PROGRAMMA
e
e
c
VAN ZATERDAG 13 TOT VRIJDAG 19 JULI
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
18.30 De Fabeltjeskrant
18.35 De vloek van de
Woeste Wolf
19.00 Tienerklanken
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 Billy Fantast
20.40 Gouden
Zeezwaluw 1974
21.15 Terloops
22.00 Cannon
22.50 Nieuws
BRUSSEL FRANS
16 50 Waals theater
u Mene
13.25 Tenuto
19.00 Mister Magoo
19.15 Ces animaux qu'on
19.45 Nieuws
appeüo des bêtes
20.15 Programmaoverzicht
voor volgende week
20.20 L'Aigie des mers
22.20 Variété
Liedjes voor altijd
23.00 Nieuws
NEDERLAND 1
18.00 Nieuws
16.02 Barbara
met de lange vlecht
e
18.45
De Fabeltjeskrant
6
18.55
Nieuws
vi
19.05
La demoiselle
d' Avignon
20.00
Nieuws
20.21
Les misérables
22.10
Hier en nu
ub
22.50
Godsdienstig
c
programma
er
23.00
Nieuws
P«
NEDERLAND 2
01
18.45
De Fabeltjeskrant
Yc
18.55
Nieuws
e
19.05
Bewitched
19.30
Eyejagos
20.00
Nieuws
20.21
M.A.S.H.
e
21.10
AVRO's
e:
