*m- c9 *>5 um trouwen betekent tijdig uw kaarten en feestmenus kiezen uit onze prachtkollektie. baby 10 TOT EN MET 15 JUNI 1974 ig hee ^alst :egen heefl st op SOS t gusta Claessens, zb., 85 j., van Leo Droesbeke, Aalst Ie Moorstraat, St. Lieven, staaf Kets. zb., 71 j.. echt. idile Smekens, Hofstade, Stg alst 37. staaf Van der Heyden, zb., wedr. van Maria Ledegen, an Augusta De Slagmulder, St. Jobstraat 223. irolus Ludovicus Cornelis, zb.. edht. van Marie Van Weyen- Aalst, Jan Jeliestraat 8. lentina Rogiers, zb., 75 j. van Jozef Bellemans, Aalst istraat 243. igius Van den Bruele, zb., 79 cht. van Virginia Verhaegen, ibodegem, Ninovestg. 58. erardus Jozef Sprangers, kip- chti< andelaar, 54 j., echt. van Mar tha Van Laere, Borchtlombeek enbosstraat 24. ntoinette Van Laet, zb., 90 j., van Philippus Van Craenem, ekerke, Kasteelstraat 14. ertha Arts, zb., 71 j., echte. Pieter Van Damme, Herder- Pontweg 4. laude Thomas Tayler, handels- iger, 50 j., echt. van Marga- Van de Meerssche, Aalst, D. Wolfstraat 3. ircellus Carolus Hortentia Roe- patroondrukker, 54 j., echt. Adriana Podevyn, Aalst, Hoog- iat 24. BOORTEN i( ra' Gunther Neirinckx, Barrevoetse- rl ek 51 Lede Marijke Cornand, 2-4 Kamielstraat 75 Aalst Ste- Vandyck, Welvaarstraat 152 dui ilst Sandra Ciancimino, Veld- raat 8D St. Katherina-Lombeek Stefaan Van Nuffel, Pontweg Herdersem Hans D'Hoye, ran jverheidsstraat 74 Mere Gun- ide er D'Hoye,Nijverheidsstraat 74 be ere Cindy Van Wesemael. teenstraat 170 Lede Elke obbaert, Geallieerdenstraat 71 Lodewijk Jozef De Meersman, zb., 72 j., ongehuwd, Moorsel, Rij- gerstraat 9. Maria Augustina Gysens, zb., 88 j., wede. van Henricus De Groodt, Aalst, Dr. De Moorstraat St. Lieven. Delphina Maria Pereboom, zb., 80 j., echte, van Franciscus Hey- man, Aalst, St. Janstraat 12. Camiel Amatus De Saedeleer, zb., 65 j wedr. van Elodie De Ras, echt. van Irena De Ridder, Aalst, Dendermondsesteenweg 47. Joanna Verstraeten, zb., 74 j., wede. van Benedictus Van den Broeck, Aalst, Geldhofstraat 69. Petrus Clementina De Vuyst, zb., 66 j., echt. van Maria Wam- back, Aalst, Oude Gentbaan 295. Leon Matthys, zb., 73 j., echt. van Helena Neerinckx, Nieuwerker- ken. Bosveld 3. Polydoor Limpens, zb., 80 j., wedr. van Wivina Van Overstrae- ten, wedr. van Maria De Schutter, echt. van Mathildis Ghijssens, Bergstraat 18. Frans Delfiena Verbeeck, verte genwoordiger 62 j., echt. van Oc- tavia De Winter, Aalst, Zavelbaan 115. Franciscus De Meersman, zb.. 79 j., echt. van Bertha Van Es- sche, Opwijk, Dompelstraat 62. Petrus Joannes Stylemans, zb., 62 j.. echt. van Rosalia Saeger- mans, Hekelgem, Bleregem 160. Maria Francisca De Somer, zb., 89 j. wede. van Petrus De Grez, Aalst Nieuwstraat 61. Frederic Van Keymolen, zb., 73 j., wedr. van Maria Bal. Aalst Moorselbaan 418. Valerius Alexis Edgard Monier, landbouwer, 52 j., echt. Julienne Debilde, Viviane, Vijverkouter 3. Denderleeuw Tineke Van Hau wermeiren, Galgenberg 34 Sers- kamp Wim De Meyer, Nijver heidsstraat 42 