FABER FABER Overzicht 4e provinciale C Hestia de Luxe Vuurkracht 't Duifken en Amapola bevestigen Callebaut A. dient bouw eerste nederlaag toe Moorselbaan en Wembley verrassen Sporten met stad Aalst sinds 1844 N.V. Al onze toestellen zijn gekeurd en aangenomen door de gasmaatschappij. De romantische gashaard met speelse vormgeving, met gietijzeren binnenwerk, dus OERDEGELIJK. Alle toestellen zijn voorzien van thermostaat, zodat u de last van koude voeten kunt vergeten. 3 JAAR TOTALE WAARBORG MARCOEN E. (BALOU) RADIA (V.D. Berghe Fl.) Huis HENDRICKX L. Katholieke sportfederatie Uitslagen MTSA 12 Nieuwe Gazet van Aalst 7 oktober 1983 O GASRADIATOREN - CENTRALE VERWARMING g- VERWARMING CMMJFFAGE De prachtige kleurfolders zijn bij onze verdelers te verkrijgen. Koolstraat 42, 9300 Aalst 053/21 41 13 prlnsj karnaval Plaatselijke verdelers: Binnenstraat 36, 9300 Aalst s 053/21 54 01 Ter Licht 5, 9451 Kerksken ■2 053/21 62 96 Terjoden Lebeke3-0 De match werd met een minuut stilte begonnen ter nagedachtenis van jeugdspeler David Matthijs. Een gelijkopgaande 1e helft waarin beide ploegen elkaar geen duimbreed toegaven. Nochtans kwam de thuis ploeg op voorsprong via Houben. Lebeke had de kans om via een penalty langszij te komen doch keeper Lobyn redde knap Door deze misluk king raakten de bezoekers zodanig in de war dat Rombouts zijn ploeg op een veilige winst schoot. De 2e helft had niet zoveel meer in petto behalve dan dat Rombouts er 3- 0 van maakte. Al met al dus een ver diende overwinning voor het kollektief sterkere Terjoden. (PVDS) Meldert - Doggen2-2 Doggen kwam 0-2 voor langs Karasu en Callebaut. De bezoekers hadden de eerste periode volledig in handen maar moesten de score bij 2 doelpun ten houden. De 2e periode kon Meldert langszij komen door flaters in de Dogse verde diging. Pech hielden Callebaut en Neukermans van een verdiende zege voor de Doggen, nu is het weer een punt verloren. De match voor vol gende week tegen Baardegem hoopt alvast op betere perspectieven. (PVDS) Callebaut A bleef na de herneming de toonaangevende partij en drukte dit over wicht uit in een doelpunt van Minaert Desatex had het met breed bi| hekkesiui- ter Intercom. De gastheren hielden de brilscore tot het halfuur op het scorebord, toen lukte Maes het eerste doelpunt Na de rust verdubbelde opportunist Til- burgh de stand. Saf verloor met het klein ste verschil van Honda. In een spannen de partij lukte Godeuse na negen minu ten spel de enige treffer. Saf kwam nog wel dichtbij de gelijkmaker, maar de Hon- daverdediging bleef overeind. Somati klopte Callebaut B in eigen ves ting Somati was nochtans numeriek in de minderheid Met amper acht man klopte het de Wiezenaars. Willockx maakte de winninggoal VVTTA-Post werd na de rust stopgezet Hofstade - Lebbeke: 1-0 Verdiende overwinning voor de thuis ploeg die eigenlijk de gehele match de betere bleek dan Lebbeke doch pas in de 52e min. het enige doelpunt kon maken door De Smet. Roels werd 20 min. voor affluiten nog van het plein gestuurd na een schijn bare korrekte tackle. (PVDS) Baardegem - Appels3-0 Baardegem was duidelijk de betere van Appels. Jacobs en Saerens scoorden voor rust. Appels kwam ook aan een paar kansen maar faalde flagrant in de afwerking. Na de koffie zakte het ritme dan ook omdat de match leek gespeeld te zijn Jacobs echter vond van niet en zorgde dat de eindstand 3-0 werd. (PVDS) Edixvelde - Massemen: 1-1 Een flauwe match van beide teams. In de 15e min. werd het 1-0 maar verder viel er niet veel te noteren. De tweede helft was van een beter niveau en de bezoekers konden 3 minuten voor affluiten de stand nog in evenwicht brengen. Er was wel een hevig protest van de thuisploeg die van mening waren dat het een offside goal was (PVDS) door de scheidsrechter De stand was toen nog steeds O-O. De spelleider zou niet in staat geweest zijn de wedstrijd te leiden. Deze wedstrijd zal dan nog wel een staartje krijgen voor de groene tafel (JVL) Uitslagen Honda - Saf 1 /0 VVTA - Post stopgezel Intercom - Desatex 0/2 Callebaut A - Bouw 2/1 Callebaut B - Somati 0/1 Programma voor 8 10 Bouw - Amylum Desatex - Callebaut A Somati - Intercom Post - Callebaut B Saf - VVTTA Honda vrij De Wembleydoelman zondigde volgens de scheidsrechter tegen de driepassen- regel wat uiteraard door Wembley sterk betwist werd. Jan Borms knalde uit vrij schop raak In het laatste kwartier kon Tijl de overwinning veilig stellen met goals van Roelandt en Hélin Az'77 won met het kleinste verschil van O.C. Aalst dat fel van zich afbeet. De thuisploeg scoorde uit een aangevoch ten strafschop. Een puntendeling ware misschien wel een betere weergave van het spelbeeld geweest De Pluim won met ruime cijfers van Dressel. Bij Dressel scoorde Beckaert een zuivere hat-trick Tembuyser en Van Kerkhove scoorden de overige doelpunten Zaalvoetbal Ie Provinciale Tot eind 1983 kan men nog kennis ma ken met conditiegym voor dames, dans- gym ski-gym paardrijden, tennis, kleu- terzwemmen, trampolinespringen, volley en badminton De laatste vier sporten zijn voorbehouden voor kinderen. De lessen hebben plaats in Denderdal (Erembodegem), de Hoefslag (Eronde- gem) en in het Stedelijk Zwembad Deze initiatielessen zijn zeer voordelig Moorselbaan haalde een puntendeling bij Apostelken Merckx bracht Apostel ken op voorsprong. De Wit knalde de gasten op gelijke hoogte. Blauw Wit had geen problemen met Groen Wit. De Aalstenaars liepen vrij vlot tot 0-3 uit zo dat de wedstrijd alle spankracht verloor. D'Herde (2) De Man en Heeckhout luk ten de goals voor de bezoekers en Van Der Biest en De Maeght scoorden voor de Erembodegemnaars. Leeuwerik maakte er tegen Opwijk een doelpuntenkermis van. Molenboys had wel de verdienste dat men de Ledenaars met open vizier be- kampte Triest viermaal Stammeleer tweemaal, Hunninck en Nijs zetten de waardoor het een unieke mogelijkheid is om een tot nog toe onbekende sport aan te leren. Voor verdere informatie i v m de inschrijvingsformaliteiten kan men zich wenden tot de dienst sport en recreatie ten stadhuize. Ook telefonisch kan men inlichtingen bekomen: 053/77 11.11 - toestel 282. Wij raden U aan niet te tal men met Uw inschrijvingen want het aantal deelnemers is eerder beperkt. (PVB) Doelman Van Mulders ploeg nog voor een zwaar- Uitslagen Az'77 - O.C. Aalst 1/0 Dressel - De Pluim 2/5 Groen Wit - Blauw Wit 2/4 Tijl Snas - Wembley 3/1 Leeuwerik - Opwijk 8/0 Apostelken - Moorselbaan 1 /1 Programma van 8-10 Groen Wit - De Pluim (V D Velde) Leeuwerik - Apostelken (Brisard) O.C. Aalst - Dressel (Borms) Blauw Wit - Moorselbaan (V. Goethem) Snas - Wembley (Everaert) Opwijk - Az' 77 (De Boelpaep) Het eerste elftal van Patro Herdersem haalde zijn eerste zege van het sei zoen. Op het terrein van Bevegem liet Patro een erg sterke indruk na en won op verdiende wijze. Jozef Stockman lag aan de basis van de eerste treffer. Een harde knal van hem werd onvoldoende gestopt door de Bevegemdoelman en Jan Van Hover ronde af. Na een dekkingsfout in de Herdersemse verdediging kwam de thuisploeg terug, maar Dirk Verley- sen stelde met twee prachtdoelpunten de zege veilig voor Patro. Het eerste werd mooi voorbereid door het duo De Wit-Perdaens, het geruststellende doelpunt lukte hij na een persoonlijke doorbraak. Het B-elftal moest opnieuw de duimen leggen. Royen dat heel wat beter speelt dan vorig seizoen won wel ver diend, maar de cijfers waren wel wat overdreven. Blunders in de Herder semse verdediging lagen aan de basis van de afgetekende zege. Doelman Dierickx stopte terug een penalty en Eddy Cocquyt lukte uit een geharre war het eerreddende doelpunt. (JVL) MTSA In de zondagsreeks vielen er terug enkele verrassingen te noteren, 't Duifken haalde een puntendeling bij Rode Roos en Amapola won bij Real Familial. Rode Roos dat niet over zijn basiselftal kon beschikken werd vijf minuten voor de rust op achterstand geplaatst door Mare Sterck. Na de herneming luidde Rode Roos de aanvalsklok en kwam dan ook verdiend op gelijke hoogte langs Marcel Hulsbosch In de slotminuten hield de bezoekende doelman de gelijke stand op het bord. Amapola was veruit de betere ploeg op het veld van Real Familial, na de zege tegen Nieuwe Wijk nu Real verslaan wil toch wat zeggen. Nieuwe Wijk had het terug met breed, het versloeg Sportkring met het kleinste ver schil Johan Saerens scoorde de enige treffer. Star Boys versloeg het wispelturige Ade laars met zware cijfers Patrick Van Den Eeckhout. Rudy Stadsfeldt en Mare Key- meulen waren de auteurs van de doel punten In de hoogste afdeling van de zaterdag kompetitie diende Lada Boys aan te tre den met amper tien man tegen Boter hoek. Rond het kwartier moest het dan nog Johan De Schenkel missen die na duel een lichte hersenschudding opliep. Boterhoek kwam dan ook logischer wijze op voorsprong langs Walter De Sutter die prachtig raak kopte na voorbereidend werd van Luc Roelandt. Lada Boys stel de nog gelijk uit hoekschop getrapt door Luc D'Herde en mooi ingekopt door Franpois De Man Boterhoek kroop nog door het oog van de naald toen een schot van Emiel Galle op de lijn gered werd. Luc Roelandt lukte uiteindelijk de win ninggoal voor Boterhoek Melckenbeeckvrienden blijft het goed doen en versloeg nu Camu Rayo Espa- nol liet een steek vallen tegen Onder den Toren en het prestigeduel tussen Giwo en Bartan eindigde op een gelijkspel In de tweede afdeling kwam leider 't Klok- sken niet verder dan een puntendeling tegen Heipias De Kroon won vrij vlot bij Den Hert in een matte partij waarin de plaatselijke doelman de blunders opsta pelde. (JVL) 1' afdeling Melckenbeeckvr - Camu 3-1 Rayo Espanol - Onder den Toren 2-3 Endoka vrij Boterhoek - Lada Boys 2-1 Cobila s - Blauwe Vlam 4-1 Giwo - Bartan 3-3 Rode Duivels - Heizijde 2-2 2' afdeling Breughels - Leeuwerik 0-1 G M I C vrij t Kloksken - Heipias 1-1 Apostelken - Excelsior 1-5 Royal Sportief - Jong Timarcha 0-5 Den Hert - De Kroon 0-4 Musica - t Walleken 1-3 Zondagsreeks Star Boys - Adelaars 3-0 Timarcha - Gipak 1-0 Koszen - Sunset 1 -2 Nieuwe Wijk - Sportkring 1-0 Real Familial - Amapola 1 -3 IJsboerke - Pano 2-0 Sportief 81 - Ooievaars 0-2 Rode Roos - t Duifken 1-1 Programma voor 8 en 9 oktober 1' afdeling Rayo Espanol - Melckenbeeckvr Onder den Toren - Endokó Lada Boys - Cobila s Heizijde - Camu Bartan - Blauwe Vlam Rode Duivels - Giwo 2' afdeling t Kloksken - Leeuwerik Jong Timarcha - Heipias Musica - G M I.C. De Kroon - Breughels Den Hert - t Walleken Excelsior - Royal Sportief Zondagreeks Adelaars - Timarcha Gipak - Koszen Sunset - Nieuwe Wijk Sportkring - Real Familial Amapola IJsboerke t Duifken - Star Boys Pano Sportief 81 Ooievaars - Rode Roos De Sutter Garcia Van Belle Dalschaert Van Schuylenbergh Van Campenhout Stadsfeldt De Neef De Swaef Coppens Roels DeGrieck De Suffer Garcia V.D Veken Dalschaert Van Belle Meert Levmgsbird De Meyst Bedrijfsvoetbal Leider Bouw incasseerde zijn eerste nederlaag van het seizoen bij Callebaut A. Het was nochtans goed begonnen bij Callebaut. De Jonge knalde de gasten toen op voorsprong. Van Den Steen bracht echter de Wiezenaars nog voor de rust langszij. Setok Zoals verwacht spelen Az '77 en Tijl Snas de setokfinale. Snas had het niet breed tegen een verrassend goed voor de dag komend Wembley. netten bol Wembley was zelfs langs Nijs op voorsprong gekomen en Snas kwam via een gelukstreffer behoedde zijn f langszij. dere pil (JVL) In een bijzondere snelle start kwam Stekene reeds van bij de aanvang op 1 - 0. Een botsende bal welke stopper Linthout niet onder controle kon houden was fataal. Op basis van één twee beweging De Grom-Van Belle stonden de bordjes reeds na 7' op 2 - 0. De match werd dan evenwichtiger nadat De Kinder kon milderen. kene kreeg dan de kous over de Kop en Net voor rust keek men op naar een ge lijke stand. In de 27' deed Van Holsbeek een hoekschop van Schollaert afwijken in de voeten van Moreels, die maar in te leggen had Stekene zocht dan vruchte loos naar de gewenste concentratie. Het werd zelfs 2-4 via Schollaert In een verbeten achtervolging nam Saenen met een tikkeltje geluk de bal mede en met zjjn schot verdween de bal in het Aalsters doel Een tot dan toe sterk spelend Ste- werd totaal weggespeeld. In de 38e en 39e minuut kon Moreels zelfs twee tref fers in het doel van Baetens doen uitster ven. Cosmos kon nu bal in eigen midden houden en uitbreken wanneer de gele genheid zich aanbood. De lokale netten werden terug bol gezet in de 47' na hoek schop Schollaert door Arts, en dezelfde Arts met het hoofd op inzenden van Van Holsbeek in de 48e minuut. Cosmos is dan ook een waardig leider A M. Voor wie een bepaalde sport wil aanleren of zich in een sporttak verder wil bekwamen, organiseert de dienst Sport en Recreatie van de Stad Aalst een gamma van initiatielessen.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12