Reist met ons naar
^jThÏÏREN
Wendt U in volle vertrouwen tot het Liberale Dienstbetoon
Geen woorden maar daden
Liberalen, ten strijde De strijders staan tot uw dienst
Dienstbetoon der Liberale Partij Arrondissement Aalst
Liberale Vakbonden van het Arrondissement AALST
Hieronder de Lokalen der plaatselijke Afdeelingen, en de dagen
en uren, waar en wanneer de Werkloozen betaald worden.
Studie van den Notaris
TIBBAUr, te Aalst
Notaris Rreckpot, te Aalst
Geva Cigaretten
Senator VAM DE WIELE
Volksvertegenwoordiger Dr BEHN
Schepen Gustaaf DE STOBBELEIR
Provinciaal Raadslid Adv. F. VERBRUGGHEN
Provinciaal Raadslid Albert STEVENS
Provinciaal Raadslid Pol VAN CAUTER
Gemeenteraadslid El. VAN DEN BERGHE
Provinciaal Raadslid Jules DE PAEPE
Partijsecretaris Emiel VAN LIL
Op de buitengemeenten, wende men zich in volle vertrouwen tot de plaatselijke Liberale Leiders
HOOFDZETEL Liberaal Volkshuis Windmolenstraat, 12, te AALST
Voor het Bureel ARTHUR DE LOOSE.
VIJFDE BLADZIJDE
UIT TER HAND TE KOOP
STAD AALST
Schoon BURGERSilUIS, met inrij
poort en hof te Aalst, Vooruitzichtstr.,
nr 3, groot 4 aren 4 ca.
BURGERSHUIS niet hof aan de
Kerkhofbaan, groot 2 a. 96 ca.
Bouwgronden De Schryver- en
Wellekensstraat, Sint Annalaan, Vale
rius De Saedeleerstraat, Ledebaan,
Parklaan en Lokeren veldstraat, Leo de
Bethunelaan en Meiiestraat.
HUIS Gentschestoenweg, nr 312.
groot 8 a. 90 ca.
Een welgelegen WOONHUIS kunnen
de dienen voor alle bedrijven te Aalst,
Diepestraat, 110, groot 1 aar 10 ca.
OnmidSellij ke ingt bruiktreding.
Voor inlichtingen zich wenden ten
Kantore van bovengenoemden Notaris
TIBBAUT.
STUDIE VAN
OPENBARE VERKOOPING
van een
HOFSTEDE EN BOOMGAARD
TE MELDERT, KLAARHAAG
De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal na
mens wien het behoort openbaarlijk verkoopen.
GEMEENTE MELDERT
KOOP 1. Eene schoone HOFSTE
DE met aianhoorigheden,, schuur, koei-
stal, paardenstal, varkenskoten, 2 re-
misien, bakoven en hof, gelegen te Mel-
dert, Klaarhaag, groot 7 a. 50 ca.
Het woonhuis bevat op het gelijk
vloers 4 woonplaatsen, verders 2 zolder
kamers en kelder. Het is voorzien van
elektriesche verlichting.
KOOP 2. Een SCHUUR met aan-
hoorigheden en grond gelegen te Mel-
dert, Klaarhaag, rechtover koop 1, groot
1 a. 80 ca.
KOOP 3.. Een perceel BOOM
GAARD gelegen te Meldert, Klaarhaag,
nabij voorgaande koopen, groot 16 aren
30 ca. en volgens meting groot 14 aren
70 ca.
Verdeeld in 2 deelen
Deel 1 groot 7 aren 70 ca., ten wes
ten, langs den eigendom van de wed. en
kinderen van Mr. Vandevelde.
Deel 2 groot 7 aren, ten oosten,
lang den eigendom van Mr. Corneel
Martin Van Nieuwenborgh.
Alle de goederen in gebruik bij Mada
me Wed. Frans Moyersoons-Reaant en
kinderen.
Voor de bezichtiging zich wenden tot
den heer Louis Moyersoons te Meldert,
Klaarhaag, alle dagen van 12 tot 2 u.
LAATSTE ZITDAG
DINSDAG 17 AUGUSTUS 1937
om 2 uren namiddag ter herberg van
Mr. Petrus Van Biesen, te Meldert,
Klaarhaag.
FELDKIRCH 9 dagen, 1195 fr. Vertrek
naar keus, den Zaterdag 1095 fr., bil
jet, hotel, 3 uitst. au toe., bezicht.,
taksen en drinkg. inbegr.
LUGANO 9 cL, 995 fr. vert. naar keus,
biljet, hotel, 2 uitst. autoc., uitst. boot
en bergspoor, taksen, drinkgeld inbe
grepen.
BERNER OBERLAND 6 d., 795 fr., al
le Zat., biljet, hotel, taksen, drink
geld inbegr.
