the best orur^ uuillocx video club WEMBLEY Eendracht laat kansen op ruime overwinning liggen PELZEN COPPENS Videofilms 100 fr./3 dagen Eendracht Winnik - S.K. Aalst Herk Sp, - Kamillekes Aalst: 4-1 Bedrijfsvoetbal Ambachtelijk bontbedrijf met fabrieksprijzen. Maatwerk Modieuze snit Verwerking in eigen atelier Alle pelsherstellingen De specialist in pelsgarni turen en pelsmantels, pelsvesten in alle pelssoor ten. 4de provinciale Own-goal beslist over topmatch AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT De videoclub die weet wat video is Zakenkantoor FRANS DAELEMAN-DE WOLF Kasteelstraat 6 NIEUWERKERKEN 77 10 00 Alle soorten verzekeringen Pers. hyp. leningen. Pelzencentrum p.v.b.a. Dorp 29 053/77 49 62 9440 EREMBODEGEM-AALST PVBA F.C. Boom - Eendracht Aalst0-0 Eendracht Aalst heeft in een krampachtige wedstrijd typerend voor de plaatsen die beide ploegen de rangschikking bekleden bewezen aan de betere hand te zijn. De eerste helft viel er erg weinig te beleven, maar na de herneming drukte Aalst volledig zijn stempel op de match en verscheen de thuisploeg nog sporadisch voor doelman Van Wil- derode die de plaats ingenomen had van Horvat. De Joegoslaaf had het de voorbije week te Denderleeuw wat al te bont gemaakt en werd na het zoveelste incident met trainer Borre- mans uit de ploeg gezet. Horvat reageerde op zijn verwijdering erg onsportief en poogde de jonge Hans Van Wilderode te intimideren. Hans verscheen wel zenuwachtiger dan anders op het terrein, maar knapte het weinige werk dat hij kreeg toch goed op. Het elftal vormde te Boom terug een geheel en mits wat meer zelfvertrou wen en zelfzekerheid zat er minstens een 0-3 overwinning in. Teuben en Peeters misten echter jammerlijk toen ze moederziel alleen voor de Boomse portier opdoken. Trainer Borremans was tevreden met de verrichting van zijn elftal, maar min der opgezet met het resultaat: «De eerste helft waren mijn spelers erg zenuwachtig. Het was net of ze te Boom de match van de laatste kans speelden. Toen het na de rust ge smeerder begon te lopen misten ze kansen die eigenlijk nog moeilijk te missen waren. Ik kan de bal toch voor hen niet in het doel trappen. De tweede helft werd er nochtans erg goed gecombineerd. Alain Van Kem- seke heeft zich erg flink herpakt en over de verrichting van Limpens ben ik eveneens erg tevreden. Geert Van Roy had voor het eerst geen pijn meer aan de enkel en was terug de gevreesde spits van weleer. Muylaert bevestigde terug dat hij iets in zijn mars heeft en Teuben deed het voor treffelijk in het middenveld. Spijtig van die mooie kans die hij miste. Ik heb Peeters vervangen omdat René zijn vertrouwen volledig kwijt was na het missen van die twee kansen. Scoren blijft ons probleem, als men de top- schutterslijst in de krant eens over loopt moet men ver gaan zoeken om een Aalsterse doelpuntenmaker terug te vinden. Ik ga de toekomst echter met vertrou wen tegemoet. Na de winterstop zul len zowel Sergeant, Dierickx, Deroy als Haleydt speelklaar zijn en kan ik terug op een brede kern rekenen. Mijn spelers krijgen nu een weekje rust en dinsdag 3 januari spelen we vriend schappelijk tegen Club Brugge, wat uiteraard een uitstekende voorberei ding is voor de inhaalwedstrijd tegen Overpelt. Nadien moeten we aan huis Berchem bekampen wat ook een haal bare opdracht is. Wanneer we deze twee thuismatchen tot een goed einde brengen kunnen we terug wat rustiger ademen en zal de spelkwaliteit onge twijfeld verbeteren». (JVL) Doggen - Moorsel 2-1 Geen hoofstaande eerste helft waarin Moorsel verrassend op voorsprong kwam. Na de kampwisseling had de thuis ploeg de bolwassing van de trainer begrepen en maakte gelijk in de 50 door Suys. Moorsel moest in de slot fase met 10 verder door een uitsluiting en Doggen maakte er gretig gebruik van om langs Den Dauw de volle buit thuis te houden. Terjoden - Baardegem 1-2 Een gelijkopgaande wedstrijd met de thuisploeg die de stand opende via Hendrix (30 De 2e periode was van een betere makelij en de bezoekers konden uiteindelijk de winnende hand leggen na treffers in de 50' en 80'. Al bij al een verdiende overwinning voor een zelfzekere ploeg als Baardegem. Erembodegem - Welle SK 2-1 Welle kwam op winst op het halfuur, maar nadien was het uitgeblust. De thuisploeg overtrof zijn vijand door knallers van Buggenhout en Cooman in de laatste seconden weliswaar. T. Meldert - Hofstade 1-0 Een match met het etiket topper. Beide teams leverden een geweldige inzet en in de 10' maakte De Munck een doelpunt, echter langs de ver keerde kant. Nadien kregen beide elftallen nog een aantal open kansen doch de eind stand lag reeds van de 10' vast. Meteen klimt Meldert over Hofstade en neemt de leiding Edixvelde - Oordegem 0-1 Indien er een stand werd genoteerd voor open kansen was