T.V. Centrale Willocx
VOOR MEERT.V. GENOT
MOORSELBAAN 86 AALST TEL.224.75
LOEWE OPTA
21.9.1973 - 9
ZATERDAG
SEPTEMBER
ZONDAG
SEPTEMBER
MAANDAG
SEPTEMBER
DINSDAG
SEPTEMBER
WOENSDAG
SEPTEMBER
VRIJDAG
SEPTEMBER
14.45 Rond de kiosk
15.30 Kunstroutes door België
16.00 Speelfilm Honderd
muzikanten en een meisje
17.20 Vern. Wiskunde-onderwijs
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 De Robot
19.00 Tsjin-tsjin
19.10 Uit de dierenwereld
De Appaloosa
19.35 Zoeklicht
19.45 Nieuws
20.10 De Dick Emmery-Show
20.40 20 jaar later
21.20 Echo
21.50 Jake
22.40 Nieuws
23.00 Selihotdienst
14.30 Porfessor Baltazar
14.40 Skippy
15.05 Binnen en buiten
18.15 Tenuto
18.15 Fabeltjeskrant
18.20 Voetbal
18.46 Van Pool tot Evenaar
19.38 Openbaar kunstbezit
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Hitjoernaal
21.15 Dok. de mooie en
rijke lui.
22.10 Première-magazine
23.00 Nieuws
14.00 SchoolTV (tot 16.00)
17.00 School-TV
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Woudlopers
18.30 Korte film
18.40 Nederlands voor
19.10 Sporttribune
19.45 Nieuws
20.10 Speelfilm Wat
nieuws, Puccyca»
21.55 Ten huize van
22.45 Nieuws
14.00 School-tv (tot 16.00)
17.00 School-tv
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Follyfóot
18.30 Tienerklanken
Tegendraads
19.05 Alledag Engels
Design
19.45 Nieuws
20.10 De dolingen van
Odysseus.
21.00 Verover de aarde
Spel op leven en dood
22.20 Gastprogramma
22.50 Neuws
23.10 Sky lab 3 neerkomen en
berging (onder voorbeh.)
17.00
18.40
18.50
19.45
20.10
21.10
22.10
22.30
jevanjong
Fabeltjeskrant
Volksuniversiteit
Hoe is het gemaakt
Filmmuseum van de
schaterlach
Nieuws
Dubbeldekkers
De voetbalwedstrijd
Antwerps Gouden eeuw
Verover de aarde
Horen en zien
Nieuws
DONDERDAG
SEPTEMBER
14.00 School-tv
17.00 School-tv
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Black Beauty
18.30 Tienerklanken
Singe sange jo
19.08 IJsland (3)
19.45 Nieuws
20.10 Wachtwoord
20.45 Filmtribune
22.15 Première
22.55 Nieuws
14.00 School-tv
17.00 School-tv
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Vakantiekwis
Breugelroute
18.20 English for Business
18.50 Dokumentaire
19.20 Ziet u er wat in
19.45 Nieuws
20.10 Elisabeth R
21.40 Panorama
22.25 Nieuws
22.35 Francis Bacon
16.55 Landbouwkroniek
17.10 Ciao Amici
17.25 Appuntamento Italiano
18.25 Ceux de chez nous
18.55 Ciboulette et Ie
Cosmo-clock
19.00 De liberale gedachte
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Ces animaux que l'on
appelle des bêtes
20.45 Speelfilm Chiens
perdus sans collier
22.10 Show Not so very
important People
22.45 Nieuws
>23.00 Salihot-dienst
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo d'éfé
14.00 Disney Folies
14.55 Up with people
15.50 Sportuitslagen
15.55 Ballet
17.30 Sportuitslagen
17.36 De abdij van Floreffe
18.12 Follies
18.40 Plum-Plum j
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19,45 Nieuws
