WAAROM U OP 25, 26 of 27 NOVEMBER BESLIST EVEN ONZE SHOWROOM MOET BINNENSTAPPEN... 0 The Tower eindelijk herboren Sjoelblokstory Osiris, eerst overmoedig, dan zenuwachtig, verliest op Boom 81 -70 Olfit wint topper In premièrede nieuwe Corsa SR Van Der Haegen J[—11 Kompakt, maar uitgesproken sportief. Niet alleen esthetisch maar zeker plezierig en pittig. Met een CX-waarde van 0,34 klopt hij al zijn concurrenten Beslist is hij de beste koop in zijn klasse Gun uzelf een exclusieve auto voor een doodgewone prijs. Een hele reeks wagens in voorrad met gratis speciale uitrusting, zoals Kadett Belux, Kadett Special, Kadett «J», Kadett GLS en Ascona Sport. Elke koper van een nieuwe wagen heeft de kans een reis van 8 dagen voor 2 personen te winnen. Eveneens gratis tombola voor alle bezoekers mooie prijzen. Eindejaarsvoorwaarden op het komplete Opel-gamma en nog veel andere voordelen wanneer U een wagen ter gelegenheid van deze opendeurdagen koopt. BETROUWBARE VOORUITGANG. Nieuwe Gazet van Aalst 25 november 1983 17 Net als Okapi Vorige week gaf The Tower Aalst partij aan Car St.-Michel uit Kluisbergen Evenals grote broer Okapi slaagde ook de Aalsterse provincialer erin eindelijk nog eens een overwinning te behalen 81-72. W.T.C. Den Blok De tendens tot opwaardering van de oude volkssporten kende ook op Den Blok een be vredigende opkomst vanwege de «rusten de» wielertoeristen. Voor de eerste maal in Aalst werd een tor nooi ingericht met als inzet SJCELBAKKONING. Bij de opwarming noteerden we reeds enkele namen van mogelijke winnaars William Van Delsen Dirk Van Nevel Wilfried Van Delsen, Roland Ganzeman en Julienne Van Den Steen. In de reek sen vielen een paar van voornoemde fa vorieten maar de eigenlijke strijd moest nog beginnen. Reekswinnaars werden Julienne Van Den Steen. Gunther Van Den Bremt, Annie Deprijck, Olivier Coo- reman en Omer Matthijs Eerder traag van stapel gelopen begon André Van Nevel aan een opgemerkte remonte, die gestopt werd door Paul Hoebeeck Deze laatste zag. hoe langer het spel duurde, hoe het sjoelbakken werkelijk moest gespeeld worden In de nevenklassering werd Etienne Bo- mon gekroond met de hoogste score van de avond 128 punten. De troostprijs ging naar Jurgen Boelens. die amper 37 punten bijeen kon schuiven. Sjoelbakken is geen sport met een tijds limiet, zodat men wel een aanvangsuur weet maar met wanneer de laatste hou ten schijf op de bak zal geschoven wor den De inrichters waren tevreden dat ze na 6 uur, aangename en spannende sportieve strijd, de uitslag konden be kend maken. (CM) De uitslag 1. Wilfried Van Delsen. 109 ptn 2. Eric Cooman 108 ptn 3. Gunther Van Den Bremt. 107 ptn 4. Annie Deprijck. 93 ptn kampioene bij de vrouwen: 5. Olivier Cooreman; 6 Omer Matthijs: 7 Julienne Van Den Steen: 8. Gert Cleem- put: 9. Marcel Cleemput; 10. Etienne Bo- mon: 11 Nadia Cleemput: 12. Ilse Cleemput. Celine Bogaert. De rangschikking voor de BLOKSPOR- TER na de petanque-wedstrijd en het sjoelbaktornooi geeft volgende klasse ring 1Annie Deprijck 52.5 ptn 2. Wilfried Van Delsen 41.5 ptn 3 Jozef Cooman. 40 ptn 4. Eric Cooman. 35 ptn - Paul Hoebeeck en Omer Matthijs; 7 Gunther V.D. Bremt. 