Zes bekers voor A.C. Lebbeke ™^IEÜ?E„?™E te Grimbergen!! JUNIORS AAN DE EER TE WELLE IJsberenfestival te Dendermonde op zondag 20 jan. Herleving verovertj de leiding Zondag a.s. finale klubkampioenschap VOOR PATRICK PIETERS ,.C. Zele - dames EREPLAATSEN DAMESVOETBAL - NAUSIKAA ATLETIEK A.C. Uitbergen BRIGITTE DE PALMENAER TE WELLE TAFELTENNIS Topper in eerste provinciale Provinciale kampioenschappen Manége The Blue Birds fe Zele 26 Zes bekers in de interklubklassementen en drie individuele overwinningen zijn het resultaat van een uitstapje van Atletiek- klub Lebbeke naar Grimbergen. P. De Feyter opende de reeks bij de pupillen door er het Sparta Vilvoordeduo Merckx en Wetselaer geen schijn van kans te laten. Van der Meersche (4e), Fr. De Feyter (5e) en Van de Voorde (6e) bezetten de overige ereplaatsen en ver volledigden daarmee het Lebbeekse sukses én de eerste plaats in de interklub van de pupillen. Berghman (11e), Mannaert (12e) en Van de Voorde (15e) waren verdienstelijk. Drie seconden scheidde Ste- faan Callebaut bij de minie men 1e reeks van de overwin naar Engels (KV Mechelen) en kon dan noch geen beslag leggen op de 2e plaats. Van der Vorst (Vilvoorde) ging hem één luttel secondje vooraf. Lemmers werd vierde en be vestigt zijn stijgende konditie Mooie resultaten werden ook genoteerd voor Jacobs (8e). De Waegeneer (10e). Macharis (11e), Monsieur (12e), Van Stappen (23e) en Van de Voorde (24e). Met zulke door slaggevende resultaten kon 'n eindoverwinning bij de klubs natuurlijk niet onbestaande blijven. Ook de tweede reeks werd een zege doch daar was het individuele overwicht van de Lebbeekse atleten zowaar nog nadrukkelijker. Stel U voor 4 Lebbeekse atleten op de ere plaatsen te beginnen met overwinnaar Fr. De Feyter, G. Van der Meersche (2e). P Van de Voorde (3e), Jos Van Stap pen (4e). Tegenover zulke doorslaggevende uitslagen staan woorden inderdaad machteloos. Daarbij komen nog de 9e plaats van Putte- mans, de 14e van Van de Voorde, 16e van Stoefs, 18e van De Kimpe en de 25e van Peytier. Ook de kadettenwedstrijd zuchtte onder de hegemonie der blauw-witten. Het werd nochthans geen individuele ze ge doch als kleppers met na me Boodts (4e), Van Herre- weghen (7e) of Tilburgh (9e) zo blijven verder trainen kun nen successen zeker niet uit blijven. Het werd uiteraard een inter- klubzege en we mogen dan ook de namen van Verhaven (15e), De Hauwere (22e), Van Brempt (30e) en Berghman (35e) zeker niet vergeten. Ook hun prestatie kwam tenslotte ten goede aan de faam die AC Lebbeke tegenwoordig ten toonspreidt. Bij de scholieren kwamen zes Lebbeekse atleten aan de start en dat was genoeg om van de andere klubs niets meer te horen. Jean Marie Lelon won zonder veel problemen voor Van der Herten (Vilvoorde) en Servranck (Tienen). F. Willems werd 4e, Van Damme 7e, De Coster 8e, Van den Eede 9e en Van Buggenhout met de rode lantaarn der Lebbeke- naars op de 32e plaats. De beker ging onder twijel naar AC Lebbeke. De juniores kwamen slechts met twee atleten aan de start en dat is niet genoeg om de beker in de wacht te slepen Van der Straeten 9e en Em- merechts 10e liepen eerst ver loren in het grote pak her pakten zich gaandewege heel goed en legden beslag op de ereplaatsen. De Hammenaar Grillaert won de seniorskoers doch liep niet zo ver voor Poppe die vierde werd. Mooie uitslag zeker Van André Philips hadden we toch meer verwacht dan de 10e plaats, beter kan hij ze ker Voor P. Van der Meer sche 16e, P. De Ridder 18e Mannaert 20e, De Ridder 28e, en Gillis 40e mogen hun re sultaten als normaal be schouwd worden en goed ge noeg voor de collektieve zege beker. En over bekers gesproken AC Lebbeke won uiteraard ook het algemeen klubklasse- mentmet straten voor sprong I GDP Na een hele reeks tweede plaat sen Is Patrick Pieters er te Moorsel eindelijk in geslaagd een mooie overwinning te behalen. De afwezigheid van zijn clubgenoot Willy Goddaert heeft die zege weliswaar vergemakkelijkt maar mann'en als Robert Veyt van Baasrode en Everaerts van L.A.C. zijn in elk geval niet te onder schatten tegenstanders. Wij