visharïS ST.-JORIS Moorselbaan 78 Aalst Autobedrijf l|r w Etienne Van den Bossche Wapens Munitie Voetbaltornooi van Wilskracht Gijzegem voor pré-miniemen en knapen Specialiteit MERCEDES EN OLD TIMERS Interprovinciale beker «Het Volk» voor pre-miniemen van Eendracht Aalst Herman Van Keer verdiend winnaar van «The best of six» i mnMP p.v.b.a. B0CQUÉ- LENSSENS Dagelijks aanvoer van verse vis, kreeften, mosselen, zeevruchten. i Bereide schotels Steenweg op Dendermonde 36 Hofstade-Aalst 053-77 01 69 H.B.C. 12 Nieuwe Gazet van Aalst 20 mei 1983 Dendermondse Steenweg 3 (Zeshoek) Aalst Tel. 053/78 60 48 Pré-miniemen Tijdens de voorronden toonden Gijze gem en Oudegem behoorlijk voetbal aan het talrijk aanwezige publiek. FC Gijzegem versloeg SK Oudegem met 5-2. De tweede match, TK Meldert-W. Moorsel werd door eerstgenoemde met 5-0 forfaitcijfers gewonnen. Voor de 3e en 4® plaats speelden dus Oudegem en W. Moorsel. Het werd een spannende match waarin uitein delijk Oudegem met 4-2 triomfeerde. De inrichtende ploeg speelde de finale tegen TK Meldert. Bij Gijzegem liepen een paar talentrijke spelers die het verschil met Meldert in een 3-0 winst konden omzetten. Uitslagen za. 14.5: FCw Gijzegem-Oudegem SK 5-2 TK Meldert - W. Moorsel 5-0 (forfait) zo. 15.5 3e en 4® pl. Oudegem SK - W. Moorsel 4-2 1e en 2® pl. FCw Gijzegem - TK Meldert 3-0 KnapenTK Meldert de sterksten De finale ging alweer tussen Gijzegem en Meldert Meldert toonde zich aanvankelijk de betere doch de tegenaanvallen van Gijzegem waren levensgevaarlijk. Op een van die counters kon de thuis ploeg afstand nemen van Meldert. De Wolf doorprikte de bezoekende verde diging (1 -0). Het ontbrak Meldert aan geluk en afwerking. Na de pauze dacht iedereen dat Mel dert de gastheren in de verdrukking zou spelen. Maar op een van die sne dige counters verdubbelde Van Keer de stand. Meldert was gewaarschuwd en bij een knappe voorzet van Roggeman scoorde Van Gijzegem een tegendoel punt. Meteen daarna hoekschop voor Meldert en voor Gijzegem trof opnieuw raak (2-2). Op een afgeweerd schot van Van De Maele had doelman De Vriendt geen verhaal (2-3). En Meldert bleef aanval len. Za gingen nu ook scoren aan hon derd procent. Een dubbelpas De Smedt-Van Stichel en deze trapte de bal keihard tegen de netten 2-4. Gijzegem bleef wel mee voetballen en dankzij grote blunders in de bezoe kende verdediging kwamen er nog een paar kansen. Maar het laatste doelpunt werd door Meldert gemaakt. De Smedt legde dan ook de eindstand vast. 2-5. Verdiende overwinning van TK. Meldert dat dankzij hun aanvallers FC. Gijzegem overklaste. (PVDS) Uitslagen za. 14/5: FCw Gijzegem - Rc. Wetteren 1-1 (5-3) Smetlede - TK. Meldert 2-7 zo. 15/5: 3e en 4e plaats Smetlede - RC Wetteren 0-1 1e en 2e plaats: FCw Gijzegem - TK Meldert 2-5 Zaterdagnamiddag speelden de pré-miniemen van Eendracht Aalst op het terrein van Eendracht Aalter de finale van de Beker van «Het Volk» tegen F.C. Brugge. De Aalstenaars maakten er een ware demonstratie van. Geen enkel ogenblik konden de poulains van trainer Raoul «Lotte» Lambert de wedstrijd naar hun hand zetten. De eerste kans was nochtans voor Club Brugge, vroeg in de wedstrijd. De Brugse spits die alleen voor Eendrachtdoelman De Luyck opdaagde, wrong de kans de nek om Nog geen vijf minuten waren gespeeld of Eendracht leidde al met 1 -0. Een aanval via Doubial werd door Cano met het hoofd in doel verlengd. Tien mi nuten later verdubbelde diezelfde Cano de cijfers op strafschop, nadat Chris Temmerman in het zestienmetergebied onderuit was gehaald. Even later hingen de bordjes 3-0. toen Carlos Cano (weer hijer als de kippen bij was om een flater in de Brugse verdediging te baat te ne men. Een onvervalste hattrickIn die eerste helft kreeg Eendracht nog ver schillende wenkende kansen om de score op te drijven maar het bleef voor alsnog bij een 3-0 ruststand. In de tweede helft hield Eendracht het tempo minder hoog en Club Brugge kwam wat meer in de wedstrijd Zo kon Carels na een persoonlijke actie tot 3-1 milderen Blauw-zwart kreeg weer hoop. Niet voor lang echter want pas was er afgetrapt