het 7-2. Nu echter besliste dame Fortuna en liet Oordegem onverdiend winnen. De winning-goal viel 7 min. voor slot. PVDS Tussen de lijnen Nieuwe Gazet van Aalst - 23 december 1983 - 11 Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-1 2 u en 13-1 5u 30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 9300 AALST s 053/77.33.77 MOORSELBAAN 86 AALST 053.21X475 Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Disc-jockey ter beschikking. Sredestraat 78, AALST ■s 053/77 13 90 Kasbons Spaarverrichtingen enz. 1 Gratis inlichtingen. STEEDS TOT UW DIENST Finale beker van de Denderstreek Zondag a.s., 25 december te 14 uur, vindt op het terrein van Sint Livinus Houtem (leider in eerste provinciale en winnaar van de vorige editie) de finale plaats van de beker van de Denderstreek tussen tweede provincialer Eendracht Winnik en derde provincialer S.K. Aalst. Deze ongetwijfeld spannende finale wordt geleid door de heer scheidsrechter Melckebeeck, bijgestaan door de heren grensrech ters Schockaert en De Clercq. Damesvoetbal1e nationale Edixvelde: Van Impe wordt gemist bij Edixvelde. Reeds goed voor 15 doel punten maar nu wegens een kwetsuur reeds 2 weken out. Erembodegem (Pereboom)Onze volgende tch na de winterstop moet een topper worden, liefst in ons voordeel be slecht. Voorlopig moeten we de dien sten van Du Song missen wegens ziekte, maar deze non-voetbalperiode zal hem wel goeddoen. TerjodenDe Kerpel is terug van wegge weest. Na K.V. Mechelen (U.E.F.A.'s) en Denderhoutem rekent men weer op Guy. Doggen: na de winterstop moet thuis zeker gewonnen worden van Schoo- naarde en Welle om aldus Goetvinck aansluiting te krijgen bij de kop. Daarna krijgen we enkele zware brok ken voorgeschoteld zoals op Hofsta de, thuis tegen Erembodegem en naar Meldert PVDS Everaert zette met een doelpunt voor en na de rust zijn ploeg op rozen. Pirard voerde de voorsprong nog op vooraleer Patch kon milderen. Van Der Meersche legde tenslotte de eind cijfers vast. Bouw stond aan de rust reeds 0-3 achter tegen Callebaut A. De Bouw- jongens waren toen numeriek in de Het gaat niet goed met Kamillekes Aalst. Deze maal Limburgse Herk dat nochtans minder sterk voor de Brenda Van den Eeckhoudt had er de voorkeur aan gegeven niet in het doel te staan, omdat ze haar vertrouwen volkomen kwijt is. Brenda kreeg de vorige wedstrijden heel wat doelpun ten te slikken en kreeg hiervoor nogal wat kritiek. Er mag echter gesteld wor den dat de verdediging-bij heel wat doelpunten zeker niet vrijuit ging en dat een doelvrouw met een papieren verdediging voor zich onmogelijk goed kan spelen. Nicole Verhofstadt nam de plaats in van Brenda en verdedigde zich naar behoren. Aan de rust prijkte er reeds een 2-0 voorsprong op het scorebord. Peeters en Martens zorgden voor deze veilige uitgangspositie. Herk kon echter moeilijk zijn technisch over wicht uitbuiten omdat de Aalsterse meisjes er tamelijk ruw tegenaan gin gen. Vooral Trees Van Geert en Ann Van De Eecken gingen er met de hak bijl in. Slachtoffer van dit veriele spel werd Ann Eeckhout die er werkelijk ging men met zware cijfers de boot in bij het dag komt dan de vorige jaren. uitgetrapt werd door een Limburgse speelster. Aalst kwam nog wel eens dichtbij een tegentreffer toen Greta Van Hauwermeiren de lokale portier ster op de korrel nam en Veerle De Wint in de herneming faalde, maar dit was dan ook het enige Aalsterse wapenfeit uit de eerste helft. Na de koffie strafte Dreesen een misser af van Hilde Daelemans en dezelfde Dreesen voerde de score nog uit hoekschop op. Toen Herk wat gas terugnam kon Marie-Anne Van Den Steen de eerred- dende treffer tegen het net prikken. Tijdens de winterstop wordt er vriend schappelijk gespeeld te Gistel en op 7 januari wordt er aan huis aangetreden tegen tweedeklasser Jumet. Het provinciaal elftal kreeg een zware pandoering te slikken te Haasdonk, er werd met 9-1 cijfers verloren. De jeugd deed het echter voortreffe lijk. Tegen leider Kuurne dwong men een scoreloze draw af. (JVL) Post Erembodegem kende geen problemen met Callebaut was de grote figuur van de match, hij ten de overige goals. Honda zorgde eveneens minderheid. De tweede helft kon Bouw dan toch op elf man rekenen maar ver der dan moedig verweer kwam men echter niet. Hekkesluiter Intercom ging zoals ver wacht met ruime cijfers de boot in bij Desatex, dat reeds denkt aan de kam- VVTTA. TT werd met forfaitcijfers geklopt. Hedwig scoorde driemaal. Van Wezemael en De Pauw luk- voor een knalresultaat op het veld van Saf. pioenenviering. Van Den Abbeele lukte het openingspunt en een ontke tende De Wilde scoorde een zuivere hattrick in twaalf minuten tijd. In de slotfase lukte Van Den Abbeele num mer vijf. (JVL) pelzen coppens

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11