Mere Caroline Verhofstadt, St. Jozefstraat 18 Aalst Inge Reinders, Park Ter linden 14 Aalst Astrid De Vlam, Borluutstraat 34 Gent Kris Van den Eynde, Steenweg 49 Heldergem Els Van de Moor tel, Ledebaan 233 Aalst Tom Pion, Doolhofstraat 103 Aalst Vanessa Nelson, Korte Zoutstraat 17 Aalst Tom Malfroid, Dries straat 47 Heldergem Peter Pi- ron, Edixvelde 128 Nieuwerkerken Isabelle Fosse, Maaldreef 5 Nieuwerkerken Cindy Pots, Eu ropastraat 8 Baardegem Sofie Verbeke, Suikerstraat 108 Lede Kris De Smedt, Hofstraat 9 Wanzele Vicky Roosens, Ei landstraat 1 Haaltert Brice De Jaeger. Esplanadeplein 9 Aalst Gert Jacobs, Vrijheidstraat 66 Erembodegem Bart Vermeer, Hoogstraat 83 Lede Ruth Van den Steen, Gardebaan 7 Moorsel. drukk. sanders zie onze etalage en vraag maar eens even binnen. schoolstraat 26 HUWELIJKEN Franpois Cassiman, elektricien, Aalst, Bergemeersenstraat 51 met Monique Linthout, text, werkster, Aalst, Bergekouter 122, voorheen te Erembodegem. Freddy De Kerpel, text, bew., Aalst, Schietbaan 83 met Beatrijs Van den Bossche, text, stikster, Aalst, Pastoor Lauwereysstraat 3. Ludwig Roelandt, elektro-meka- nicien, Aalst, Biekorfstraat 62 met Linda Roele, haarkapster, Aalst, Albrechtlaan 24. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN op zondag 16 juni 1974 Daniel Hoste, onderwijzer, Gent Meiboomstraat 86 met Anne-Marie De Ridder, onderwijzeres, Aalst, Zonnestraat 28. Rudy .Monsieur, typist Aalst Brakelstraat 70 met Martine De Neef handelsbediende Aalst Bra- kelstraat 72 Jean-Pierre De Schrijver, be diende Aalst V. De Saedeleerstr. 42 met Linda Van Renterghem bankbediende Aalst V. De Saede- leerstraat 42 Willy De Coensel, technisch in genieur Burst Dorpstraat 7 met Jeannine Van der Heyden, fröbel- komt weldra.... kies nu reeds uw doopkaartjes uit onze prachtige reeks. zie onze etalage drukk. sanders schoolstraat 26 onderwijzeres Aalst Roklijf 36 Paul Van Hoefs, opsteller Erem bodegem Hopstraat 3 met Linda Lievens, messdienster Aalst Ro- zendreef 159 Danny Vinck. metselaar, Nieu werkerken Teerlingveld 40 met Yolanda Van Belle, passementwer- ster Nieuwerkerken Teerlingveldstr. 40 voorheen te Aalst Paul Muylaert, student Aalst met Maria Drehsen assistende psychopedagogie Boeckhout. Mare Merckx, zb. Aalst Binnen- str. 314B met Ingrid Blancquaert apotheker-assistente Aalst Vrij heidstraat 41 Benoni Goossens. programmeur Aalst Hovenierstraat 1 met Chris- tiane Van Bossuyt naaister Teral- fene Klapstraat 48 Hugo Keymeulen, technicus elec tron Aalst Ledebaan 120 met Lin da De Wael bediende Oudegem Varenberg 74 Koenraad Schollaert schrijnwer ker Aalst Raffelgemstraat 30 met Arlette Bombeeck winkelbediende Aalst St-Jobstraat 73 Etienne Schollaert, bankbedien de Aalst met Machteld Liessens regentes Herzele Maurice Veldeman. chauffeur Aalst met Lucie Deuvaert bedien de Herzele voorheen wonende te Balegem. Emiel Borms fotograaf Asse Stg op Gent 119 met Anny Wauters zb. Aalst Bolleweg 53.

De Gazet van Aalst | 1974 | | pagina 5