7 JUNI
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
15.00 Beentje buiten
15.30 Pinocchio
16.20 De heren
van Bibclebom
16.35 Modern Style
17.30 Hoe word ik de
computer de baas
18.00 Da Fabeltjeskrant
18.05 De waterkever
19.05 Doorgaand verkeer
19.35 Kortweg
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.20 Billy Fantast
20.45 Met de muziek mee
21.35 Terloops
22.20 Cannon
23.10 Nieuws
23.20 Voetbal f
België - Schotland
BRUSSEL FRANS
11.30 Tout, partout Z
12.00 Samedi midi Z
12.45 Nieuws Z
12.50 TV 7 Z
13.30 Sans rancune bis Z
16.45 Landbouwnieuws
17.00 Interwallonie Z
17.15 Ciao amicl Z
17.30 Appuntamento
italiano Z
13.30 Le club
des rescapés Z
18.55 Barbapapa
19.00 Culturele
manifestaties Z
19.15 Elephant boy
19.45 Nieuws
20.15 Le jardin
extraordinaire
20.45 Atilla,
fléau de Dieu
22.05 Festival
van het Franse lied
te Spa
22.50 Nieuws
NEDERLAND 1
11.00 Teleac
11.30 Teleac
12.15 Teleac Z
1S.00 Nieuws
16.02 Stuïf-cs-uit
17.33 Televisieprogramma
voor ouders
van kinderen van
ongeveer 7 jaar Z
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Rally Cross
20.00 Nieuws
20.21 M.A.S.H.
20.45 AVRO'S
«Wie-kent» kwis
22.05 AVRO'S
Sportpanorama
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 De Beverly
Hiliibillies
19.30 Waar of niet waar?
20.00 Nieuws
20.21 Capriccio Espagnol
21.50 Hier en nu
22.30 Muzikale ontmoeting
met Mozart
22.40 Nieuws
22.45 Lied van de week
FRANKRIJK 1
12.25 Miditrente
12.55 La une est a vous
13.00 Nieuws
13.33 Regionaal nieuws
14.00 Muzikale uitzending
14.30 La Une est a vous
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Point cliaud
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19;45 Nieuws
20.19 Het leven
van de dieren
20.30 Toneel
22.10 Henry Miller
23.10 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.33 Regionaal Nieuws
14.30 Aujourd'hul,
Madame
De Speelvogels
Horizon
Cinésamedi
Uit de regio
15.15
17.45
18.45
19.20
19.44
20.00
20.30
21.30
22.20
23.10
Feuilleton
Nieuws
Top a...
Jacqueline Maillan
Kung Fu
Samedi soir
Nieuws
DUITSLAND 1
14.30 Nieuws
14.45 Voor de kinderen
15.15 Muziekwinkel
16.45 De markt
17.15 Geluk inclusief
verdriet
17.45 Nieuws
17.48 Sports
18.35 Gilberto en de hoop
19.00 Hier und Heute
19.35 Gilberto en de hoop
20.00 Nieuws
20.15 Kapitein Senkstake's
avonturen
21.30 Lotto-trekking
21.40 Nieuws
21.50 Rock meets classic
22.50 Die letzten Zwei
vom Rio Bravo
0.20 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
10.00 Protestantse
eredienst uit Tuelersee
11.00 Eucharistieviering
voor Pinksteren
14.30 Magister Maesius
15.00 Balablok
15.10 Binnen en buiten
17.15 Dirigentenprotret
18.15 De Fabeltjeskrant
18.20 leder zijn zeg
18.45 "Een bedreigd
reservaat
19.38 Kortweg
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.40 De Waltons
21.30 Julie Andrews en
«The Sound
of Music»
22.20 Openbaar kunstbezit
23.10 Nieuws
BRUSSEL FRANS
9.30 Yoga
10.00 Protestantse dienst
11.00 Eucharistieviering
13.35 Variété
13.45 Le dernier des cinq
14.30 Le sport en fête
17.20 Jake
18.05 La France défigurée
18.40 Entracte
19.10 Les musiciens du soir
19.40 De Weerman
19.45 Journaaf
20.15 Sports dimanche
20.45 De gravin
van Hong-Kong
22.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
12.30 Nieuws
13.00 Concert
13.30 Universiteiten in Peru
14.30 Het grote koraalrif
16.00 Presto
16.30 A propos
17.00 Famiiion
17.40 Sport
19.30 Dieren in de wereld
20.00 Nieuws
20.35 Theater van
20.35 Naïeven uit Haïti
21,35 Gewetenskwestie
22.30 Nieuws
22.40 Ciné-club
Le dernier
de la liste
12.30
Concertissimo
DUITSLAND 1
14.10
Daktari
11.00
Evangelische dienst
15.00
De Czardasvorstin
12.30
Nieuws
16.50
Sept sur sept
13.00
Weekmagazine
dimanche
14.15
Kinderprogramma
17.30
Folies
15.40
Vogelmoord
18.10
Atletiek
16.10
In draf
18.45
Mister Magoo
door de eeuwen
19.00
Le francophonisisme
16.55
Het Florentijnse
19.30
Antenne-soir
Z
hoedje
19.45
Nieuws
18.25
Onderwater-rapport
20.05
Sportweekend
19.15
Sport
20.30
Programmaoverzicht
20.00
Nieuws
20.25
Marcel Pagno!