BERLIJN 9 d., 1381 fr., vertr. naar
keus, biljet, hotel, 3 uitst. autoc., be
zicht, cabaret, variétés, taksen, drink
geld inbegr.
MUNCHEN 9 d., 1463 fr., vertr. naar
keus, biljet, hotel, 3 uitst autoc., be
zicht., cabaret, variétés, taksen, drink
geld inbegr.
PARIJS 3 d., 125 fr., alle Zat., per car,
110 fr. per spec, trein.
ALGEMEEN VRACHTKANTOOR
AFDEELING «TOERISME - REIZEN»
4, KALANDERBERG, 4, GENT,
Telefoon 162.50
Alvorens U een RADIO aan te schaffen,
wend U in volle vertrouwen tot den Mekauieker
MICHEL SCHOLLAERT
VLIERZELE, MOORLEGEM.
Ook alle keus van elektrische toestellen, velos
en onderdeelen, aan matige prijzen.
GEVA SIGARETTEN ZIJN DE BESTE
PROEFT ZE U BLIJFT ZE ROOKEN
GEBROEDERS VAN OUDENHOVE
2, ALBERT LIENARTSTRAAT, 2.
AALST
ALGEMEENE ONDERNEMINGEN
Voor uwe SCHRIJN-, TIMMERWER
KEN en allerhande HERSTELLINGEN,
wendt U in volle vertrouwen tot het
huis
OSCAR DE BRUECKER,
OUDE GENTBAAN, 30 AALST
Matige prijzen Verzorgd werk
Schoon BURGERSHUIS, Statiestraat,
Nr. 7, Aalst. Vrij op 1 Augustus 1937.
Voor voorwaarden zich wenden tot
Notaris TIBBAUT, Keizerlijke plaats,
Nr. 31, Aalst.
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken tweeden Maandag van 10 tot 12 u
GEERAARDSBERGEN Liberaal Huis, Groote Markt, eiken laatsten Maandag
van 11 tot 12 uur.
NINOVE Liberaal Huis, Markt, eiken tweeden Dinsdag van 10.30 tot 12 uur.
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken vierden Zaterdag van 11 tot 12 u.
NINOVE Bij hem ten huize, alle werkdagen van 8 tot 10 uur.
DENDERLEEUW Bij Charles Samyn, Statie, eiken eersten Maandag der maand
van 6 tot 7 uur.
DENDERHAUTEM Bij De Winter Charles, Terlinden, eiken eersten Maandag
der maand van 5 tot 6 uur.
WELLE Bij Kamiel Heyman, eiken eersten Maandag der maand van 7 tot 8 u.
AALST Bij hem t'huis, Capucienelaan, 23, den Dinsdag en Vrijdag van iedere
week van 6 tot 7 uur 's avonds. Ten STADHUIZE Bureel der ontvan-
gerij, voor alle zaken, betreffende zijn Schepenambt, den tweeden en*
vierden Woensdag van iedere maand, van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
GRAAF EGMONT Groote Markt, den tweeden en vierden Woensdag
van iedere maand, van 8.30 tot 9.30 uur 's avonds.
OORDEGEM Bij Hilaire De Mulder, Café «De Zwaan», Steenweg, eiken twee
den Dinsdag der maand van 7 tot 7.45 uur 's avonds.
LEDE Bij Frans Luwaert, Statiedreef, eiken tweeden Dinsdag der maand, van
8 tot 8.45 u, 's avonds.
AALST Bij hem thuis, den eersten en derden Maandag der maand, van 17
tot 19 uur.
ERPE Lokaal Eendracht, tweede en vierde Maandag der maand van 5 tot 7 u.
's namiddags.
MEERBEKE Bij hem thuis, eiken Donderdag van 2 tot 6 uur 's namiddags.
AYGEM Bij hem thuis, eiken tweeden Zondag van 10 tot 12 uur. Alle Dinsda
gen en Donderdagen van 7 tot 9 uur 's morgens.
EREMBODEGEM Bij hem thuis, alle dagen van 7 tot 8 uur 's avonds. Zaal
Astrid, alle Zondagen van 10 tot 12 uur.
IDEGEM Bij hem thuis, alle Dinsdagen van 7 tot 8 uur 's avonds.
VOORDE L;j de gebroeders Groeninckx, Ophemstraat, den eersten Zondag
van 9.30 fcót 11 uur 's voormiddags.
GEERAARD SBERGEN Liberalen Kring, den tweeden Maandag van 7 tot 8.30
's avonds.
ARDINGEN: Bij Stutewagen, den tweeden Zaterdag van 4.30 tot 5.30 uur
•s namiddags.
