PROGRAMMA
21.50
22.40
22.45
17.15
18.15
18.20
18.50
19.15
19.40
19.45
20.00
20.40
VAN ZATERDAG 28 SEPT. TOT VRIJDAG 4 OKT
l FRANKRIJK 1
ZATERDAG
11.55
Filatelie
12.25
Miditrente
12.55
La Une .est a vous
BRUSSEL NEDERLANDS
13.00
Nieuws
14.00
Van Gogh
13.33
Regionaal
in de Provence
artistiek nieuws
14,30-
Het eiland van de
14.00
Jazz session
blauwe dolfijnen
14.30
La Une est a vous
16.00
Zo zag ik het nooit
18.50
Voor de kleintjes
16.30
Natuurkunde
19.00
Accordeonmuziek
17.03
Hoe word ik de
19.20
Regionaal nieuws
computer de baas
19.40
De Weerman
18.00
Kiri, de clown
19.45
Nieuws
18.05
Star Trek
20.15
Dierenleven
18.55
Wikken en wegen
20.30
Vivre une marée
19.40
Mededelingen
Aansluitend
19.45
Nieuws
Nieuws
20.15 Ds vrolijke dokters...
ter zee
20.40 Liesbeth List
inviteert
21.30 Kortweg
21.35 Do Magiër
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
16.45 Les Matheux
17.15 Landbouwkroniek
17.30 Appuntamento italiano
18.30 Un enfant parmi
tant d'autres
19.00 Tekenfilmpjes
19.15 Ces animaux qu'on
appelle des bêtes
19.45 Nieuws
20.15 Programmaoverzicht
voor volgende week
20.20 Operatie 48.81.00
20.25 L'Ours et la poupée
21.55 The New Fangled
Wandering Minstrel
Show
22.50 Nieuws
NEDERLAND 1
11.00 'Teleac
16.00 Nieuws
'6.02 Introductie
16.17 Tarzan film
13.45 Brigadier Dog
lë.55 Nieuws in 't kort
1^-05 Van de Alpen
tot de zee
20.00 Nieuws en
en v.'oerberichten
20 21 De wrekers
2M0 Jasparina's
grote Egotrip
21.55 Brandpunt
22.40 Epiloog
22.45 Nieuws
NEDHRLAND 2 1
18.15 Teleac
P-. -.r Dog
18.55 Nieuws
19.05 G';Ost and changes
20.00 Nieuws
20 2! Country Matters
21.20 Een groot uur U
22.30 Nieuws
Tienerklanken
Tenuto
Kiri de Clown
Leef nu
Onbekend Australië
Het meisje van de TV
Mededelingen
Nieuws
Sportweekend
Wereldpremière
«Leraar, leraar»
Première-magazine
Kortweg
Nieuws
BRUSSEL FRANS
12.00 Faire Ie point
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo
14.00 Fort-Apache
16.00 Sportuitslagen
17.20 Carrefour 17
18.00 Follies
18.40 Le manége enchanté
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Operatie 48.81.00
20.20 Histoires anglaises
21.10 Les grandes batailles
du passé
22.20 Rimes et raison
23.05 Nieuws
NEDERLAND 1
14.30 Teleac
15.15 Nieuws
15.17 Mighty Mouse
15.23 The Partridge family
15.47 De ongerepte
natuur
16.10 Gastoptreden
16.55 Voetbal-
20.00 Nieuws
20.35 Arcana
Slagwerk
21.35 Het surrealisme
22.35 Nieuws
22.45 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips
Gezondheid
11.30 Kinderprogramma
12.00 Der Internationale
Frühschoppen
12.45 Nieuws
Aansluitend
Spiegel van de
afgelopen week
13.45 Alles über mich
14.30 Black Beauty
15.00 Das Klavier (2)
16.40 Links en recht van
de Kurfürstendam
17.25 Sam
Z 18.15Nieuws
18.18 -Sport
19.00 Wereldspiegel
Z 19.30 Sport
20.00 Nieuws
20.15 Tatort
21.55 Nieuws
- 22.40 Nieuws
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
.17.00 Schooltelevisie
18.00 Kiri de clown
18.05 Dé Partridge Familie
18.30 Reskio
18.40 Verkeersveiligheid
18.45 Natuurkunde
FRANKRIJK 2
en toto-uitslagen
19.15
Sporttribune
14.30
Aujourd'hui, Madame
17.00
Vespers
Z
19.38
Mededelingen
15.15
Feuilleton
NEDERLAND 2
en weerman
17.45
Een wandeling
18.15
Gemeenteraad
19.45
Nieuws
op de Antillen
18.47
Schooltelevisie
20.15
De aandiiider
18.45
Cinésamedi
vooraf
z
21,55
Kortweg
19.00
Cijfers en letters
18.50
Woord voor woord
22.00
Een land
19.15
Mededelingen
18.55
Paulus de
zoekt zijn evenwicht
19.20
Regionaal nieuws
boskabouter
22.50
Nieuws
19.44
De vogels van
19.00
Nieuws
BRUSSEL FRANS
Meiji Jingu
19.05
Studio sport
14.00
Schooltelevisie
20.00
Nieuws
20.20
De wolvenman
17.40
Les Matheux
