16
\7
18
19
T.V. Centrale Willocx
1
VOOR MEER T.V. GENOT
MOORSELBAAN 86 AALST TEL.224.75
-]■
"er
LOEWE OPTA
14.9.1973 - 9
ZATERDAG
SEPTEMBER
ZONDAG
SEPTEMBER
MAANDAG
SEPTEMBER
DINSDAG
SEPTEMBER
WOENSDAG
SEPTEMBER
VRIJDAG
SEPTEMBER
DONDERDAG
SEPTEMBER
15.30* Kunstroutes door
België
15.55 Belami
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Star trek
18.55 Tekenfilmtrein
19.05 Doorgaand verkeer
19.35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 De Dick Emery-Show
20.40 De Gulden Zeezwaluw 73
21.05 Echo
21.35 Mannix
22.25 Taptoe van Edinburgh
23.45 Nieuws
15.00 Professor Balthasar
15.10 Binnen en buiten
17.15 Rond de kiosk
18.15 Fabeltjeskrant
18.20 Voetbal
18.46 Survival
19.10 Laurel en Hardy
19.35 Openbaar Kunstbezit
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 De filozoof van Hagem
21.05 Entertainment for
the ompatient
21.30 Derby Day
22.20 Recital door het
T rio Stern
23.00 Nieuws
14.25 Verkeersfilm
14.30 Aardrijkskunde
15.00 Biologie
15.30 Klassieke oudheid
17.00 Nederlands
17.30 Maatschapp. Vorminh
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 De Woudlopers
18.30 Ali-Baba
18.40 IJsland (2)
19.10 Sporttribune
19.33 Zoeklicht
19.38 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Een land zoekt
zijn evenwicht
20.40 Lord Jim
22.50 Nieuws
15.00 Estetische opvoeding
15.30 Film
17.00 Dag en nacht op weg
17.25 Verkeersfilm
17.30 Nederlands
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Follyfoot
18.30 Studio aan huis
Herman Jacobs
19.00 Kijk en kook
19.30 Kruiden
19,35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
20.10 De dolingen
van Odysseus
21.00 Verover de aarde
22.00 Hormonale doping
22.40 Nieuws
17.00 Jevanjong
17.15 Tip-top
18.45 Fabeltjeskrant
18.53 Vernieuwd
Wiskunde-onderwijs
19.15 Filmmuseum van de
schaterlach
19.30 Gast en het ei
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Dubbeldekkers
20.35 Mary's magazine
21.25 Inspraak '73
22.15 Horen en zien
22.35 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Black Beauty
18.30 Jonger dan je denkt
18.50 Krea-tv-tijd
19.10 Uit de dierenwereld
19.35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Wachten op Godot
22.15 Première
22.55 Nieuws
14.00
18,00
18.05
18.15
18.45
18.50
19.03
19.33
19.38
19.45
20.10
21.40
22.25
23.05
Schooltelevisie
Fabeltjeskrant
Speelruimt voor
kinderen
De restauratie van
Williamsburg
V erkeersveil igheid
Ziet U er wat in
K.T.R.C.
Zoeklicht
Mededelingen
Nieuws
Elisabeth R.
