tiuv lllilLI L'lililiL'll J li I A.F.F. - VLAAMS BLOK GUSTAAF DE VILDER SP Lucien Cosijn-Goossens Schitterende René De Brucker lukte bijna dubbelslag Stap in goede richting VLAAMS BLOK Pieter POTS n' 1 lijst 28 Nieuwe Gazet van Aalst 8 oktober 1982 19 Redaktie Hugo De Wolf, tel. 77.81.60 Quiévrainbond Lessen Moorsel zaterdag 2 oktober Oude (16) 1Leon Speckaert, Aalst; 2. Leon Speckaert; 3. Frans De Wolf; 4. Roger Ruysberg; 5. Johnny Ver- ijcken. Jaarlingen (10) 1Frans De Wolf; 2. Roger Ruysberg; 3. Roger Ruysberg; 4. Roger Ruys berg. Jonge (32) 1Jozef De Mil, Lebbeke; 2. Jozef Louis; 3. Danny Verijcken; 4. Roger Ruysberg; 5. Frans De Wolf; 6. Roger Ruysberg; 7. Jozef De Mil; 8. Clement Van Biesen, Lebbeke; 9. Patrick Van Biesen; 10. Jozef De Mil, Lebbeke. Quiévrainbond Lessen Moorsel van zondag 3 oktober Oude (17) 1Roger Ruysberg; 2. Jozef Van der Eist; 3. Frans Bourgeois, Wieze; 4. Roger Ruysberg; 5. Leon Spec kaert, Aalst. Jaarlingen (11) 1Roger Ruysberg; 2. Frans Bour geois, Wieze; 3. Roger Ruysberg; 4. Jean Paff. Jonge (42) 1Alb. De Neve, Meldert; 2. De Meersman en zoon; 3. Roger Ruys berg; 4. De Meersman en zoon; 5. Clement Van Biesen, Lebbeke; 6. Clement Van Biesen; 7. Frans Bourgeois, Wieze; 8. Clement Van Biesen; 9. Roger Ruysberg; 10. Frans Bourgeois, Wieze. «Ooor Eendracht Groot» Erembodegem Quiévrain Oude (24) 1Louis Muylandt, Moorsel; 2. Andre De Coninck; 3. Kam. De Grom; 4. Verhasselt en zonen, Moorsel;5. Louis Muylandt, Moorsel. Jaarlingen (15) 1. Maur. Heireman, Moorsel; 2. Jozef Callebaut, Moorsel: 3. Paul Van der Vorst, Moorsel; 4. Maur. Heireman, Moorsel; 5. Verhasselt en zonen, Moorsel. Jonge (147) 1Jozef van Vrekkem, Aalst; 2. Jozef Callebaut, Moorsel; 3. Art. Van der Straeten, Moorsel; 4. Maur. Heire man, Moorsel; 5. Mare. Abbeloos; 6. Maur. Heireman, Moorsel, 7. Maur. Heireman; 8. Marcel Ballius, 9. Gust. De Witte, Moorsel; 10. Ver hasselt en zonen, Moorsel; 11Mare. Abbeloos; 12. Jules van Geit; 13. Maur. Heireman, Moorsel; De schertventen van het A.F.F. (afdeling Gent) hebben bij de Prokureur des Konings klacht ingediend tegen de verant woordelijke uitgever van een VLAAMS BLOK-affiche waarop vermeld staat dat er 500.000 werklozen zijn en waarom er dan nog gastarbeiders nodig zijn. Flet VLAAMS BLOK AALST heeft hier een antwoord op Deze kunnen te Brussel werken aan halve prijs, dank zij ACV, KWB, Socialisten en Liberalen. Dat is dan de vraag, die in dit land door miljoenen wordt ge steld, als het A.F.F. alle Belgen, die er zo over denken, voor de rechten wil sleuren, dan krijgen we hier FIET MASSAPRO CES aller eeuwen Tegen deze, die hun eigen volk moeten beoordelen. HET VLAAMS BLOK van GROOT-AALST, GROOT-DENDERMONDE en GROOT-OPWIJK tekent dan ook met vast hand een waar protest aan tegen bovenvermelde houding en neemt akte. 18e KANDIDAAT heeft vooral oog voor het behoud van ons leefmilieu. Hij is dan ook lid van de advies raad en van de werkgroep leefmilieu van de stad Aalst. Zelf is hij een vurig wandelaar. Met de A.T.B., waarvan hij voorzitter en penningmeester is, organiseert hij regelma tig wandeltochten en reizen. Hij zet zich ook daadwerkelijk in voor een grotere veiligheid in het verkeer en is erelid van de Hoge Raad voor Verkeersveiligheid. Zijn streven is om van Aalst een leefbare stad te helpen maken. DUIVENSPORTARTIKELEN DUIVENVOEDERS VOGELZADEN TROFEEËN Kwalestraat 16 9541 Erpe-Mere (Bambrugge) Tel. (053) 62.25.93 82/1 7/04 Liefhebbers aandacht Vanaf heden kan U tegen gunsttarief in onze krant uw late jongen, bevlogen duiven, kweekdulven, materiaal e.d. te koop aanbieden. Inlichtingen: Hugo DE WOLF Tel. 77 81 60. 