20.15 Feuilleton Molière pour rire
et pour pleurer
21.10 Operette Wienerbloed
22.45 Nieuws
14.00 School-tv (tot 15.40)
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3..j'ai vu
18.30 TV F
19.00 Lekenmoraal en
-filozofie
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.25 Elisabeth R
22.00 LaFrancite
22.45 Nieuws
14.00 School-tv (tot 15.30)
16.45 School-tv
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3,..j'ai vu
18.30 Seniorama
19.00 Les Mohicans de Paris
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Magazine voor
de konsument
20.35 SChulmeister l'espion
de l'empereur
21.30 Skylab
22.20 Portret van A. Sax
23.20 Nieuws
14.00
15.45
16.40
16.45
18.25
18.55
19.00
19.30
19.45
20.15
School-tv (tot 15.00)
School-tv
Nieuws
Feu vert
Tempo
Ciboulette et Ie
Cosmo-clock
Les Mohicans de Paris
Nieuws
Gulden Zeezwaluw
The Young Generation
20.45 Situation '73 Les
Euro test
21.30 TV-film El Transparante
14.00 School-tv
17.40 School-tv
18.05 Neuws
18.10 1,2,3,..j'ai vu
18.30 Lequel des trois
19.00 Feuilleton ton
amour et ma jeunesse
19.30 Het uitgaansleven
19.45 Nieuws
20.15 Speelfilm
Diaboliquement votre
21.40 Le carrousel
14.00 School-tv
17.40 School-tv
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3..'ai vu
18.30 Sept sur sept
19.00 Ton amour
et ma jeunesse
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Het kasteelleven
in Engeland
21.00 Haute Tension
22.00 Nieuws
16.00 Nieuws
16.02 Kinderfilm sShok
en Sher
17.02 Jeugdprogramma
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 Coronation Street
20.00 Nieuws
20.20 De brave Soldaat Schweik
21.20 Conny Stuart
22.00 Achter het nieuws
22.50 Nieuws
11.00 Eucharistieviering
15.30 Nieuws, weeknieuws
15.57 Paulus, de boskabouter
16.07 De Patridge Fam.
16.30 Watersport
16.55 Sportuitslagen
17.00 Tribunaal 1982
18.20 Kursus
18.55 Kiri de klown
19.00 Kinderprogramma
19.30 Natuurfilm
20.20 Nieuws
20.25 Film
22.05 Dokumentaire
22.25 Nieuws
10.45 School-tv
17.00 Kijkkast
18.45 Kiri de klown
19.05 Van gewest tot
gewest
20.00 Nieuws
20.20 Politieke Uitzending
20.30 Film Windmijer
2i.20 Film fvlors TGOm
on top
22.20 Studio sport
22.45 Den Haag vandaag
10.45 School-tv
18.45 Kiri de klown
19.05 Popzien
20.00 Nieuws
20.20 Twee onder
één kap
20.50 De brave soldaat
Schweik
21.50 Koning klant
10.45 School-tv
18.45 Kiri de klown
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
18.55 Nieuws
19.05 Postzegels vertellen
19.05 Toppop
19.10 Charlie als zwerver
20.00 Nieuws
19.30 De Lieverdjes
20.20 Voetbalkwis
20.00 Nieuws
21.40 Televizier
20.20 Een spel van
22.30 nieuws
leven en dood
22.40 Nieuws
10.45 School-tv
18.45 Kiri de klown
14.00 Scholl-tv
19.10 In deSoete
18.45 Kiri de klown
Suykerbol
19.05 Chrystal Tipps
19.10 George Best
and Alistar
19.30 Follyfoot
19.10 Stratemakeropzeeshow
20.00 Nieuws
19.25 Dad's Army
20.20 Ontspanningsprogramma
20.00 Nieuws
20.45 Dok V rijman
20.20 Onedin Lijn