ho pen dat deze zege Patrick over tuigd heeft van zijn kunnen en hem het nodige zelfvertrouwen zal geven voor de komende wed strijden. In 'ieder geval een har telijk profjciat. Ook onze andere kadetten deden het weer flink Jan de Palmenaer eindigde acht ste Robert 'De Palmenaer twaalf de. Een woord van lof eveneens voor Marc De^Coster die wij de laatste tijd steeds half van de bende dienden te zoeken en die nu beslag wist te leggen op een zeer verdienstelijke veertiende plaats. Chris Va Eeckhout bleek niet in zijn beste dag te zijn en moest zich met de 27ste plaats tevreden stellen. Misschien is de vergissing van een der inrichters waardoor de kadetten een grotere afstand dienden te lopen hiervan wel de oorzaak. In de eerste reeks miniemen deden onze jongens het al goed Luc De Vrieze was vijfde en Paul De Martelaer negende. In de tweede reeks eindigde Dirk De Coninck 19de en in de derde reeks vinden wij Luc De Coster op de 21ste plaats. Alain De Vrieze was 34ste bij de scholieren en bij de seniores vin den wij Robert De Ghucht als 53ste en Raoul De Vrieze als 82ste. De tweede damesveldloop van WS Welle heeft het regionaal karakter van verre overtroffen en waar er een overwegende meerderheid van de aanwezige dames praktisch alle Oost- vlaamse klubs vertegenwoordigden waren er toch nog enkele van ver buiten de onmiddellijke omgeving. Vooral bij de juniores hebben de meisjes uit de Voorpoststreek van zich laten spreken met niet minder dan de eerste vijf vermeldingen». Alles begon reeds goed bij de jongste miniemen (de pupillen lopen immers geen erkende crosskompetitie) waar Christi ne Buyle in de laatste rechte lijn duidelijk de baas bleef over een goed gekwoteerde Pascal Verstraeten van Ronse. Vreugde was er in het plaatse lijk kamp met de opgeschoten Ann Wellekens die ook naar het podium mocht. Achter dit trio won Ingrid Van de Wincke- le de sprint der achtervolg- sters. Van alle damescrossen die we reeds zagen is het trouwens een konstante dat dit jong Erembodegems meisje steeds de eerste plaats naast het poduim haalt... Bij de oudste miniemen had den we stilletjes gehoopt dat Ria De Boeck weerwraak zou nemen voor de nederlaag die ze opliep in het Aalsterse Beukenhof maar de uitslag van de Aalsterse inrichting bleef te Welle overeind omdat Martine Allebaut er blijkbaar nog was op vooruitgegaan Buyse en Poppe haalden de verdere ere plaatsen maar daarover leest U meer bij onze andere me dewerkers. Lutgart Lemeire werd 6e, Nicole Van de Walle 8e. Bij de jongste kadetten zag het er naar uit dat onze meisjes weinig in de pap zou den te brokken hebben met een Derom aan de start. Dit meisje dat van Maaseik was afgezakt ging resoluut door maar werd in haar aktie ge hinderd door een valpartij en zij had alle moeite om terug aan te pikken en tweede te worden. Opnieuw wat plaatse lijk talent echter met een vierde plaats van Machteld De Backer terwijl Van der Meer sche zevende werd. Bij de oudste kadetten was alle hoop gedragen door Anne-Marie Verpeten en zij werd inder daad eerste streekgenote maar zij had geen verhaal tegen sterkere kadetten van Hamme, Oudenaarde en Denderleeuw. Boeiend werd de wedstrijd bij de scholieren waar onmiddel lijk een leidinggevend vijftal de wet onderging van Gerda De Palmenaer maar een fris ser gebleven Ria Van Lande- ghem zou uiteindelijk met de palm gaan lopen. Patricia Lam mens, die aanvankelijk de ach tervolging leidde op de zesde plaats, werd tiende en Lutgart Coppens 17e zodat de kwali teit van de vreemde vertegen woordigsters daaruit duidelijk spreekt De ruimste voldoening schon ken de juniores waar achter de alleenstaande tweeling De Palmenaer Griet De Swaef een merkwaardige remonte deed en meeging op het po dium. Met Erna Van Gendt en Suzy Verheirstraeten behaal den de streekmeisjes dan ook de eerste vijf plaatsen. Net als de Uitbergense tweeling de junioreswedstrijd beheerste mogen we de soloren van Anne-Marie Van Nuffel onder strepen bij de pisteloopsters waar ze Erna Lots en Marleen Oosterlinck even liet meelo pen om dan alleen het ander halve stuk af te rennen. De