WACHTBEURTEN 12.10.1973-11 Streekposi APOTEKERS: Aalst: Ap. Cheyns. Lede: Ap. De Jonge, Kerkevijver- straat 3, Lede. DOKTER VAN DIENST: Zaterdagnamiddag 13 oktober, zondag 14 oktober, woensdagnamiddag 17 ok tober en na 20 u. t/m vrijdag 19 okto ber: Dr. M. Schelfhout, Zonnestraat 13, Aalst. Tel.: 241.88. Voor Wieze, Baardegem, Meldert en Moorsel: Dr. Vermeir, Moorsel, Steen weg op Aalst. Tel.: 053/214.23. Senator Ver ley sen W. Aalst: Groen Kruis. Hopmarkt, dinsdag 16 oktober van 19.30 uur tot 20.30uur. Volksvertegenwoordiger L. D'Haeseleer: Aalst: Sociaal Centrum LSW. Korte Zoutstraat 16, zaterdag 13. maandag 15 en donderdag 11 oktober van 8 tot 11 uur. Herdersem: maandag 15 oktober van 18 tot 20 uur in zaal «De Kletser», Grote Baan 182, Lede: vrijdag 12 oktober van 18 tot 20 uur in zaal «De Lelie». Kasteeldreef 26. Erembodegem: vrijdag 12 oktober. Sociaal Centrum LSW. Hogeweg 5, van 18 tot 20 uur. Volksvertegenwoordiger R. Otte: Aalst, zaterdag 13 oktober van 10 tot 12 uur in Groen Kruis, Hopmarkt. Volksvcrt. Gh. Willems: Herdersem: vrijdag 12 oktober om 18.30 uur. in cal'é Sint-Antonius. Hofstade: vrijdag 12 oktober om 19.30 uur in cal'é Ons Huis. Lede: vrijdag 12 oktober om 20.30 uur in de Volkskring. Aalst: zaterdag 13oktober, aan huis. van 10 tot 12 uur. Prov. raadslid E. Bogaert: Aalst: woensdag 17 en donderdag 18 oktober van 10 tot 12 uur, in Kabinet, Stadhuis-. Aalst. Hippolytus Melkebeek, Kerksken, Terlicht Maria Louisa Coppens, z.b., 77 j., echtg. Romanus Adam, Nieuwerkerken, Bremt- straat 118. Augustina Verdoodt, z.b., 79 'j., wwe. Constantius De Wilde, Erembodegem, Groenstraat 149. Maria Celestina Timmermans, z.b. 53 j., echtg. Victor Stijlemans. Sint-Katharina- Lombeek, Rodestraat 27. Karei Lodewijk Pauwels, z.b., 79 j., echtg. Renilda Haelterman, Liedekerke, Statie straat 276. Justina Posse, z.b., 73 j.. wwe. Jozef Cornelis, Aalst, Weverijstraat 29. Livinus Van Unchem, z.b., 77 j., wdr. Bertha Van Sande, Aalst, Botermelkstraat 197. Maria Celina De Ryck, z.b., 82 j., echtg. Alois Wynant, Welle, Regentiestraat 59. Maria Prudence De Maeseneer, z.b., 52 j., wwe. Joannes De Ghendt, Baardegem, Torenstraat 1. Henri Pots, bediende, 51 j., echtg. Helena Van Mulders, Denderleeuw, Toekomststraat 13. Edouard Hilaire Van Belleghem, z.b., 77 j., echt. Camilla Declerck, Opwijk, Steenweg op Merchtem 69. Achiel Donatus De Boever, metaalbewerker, 60 j., echtg. Anna De Smet, Sint-Lievens- Houtem. Hauwerzelestraat 36. Camillus Vermeiren, z.b., 81 j., echtg. Mathilde Verleysen, Hekelgem, Kruisstraat 3. Dionisius Achilleus Van De Vyver, timmer man, 61 j., echtg. Paula De Rocker, Oosterzele, Reigerstraat 34. Maria Marcellina Huylebroeck, z.b., 62 j., echtg. Albertus Moens, Mere, Provinciebaan BIBLIOTHEEK Vanaf 1 november 1973 zullen volgende filialen van de Stedelijke Openbare Biblioteken eenvormig toegankelijk zijn voor het publiek, telkens van 18 tot 20 uur: Filiaal 1, Sint-Jobstraat 88. Filiaal 2, Binnenstraat 308 Filiaal 3, Oude Gentbaan 34. Filiaal 4, Bergekouter 105. Filiaal 5, Moorselbaan 125. Filiaal 6, Dr. De Moorstraat 104. Vanaf 1 oktober 1973: nieuwe uitleenvoor- waarden in de Stedelijke Diskoteek, Kattestraat 17. Uitleentermijn: 10 dagen i.p.v. 1 week. Lidgeld: 50 fr. per jaar. Uitleenrecht: le tot 10e dag: 5 fr. per ontleende fonoplaat 11e tot 20e dag: 10 fr. per ontleende fonoplaat. 