GOEFFERDINGEN Bij De Starcke, den tweeden Zaterdag van 6 tot 7 uur
's avonds.
OVERBOULARE Bij Frans Molderez, Lessensche Steenweg, den tweeden Za
terdag van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
VIANE Bij Maurice Van Belle, den derden Zondag van 10 tot 11 uur 's voor
middags.
MOERBEKE Bij Ghislain Bascuul, den derden Zondag van 9 tot 10 uur
's voormiddags.
ATEMBEKE Bij Omer De Ceuleneer, den derden Zondag van 11.30 tot 12.30
uur 's voormiddags.
NIF.UWENHOVE Bij Paternotte, den vierden Zaterdag van 3 tot 4 uur na
middag.
GRIMMINGEN Bij Hector Sunnaert, den vierden Zaterdag van 4.30 tot 5.30
's namiddags.
SANTBERGEN Bij Remi Van Droogenbroeck (Lust), den vierden Maandag
van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
AALST In Graaf Egmont, Groote Markt, den Maandag en Woensdag van elkt
week van 8.30 tot 12 uur en van 2 tot 5 uur namiddag. De Zaterdag van
8.30 tot 12 uur. DUS NIET de Dinsdag, de Donderdag, de Vrijdag gansch
de dag, de Zaterdag namiddag.
SOTTEGEM Bij Richard De Moor, Liberaal Huis, Musselystraat, eiken eersten
Dinsdag van 8.30 tot 10 uur.
BORSBEKE Bij Honoré Simoens, Molendijk, 195, eiken eersten Dinsdag van
2 tot 3.30 uur.
HELDERGEM Bij Charles Pipa, Dorp, eiken eersten Donderdag van 8.30 tot
10.30 uur.
GIJSEGEM Bij Gustaaf Ooppens, Café Terrasse Steenweg, eiken eersten
Donderdag van 2.30 tot 4 uur.
MEIRE Bij Cyriel Van Impe, Kruiskouter, eiken tweeden Dinsdag van 10.45 tot
1.30 uur.
NIEUWERKERKEN Bij Weduwe Van Sande, Dorpplaats, eiken tweeden Dins
dag van 2.30 tot 4 uur.
HERZELE Bij Oscar Van Cauter, Markt, eiken tweeden Donderdag van 9 tot
11 uur.
MOORSEL Bij Louis Vereecken, Exterken, eiken tweeden Donderdag van 2.30
tot 4.30 uur.
HAELTERT Bij Alfons De Schepper, Steenweg, eiken derden Dinsdag van
8.45 tot 10.15 uur.
KERKXKEN Bij Cyriel Van Melckebeke, Driehoek, eiken derden Dinsdag van
10.30 tot 11.30 uur.
DENDERLEEUW Bij Louis De Schrijver, Aug. De Brabanterstraat, eiken der
den Dinsdag van 3 tot 5 uur.
NEDERHASSELT Bij J.B. Matthys, Vogelenzang, eiken derden Donderdag
van 8.30 tot 10.30 uur.
VLIERZELE Bij De Rop, aan de Kerk, eiken derden Zondag van 9 tot 11 uur.
HILLEGEM Bij Leo Opdecam, tegen (Halt) Statie, eiken vierden Dinsdag
van 8.30 tot 10 uur.
BURST Bij Alfons Meuleman, tegen de Statie, eiken vierden
10.30 tot 11.45 uur.
BAARDEGEM Bij Remi Van den Abeele, Statie, eiken vierden
3 tot 5 uur.
ST. LIEVENS ESSCHE Bij Omer Cooman, Bruelstraat, Café
eiken vierden Donderdag van 9 tot 11 uur.
ST. LIEVENS HAUTEM Bij Richard Erauw, Café St. Antonius
plaats, eiken vierden Donderdag van 1.30 tot 3.30 uur.
Dinsdag
Dinsdag
des Roses
van
Dorp-
Het Hoofdbureel is open, alle werkdagen van 8 tot 12 uur, xoor de Werkloozendienst en
van 1.30 tot 5.30 uur voor de Syndikale aangelegenheden, alsook de Woensdag tot 7 uur
's avonds. Verder zal iemand op het Bureel zijn, de 2e en 4e Zondag van iedere Maand,
van 9 tot 11 uur.
Arthur De Loose, bij hem thuis, Vaksch0olstraat, 25, Aalst, elke Dinsdag, van 6 tot 9
uur. Slechts voor bijzondere gevallen.
(Men leze achtereenvolgens Gemeenten, Lokalen, Helper, dag en uur van het Voor
schot, dag en uur der Eindbetaling.)
1) AALST, Liberaal Volkshuis, Zaterdag van 8.30 tot 11.30 uur Zaterdag van 8.30 tot 11.30 u.
Maandag van 3 tot 5 uur en Woensdag van 5 tot 7 uur.