21.25 Feuill. Avonturier
21.10 Dokumentaire
21.50 Hier en nu. Koorzang
over China
22.10 Dan Haag vandaag
22.55 Kursus
10.45 School-tv
18.45 Kiri de klown
14.00 School-tv
19.05 Daktari
18.45 Kiri de klown
20.00 Nieuws
19.05 EO-kinderkrant
20.20 Don Quichotte
20.00 Nieuws
22.10 Oorlog en vrede
20.20 Royal Albert Hall
22.35 Den Haag vandaag
21.20 Dok De Hoop
22.45 Nieuws
22.00 Het gat van
Nederland
23.15 Nieuws
18.45 Kiri de klown
18.55 Nieuws
19.05 Film
19.30 Spel
20.00 Nieuws
20.20 Sport
20.45 TV-film IhavsBaridet
22.20 Ander nieuws
22.40 Nieuws
18.55 Kiri de klown
19.00 Nieuws
19.05 Thierry la fornde
19.30 Studio sport 1
20.20 Aeneas
21.10 Sudio sport 2
21.35 Markant
22.25 Nieuws
18.45 Kiri de klown
19.05 Op zoek naar de laatste
sporen van Europees wild
20.00 Nieuws
20.20 Friesland
21.25 Beestenkwartet
22.05 Kenmerkt
22.50 Nieuws
18.45
Kiri de klown
19.05
Kinderprogramma
19.10
Film
19.30
Wereld op wielen
20.00
Nieuws
20.20
Film
21.10
Music-all-in
22.20
Dokumentaire
22.50
Uit de kunst
23.25
Nieuws
BRT - ZATERDAG
22.9.1973-20.40 UUR
20 JAAR LATER
Tweede van een reeks van
vijf uitzendingen van Lies
Huylebroeck die telkens op
zaterdag, om de twee
weken, op het scherm ko
men. Het zijn kwisprogram-
ma's rond het tema "de
geschiedenis van de Vlaamse
televisie, vanaf haar ont
staan tot nu, dus over de
periode 1953-1973.
NED. 2 - ZONDAG
23.9.1973-21.35 UUR
MARKANT
Mr. Joseph Luns was liever
marine-officier geworden
dan minister van Buiten
landse Zaken, zegt hij. Zijn
politieke belangstelling
kwam al te voorschijn toen
hij tien jaar was. Negentien
jaar was hij minister en wel
in acht kabinetten.
BRT - MAANDAG
24.9.T973-20.10 UUR
WAT NIEUWS, PUSSY
CAT
Komedie van Clive Donner
(1965). Deze burleske ko
medie is een zuivere kolder
film die soms een zekere
gelijkenis vertoont met de
oude achtervolgingsfilms
van "Keystone-cops".
NED 1 - DINSDAG
15.9.1973-20.20 UUR
DE ONEDIN LIJN
Kroniek van een zeevaarder
in het Engeland van konin
gin Victoria, naar een scena
rio van Cyril Abraham.
Door de gunstige vooruit
zichten voor stoomschepen
aangelokt, richt James One-
din een maatschappij op. Hij
houdt echter weer geen re
kening met de sluwe Cal-
lon
RTB - WOENSDAG
26.9.1973 - 19.00 UUR
LES MOHICANS DE
PARIS
Feuilleton van Gilles Gran-
gier. Dertiende en laatste
aflevering. Met Robert
Etcheverry en Danielle Vol
le in de hoofdrollen.
BRT - DONDERDAG
27.9.1973-20.45 UUR
DE DOCHTER VAN DE
VODDENKOPER
(The Ragman's Daughter).
"Filmtribune", prezenteert
voor de eerste maal in België
deze sociale film van de
Engelse kineast Harold
Becker (1972). De film,
naar een verhaal van Alan
Sillitoe, wordt getoond in
het kader van de Europal ia-
festiviteiten die in ons land
momenteel doorgaan.
NED 1 - VRIJDAG
28.9.1973-20.20 UUR
TWEE ONDER EEN KAP
Een nieuw feuilleton van
Jelle de Vries, gebaseerd op
het radioprogramma "Lief
zijn voor de buren".
Deel 1 "Meneer Pancreas".