of Eendracht sloeg terug Bek- ker rondde met een loeier een schitteren de aanval af en 4-1 was meteen ook de eindstand. Na de wedstrijd mocht een glunderende kapitein Chris Temmerman de trofee van de Aalterse schepen Gerard Wijckstand in ontvangst nemen. De pré-miniemen van Eendracht Aalst doen het dit seizoen bijzonder goed. Zij speelden niet alleen kampioen in hun reeks, maar spelen binnenkort ook de finale van de Beker van België tegen Stade Leuven. Brengen deze spelertjes Eendracht later terug in de topklasse (Robby) Meldert (gehurkt) zegevierde met duidelijke cijfers tegen Gijzegem (Meldert 5-Gijzegem 2). Gijzegem (staande) bleek te sterk voor zijn Meldertse leeftijdsgenoten (Gijzegem 3- Meldert O). VAN KEER-VAN DEN BR0ECK 71-66 Het was reeds in de vroege uurtjes toen wij Herman Van Keer te pakken kregen met aan zijn zijde de man, die het allemaal mogelijk maakte, zoals Herman zelf beweertGuido Bieseman. ver is hij niet te houden En dan die Pascal Van Keymeulen, steeds afge schilderd als een moeilijke en een zelf standige speler. Niets daarvan, Pascal is één van de slimste spelers waarmee ik ooit speelde. Onze nummertjes hebben menige tegenstander doen sneuvelen Ik kan niets meer, dan dank zeggen aan alle medespelers en proficiat aan de or ganisatoren». Het jeugdig geweld van Van Keer. juist toegekomen van een provinciale training ging er direkt hard tegenaan en na 8' was Voor de zoveelste maal herhaalde hij zijn versie over het voorbije tornooi«Met mannen als Bieseman Van Keymeulen en ikzelf, gekoppeld aan de juniorsploeg van Okapi gaf niemand ons ook maar één kans in dit tornooi. Ikzelf in feite ook niet. De algemene opinie bij ons mannen was spelen voor de derde en vierde plaats en zulks zou al zeer goed zijn Wij werden onderschat en zulks onder vonden wij in onze eerste partijen Doch wij vochten als leeuwen, en kwamen heelhuids de moeilijkste wedstrijden door. In die jongeren zit toekomst voor Okapi doch men zal ze moeten opvan gen. Schellinck, Cornand, Van Impe, De Neve en Van den Driessche hebben zich echter ook overtroffen aan onze zijde. Guido Bieseman was de man die ik no dig had. ledereen dachtwe zullen die oude Van Keer aan banden leggen en de zaak is binnen schot. Men had echter zonder Bieseman gerekend. Een man die moet opgejut worden, doch eens zo de eerste kloof bereikt17-7. Van Keer. Van Keymeulen en Schellinck verbeden de kloof tot 42-28 aan de rust. De zege leek binnen ook voor Jef Troch. die Bie seman voortijdig naar de bank haalde. Langs Ongenaet. E. Schorreel en Phlips kon Van den Broeck, die zelf gekwetst zijnde langs de lijn bleef na 7' tot 45- 43 terugkomen. Van dan af was de span ning te snijden Langs Van Keer. Van den Dnessche en De Neve werd het 55-49,. doch weer was Phlips, Rombout en D'Herdt paraat om de vreugde van Van Keer wat uit te stellen 1vóór het einde zorgde Hendrickx, die tot dan toe ner gens was. met een bevlieging voor 65- 64. Doch in de slotfaze kon Cornand vanop de vrijworplijn de ploeg Van Keer laureaat kronen. (AVH) Schuttersklassement 1. Van De Keer M. 2. Bassier F. 3. Van Keer H. 4. Hendrickx R. 5. Moro 0. 6. Schorreel D. 7. Temmerman D. 8. Van Den Spiegel C. 9. Moltekens K. 10. Bieseman G. 138 gemiddeld 23 112 gemiddeld 28 110 gemiddeld 18.3 109 gemiddeld 18.2 107 gemiddeld 21.4 105 gemiddeld 17.5 104 gemiddeld 17.3 103 gemiddeld 17.2 97 gemiddeld 24.3 95 gemiddeld 15.8 (Elias Brakel) (Schorreel - Antwerpse) (Van Keer - De Hoorn) (V.D. Broeck - Zele) (Elias - Brakel) (Schorreel - Okapi) (Minnebo - Osiris) (Famaey - Osiris) (Minnebo - Brugge) (Van Keer - St. Antoon) Organisatorenscheidsrechters en spelers maakten van het tornooi The Best of Sixeen fel gesmaakte competitie. Algemene bouwonderneming - VOOR U IN "TRADITIONELE STIJL" WOONKLAAR of enkel RUWBOUW Geraardsbergsestraat 9300 AALST Tel 053/70 26 02 77 00 62 (Rond Punt) 236 p.v.b.a. KIJKWONINGEN TE BEZICHTIGEN GVatis studie van ontwerp of plan. 83/102 VASTE PRIJS - SERVICE - KWALITEIT BON VOOR GRATIS D0KUMENTATIE Naam Adres: Bezit grond gelegen te

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12