plaatselijke Anne Jacob ver raste aangenaam op de vierde plaats. Hoogspringster Clement liep tussen haar sekretariaats- hulp vlug een mooie zevende plaats. Qat onze meisjes in de hoog staande senioreswedstrijd ge§n vooraanstaande rol zgiiden spelen was bij voorbaat ge weten met niemand minder dan Europese Jos Van Sant bergen. echtgenote Eric De Beek aan de start Kathy Bae- ten bewees echter op over tuigende wijze dat ze na een lange rustperiode kan terug keren. Haar echtgenoot, dok ter De Corte, benadrukte dat ze allicht té voorzichtig van start was gegaan maar dat haar laatste ronde reeds nu bewees dat ze eerlang weer dichte ereplaatsen zal lopen.. JMV. Onze meisjes waren zaterdag aan de start te Welle. Bij de minie men 1962 was Anne Van der Straeten 19de. Bij de miniemen 1961 was het deze keer een vier de plaats voor Berlinde Poppe. Onze kadetten Ann De Martelaer en Monique van Bockstal eindig den respectievelijk op de elfde en de dertiende plaats vooral Ann De Martelaer als een der laatsten vertrokken liep een goe de wedstrijd, met een betere start was ze deze keer zeker op een mooie ereplaats geëindigd. Bij de scholieren liep Gerda De Palmenaer de hele wedstrijd aan de leiding met in haar spoor Van Landeghem van Waasland. Op het bochtige parcours liet ze zich echter verrassen en moest met de tweede plaats vrede nemen. Bij de juniores zagen wij ander maal een demonstratie' van A.C. Uitbergen. Brigitte en Myriam De Palmenaer maakten er in het begin een onderonsje van en lie pen om beurt aan de leiding. Op het einde werd het echter menens en kunnen de zusjes als echte rivalen elkaar bekampen. Brigitte haalde het tenslotte voor Myriam en won haar vijfde grote cross van het seizoen. Erna Van licht ongesteld gal lange tijd de indruk derde te zullen eindigen maar werd door de Vlierzele at lete Griet De Zwaef naar de vierde plaats verwezen. In de cross voor pistiers over een afstand van 1200 m. ver scheen Marcella Van Lunter en Olga Blanquaert aan de start. Marcella liep een uitstekende wedstrijd en legde beslag op een mooie achtste plaats op deelneemsters van 20 jaar ein- 15 deelnemsters. Verschillende digden achter haar. Olga werd veertiende De A.C. Zeiemeisjes namen deel aan de cross te Welle. De prestaties waren meer dan bevredigend. Bij de pupillen zorgde Martine Permentier voor een 6e plaats. Karine Van Hecke was 16e, Lieve Permentier 17e en Annic Raemdonck 30e. Bij de miniemen geboren in 1962 liep Maddy De Loose 8e en Kathlijn Heirman was 20e en Karine Herrebout 31e. De miniemen geboren in 1961 haalden de mooiste globale prestatie met een 3e plaats van Bernadette Buysse, een 9e plaats van Marleen Chris- tiaens, 12e Hildegarde D'Heer 34e Godeliebe Roels °n 36e Cathy Stilten. In de kadettenreeks 1960 was Lieve Van Cauteren met een 8e plaats de eerste A.C. Ze!e atlete, Anita Van de Wiele legde beslag op de 25e plaats en Magda Roels werd 35e. Christel Van Lyssebettens zorgde voor een 8e plaats bij de kadetten 1959 en bij de scholieren werd Annie Buyst 20e. De heren waren zondag van de partij te Moorsel waar de opmerkelijkste uitslagen ge boekt werden door miniem Hans Van Lyssebettens met een tweede plaats in de eer ste reeks en door Luc De Kimpe in de derde reeks even eens met de derde plaats. Bij de seniores sohijnt Eug. De Kimpe stilaan naar de gro te forme te lopen, want het werd reeds een 11e plaats. Verdere uitslagen pupillen Geerinok Geert 6e, D'Heer Bart 8e en Stilten Joris 11e. Miniemen reeks I D'Heer Jo ris 10e, Plaetinck Bart 18e Heirman Frits 23e, Roels Gui- do 25e. Miniemen reeks 2 Van HollewinOkel Robert 14e, Van Hespen Ghristiaan 18e. Saerens Franky 20e Permen tier Jos 36e. Miniemen reeks 3De Maesschalok Patrick 18e. Kadetten De Wilde Raoul 21e, Clayé Martin 38e, Van Eetvelde Johan 55e, Ple- tinck Gilbert 62e, Berckmoes Luc 75e, Fierens André 82e Claye Luc 83e en Plaetinck Chris 97e. Scholieren Sy- moens Piet 55e, Van Kerckho- ve Rudy 73e. SenioresUyi- terschaut Etienne 21e, Van Hecke Emiel 28 en Clement Etienne 29e BENO De ontmoeting werd door de beide ploegen meer als een training