21e tot 30e dag: 20 fr. per fonoplaat 31e tot 40e dag: 30 fr. per fonoplaat, enz... Uitleenkontrole en maning: op de lidkaart wordt de uiterste datum van teruggave vermeld. een verwittigingsbrief wordt toegestuurd op de 11e uitleendag. laatste aanmaning per aangetekend schrijven wordt toegestuurd op de 31e dag. in de loop van de daaropvolgende uitleenperiode zal zo nodig de nalatige diskofiel door de Stedelijke Politie worden Een verloren lidkaart wordt vervangen aan de prijs van 20 fr. FILMFORUM K.F.L. Donderdag 18 oktober om 20 uur in de zaal van het Sint-Jozefskollege, ingang Pontstraat of Hoogstraat, vertoning van «La Salaman- dre» in de reeks van het jubileumprogramma van de Katolieke Filmliga. FOTOKLUB Dinsdag 16 oktober om 20.15 uur, vergadering in lokaal, Kattestraat 31: praktische avond over het samenstellen van een diaprojektie. MARCELINOKLUB Op zondag 14 oktober in de zaal van de paters Kapucijnen, Sint-Jobstraat, vertoning van «Song of Norway». GEBOORTEN Olivier Bisback, Bolleweg 5, Aalst. Cindy Peirlinck, Groenstraat 67 Aalst. Cathy Van Bemten, Popperodedries 50, Aalst. Michael Stassyns, Lambrechtstraat 8, Aalst. Bart Van Hover, Nieuwstraat 30. Aalst, Michael Meert, Wellekensstraat 66, Aalst. Sandra Quariaux, Ninoofse Steenw. 354, Roosdaal. Wim De Rouck, Diepeweg 19, Haaltert. Peter De Schryver, Beukenlaan 10, Erembo degem. Jurgen Oste, Hoogstraat 40, Meldert. Emmanuel Buys, Nieuwbeekstraat 110, Aalst. Tom De Moerloose, Bolleweg 74, Aalst. Steven Marckx, Dompelstraat 9B, Aalst. Andy Van Der Snick, Meiweg 24, Vlekkem. Daisy Temmerman, Margote 50, Wichelen. Annick Vyverman, Kwadesteen- straat 2A, Nieuwerkerken. Jerry Heymans, Acacialaan 39, Denderleeuw. Gunther Uyttersprot, Europastraat 28, Baardegem. Steven Fosco, Park Ter Linden 14, Aalst. Nancy Hofmans, Waverstraat 14, Moorsel. Andy De Brouwer, Popperodedries 58, Aalst. Belinda Verwee, Eug. Bosteelstraat 23, Aalst. Giovanni Verscheure, IJzerenweg- straat 23, Aalst. Chris Roggeman. Houtkaai 10, Aalst. Vera Beeckman, Zonnestraat 5, Denderleeuw. Peggy Peirlinck, Brouwerij straat 11. Nieuwerkerken. Marleen Baeten, Linnenhoekstraat 28, Moorsel. Isabelle Beeckman, Marechallaan 50, Ukkel. Pieter Kiekens, Denderstraat 94, Aalst. Brigitte Van Impe, Groeneweg 38A, Haaltert. Pieter De Smet, Regentiestraat 73, Welle. Tom Ringoet. Slotstraat 34, Uitbergen. Yahia Akhlou, Ledebaan 235, Aalst. Leen Van Medegael, Heiplasstraat 62, Lede. Cindy Van Aerde, Stationsplein 5, Burst. Leonaar De Graeve. Stationsstraat 49, Burst. Gino Moens, Kleine Ruiweg 22, Borsbeke. Gunther Van den Bossche, Leopoldstraat 5, Hofstade. Belinda Van den Brande, Vrijheidstraat 79, Erembodegem. Thierry Timmermans. Daalstraat 1 IA, Teralfene. HUWELUKEN Ronny Veillefon, boekhoudr. De Schrijver- straat 15. Aalst met Marie-Claire Quintelier, staatsbediende, Aalst, Lambrechtstraat 6. Eddy Janssens, metaalarbeider, Aalst. Welvaartstraat 93 met Ingrid Van Herzeele, operatrice, Aalst, Parklaan 43. Paul De Gols, staatsbediende. Aalst, Bergekouter 63 met Mireille Corthals, stikster, Aalst, Naarstigheidstraat 150. Freddy De Pauw, automecanicien, Eronde- gem, Bloemensfraat 7 met Nicole Schollaert, inpakster, Aalst, Bergemecrscnstraat 35. Frans De Moor, modelmaker. Aalst, Ververijstraat 33 met Anne-Marie Backaert, naaister, Aalst. Osbroekstraat 32. Armand De Wilde, staatsbediende. Wettercn Oude Heirbaan 42, met Sonja Dupré, sekretaresse. Aalst. Marktweg 8. Jacques Baudewijn, techn. ingenieur. Wette- ren. Vijverstraat 16 met Lutgarde Van Tittelboom, kleuteronderwijzeres, Aalst. Verenigde Natiënstraat 1. OVERLUDENS Maria Sidonia Van De Sijpe, z.b., 67 j.„ echtg. Augustien Van Den Brande, Sint- Lievens-Houtem, Bocstaelestraat 30. Maria Clementia Rottiers, z.b., 69 j., wwe. Massale belangstelling vrijdag, zaterdag en maandag voor de braderie in de Kattestraat. De geïmproviseerde stalletjes werden grondig afgezocht door de talloze kooplustigen (Ib) GOUDEN BRUILOFTEN Philemon-Omer De Smet. geboren te Hofstade op 31 januari 1902 en Louise-Au- gusta Roelant. geboren te Aalst op 23 oktober 1901 huwden te Aalst op 3 oktober 1923. Ze wonen thans Katoenstraat 6 en vierden hun gouden bruiloft vrijdag jl. Er zijn twee kinderen, drie kleinkinderen en vijf achterkleinkinderen. Philemon Monsieur en Martha De Neve vieren hun gouden bruiloft op woensdag 24 oktober. Zij huwden te Aalst op 24 oktober 1923.'Philemon Monsieur werd geboren te Aalst op 1 november 1898, Martha De Neve eveneens te Aalst op 8 maart 1900. De feestelingen wonen in de Tulpstraat 11. Gustaaf Antoon Gunst, geboren te Erpe op 10 augustus 1898 en Magdalena Timmer man, geboren te Gijzegem op 1 oktober 1898. huwden te Hofstade op 10 oktober 1923. De feestelingen wonen nu te Aalst in de Dirk Martensstraat 22. Camiel Philemon De Vos. geboren te Aalst op 27 maart 1900 en Rosalie De Waele. geboren te Aalst op 7 oktober 1903, huwden te Aalst op 24 oktober 1923. De jubilarissen wonen te Aalst. Gentsesteenweg 216. Zij hebben vier kinderen en zes kleinkinderen. Jozef Melania Prosper Van der Vorst, geboren te Aalst op 8 januari 1900. huwde te Aalst op 29 oktober I923met Celina Amata Van den Steen, geboren te Aalst op 22 oktober 1900. Ze hebben drie kinderen en acht kleinkinderen. Jan Baptista De Decker, geboren te Aalst op 18 juni 1901 en Steenhout Joanna, geboren te Aalst op 21 mei 1901. huwden te Aalst op 7 november 1923. Zij wonen aan de Oude Dcndcrmondsesteenweg 10 te Aalst. WIJKKLUB PARK-WATERTOREN Op woenêdag 17 oktober richt de BSP- wijkklub Park-Watertoren een Chili- avond in, om 20 u. Spreker: Marcel Deneckere (hoofdre- dakteur van «Links»). VOOR TAAL EN VRIJHEID In de Graaf Van Egmont, Grote Markt, wordt op zaterdag 13 oktober om 20 uur een kleurend ia-avond ingericht. Paul Sonck, sekretaris van «Voor Taal en Vrijheid» brengt de montage «Okeanos» over Grieken land. POSTZEGELKRING PHILATELIA ALOSTA Vergadert elke maandag om 19 uur in de Jeugdbibliotheek, Kattestraat 33. Maandag 15 oktober: Tot 20 uur'materiaal en nieuwigheden. Nadien diskussie rond het tema «Hoe goed tentoon stellen». Maandag 22 oktober: tot 20 uur materiaal en nieuwigheden. Ruilboekjes bij de ploeg van G. Backaert. Zaterdag 27 oktober: Feestvergadering. Maandag 29 oktober: geen vergadering. Maandag 5 november: ruilboekjes, mate riaal, nieuwigheden en biblioteek. Maandag 12 november: voordracht door de h. Leo De Clerck uit Sint-Niklaas. Maandag 19 november: Ruilboekjes mate riaal en nieuwigheden. Maandag 26 november: verkoop onder leden. PVV WUKKLUBSCHAARBEEK Onder ruime belangstelling had in het lokaal van de PVV Wijkklub Schaarbeek, bij Annie Van de Velde, Oude Gentbaan 50, een algemene vergadering van de leden plaats. De vergadering werd ingeleid door sekretaris P. Troch die aan de aanwezigen de nieuwe voorzitter, Alois Adriaenssens voorstelde. De voorzitter citeerde in zijn welkomstwoord de aanwezigheid van volksvertegenwoordiger Louis D'Haeseleer, senator-opvolger Alfons Singelijn, volksvertegenwoordiger-opvolger mevr. Diane Van Renterghem-D'Haeseleer en provincieraadslid Cyriel Noël. In zijn toespraak bracht Volksvertegenwoor diger D'Haeseleer de moeilijkheden naar voor waarmede onze drieledige regering bij de hervatting van de parlementaire werk zaamheden zal te kampen hebben. Hij vernoemde o.a. de Ibramcozaak, de R.T.T. en de moeilijkheden omtrent het sluitend houden van de begrotingen. Spreker stond ook even stil bij de immer stijgende levensduurte. Hij oogste volledige instemming bij de aanwezige zelfstandigen wanneer hij uitleg gaf over de pensioenen voor deze kategorie van burgers. Na nog enkele uitleg over het kaarttornooi om de beker «Volksvertegenwoordiger Louis D'Haeseleer» dat zaterdag 13 oktober aanvangt, gegeven te hebben, werd overge gaan tot de inschrijving voor het Jaarlijks Banket van de Wijkklub dat op 20 oktober a.s. zal plaats hebben in de feestzaal De Winter, Welvaartstraat 116 te Aalst. Tot slot had nog een gezellig samenzijn plaats waarbij door het bestuur aan alle aanwezigen belegde broodjes werden aange boden. STUDENTENKLUB AJOINISTA Op zondag 14oktober om 20 uur richt studenteiiklub Ajoinista (VT1) in zaai Van der Eist. Grote Markt, een T-Dansant in. WATERTOREN Op 13 oktober gaat in café Java de tweede belotterswedslrijd door van het door de buurtgemeenschap Park - Watertoren-Hou t- markt ingerichte-kriterium door. Ereprijzen B. Van Hoorick en W. Vernimnien. De eerste prijs van het eindklassement werd door Jackie D'Herdc geschonken. Aanvang om 20 uur. A.C.V. H.-HART Een feestavond met uitreiking van eretekens wordt door liet A.C.V. gehouden op zaterdag 13 oktober om 20 uur in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat, GESPREKSAVOND Een gespreksavond over «Diskriminatie» wordt voor jongeren ingericht op zaterdag 13 oktober om 19 uur in de Kringzaal van het H. Hart, Dr. De Moorstraat 105. PRONDELMARKT De tweede prondelmarkt wordt in 't Apos telken. Mijlbeek. gehouden op zondag 14 oktober vanaf 10 uur. MINZOTO Zairese muzikanten en dansers brengen een Afrikaanse avond op zaterdag 13 oktober om 18.30 uur in de Sint-Jozefskerk en om 20 uur in de zaal van 't Kapelleken. Meuleschette- straat. WERKGROEP SINT-ANNA Vergadering van de werkgroep Liturgie van de Sint-Annaparoehie op vrijdag 12 oktober om 20 uur in de blokhut, Sint-Annawijk. COM-SA-DA Door de kulluurgroep Com-sa-da wordt een opvoering gebracht van «Liefde en maat schappij op zondag 14 oktober oili 20 uur in de jeugdklub Terlinden. MINITORNOOI Door de klub van het minitornooi der stad Aalst wordt een vergadering belegd op vrijdag 12oktober om 20 uur in «Het Land van Riem», Grote Markt. BOND VOOR GEPENSIONEERDEN LSW Zaterdag 6 oktober