5
PROGRAM A
I NEr
VAN ZATERDAG 12 TOT VRIJDAG 18 OKTOBER
DUITSLAND 1
NEDERLAND 2
14.30
Nieuws
18.15
Gemeenteraad
14.45
Kinderprogramma
18.47
Schooltelevisie
15.15
Muziek en humor
vooraf
16.45
Do Markt
18.50
.Woord voor woord
17.45
Nieuws
18.55
-Paulus de
17.43
Sport
boskabouter
18.35
Elephant Boy
19.00
Nieuws
19.00
Hier und Heute
19.05
Hec Ramsey
19.35
De Karavaan
20.15
Amusements
20.00
Nieuws
programma
20.15
Gala '74
21.00
Straatje om
21.45
Lotto-trekking
22.00
Op uw
22.00
Nieuws
gezondheid
22.05
Beyond a
reasonable doubt
22.40
Z
Nieuws
23.25
Nieuws
FRANKRIJK 1
9.30
Bron van het leven
10.00
Protestantse dienst
De dag var. de Hee
ZONDAG
I 12.00
La séquence
du spectateur
Le poulain
BRUSSEL NEDERLANDS
Hf
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 De zoon
van de grote beer
15.10 Wielrennen
Ronde
van Lombardije
Aankomst in Como
16.00 Zo zag ik het nooit
16.30 Natuurkunde
17.00 Hoe word ik de
computer de baas
J'18.00 Kiri, de clown
18.05 Star Trek
13.55 Twee korte
tekenfilmpjes
>sf-j 19.10 Traject
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
y 20.15 De vrolijke
dokter ter zee...
20.40 Met de
muziek mee
21.30 Terloops
22.15 Kortweg
22.20 De magiër
23.10 Nieuws
M.o.m. Voetbal
samenvatting
van de wedstrijd
België - Frankrijk
BRUSSEL FRANS
11.00 Los matheux
11.30 Vrijetijdmagazine
12.00 Samedi-midi
12.55 Nieuws
13.00 TV 7
I 14.15 TV «F»
16.15 Landbouwnieuws
16.30 Interwaüonie
16.45 Ciao amici
p 17.00 Appuntamento
italiano
18.00 A vos marques
j 18.55 Barbapapa
19.00 La petite semaine
19.30 Antenne soir
19.45 Nieuws
20.15 Lo jardin
oxiraordinaire
20.45 ^lijn leven begint
in Maleisië
I 2P..2ri Face au public
I 23.10 Nieuws
!D 1
teieac
I 16.00 fliouws
16.02 De avonturen
"'an Slingertje
16.30 Stuif-es-in
18.45 Paulus
de boskabouter
18.55 ouws in 't kort
'9.05 De nieuwe
avonturen van
I 11.00 Teleac
10.30
Eucharistieviering
Peppi en Kokki
14.30
Voor boer en tuinder
Voor kinderen
15.00
De avonturen van
19.25
't Zand 33
Z
Mac en Leah
20.00
Nieuws en
15.10
Binnen en buiten
en weerberichten
17.15
Tienerklanken
20.21
Bingo
«Tenuto '74»
21.45
Brandpunt
18.15
Kiri de Clown
22.30
Great Mysteries
18.20
Leef nu
22.55
Amersfoort, een
landelijke kerk
18.50
Onbekend
Australië
23.10
Nieuws
19.15
Het meisje
van de TV
NEDERLAND 2
19.40
Mededelingen
18.15
Teleac
19.45
Nieuws
18.45
Paulus
20.00
Sportweekend
de boskabouter
20.40
Een avondje uit
18.55
Nieuws
Daags na de kermis
19.05
Wie van de drie
22.55
Kortweg
19.30
M.A.S.H.