Panorama
Een vreemde melodie
Nieuws
14.30 De Film
16.45 Wiskunde voor allen
17.40 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 1, 2, 3,..j'ai vu
18.30 Declic
19.10 Les Mohicans de
Paris
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.15 Visage de la
francite
20.35 Schulmeister, l'espion
de FEmpereur
21.10 Ca, c'est du sport
21.45 Schooltelevisie
22.15 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
16.40 Nieuws
16.45 Feu vert
18.25 Les Volants
18.55 Ciboulette et Ie
Cosme-Cloc
19.00 Les Mohicans de
Paris
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 La Goelette d'or
20.55 Le point de
la médecine
22.00 Une nouvelle de
S. Maugham
22.50 Nieuws
14.00
18.05
18.10
18.30
19.00
19.30
19.45
20.15
21.45
22.35
Schooltelevisie
Nieuws
1,2,3..j'ai vu
Lequel des trois
Les mohicans
de Paris
Het uitgaansleven
Nieuws
le Louve Solitaire
De Filmmolen
Nieuws
16.50 Nieuws
15.15 Studio drie
16.55 Moncheu Rubens
15.25 Nieuws en
18.25 Tenuto
studio drie
18.55 Ciboulette et le
15.30 Jubileumkoncert
Cosmo-cloc
16.30 Studio drie
19.00 Protestants progr.
16.35 Willeke...er was eens
19.30 Antenne-soir
17.20 Studio drie
19.45 Nieuws
17.30 Stuif-es-in
20.15 Cesanimaux qu'on
18.20 Studio Drie
appelle des bêtes
18.45 Kiri de klown
20.45 Heureux qui comme
19.05 Avro'sToppop
Ulisse
20.00 Nieuws
23.00 Face au public
20.30 Vijftig jaar... nou en
Gilbert Bécaud
22.00 Nieuws en
studio drie
22.15 Voor wie de
doodsklok luidt
00.20 Studio drie
14.05 Disney Folies
15.32? Weeknieuws
15.00 Carmen
15.52 Openbaar kunstbezit
15.55 Sportuitslagen
15.57 Paulus de
16.00 Carmen
boskabouter
17.30 Sportuitslagen
16.07 De Patridge Fam.
17.40 Carmen
16.30 Tien jaar School-tv
18.00 Pop Shop
17.00 Tribunaal 1982
18.40 Plum-plum
Een proces over
18.45 Sportweekend
ontwikkelingshulp
19.30 Antenne-soir
18.55 Kiri de klown
19.45 Nieuws
19.00 3 keer Andreia
20.10 Suggestions
Van Schaick
20.20 Molière pour rire
19.30 Ironside
et pour pleurer
20.20 Nieuws
21.10 Les sentiers du
20.25 De Brave soldaat
monde
Schweik
22.05 Portret Kard. Desmet
22.20 Frans Hanselma show
22.30 Nieuws
23.00 Nieuws
fijflfc) Groot Wild
18.45 Kiri de klown
^R!5o Techniek
18.55 Nieuws
17.15 Moderne Wiskunde
19.05 Charlie op de
18.05 Nieuws
bank
18.10 1,2,3..j'ai vu
19.25 De kleinen van
18.30 TV F
de kleinkunst
19.00 Kat. Gods. uitzending
20.00 Nieuws
19.30 Lundi Sports
20.20 De Familie Ashton
19.45 Nieuws
22.45 Trekking van de
20.15 Les femmes Savantes
staatsloterij
22.10 T.V. S
22.50 Nieuws
22.45 Nieuws
22.55 Einde van de
uitzending
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3..j'ai vu
18.30 Sept sur sept
19.00 Les Mohicans de
Paris
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.10 Contacts
20.15 Transit l'lrlande
21.15 Un gros coup
pour rien
22.00 Profils
22.45 Nieuws
18.15 Opening Staten
Generaal
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 I n de Soete
Suikerbol
19.10 George Best
19.30 Follyfoot
20.00 Nieuws
20.20 Zo vader, zo zoon
20.45 Geliefde Dames,
Vereerde Heren
21.15 Het laatste eiland
22.05 Hier en nu
22.45 Jeugdkoor Krist.
Basisschool Westpunt
22.55 Den Haag vandaag
23.05 Nieuws
10.45
17.00
18.45
18.55
19.05
19.45
19.50
20.00
20.20
20.30
20.35
22.25
22.50
23.00
Schooltelevisie
Nogal Wiedus
Kiri de klown
Nieuws
Van gewest
tot gewest
Toeristisch tips
Socutera
Nieuws
Politieke partijen
Staatsloterij
Joe Hill
Studio Sport
Den Haag vandaag
Nieuws
10.45 Schooltelevisie
18.45 Kiri de klown
18.55 Beertje Colargol
19.20 Zwijgen is goud
19.45 Popeye
20.00 nieuws
20.20 Ber. uit de Samenleving
20.35 All in the family
21.00 Het heroisch optimisme van
de pruimenbloesen
21.40 Parijs gezien door
22.00 De wind blaast
waarheen hij wil
22.15 Kerken teologie
22.45 Horen en zien
23.15 Nieuws
10.45 Schooltelevisie
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 DeWombels
19.10 Arthur
19.30 'n Gulden de man
20.00 Nieuws
20.20 Zevensprong
22.00 De Familie Strauss
22.50 Nieuws
18.45
Kiri de klown
18.55
Nieuws
19.05
Avro'sToppop
Festival 1973
20.00
Nieuws
20.20
Uilenspiegel
21.45
Televizïer mag.