14. Art. Van der Straeten, Moorsel; 15. Xaver De Witte, Moorsel; 16. Phi lemon Van Hove, Moorsel; 1 7. Phile mon Van Hove; 18. Marc. Abbeloos; 19. Paul Van der Vorst, Moorsel; 20. Prosp. Van der Spiegel. Volgende week Quiévrain. Quiévrain Oude en jaarlingen (53) 1Gebr. Uytersprot, Aalst; 2. Flor. Meert; 3. Gebr. Uytersprot, Aalst: 4. Alb. De Coninck; 5. Willy Stijleman, Aalst; 6. Alb. De Coninck; 7. Rudy De Smet; 8. JanAmmerijckx; 9. Leon Bosmans; 10. Ottoy en zoon. Jonge(258) 1Jan De Gendt; 2. Gust. Van den Steen, Aalst; 3. Ottoy en zoon; 4. Ottoy en zoon; 5. Kam. De Grom; 6. Theo Bruylandt, Aalst;7. Alf. Van den Berge, Aalst; 8. Piet Clocheret; 9. Jozef Arijs; 10. Joz. De Coninck, Aalst; 11Theo Bruylandt, Aalst; 12. William Temmerman, Aalst; 13. Viviane Verstraeten, Aalst; 14. Paul De Bondt, Aalst; 15. André De Smet; 16. Wllly Stijleman, Aalst; 17. Flor. Meert; 18. Pierre Heireman, Aalst; 19. Alf. Schoonjans, Hekelgem; 20. Ach. De Petter, Welle. Theo Bruylandt wint de serie van 4 A G. Behoor ik ook tot de plaatselijke kampioenen (O.J.) «Rap zijn wint» Baardegem Quiévrain Oude (37) 1Alf. Buyl, Meldert; 2. Gust. Van Ransbeek, Buggenhout; 3. Frans Ael- brecht; 5. Frans van Biesen, Opwijk; 6. Gust. Van Ransbeek; 7. Gust. van Ransbeek; 8. Arth. Van Lembergen; 9. Frans de Gols, 10. Mare Fiere- mans. Jaarlingen (41) 1Leo Segers, Buggenhout; 2. Gust. van Ransbeeck, Buggenhout; 3. Ivo Van Lembergen; 4. Arth. Van Lember gen; 5. Hugo Michiels, Buggenhout; 6. Frans Van Biesen, Opwijk; 7. Leo Segers, Buggenhout; 8. Leo Van Muylders, Buggenhout; 9. Arth. Van Lembergen; 10. Frans De Gols. Jongen (171) 1Frans Van Malderen, Meldert; 2. Serafien Coppens; 3. Leo Segers, Buggenhout: 4. Leo Segers; 5. Gust. Uytersprot, Moorsel; 6. Jozef Ebraert, Moorsel; 7. Leo Segers; 8. Gust. Uytersprot, Moorsel; 9. Leo Segers; 10. Gust. Uytersprot,Moor sel; 11Jeanine Plas, Baardegem; 12. Leo Segers, Buggenhout; 13. Mare Fieremans; 14. Frans Van Biesen, Lebbeke; 15. Ernest Uyter sprot. Wint de fiets: Leo Segers. Liefhebbers, zondag 10 oktober, grote T.V.-vlucht. Allen daarheen Vanaf 9 u. worden in het lokaal Rap zijn Wint, 7 late, speenklare jongen verkocht van Frans Aelbrecht, plaat selijk kampioen oude duiven. Quiévrain Oude (64) 1Muizenwinkel en zn., Dender- monde; 2. Fons De Leeuw; 3. Edm. Steenhout: 5. Frans De Leeuw, Aalst; 5. D. De Decker, Baasrode; 6. F. De Wolf, Moorsel; 7. Maur. Schockaert, Aalst; 8. Reg. Wachteleer, Nieuwer- kerken; 9. Rog. Callebaut, Aalst; 10. Frans Bastiaens. Jaarlingen (48) 1. Louis Van Biesen, Moorsel; 2. Edm. Steenhaut; 3. Louis van Bie sen, Moorsel; 4. Louis Van Biesen; 5. D. De Decker, Baasrode; 6. Fr. De Wolf, Moorsel. 7. Petrus Schoeppe, Aalst; 8. M. Heireman, Moorsel; 9. Raf. Callebaut, Aalst; 10. Alb. Den Herder, Mere. Jonge (685) 1. -enri Everaert, Hofstade; 2. Jozef van Biesen, Meldert; 3. Maur. Schoc kaert, Aalst; 4.Gebr. Cooreman, Moorsel; 5. Isidoor Philips, Dender belle- 6. Oct. Sens, Wieze; 7. Gebr. Cooreman, Moorsel; 8. Fr. Raffijts, Lebbeke; 9. Frans Van der Straeten, Moorsel; 10. Fr. Raffijts; 11. J. Spit- taels, Baasrode; 12. Luc. Van der Sijpe; 13. Vict. Roelandt; 14. Louis Van Biesen, Moorsel; 15. Rob. Van Rossem, Hofstade; 16. Joz. Van