30 ptn 8. Nadia Cleemput 29 5 ptn 9 Olivier Cooreman 20 ptn 10 Marcel Cleemput 19.5 ptn De perikelen bi| de The Tower zijn dit seizoen reeds voldoende bekend een slecht functionerende ploeg geteisterd door de blessures die de nederlagen op stapelt om er grijs haar bij te krijgen Tegen de gasten uit de Vlaamse Arden nen werd het echter plots helemaal an ders. De toeschouwers kregen niet al leen een sterk spelende ploeg op het ter rein, maar een stevig leidend scheids- rechtersduo. Zij zorgden ervoor dat vrij wel alle fouten bestraft werden, waardoor beide ploegen snel opgezadeld waren met een flinke foutenlast. Na vijf minuten waren het nochtans de gasten die op voorsprong kwamen 8-10. Thys diende hen echter gepast van repliek zodat T T. na tien minuten reeds een 11 -punten- voorsprong had opgebouwd. Deze voor sprong kon de ganse wedstrijd behouden worden Ook in de tweede helft domi neerde de thuisploeg o.a. dankzij score machine De Troyer (totaal 34 punten) Het dient wel onderstreept dat T.T. col lectief zeer sterk naar voor kwam en zo wat zijn beste wedstrijd van het lopende seizoen speelde Zowel in verdediging als in de aanval liep alles gesmeerd. Of deze tendens ook volgende week zal voortgezet worden, is een andere zaak. T.T gaf reeds te vaak blijk van wissel valligheid. Indien men hetzelfde spel- beeld kan tonen, zit er ook tegen Were Di St.-Niklaas mogelijks een overwinning in Veel zal ook afhangen van de knie van De Schaepdrijver die naar verluidt begin deze week reeds voor klachten zorgde Afspraak zaterdag om 20.30 u. in de zaal van BBC Okapi. (PVB) De wil om te winnen was bij Osiris sterk aanwezig. Alle spelers hebben zich honderd percent ingezet, maar een vroege voorsprong en enkele arbitrale missers waren echter de oorzaak van een overmoedig en zenuwachtig akteren met een nederlaag tot gevolg. Na een 13 punten voorsprong langs Pol De Geest en Temmerman kwam Boom op zijn kousevoeten terug zodat bij de rust beide ploegen nagenoeg gelijk ston den Ook tijdens de tweede helft waren de eerste minuten gelijkopgaand, waarna Osiris terug paniekerig begon te spelen en aldus overlast werd door een kollektief sterkere tegenstander De inbreng van Hendrickx en Van der Weeën lieten Osi ris tijdens de slotminuten toe de 18 pun- tenkloof nog te verminderen tot 11 pun ten. Zenuwen speelden vooral de vleugel spelers Lagring, Van Hulle en Lievens parten, aangezien zij samen slechts 13 punten scoorden. Het Osiris-bestuur stelt echter dat het geen ramp is bij een medeleider te gaan verliezen maar men moet dan wel in staat zijn op eigen veld de overwinning af te dwingen Zaterdag speelt Osiris thuis tegen Union te 20.30 uur. Basketbal liefhebbersverbond Olfit - De Hoorn, de absolute topper van de achtste kompetitiedag, heeft de verwachtingen tenvolle ingelost. De spanning was tot op het einde te snijden en er kwam zelfs een verlenging bij te pas. Een wedstrijd vooral van groot belang voor De Hoorn dat kost wat kost moest verhinderen dat de kloof met Olfit tot vier punten zou uitgroeien. De kampioenen, zonder Van Der Speeten, zijn in hun opzet mislukt, zodat Olfit door deze overwinning een ernstige optie heefft genomen op de titel. Olfit was nochtans lange tijd op ach tervolgen aangewezen. Van Crom- Pi ETN. N.V. OFFICIEEL OPEL DEALER