22.35
Nieuws
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 Voor een briefkaart
op de eerste rang
20.00 Nieuws
20.20 Brandpunt
21.05 Last night of
the proms
22.20 Epiloog
22.25 Nieuws
18.55 Kiri de klown
19.00 Nieuws
19.05 Thierry la Fronde
19.30 Studio Sport 1
20.20 Aeneis
21.05 Studio Sport 2
21.30 Kort Geding
22.30 Nieuws
22.35 Einde v.d.
uitzending.
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 Klaartjetip
en Baltazar
19.10 Stratemakeropzeeshow
19.30 Volgend patient
20.00 Nieuws
20.20 Onedin lijn
21.10 Wie, wat, waar
21.35 Een groot uur U
22.45 Den Haag vandaag
22.55 Nieuws
23.00 Teleac
18.45
18.55
19.05
20.00
20.20
20.45
22.10
22.15
Kiri de klown
Nieuws
KRO's wereldcirkus
Nieuws
Marty Feldman
comedy machine
Latijns Amerika
Uitn. tot revolutie.
Kenmerk-kort
Tribunaal 1982 Een
proces over
ontwikkejingshulp
Nieuws
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 De Waddenzee
20.00 Nieuws
20.20 Als Twente het
over mocht doen
dan... vandaar
22.30 Den Haag vandaag
22.40 Nieuws
22.45 Einde v.d. uitzending
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 De schone heks
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.20 Uilenspiegel
21.40 Een leven in beeld
22.45 uit de kunst
Kunst in de knoei
23.15 Nieuws
23.20 Einde v.d. uitzending
NED.1 - 15.9.73 -
22.15 uur
VOOR WIE DE DOODS
KLOK LUIDT
Dramatische film van Sam
Wood (1943) naar de roman
van Ernest Hemingway,
metIngrid Bergman, Gary
Cooper, Katina Paxinou,
Akim Tamiroff.
Het verhaal speelt zich af
tijdens de Spaanse burger
oorlog.
NED.1 - 16.9.73 -
20.25 uur
DE BRAVE SOLDAAT
SCHWEIK
Feuilleton van Wolfgang
Liebeneier.
Rolverdeling Josef
Schweik (Fritz Muliar),
Kathi Wendler (Ruth Maria
Kubitschek), eerste-luite-
nant Lukasch (Heinz Pet-
ters), meneer Wendler (Her-
bert Probst), Kapitein
Sagner (Erwin Strahl), e.a.
BRT - 17.9.73 - 20.40 uur
LORD JIM
Psychologische film van Ri
chard Brooks (1965) naar
het gelijknamige boek van
Joseph Conrad.
Hoofdfiguur is een scheeps
officier die wordt ver
scheurd door gewetenswroe
ging omdat hij zich lafhartig
gedroeg door tijdens een
storm zijn schip te verlaten.
NED.2 - 18.9.73 -
21.35 uur
EEN GROOT UUR U
Koos Postema prezen teert
weer mensen, meningen en
muziek in "Een groot uur
U".
Vandaag, de derde dinsdag
in september, is de belang
rijkste gast drs. J.M. den
Uyl, ministerpresident.
BRT -19.9.73-20.35 uur
MARY'S MAGAZINE
Vanuit het Amerikaanse
theater, de zesde aflevering
van Mary Porcelijns tv-maga-
zine, waarin ze dit keer Ro-
main De Coninck voorstelt.
Volgende gasten werden uit
genodigd de Nederlandse
filmregisseur Nicolai Van
der Heyden, de auteur Hugo
Claus en welbekende figuren
als John Bultinck en Leo
Martin.
NED.1 - 20.9.73 -
19.45 uur
POPEYE
Leave well enough alone.
Olive heeft een dierenwin
kel. Popeye vindt het zielig
dat de dieren opgesloten zit
ten en koopt ze allemaal om
ze weer vrij te laten
NED 1 - 21.9.73 -
20.20 uur
ZEVENSPRONG
Dit seizoen presenteren
Willy Dobbe en Jan Theys
weer een zevental program
ma's met veel amusement en
prijzen.
De vier deelnemende echt
paren strijden weer om
mooie prijzen en een vakan
tiereis van maar liefst
6000 km van Nederland
naar een ander land als Afri
ka, Amerika of het Midden-
Oosten.