Bie sen, Meldert; 17. Gebr. Cooreman, Moorsel; 18. Henri Pots, Denderbelle; 19. Rudy Hofman, Lebbeke; 20. Louis van Biesen, Moorsel. «Eerlijk en Vrij» «Door Eendracht Groot» Aalst en Erembodegem Noyon Voorlopige kampioenschappen 1982 Algemeen kampioen Pias-Van Cauter, Aalst 239 prijzen H. De Kerpel, Moorsel 201 prijzen Oude Jan Dehaese, Aalst 69 prijzen Mare. Abbeloos, Erembodegem 34 prijzen. Asduif Jan Dehaese 11 prijzen Jaarlingen H. De Kerpel, Moorsel 69 prijzen G. De Maeseneer, Moorsel 30 prijzen Jonge Pias-Van Cauter, Aalst 204 prijzen Verhasselt en zoon, Moorsel 129 prijzen Asduif Verhasselt en zoon 12 prijzen «Eendracht» Aalst Fosses Survilliers Voorlopige kampioenschappen 1982 Algemeen kampioen +n keizer Paul Van Langenhove, Lede. Oude Herman Rutsaert, Lede. Jaarlingen R. De Wilde, Aalst Jonge R. Dejonckheere, Aalst Wielrennen René De Brucker trad afgelopen week op het voorplan. Te Liezele behaalde hij zijn zesde overwinning en maandag te Wiers eindigde hij tweede. Stoere René won op schitterende wijze de spurt van een dertienkoppige vluchtersgroep. Hij liet er onder andere Franpois Cos- termans en Willy De Backer achter zich. Over het afgelopen seizoen is René een beetje ontgoocheld. Wel zes overwin ningen. maar geen enkele grote koers op zijn palmares. Vorig jaar won hij Gent-Gent en de herfstprijs te Nieuwer- kerken, dit seizoen tijdens de zomer maanden werd het niets, dit is vooral te wijten aan het warme weer waar De Brucker niet goed in rijdt. Nochtans koestert René goede hoop voor volgend jaar, hij heeft besloten amateur te blijven deels omdat het heel slecht gaat in de wielersport en ook omdat hij een vast werk heeft. Wat in deze tijd een enorme betekenis heeft. Tot zolang hij de wieler sport met zijn job kan blijven combineren is hij een gelukkig man, zodat we hem alvast nog vele seizoenen in het peloton zullen terugvinden. (JVL) Zaalvoetbal Tweede nationale De wedstrijd was een thriller. Vooropgezet als titelkandidaat was Meise een moeilijke opdracht voor de Aalstenaars. Deze begonnen voorzichtiq en met de klemtoon op de afweer. Tot 4' vóór rust bleef het scorebord onaangeroerd. Het bleek immers dat ook Meise niet zonder vrees aan dit treffen was begonnen. Het was opge vallen dat de Meise nieuwe aanwinst, de Chileen Paco Eloyo, een gevaarlijk schutter bleek. Hij scoorde het ope ningsdoelpunt. Daarna ging Comar Sport voluit zijn kans. En nog vóór het rustsignaal slaagde Karei De Jaeger er in om zijn ploeg op een 1-2 voor sprong te schieten. Direkt na de her neming verhoogde hij de stand naar 1 - 3, doch Paco Eloyo milderde. De spanning was te snijden. Karei De Jaeger, opnieuw hij, zorgde voor 2-4. Ondanks zij vier doelpunten bewees hij in de volgende minuten niet alleen een individueel sterke doch ook ploegspeler te zijn. De Meise-Chileen wilde§ niet onderdoen voor de Aalster- se topschutter en maakte3-4. Eddy Van Lierde zorgde 10' vóór het einde voor 3-5 en meteen kon Aalst de bal gaan rondspelen. Zij liepen nog op een counter, toen nogmaals Paco Eloyo iedereen ver schalkte, doch bleven de rest van de wedstrijd overeind. Een hartverwar mende overwinning van Comar, dat met een 6 op 10 zijn vooropgesteld doel, de eerste zeven, in het verschiet heeft. Binnen zijn partij heeft men het niet zo makkelijk met hem. Hij zegt zijn meningFRANS JANSEGERS. Hij is je stem waard (82/17/62)

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 19