23.00
Nieuws
20.00
Nieuws
20.21
Een mens wil op
BRUSSEL FRANS
de zaterdagavond
12.00
Faire le point
22.05
The new
13.00
Nieuws
Dick van Dyke show
13.05
Concertissimo
22.30
Sportpanorcma
14.00
The Virginian
22.50
Nieuws
15.15
Visa
22.55
Lied van de week
Z
16.25
pour Ic monde
Portret van de
FRANKRIJK 1
Griekse sopraan
9.50
Schooltelevisie
z
Elena Suliotis
12.25
Miditrente
z
17.10
Afrikaanse kunst -
12.55
La Une est a vous
Heilige Wet
13.00
Nieuws
17.35
Carrefour 17
13.33
Regionaal
18.15
Follies
artistiek nieuws
19.00
Chapi-Chapo
14.00
Récital
19.05
Sportweekend
14.30
La Une est a vous
19.30
Antenne-soir
18.50
Voor de kleintjes
19.45
Nieuws
19.00
Accordeonmuziek
20.15
Histoires anglaises
19.20
Regionaal nieuws
21.10
Cinéscope
19.40
De Weerman
22.20
Nieuws
19.45
Nieuws
22.40
Dossier commun
20.15
Dierenleven
20.30
Socrates
NEDERLAND 1
21.30
Les chemins
10.45
Amersfoort, een
22.00
22.30
de la musique
Catch
Nieuws
z
11.00
landelijke kerk
Eucharistieviering
in de Xaveriuskerk
in Amersfoort
FRANKRIJK 2
14.30
Teleac
10.00
Conservatorium
15.30
Nieuws
voor kunsten
15.32
Programma
en ambachten
z
met de muis
13-33
Uit de regio
15.55
The white stone
14.30
Aujourd'hui, Madame
16.20
Dokter ja,
15.15
Feuilleton
dokter nee
17.45
Een wandeling
16.55
Voetbal
op de Antillen
en toto-uitslagen
t8.45
Cinésamedi
17.00
Vespers
19.00
Cijfers en letters
18.25
Woord
19.15
Mededelingen
voor woord
19.20
Regionaal nieuws
18.30
Paulus
19.44
Le dessous du ciel
de boskabouter
Zizi Jeanmaire
18.35
Magister Maesius
20.00
Nieuws
19.00
Nieuws
20.35
Top
19.05
Studiosport
21.35
De straten
20 20
Een op zondag
van San Francisco
21.10
De wolvenman
22.25
Samedi soir
21.45
Panoramiek
23.15
Nieuws
22.10
Beeldspraak
23.00
Nieuws
au galop
13.00 Nieuws
13.15 Le poulain
au galop
13.45 Le dernier des cinq
14.30 Sport
17.15 Les années
sauvages
18.45 Concert
19.10 Discorama
19.40 De Weerman
19.45 Journaal
20.15 Sports dimanche
20.45 La garponnière
22.45 Nieuws Z
FRANKRUK 2
13.30 De vreemde roman
van Quasimodo
14.30 Quand les tambours
s'arrèteront
15.45 Presto
16.35 A propos
17.05 Familion
19.30 Dieren
in de wereld
20.00 Nieuws
20.35 Kunst
20.35 De Impressionisten
21.35 Een stad in Frankrijk:
Auxerre
22.35 Nieuws
22.45 Ciné-club Z
DUITSLAND 1
11.00 Prijsuitdeling
van de Vredesprijs
aan Frère Roger
12.30 Der Internationale
Z Früschoppen
13.15 Nieuws
13.45 Weekmagazine
Z 14.35 Meespelen, meehelpen,
meewinnen
14.40 Black Beauty
1-5.10 Goya (2)
15.40 Alfred Neubauer,
portret
17.25 Sam
18.15 Nieuws
18.18 Sport
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sport
20.00 Nieuws
20.15 Tatort
21.45 Frankfurter
Buchmesse '74
22.30 Nieuws
22.35 Bisschoppensynode
in Rome
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 Kiri de clown
18.05 De Partridge Familie
18.30 Reskio toerist
18.40 Verkeersveiligheid
7
18.45
Natuurkunde
19.15
Sporttribune
19.38
Mededelingen
en weerman
19.45
Nieuws
20.15
Georgy Giri
Z
21.50
Kortweg
21.55
Vergeet niet
te lezen
22.30
Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
z-
17.40
Les Matheux
18.10
Pour les moins
douze ans
18.30
TV «.F»
19.00
Katholiek
godsdienstig
programma
19.30
Lundi-Sport
z
19.45
Nieuws
20.15
Si vous saviez
20.35
Cinéma
d'aujourd'hui
z
22.05
Carrefour 17
Aansluitend
Nieuws
NEDERLAND 1
11.10
Schooltelevisie
z
18.45
Paulus
de boskabouter
18.55
Nieuws
19.05
Arpad,
da zigeuner
19.30
Moeder's slimste
20.00
Nieuws
20.21
Spelshow
«Ons kent ons»
21.20
De iiefdes
van Napoleon
22.15
Aktua TV
z
22.55
Stichting
Socutera
z
23.05
Nieuws
NEDERLAND 2
18.15 Teleac Z
18.45 Paulus
de boskabouter
18.55 Nfeuws
19.05 Voor een briefkaart
op de eerste rang
20.00 Nieuws en weer
20.21 Danny Kaye
filmcyclus
22.10 Documentaire
22.45 Bisschoppensynode
in Rome
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 1
10.30 Schooltelevisie
12.30 Miditrente été Z
13.00 Nieuws
14.05 Schooltelevisie
14.25 Le motel
du crime
16.45 Schooltelevisie
18.20 Au-dela des faits
18.40 Voor de kleintjes
18.50 Voor de jeugd
19.20 Regionaal nieuws
19.40 Weerovërzicht
19.45 Nieuws
20.15 Les Fargcot
20.30 Odysseus
21.30 Ouvrez les guillemets
22.40 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
19.00 Letters en cijfers
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Le dessous du ciel
Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Actuei 2
21.35 Le défi
22.20 Nieuws