2) AYGEM Segers Kamiel, Opaygem Beernaert Achiel, Berg Zaterdag te 2 uur Maan
dag te 1.30 uur.
3) BAMBRUGGE Meuleman Pieter, Steenweg Van Nuffel Domien, Eegem Zaterdag
te 1 uur Maandag te 9 uur.
4) BAERDEGEM Pots Louis, Heldenberg Pots Frans Vrijdag te 4 uur Zaterdag te 4 u.
5) AsPELAERE, De Groote René, Wilgendries Van Damme Louis, Wilgendries Zaterdag te
3 uur Zaterdag te 3 uur.
6) BURST Meuleman Alfons, Statie Vermeulen Petrus, Stockt Zondag te 10 uur Maan
dag te 10 uur.
7) ERONDEGEM Meuleman Maurice, Dorp Zaterdag te 3 uur Zaterdag te 3 uur.
8) ERPE Eendracht, Audenaerdsche Steenweg De Troyer Benoit, Sevecote Vrijdag te 4
uur Vrijdag te 4 uur.
9) HERDERSEM Zaal «De Kletser». Groote Baan De Winter Richard Zaterdag te 9 u.
Maandag te 2 uur.
10) IMPE Temmerman Benoit, Dorp De Wolf Adolf, Dorp Zaterdag te 2.30 uur Zater
dag te 2.30 uur.
11) LEDE Liberaal Volkshuis, Statiedreef Lemmens Alfons, Lange Akker, 9 Vrijdag te
3.30 uur Vrijdag te 3.30 uur.
12) MEIRE Liberaal Volkshuis, Kruyskouter Troch René Vrijdag te 7 u, Vrijdag te 2 a
13) MOORSEL L. Vereecken, Eksterken De Meyst Leon, Kattestraat Vrijdag te 8 uur
Zaterdag te 3 uur.
14) NIEUWERKERKEN Liberaal Volkshuis, Edixveld Matthys Julius Zaterdag te 5 uur;
Zaterdag te 5 uur.
15) OORDEGEM Van Leuven Benoit, Steenweg Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
16) OTTERGEM Bayens August. Blauwput Zaterdag te 4 uur Zaterdag te 4 uur.
17) EREMBODEGEM Zaal «Astrid», Brussel :,che Steenweg Merxks Louis, Rosevaal Za
terdag te 2 uur Zaterdag te 2 uur.
18) HAELTERT De Schepper Alf., Houtmarkt Van Berleere Albert, Blokhuizenstraat
Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
19) HERZELE Van Cauter Oscar, Markt Sohollaert Alois, Groenlaan Maandag te 11 u.
20) KERKSKEN Roelandt Oscar, Berg DTIaeseleer Albert, Driehoek Vrijdag te 4 uur
Vrijdag te 4 uur.
21) RESSEGEM Vander Gucht Omer, Veldhoek Maandag te 11.30 uur.
22) ST-LIEVENS-HOUTEM Rubenspaleis, Dorp De Vos Achiel, Schoolstraat Zaterdag te
1.30 uur Dinsdag te 3 uur.
23) WELLE Heyman Kamiel, Regentstraat Zaterdag te 9 uur Zaterdag te 9 uur.
24) ZONNEGEM Goossens Prosper, Hoeksken Schollaert Sylvain Vrijdag te 10 uur
Maandag te 9.30 uur.
25) HELDERGEM Pipa Charel, Oud-Dorp Impens Kamiel, Liefkenshoek Vrijdag te 10 u.;
Maandag te 2.30 uur.
26) TERJODEN Van den Broeck Philemon Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
27) DENDERHOUTEM De Winter Charel, Terlinden Van Berlament Adolf, Terlinden
Zaterdag te 8 uur Zaterdag te 8 uur.
28) DENDERLEEUW Café Cinema, Molenweg Verbeek Jozef, Welleweg Vrijdag te 5 u.
Zaterdag te 10 uur.
29) NINOVE Liberale Kring, Markt Brackenier Armand, 8 Urenstraat; Zaterdag te 10 u.
Zaterdag te 10 uur Woensdag van 3 tot 6 uur.
30) MEERBEEK De Smet Richard, Dorp Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
31) NEDERHASSELT Scheerlinck Prosper, Ninoofsche Steenweg Zaterdag te 2 uur Za
terdag te 2 uur.
32) DENDERWINDEKE Geeroms Richard, Nieuwe Baan Van Belle Frans, Rijstraat
Vrijdag te 3 uur Zondag te 9 uur.
33) SOTTEGEM De Moor Richard, Statie Marcel Delrue, D. Van den Bosschestraat
Zaterdag te 1 uur.
Druïde. M. BBACKE-DÜBOI8, St-OUlU