begaf een afvaardiging van de Bond voor Gepensioneerden van de Liberale Sociale Werken, geleid door de Erevoorzitster mevrouw Diane Van Renter ghem-D'Haeseleer zich naar Denderleeuw om er deel te nemen aan de stichtingsverga dering van een Bond voor Gepensioneerden. Deze festiviteit, waarin voorzien een lichte maaltijd, aangeboden door de plaatselijke PVV. werd ingeleid door de heer Van Den Dorpel, voorzitter van de PVV Denderleeuw. In haar gelegenheidstoespraak juichte mevr. Diane Van Renterghem-D'Haeseleer het initiatief van de partijafdeling Denderleeuw toe. Wij weten wel. zegde spreekster, dat door de Liberale Sociale Werken regelmatig reizen, jaarlijkse feesten en speciale ontmoetingsavonden worden ingericht, maar deze volstaan niet. hoe interessant en ontspannend zij ook zijn. Wat derdeleeftij- ders nodig hebben is een plaatselijke vereniging die de gepensioneerden regelma tig samenbrengt, hetzij voor een kaarting, hetzij voor een koffietafel, aldus spreekster. Voor de nodige steun en raad werd bij voorbaat de hulp van de aanwezige gepensioneerden uit Aalst toegezegd. Zij bracht nog hulde aan de heer Achiel Baeyens voor de onvermoeibare werking dier hij steeds tentoon heeft gespreid bij het ophalen van prijzen voor gratis tombolas en de nodigc financiën voor allerlei inrichtin gen. PETANQUE Petanqueklub Alosta, Beukenhof, Lange- straat 12, richt op zaterdag 13 oktober om 20 uur een kiekentornooi in voor de leden en deze van de Watertorenklub. Zondag 14 oktober om 15 uur: vriendentornooi Alosta-Sap 66. Woensdag 17 oktober: om 19.30 uur: oefenwedstrijd. De eindklassering van het petanquetornooi, ingericht door P.C. Alosta in het Beukenhof, is als volgt: 1. Edgard Sergant. 2. Louis Van Damrne. 3. Dr. Raf Demey. 4. Jozef Spanoghe. 5. Danny Van Belle. 6. Frans Van Nuffel. 7. Remi Van Lysebeth. 8. Georges Borms. 9. Frans De Meersman. 10. Frans Van De Meersche. APPOLOKLUB Volgende aktiviteiten worden gepland door de Apolloklub in het petanquelokaal, Geraardsbergsestraat 100a: op zaterdag 13 oktober om 20 uur. mixetornooi, zondag 14oktober om 15 uur, tornooi tegen Zelzate. BOND GROTE EN JONGE GEZINNEN Zaterdag 13 oktober om 19 uur: algemene ledenvergadering met korte toespraak, aktiviteitenverslag en het feestprogramma met l.ize Marke. Zaal Madclon, Grote Markt. Inkom 50 fr. Gezinskaarten 100 fr. Woensdag 17 oktober, de teaterdag van de B.G.J.G.. naar KVS Brussel. Voorstelling van «De Mensenvriend», een satire van Chr. Hampton. Inschrijven bij Jozef Stemgée, Vooruitzicht straat 84 te Aalst. Tel. 291.10. PVV WIJKKLUB SCHAARBEEK De PVV-wijkklub richt naar jaarlijkse gewoonte opnieuw een kaarttornooi belotten in om de beker «Volksvertegenwoordiger Louis D'Haeseleer». Aan dit kaarttornooi ingedeeld in zes reeksen, die elke tweede zaterdag der maand van oktober 1973 tot maart 1974 doorgaan in verschillende lokalen van de wijk Schaarbeek; zijn 1000 fr. per reeks voorbehouden alsmede verschillende prijzen in natura. Ook zullen in elke reeks twee kippen te winnen zijn door de twee eerstgeplaatste leden van de wijkklub in het dagklassement. Het weze wel verstaan dat iedere kaartiiefhebber aan dit tornooi kan deelnemen. De eerste in het eindklassement zal in het bezit gesteld worden van de beker «Volksvertegenwoordiger Louis D'Haese leer». terwijl de eerste vrouw in het eindklassement in het bezit zal gesteld worden van de beker «Het Laatste Nieuws». Een speciale prijs is voorzien voor het eerste lid van de wijkklub in het eindklassement. De reeksen gaan door in volgende lokalen: lste reeks: op zaterdag 13 oktober 1973 om 20 u ur in het lokaal van de PVV Wijkklub Schaarbeek, bij Annie Van de Velde. Oude Gentbaan 50. 