sportpanorama
Olympische Spelen '72
München
22.00 Sp-jrlpanorama Z
22.50 Nieuws
frankrijk 1
12.25 Miditrente Z
12.55 La une est a vous
13 00 Nieuws
14.00 Muzikale uitzending
14.30 La Une est a vous
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Point chaud
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.15 Ronde van Frankrijk
20.30 Un bourgeois a Paris
22.00 Un certain regard
Aansluitend
Nieuws Z
FRANKRIJK 2
14.00 Aujourd'hui,
Madame
15.15 De Wrekers
17.45 Rond Melina Mcrcouri
18.45 Cincsamedi
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Valérie
20.00 Nieuws
20.35 Spel zonder grenzen
Vanuit België
21.50 Le compte Yoster
a bien l'honneur
22.40 Jazz
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
10.30 Zuid-Amerika
14.30 Nieuws
14.45 Voor de kinderen
15.15 Portret van een
self-made-man Z
15.45 Kaischap
16.45 Do Markt
17.15 Wordt de priester
psychotherapeut
17.45 Nieuws
17.48 Sport
18.35 Arnie
19.00 Hier und Heute
19.35 Moment mal
20.00 Nieuws
20.15 Der heisse Draht
21.45 CSU-partijdag
in München
22.00 Nieuws
22.20 Espionnage a Bangkok
pour U 92 Z
23.55 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
16.00 Ronde van Frankrijk Z
Colomiers - Seo-de Urgel
16.35 Tshetan,
het jonge indiaantje
17.55 Reizen naar
het onbekende
18.20 Fabeltjeskrant
18.25 Star Trek
19.15 Beentje buiten
in Zuidwest-Brabant
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.30 De Waltons
21.20 Don Lurio Show
21.55 Ten huize van...
J. B. Verlooy
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
11.00 Eucharistieviering
13.00 Concertissimo
14.00 De blonde
en de sheriff
16.00 Ronde van Frankrijk
16.35 Les soldats de la mer
17.00 Piste
10.00 Zelfportret
van Comines
13.55 Le manége enchanté
19.00 Le fancophonissime
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.05 Sportweekend
20.20 Een vlo in het oor
22.10 De souffleur van
de Comédie Francaise
Marcel Dupuis
22.25 Nieuws
NEDERLAND 1
11.00 Eucharistieviering
uit Bennebroek
15.30 Nieuws
15.32 Ti-Ta-tovenaar
15.'7 Untamed World
16.22 Sport Eurovisie:
17.00 Vespers Z
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Kunstprogramma
19.35 McMiiland and wife
20.45 Metropol-orkest
21.25 Country Matters
22.15 Signalement
22.45 Nieuws
NEDERLAND 2
18.50 Woord voor woord
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 The Partridge Family
"19.25 Studio Sport
en Toto-uitslagen
20.15 Van gewest tot gewest
20.40 Nieuws
20.45 The rivals
of Sherlock Holmes
21.35 Ascent of man
22.25 Portret
van de schrijver
J. Bronowski
22.45 Nieuws
FRANKRIJK 1
8.55 Nieuws
9.00 Turnles
9.15 Bijbelkwartiertje
9.30 Christenen
in het Oosten
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag van de Heer
12.00 La séquence
du spectateur
12.30 Réponse a tout
13.00 Nieuws
13.20 L'inconnu
du dimanche
13.45 Le dernier des cinq
14.30 Le sport en fête
16.55 Le Bossu
18.40 La France défigurée
19.10 Les musiciens du soir
19.40 De Weerman
19.45 Journaal
20.15 Sports dimanche
20.45 Les bonnes causes
22.40 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
12.30 Journaal
13.00 Concert
13.25 Een zondag
in Warschau
14.55 La grande escapade
16.25 A propos
16.55 Familion
17.35 Sport
19.30 Dieren in de wereld
20.00 Nieuws
20.35 La fille
de Madame Angot
22.15 Nieuws
22.25 Ciné-club
DUITSLAND 1
J0.15 Programmaoverzicht
10.45 ARD-tips
Schpöl/beroep
11.30 Maxi.ant en Minifant
12.00 Der Fröschoppen
12.45 Weokspiegel
13.15 Weekmagazine
14.40 Robin Hood
15.10 Ich denke
oft an Piroschka
16.45 Circus
17.30 Portret van een dame
18.15 Sport
19.00 Wereidspiegel
19.30 Sport
20.00 Nieuws
20.15 De Argentijnse fauna
21.00 Bianche
22.35 Nieuws
22.40 Concert
voor de linkerhand
Kurt Leimer
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
16.00 Ronde van Frankrijk
Seo-de-Urgel -
Saint-Lary-Soulan
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 De heren van
Bibelebom
19.12 Het is fijn als je
kunt zeilen
19.33 Kortweg
19.38 Mededelingen
Aansluitend
De Weerman
19.45 Nieuws
720.15 Oom Vania
21.55 Inspraak '74 Z
22.25 Nieuws
BRUSSEL FRANS
16.00 Ronde van Frankrijk
Seo-de-Urgel -
Saint-Lary-Soulan
18.10 Pour les moins
douze ans
18.30 La pince a linge
19.00 Lekenmoraal
en -filosofie
19.30 Lundi-Sport Z
19.45 Nieuws
20.15 Le vin rouge
21.25 Dossier F
22.55 Nieuws
NEDERLAND 1
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Hitparade
20.00 Nieuws
20.21 Warship
21.10 Televizier
magazine
22.00 Helen, een vrouw
van deze tijd
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 De jonkvrouwe
van Avignon
19.30 Zo vader, zo zoon
20.00 Nieuws
20.21 Zo vader, zo zoon
20.45 Doc Elliot
Vervolg
21.35 Muziek in uw straatje
22.25 Koorzang
22.35 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente Z
13.00 Nieuws
14.30 Kuifje en de blauwe
sinaasappelen
16.05 Rc-ffc'a van Frankrijk
Seo-de-Urgel
Saint-Lary-Soulan
19.05 Voor de kleintjes
19.20 Regionaal nieuws
Z 19.40 Weeroverzicht
19.45 Nieuws
20.15 Ronde van Frankrijk
20.30 Deux ans
de vacances
21.30 Ouyrez les guülemets
22.45 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
19.00 Letters en cijfers
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Actuel 2
21.35 Cabaret van
de geschiedenis
22.30 Nieuws
DUITSLAND 1
8.55 Zuid-Amerika
16.15 Nieuws
16.20 Sterren in de studio
17.05 Voor de kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Zijn jullie er
allemaal
18.15 Tussen camera
en beeldscherm
18.40 Hier und Heute
19.20 Tussen camera
en beeldscherm
19.48 Intermezzo
prezenteert
20.00 Nieuws
20.15 Een hart
eh een ziel
21.45 Tien uren zijn een dag
22.30 Nieuws
22.50 La villcggiatura Z
0.45 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
15.00 Ronde van Frankrijk
Saint-Lary-Soulan -
Le Tourmalet
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Hoogstraat - Brussel
19.10 Het Vrije Woord
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 De lifster
21.00 De mens in wording
21.50 Festival
van Vlaanderen 1973
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.00 Ronde van Frankrijk
Saint-Lary-Soulan -
Le Tourmalet
18.10 Pour les
«moins douze»
18.30 Les chemins
des vikings
19.00 Les saintes chéries Z
19.30 Antenne-soir Z
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.15 Documentaire
21.05 Goupi moins rouges Z
22.45 Nieuws
NEDERLAND 1
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws