GOODYEAR COPPENS t Geen enkele overwinning Heipias klopt Leeuwerik en Excelsior wordt leider Leeuwerik en AZ'77 bevestigen tfr'ii I Meldert laat thuis een punt liggen Knappe uitzege van Eendracht Meldert W1& RISTORANTE Dl ROMA DA BRUNO De nieuwe All Weather band van Goodyear. De enige band geschikt voor vier seizoenen. S AUTOBANDEN*»0"""^»-™»»» L/Jl Nieuwe Gazet van Aalst 25 november 1983 15 Overzicht Derde Provinciale D Op de twaalfde speeldag speelde leider Eendracht Nieuwerkerken aan huis 3-3 gelijk tegen S.O.S. Schellebelle. Meteen versterkt Nieuwerkerken zijn positie aan de top want het tweede gerangschikte Sint-Rafaël Herzele verloor thuis verrassend van Pantsers Okegem. Meer over Nieuwerkerken - Schellebelle elders op onze sportbladzijden als «match van de week». S.K. Aalst laat punt liggen S.K. Aalst heeft zondag niet kunnen pro fiteren van de puntendeling die Nieuwer kerken moest toestaan aan Schellebelle om tot op drie punten van de leider te komen. Ook S.K. raakte in eigen vesting niet verder dan een gelijkspel1 -1 tegen Osta Meerbeke S.K., zonder Karei De Jaegher (slachtof fer van een ongeval in zijn wekelijks par tijtje zaalvoetbal met Comar Sport trok goed van start, maar kreeg al in de 8ste minuut het deksel op de neus. Een af standschot vanop zo'n 20 a 25 meter be landde achter de als aan de grond gena gelde doelman D'Herde in de winkel haak 0-1S.K. had in die eerste periode wel het meeste veldoverwicht. maar ver der dan een recem hoekschoppen kwa men de oranje-groenen niet In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld te zien. Zelfs toen S.K. tot tien man herleid werd, was het nog de betere ploeg. Peter Van Der Straeten (verkozen boven André Moreels) werd met twee boekingen van het veld gestuurd. S.K. kwam toch op gelijke hoogte op 20 mi nuten van het einde. Bij de zoveelste hoekschop ging de Meerbeekse doel man in de fout en speler-trainer Wilfried Van Royen knikte binnen 1-1. Meteen ook de eindstand in deze matige partij Nieuwe thuisnederlaag voor Wilskracht Gijzegem Het gaat duidelijk minder goed met Wils kracht Gijzegem de laatste weken. Se dert 2 oktober heeft het thuis niet meer gewonnen. Ook vorige zondag tegen Sporting Heldergem niet. Ditmaal werd met het kleinste verschil verloren 0-1. In een gelijkopgaande eerste helft wisten beide ploegen maar weinig doelkansen te forceren Daarvoor speelden de ver dedigers te goed. Het was duidelijk dat wie het eerst zou scoren wel eens met de beide punten zou kunnen gaan lopen. En dat gebeurde ook. want na de koffie scoorden de bezoekers. Meteen trokken de Heldergemse spelers zich op eigen speelhelft terug en Wilskracht was niet meer bij machte om de achterstand nog weg te werken. Ook een nederlaag voor S.K. Herdersem S.K. Herdersem heeft vrij verrassend de beide punten te Bambrugge moeten la ten Een goed gestart Racing kwam reeds in de eerste helft op 1 -0. Verdiend op dat ogenblik want de thuisploeg ac teerde in die periode het best Bambrug ge liep uit tot 2-0 en toen pas schoot S.K. wakker. Halverwege de tweede helft scoorde Bracke tegen S.K. zag dat er duidelijk meer in zat en ging op zoek naar de gelijkmaker De plaatselijke verdedi ging liet zich echter niet verrassen zodat de 2-1 tot op het einde op het bord bleef De poulains van trainer John Lissens verloren er zeker één punt Rode lantaarn voor Wilskracht Moorsel Wilskracht Moorsel is op de twaalfde speeldag afgezakt tot op de laatste plaats in de algemene rangschikking. Tegen Olympia Burst werd met 1 -2 verlo ren. Het begon nochtans goed voor Wilskracht, dat aan de rust met 1 -0 leid de. Te weinig echter dat ene doelpunt want Moorsel kreeg nog verschillende andere doelrijpe kansen. In de tweede helft zette Burst deze achterstand in een korte tijdspanne om in een 1-2 voor sprong. Meteen ook de eindstand en de zevende nederlaag voor Moorsel dit sei zoen (Robby) MTSA Keizerlijk Plein 22A AALST s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN A la car,e aan mati9e Prilzen- Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. In de tweede afdeling blijft de titelstrijd bijzonder boeiend. Leider Leeuwerik ging de boot in bij Hei pias en Excelsior won uit bij Musica zodat de oranje-zwarten meteen alleen leider worden. Setok De belangrijkste match van de speeldag was ongetwijfeld Leeuwerik-Blauw Wit. Blauw Wit dat Snas vorige week nog versloeg kon deze maal echter niet voor de verrassing zorgen. Stammeleer knalde de Ledenaars op voorsprong, maar Tony D'Herde, bij de bezoekers de spelbepalende figuur lukte even later de gelijkmaker. Leeuwerik liet echter niets aan het toeval over en haal de via Nijs en De Kocker vernietigend uit. D'Herde milderde nog wel uit strafschop die was toegekend wegens handspel, maar vier minuten voor tijd prikte Piet Matthijs de vierde treffer voor Leeuwerik tegen het net. Tijl Snas had het tegen Dressel in de beginfase van de match moeilijker dan de zware cijfers lieten uitschijnen. Dres sel schoot echter op fysisch vlak te kort en moest naar het einde van de match toe nog heel wat goals slikken. Borms, André Coppens. Luc Coppens. Injas Van Mieghem, Yves Van Mieghem, Hélin en De Wilde scoorden voor Tijl. Patrick Ceupens redde de eer voor de Moorselaars. O.C. Aalst vond eindelijk hun trefkracht van vorig seizoen terug. Cornelis lukte de openingstreffer, maar De Backer strafte even later een blunder in de plaatselijke verdediging af. Matthijs. Van Lysebeth en Cornelis zetten O.C. echter nog voor de rust op rozen Na de herneming liep de thuisploeg verder uit langs Blondeel en Van Lysebeth, terwijl De Backer even voor tijd een tweede tref fer voor de Pluim lukte. Groen Wit kon geen vuist maken tegen AZ'77 dat erg regelmatig is dit seizoen R. Verleyen (2) Dooremont (2) en Cornand namen de goals voor hun rekening. Apostelken kende geen problemen bij Wembley. De Rob, Cleemput. De Rijck en Erauw (2) maakten de doelpunten. (JVL) Uitslagen Leeuwerik - Blauw Wit 4/2 Groen Wit - AZ'77 Groen Wit - AZ'77 0/5 OC. Aalst - De Pluim 6/2 Moorselbaan - Opwijk 2/0 FF. Tijl Snas - Dressel 7/1 Wembley - Apostelken 0/5 Programma voor 26-11 Opwijk - De Pluim 0/2 FF Blauw Wit - Wembley Anne Leeuwerik - Groen Wit Borms 't Kloksken won van 't Walleken en komt hierdoor op de derde plaats. Apostelken moest de duimen leggen tegen Den Hert. Patrick Duck, Alain Van Vaerenbergh en Gerrit Van De Vij ver scoorden voor Den Hert. In de hoogste afdeling was de match Lada Boys - Heizijde de interes santste match van de speeldag. Dit duel loste dan ook de verwachtingen in. Lada Boys had licht veldoverwicht, maar de bezoekers toonden zich bij zonder gevaarlijk via de counter. De Boeck knalde de thuisploeg op voor sprong en Miel Galle tipte even later nummer twee binnen. Het werd zelfs 3-0 toen Danny Ringoir op de flank doorging en de bal schitterend voor trok tot bij De Boeck, die raak trof. Nog voor de rust milderde Heizijde via Leo De Feyter die een licht toege kende strafschop benutte. Na de kof fie trof Vermoesen onmiddellijk raak en begon Heizijde naarmate de wed strijd vorderde, beter te akteren. Aan het kwartier was alles dan ook te her doen. Leo De Feyter nam de bal goed op de slof en de plaatselijke doelman was meteen voor de derde maal ver slagen. In de slotfase kwamen de gas ten nog het dichtst bij de winninggoal. Vermoesen kende geen geluk toen hij de Lada Boysdoelman wou lobben en Oreels miste oog in oog met dezelfde doelman die puik werk verrichte. OC. Aalst - Snas Van de Velde Moorselbaan - Apostelken De Smet AZ77 - Dressel Van Goethem Stand 1. Leeuwerik 7/12 - 2. AZ'77 7/12 - 3. Snas 7/11 - 4. Blauw Wit 7/9 - 5 O.C Aalst 7/9 - 6 Dressel 7/7 - 7 Apostel ken 6/6 - 8 Groen Wit 6/5 - 9. De Pluim 7/5 -10 Wembley 7/4 -11 Moorselbaan 7/2 In de zondagsreeks werd de match 't Duifken - Amapola bij een 1-2 stand stopgezet aan de 50ste minuut. Rode Roos won het prestigeduel tegen Nieuwe Wijk met het kleinste verschil. Louis Van De Maele lukte de enige treffer van de partij. Adelaars haalde het met dezelfde cijfers als Rode Roos tegen Sportkring. Een Sportkringver dediger scoorde tegen eigen ploeg. Real Familial en IJsboerke haalden fors uit tegen respektievelijk Sportief 81 en Ooievaars. (JVL) uitslagen zaterdagkompetite Eerste afdeling Lada Boys - Heizijde 3-3 Cobila s - Giwo 3-2 Boterhoek - Bartan 2-2 Rode Duivels - Endoka 2-2 Blauwe Vlam - Onder den Toren 1-3 Camu - Rayo Espanol 3-0 Tweede afdeling Heiplas - Leeuwerik 3-1 Musica - Excelsior 1 -3 Jong Timarcha - De Kroon 3-1 Den Hert - Apostelken 3-0 't Kloksken - 't Walleken 3-1 G.M.I.C. - Breughels 0-0 Zlndagsreeks Adelaars - Sportkring 1 -0 Gipak - Sunset 1 -3 t Duifken - Amapola Ooievaars - IJsboerke Sportief 81 - Real Familial Rode Roos - Nieuwe Wijk Star Boys - Koszen Pano - Timarcha Programma voor 26/11 en 27/11 Eerste afdeling Melckenbeeckvr - Onderden Toren Giwo - Lada Boys Bartan - Cobila's Boterhoek - Rode Duivels Camu - Endoka Rayo Espanol - Blauwe Vlam Tweede afdeling Musica - Heiplas De Kroon - Excelsior Jong Timarcha - Den Hert Apostelken - t Walleken 't Kloksken - Breughels Royal Sportief -G.M.I.C. Zondagsreeks Sunset - Adelaars Gipak - Pano Sportkring - 't Duifken Amapola - Ooievaars IJsboerke - Sportief 81 Real Familial - Rode Roos Koszen - Timarcha Nieuwe Wijk - Star Boys 1 -2 stopg Garcia Van Belle D'Herde De Suffer Van Campenhout Levingsbird Stadsfeld Velge Coppens Uvm De Troch Van Schuylenbergh Levingsbird Van Campenhout Van Belle Van der Veken D'Herde Dalschaert De Sutter Garcia (JVL) I M S verkrijgbaar bij De grootste en modernste bandencentrale der streek AELBRECHTLAAN 52 - 9300 AALST - TEL. 053/21.24.62 (vlakbij de kliniek) Overzicht vierde provinciale Meldert - Baardegem 0-0 In dit derbytreffen heeft Baardegem het middenveld van zijn tegenstander goed opgevangen. Door snedige counters kwamen de bezoekers ei zo na zelfs nog op voorsprong. Een for midabele match waarin Baardegem zeker geen punt gestolen heeft. Edixvelde - Erondegem 2-0 Verder dan de baklijn van de thuis ploeg geraakte Erondegem niet. Edix velde combineerde beter en dit resul teerde in 2 doelpunten van Van Impe in de 20e min. en een kwartier voor slot. Vermeldenswaard is nog dat deze match een uiterst fair verloop kende. Hofstade - S. Moorsel 5-0 Hofstade heeft in de 1e periode met 5 doelpunten makkelijk afstand geno men van een zwakke tegenstander. De voltreffers kwamen er via Boemans 62), De Munck, Gordon en Keymeu- len. De 2e helft had dan ook nog wei nig te bieden. Erembodegem - Appels 1-1 De match was nog geen minuut oud of Appels stond reeds op winst. De thuis ploeg kon deze achterstand aanvan kelijk moeilijk verwerken maar hoe meer de tijd vorderde, des te beter combineerden ze. Dit resulteerde op de 49e min. in een fraai doelpunt van Buggenhoudt. De bezoekende doel man redde nog een prachtig schot van Arijs want een billijk gelijkspel leek het meest logische. Terjoden - Iddergem 0-2 Een gelijkopgaande 1e helft waarin de gastheren de beste kansen creëerden maar slecht afwerkten. Iddergem ontplooide volledig in de 2e speelhelft en scoorde 2 maal via De Coster en Braeckeleer. Een verdiende overwinning voor Iddergem waarin de score nog had kunnen oplopen, want een terechte penalty werd afgewezen en een schot van Van Nuffel spatten uiteen op de deklat. PVDS Doggen Erembodegem: vrij. Tweede provinciale B: Klauwaarts Kemzeke - Eendracht Meldert 1-4 Eendracht Meldert heeft vorige zon dag op het veld van Klauwaarts Kem zeke een verrassende, maar ver diende overwinning behaald. Kemzeke, één van de toonaange vende klubs uit de reeks, kwam reeds na tien minuten op voorsprong via de immer gevaarlijke Dullaert. Eendracht herstelde zich echter vlug van dit vroege doelpunt en begon de partij lichtjes te domineren. Geel-blauw werd hiervoor beloond halverwege de eerste helft en Maes scoorde de gelijkmaker. Nadien nam Kemzeke de wedstrijd weer in handen maar Een dracht Meldert hanteerde handig het wapen van de counter. Eddy Van Driessche bracht Meldert op voor sprong1-2. Robeyns 1-3 en weer Van Driessche brachten de stand zelfs op 1-4. Kemzeke was duidelijk aangeslagen en Dullaert kreeg zelfs een strafschop niet voorbij doelman Buy Ie. Toch ietwat overdreven die 1-4 eindstand. (Robby)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 15