20.15
Astronauten, cowboys
21.15
Festival
en miljonairs
van het Franse lied
21.00
Ridder Blauwbaard
in Spa
23.20
Nieuws
Finale
Aansluitend
Nieuws
MAANDAG
NEDERLAND 1
11.00
Eucharistieviering
Z
BRUSSEL NEDERLANDS
15.30
Nieuws
16.00
D-Day
15.32
Ti-Ta-tovenaar
18.00
De Fabeltjeskrant
15.57
De ongerepte natuur
18.05
De Familie Partridge
16.22
Europa Cup Hockey
18.30
De zwaan
17.00
Vesper
18.45
Sporttribune
18.55
De Fabeltjeskrant
19.33
Kortweg
19.00
Nieuws
19.38
Mededelingen
19.05
Het Amsterdams
Aansluitend
Philharmonisch orkest
De Weerman
20.05
De bronzen roos van
19.45
Nieuws
Montreux
20.20
Georgy Girl
20.40
In de uren
22.10
Ten huize van...
van de middag
23.00
Nieuws
opzienbarende nieuwe
BRUSSEL FRANS
21.30
De onverwachte,
16.50
Faites sauter
Pinksterbeweging
la banque
22.20
Nieuws
18.10
Pour les moins
NEDERLAND 2
douze ans
18.30
Europa Cup hockey
18.30
TV «F.»
18.55
De Fabeltjeskrant
19.00
Lekenmoraal
19.00
Poly in Tunesië
en -filosofie
19.25
Varen, maar...
19.30
Lundi-Sport
20.00
Documentaire
19.45
Nieuws
W.K. Voetbal
20.15
Hulde aan Kafka
20.40
Nieuws
Aansluitend
20.45
Weerzien met
Nieuws
21.35
Indonesië
z
NEDERLAND 1
Zienswijze
15.30
Nieuws
22.35
Nieuws
15.32
NOS-concert
FRANKRIJK 1
16.05
Dokter ja, dokter nee
8,55
Nieuws
z
16.40
Wat doe je
9.00
Turnles
voor de kost
9.15
Bijbelkwartiertje
18.45
De Fabeltjeskrant
9.30
Othodoxie
18.55
Nieuws
10.00
Protestantse dienst
19.05
Studio Sport
10.30
De dag van de Heer
20.00
Nieuws
12.00
La séquence
20.21
Helen, een vrouw
du spectateur
van deze tijd
12.30
Réponse
21.10
Wie van de drie
12.30
Réponse a tout
21.40
Taste of Evil
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Graine d'Ortie
19.30 Continental Singers
20.00 Nieuws
20.21 Frübesprechung Z
21.15 Sieben Tagen Z
23.05 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente Z
13.00 Nieuws
13.35 Voor de jeugd
14.30 Le voile bleu
16.15 Sport
18.20 Kort filmpje
18.40 Voor de kleintjes
18.50 Voor de jeugd
19.20 Kortfilm
19.40 Weeroverzicht
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.30 La maison des bois
21.30 Ouvrez les guillemets
22.40 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
19.00 Letters en cijfers
19.20 Kort filmpje
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Actuel 2
21.35 Le Défi
22.20 Nieuws
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips recht
11.30 Maxifant en minifant
12.00 Der Früschoppen
12.45 Sterren van toen
14.15 Andaloesische dansen
14.35 Simbad de zeeman
15.05 Ein Mann geht
durch die Wand
16.45 Een klein
wandelingetje
17.30 Internationaal
springtoernooi
18.45 Fascination football
19.30 Sport
20.00 Nieuws
20.15 To kill
a mockingbird Z
22.20 Nieuw uit oud
23.05 Ludwig
von Beethoven
23.30 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Het grote koraalrif
18.30 Tienerklanken
19.10 Uit de
dierenwereld
19.35 Kortweg
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 Dagboek van
een leraar
21.25 Verover de aarde
22.15 Het vrije woord
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
18.10 Pour les
«moins douze'»
18.30 Seniorama Z
19.00 Antenne-soir Z
19.15 Feuilleton
19.45 Nieuws
20.12 Weerbericht
20.20 La résistance
21.00 La c'oche Tlbétaine
21.50 La neurochirurgie K
22.40 Nieuws
13.00 Nieuws
22.50 Nieuws