Kareelstraat 2/4 9300 Aalst 053/21.60.11-12-13 phout werd aanvankelijk goed uit de match gehouden maar het waren Steenhout-en D'Herdt die beletten dat de kloof te ver werd uitgediept. Toch liep De Hoorn uit tot 25-36, vooral dan kzij Van Keer, De Schaepdrijver en Huylebroeck. Bij een 41-49 stand plaatste Olfit een 12-0. Dat was meteen het keerpunt van de wedstrijd. Het werd nog 55-55 en 59-59. Wan neer Van Keer's knie het in de 18e min. begaf zag het er bedenkelijk uit voor de bezoekers. Toch konden zij in de laatste sekonden nog een verlen ging uit de brand slepen (63-63). Daa rin moest De Hoorn, nu ook zonder Van Keymeulen (5 p.f.), het uiteinde lijk afleggen tegen een frissere thuis ploeg, waarbij vooral de 3 op 4 van Steenhout doorslaggevend bleek te zijn. Olfit32 op 87. 11 op 23. 13 fouten. D'Herdt 20. De Wilde 8. Van Cromphout 24. Steenhout 20, Ver beken 1De Ridder 2. De Hoorn: 30 op 77, 11 op 17, 21 fouten. Huyle broeck 16. Van Der Linden 4, Van Keymeulen 12, De Schaepdrijver 16, Van Keer 1 7, Van Kerschae- ver 6 Bij Car Service - De Villa was span ning eveneens troef. Hier waren zelfs twee verlengingen nodig om de over winnaar aan te duiden. Behalve bij de 28-18 stand, beantwoord met een 0- 14. konden beide ploegen elkaar nooit ver ontlopen. De 34-33 ruststand en de 73-73 eindcijfers zeggen genoeg. Tijdens de eerste verlenging liep Car Service, zonder Vermoesen (5 p.f.), drie punten uit maar toch stonden de bordjes na vijf min. opnieuw gelijk: 86-86. M. Van Der Haeghen, noch tans de beste bezoekende afwerker, had zes sek. voor tijd een tweede ver lenging kunnen voorkomen, maar zijn twee vrijworpen gingen naast. Tijdens de tweede verlenging, bij 94-96 en met nog 17,15 en 13 sek. te spelen mochten voor Car Service Borms, Impens en Lefèvre elk tweemaal aan de vrijworplijn verschijnen. Dit kon omdat na elke tweede gemiste poging er opnieuw een fout werd begaan door een De Villaspeler. Maar alleen Lefèvre zette nog een v.w. om. Van Der Haegen kon tenslotte de match uitdribbelen. Car Service: Borms 8-14-9-6. Lefèvre 4-12-0-1, V.D Bossche 4-4-0-0, Bonner 2-2-4-0, Impens 4- 1-0-2, Vermoesen 12-6-0-0. De Villa: V. Driesche 5-4-6-0, Cornelis 4-10-2-4, De Wolf 6-10-0-2, V.D. Veken 8-0-0-0, V.D. Haeg hen 10-10-5-4, Ghijsbrecht 0-6-0-0. De betere fysiek van 't Snoepertje na de rust (32-32) was doorslaggevend tegen Cockpit. Vooral Van Langen- hove was onhoudbaar. Van 43-42 ging het naar 71-54 en konden de bankzitters worden ingebracht. Zelfs dan kon Cockpit nog moeilijk scoren. t Snoepertje V Langenhove 21-12. De Roeck 0- 2, Troch 4-0, Kerkvliet 0-2, Verhulst 0-15. Ravijts 4- 6. V.D Velde 0-4, Cooman 1-2 Cockpit: F.V.D. Hauwe 8-14. G V.D. Hauwe 3-0, De Boitselier 0-2, De Wuffel 18-2, Rasschaert 6-4, Corthals 3-2 Uitslagen van de 8e speeldag Nachtwacht - St. Antoon 37-127 Diversi - Terlinden 52-50 't Snoepertje - Cockpit 75-60 Olfit - De Hoorn 75-71 Car Service - De Villa 95-96 Paco Milouvrij Rangschikking: 1. Olfit 14 p.; 2. St. Antoon 12 p.; 3. De Hoorn 10 p.; 4. Snoepertje 10 p.; 5. Car Service 10 p.; 6. Cockpit 8p.; 7. De Villa 6 p.; 8. Paco Milou 4 p.; 9. Diversi 2 p,; 10. Terlinden 2 p.; 11. Nachtwacht 2 P- Teio

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 17