20.35
Top
20.55
De jonge Garibaldi
18.10
Pour les moins
Gilbert Bécaud
22.00
De mens
douze ans
21.35
Graaf Yoster
in wording
18.30
TV «F»
heeft het genoegen
22.50
Boldini
z
19.00
Katholiek religiues
22.25
Samedi soir
23.30
Nieuws
programma
23.15
Nieuws
FRANKRIJK 1
19.30
Lundi-Sport
DUITSLAND 1
9.10
Nieuws
z
19.45
Nieuws
8.05
News of the week
9.15
Turnles
20.15
Operatie 48.81.00
8.20
Telecollege
9.30
De bron van het leven
20.20
Si vous saviez
14.30
Nieuws
10.00
Protestantse dienst
20.40
La mariage
14.45
Kinderprogramma
10.30
De dag van de Heer
de Figaro
15.15
Reismagazine
12.00
La séquence
23.05
Nieuws
15.45
Talentenjacht
du spectateur
NEDERLAND 1
16.45
De Markt
12.30
Réponse a tout
11.10
Dieren
17.15
Waarom brandt
13.00
Nieuws
in de dierentuin
professor Küng
13.20
L'lnconnu
18.45
Paulus
nog niet
du dimanche
de boskabouter
17.45
Nieuws
13.45
Le dernier des cinq
18.55
Nieuws
17.48
Sport
14.30
Zomersport
19.05
July Andrews and
18.35
Elephant Boy
17.10
Légion
Dick van Dyke
19.00
Hier und Heute
18.45
Kamerconcert
in covent garden
19.35
De karavaan
19.10
Discorama
20.00
Nieuws
20.00
Nieuws
19.40
De Weerman
20.21
Kies uw gouden plaat
20.15
Der heisse Draht
19.45
Journaal
21.10
Cannon
21.45
Lotto-trekking
20.15
Sports dimanche
22.00
Tussen droom
22.05
Danstornooi
20.45
Les liaisons
en daad
23.35
Nieuws
dangereuses
23.00
Nieuws
22.30
Nieuws
z
NEDERLAND 2
FRANKRIJK 2
18.15
Teleac
12.30
Nieuws
18.45
Paulus
AU It L/AU
13.00
Intermezzo
de boskabouter
13.30
De roman
18.55
Nieuws
BRUSSEL NEDERLANDS
van Louisiana
19.05
Arpad, de zigeuner
10.30
Eucharistieviering
14.30
La main gauche
19.25
Some mothers dd'
uit de Sint-Bavokerk
du seigneur
ave them
in Noorderwijk Z
15.55
Parcous critique
20.00
Nieuws en weer
14.30
Voer boer en tuinder
16.45
A propos
20.20
Alles of niets
15.00
De avonturen van
17.15
F amilion
21.20
Napoleon and love
Mac en Leah
17.55
Sport
22.15
Actua TV
15.10
Binnen en buiten
19.30
Dicron in de wereld
22.50
Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente été
13.00 Nieuws
14.30 En avant la musique
18.20 Au-dela des faits
18.40 Voor de kleintjes
18.50 Voor de jeugd
19.20 Regionaal nieuws
19.40 Weeroverzicht
19.45 Nieuws
20.15 Etranger,
d'ou viens-tu
20.30 Odysseus
21.20 Ouvrez les guiliemets
22.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Letters en cijfers
19.20 Regionaal nieuws
19.44 De vogels van de
Meiji jingu
Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Actueel 2
21.35 Le Défi
22.20 Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Telecollege
16.15 Nieuws
16.20 Schommelstoel
17.05 Kinderprogramma
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Fuchs Fuchs C°
18.40 Hier und Heute
19.20 Fuchs Fuchs C°
19.43 Intermezzo stelt voor
20.00 Nieuws
21.00 Hit-journaal
21.45 De zwarte baretten
22.30 Nieuws
22.50 Lilith
23.35 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
13.00 Kiri de clown
18.05 Het grote koraalrif
18.30 Tienerklanken
19.17 Uit do dierenwereld
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 Centraal station
21.30 Brazil '73
22.20 Kortweg
22.25 Basketball
Europa - Verenigde Staten
23.00 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
17.40 Schooltelevisie
18.10 Pour les
«moins douze»
18.30 Scènes d' enfants
19.00 Paul en Virginie
19.25 Operatie 48.81.00
19.38 Tips voor de
verbruikers
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.20 Ardéchois,
cceur fidéle
21.20 Sports et vie
22.30 Basketball
Europa Verenigde Staten
23.05 Nieuws
NEDERLAND f
11.10 Schooltelevisie Z
14.00 Schooltelevisie
18.45 Paulus
de boskabouter
18.55 Nieuws
19.05 Emil
19.30 Tweekamp