2de reeks: op zaterdag 10 november 1973 te 20 uur in café «Sportleven» bij Edgard Van den Abeele. Welvaartslraat 92. 3de reeks: op zaterdag 8 december 1973 te 20 uur in café Romeo, bij Johannes Van Oost. Koolstraat 103. 4de reeks: op zaterdag 12 januari 1974 te 20 uur in café De Linde, bij Jozef Callebaut, Lindestraat 75. 5de reeks: op zaterdag 9 februari 1974 te 20 uur in het lokaal L.S.W. «Saf», Korte Zoutstraat 14. 6de en fmalereeks: op zaterdag 9 maart 1974 te 20 uur in het lokaal van de PVV, Wijkklub Schaarbeek bij Annie Van de Velde. Oude Gentbaan 50. Vervolgens werden een zestigtal leden ingeschreven voor de nieuw gestichte bond en werd het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter: Achiel Bayens. Ondervoorzitter: Pierre Van Outrijve. Sekretaris: Schmid Godefroid. Penningmeester: D'Hoir Louise. Leden: Hendrickx Bertha. Ruysseveldt Cesarine, D'Hoe Arthur en Janssens Richard. 'l ot slot ging de trekking door van een gratis tombola waarbij elke aanwezige in het bezit kwam van een prijs en werd het gezellig samenzijn besloten met zang en dans door de aanwezigen. GEPENSIONEERDEN NAAR WIEZE Maandag 8 oktober jl. verplaatsten de gepensioneerden van het verbond van Liberale Mutualiteiten zich naar Wieze om er in de Oktoberballen deel te nemen aan het jaarlijks eet- en drinkfestijn. Een gedeelte daarvan, ruim 3000 deelnemers kwamen met autocars samen op de Hopmarkt en in de Korte Zoutstraat te Aalst, waar zij door Volksvertegenwoordiger Louis D'Haeseleer, zijn echtgenote, mevr. D'Haeseleer en zijn dochter, mevr. Diane Van Renterghem-D'Haeseleer, volksverte genwoordiger-opvolger, verwelkomd werden. Vanuit Aalst begaf de karavaan van omstreeks 50 autocar zich op weg naar Wieze. Aldaar werden de ruim 5000 aanwezigen onthaald op een lekker eetmaal en een schuimende pot bier. Pot bier die door vele andere gevolgd werd. Het hoeft niet gezegd dat de derdeleeftijders zich goed vermaakten en menige wals en charleston werd gedanst. PVV WIJKKLUB SCHAARBEEK—AALST Op zaterdag 20 oktober 1973te 20 uur zal in de feestzaal De Winter, Welvaartstraat 116 te Aalst het Jaarlijks Banket doorgaan van de PVV-wijkklub Schaarbeek, waarvan het lokaal gevestigd is bij Annie Van de Velde. Oude Gentbaan 50 te Aalst. Buiten het lekkere eetmaal dat aan de leden wordt aangeboden heeft een tombola plaats waarbij iedere aanwezige een prijs kan winnen, alsmede een gratis tombola voor een kostbare prijs. Het orkest ?The Musset tas» zal het eetmaal opvrolijken en daarna ten dans spelen. Personen leden van de vereniging die nog niet ingeschreven zijn kunnen dit nog doen tot woensdag 17 oktober bij één der bestuursleden of in het lokaal. De talrijke laureaten van de arbeid poseerden nog even na de uitreiking van het brevet, samen met burgemeester De Bisschop (jdl)

De Voorpost | 1973 | | pagina 11