dan wel als een ei genlijke wedstrijd beschouwd. Dit betekent niet dat er niet ernstig of zonder overgave gevoetbald werd, maar de ploegen maakten wel van de gelegenheid gebruik om eens een en ander uit te proberen. Zo stelde Nausikaa maar liefst drie jonge speelsters op die hun maidenmatch speelden. Gevolg hiervan was natuurlijk dat de kombinaties niet zo vlot gingen en dat men wel eens naar de juiste man zocht. Ook de keeper mocht van tussen de doelpalen - jammer genoeg kwam ze te weinig in het bezit van de bal - en F. Matthijs nam haar plaats in de goal in. Mits zij een aangepaste training krijgt, wordt ze beslist een goede doublure voor V. Dierickx, de aanleg is er in elk geval. De wedstrijd was nauwelijks gestart of M.--A. van Caus- broeck, die in dit experimen teel elftal midvoor was, open de de score, ledereen dacht dat er weer een doelpunten- festival ging komen, maar Asse verdedigde zich kranig. Toch slaagden ze er tijdens de eerste helft slechts een maal in de Nausikaë-keeper aan het werk te zetten. Voor het overige stonden al de speelsters op de Asse-helft en die overbevolking belette ook dat er vlot gekombineerd Na de koffie begonnen de werd. Heidemeisjes zelfs de forcing te voeren, maar F. Matthijs hield kranig stand en gaf al leen een paar hoekschoppen ten geschenke. Nausikaë bleef koo niet bij de jakken zitten en trainde de keeper van de tegenpartij grondig. Op het einde van de wedstrijd kre gen we nog een mooie aktie, die vertrok van uit het mid denveld B. van Humbeeck kreeg de bal toegespeeld en rukte resoluut op naar het doel Ze scoorde haar eerste wedstrijddoelpunt en het 250e voor Nausikaë. Spelers V. Dierickx, L. de Waele, F. Matthijs. T. Hael- terman. M. de Brucker. L Thrbau. B. van Humbeeck, M. de Lausnay (55' B. de Cock). M. Eeckhoudt, M.-A. van Caus- broeck, H. Daelemans. Doelpunten4' M.-A. van Causbroeck (0-1), 65' B. van Humbeeck (0-2). Zondag 20 januari '74 om 15 u. 't Rooake Ekeren - V.K. Nau sikaë op hun terrein Kapelse steenweg. Ekeren. M.J.W Wie dacht dat de kersverse ijsberen van D.Z.O. zich zouden beperken tot het deelnemen aan zwemwedstrij den buiten eigen schoot heeft het mis voor. Onder impuls van onze genoemde sympati- santen de vriendenkring en het dynamische bestuur werd besloten zelf het eerste ijsbe- renfestival te organiseren. Dit zal plaats vinden op zondag 20 januari 1974 te 10.30 uur in de waters gelegen rond het zwembad Olympos. Niet min der dan 30 clubs werden uitgenodigd en de inschrijvin gen laten reeds vermoeden dat het succes verzekerd is. Wij houden eraan op al onze supporters en sympatisanten een beroep te doen voor dit festival, want hun aanwezig heid en aanmoedigingen worden bijzonder naar waar de geschat en zullen ongetwij feld een stimulans zijn voor de deelnemers van de club. Graag delen wij U nu reeds het programma mede. 1. 50 m schoolslag heren veteranen 2. 50 m vrije slag dames veteranen 3. 50 m rug heren 4. 50 m schoolslag dames 5. 50 m vrije slag heren veteranen 6. 50 m schoolslag heren 7. 50 m vrije slag dames 8. 50 m rug beren veteranen 9. 50 m rug dames 10. 50 m schoolslag dames veteranen 11. 50 m vrije slag heren 12. 50 m rug dames veteranen 13. 4 X 50 m aflossing vrije slag heren x veteranen 14. 4 X 50 m aflossing schoolslag dames x vetera- 15. 4 X 50 m aflossing schoolslag heren x vetera nen Wij menen te mogen zeggen dat dit festival geen sensatie beoogt, doch enkel het bevor deren van de gezondheid en het stalen van het karakter en de wil. Het is ons bekend dat er naast het zwemmen ook andere mogelijkheden zijn, doch het is een feit dat zwemmen de meest komplete sport is, omdat zij vele organen van het lichaam sti muleert. Het is vooral bij het zwemmen in koud water dat via de bloedcirculatie alle inwendige organen worden bei'n vloed. Het hoeft geen betoog dat, zoals trouwens in alle spor ten, overdaad schaadt en tot omgekeerd effekt leidt. Het heilzaam karakter van deze sport zouden wij graag onder steunen met wat wij zelf hebben meegemaakt en mochten vernemen uit de mond van een 84 jarige dame, die eveneens op ons festival zal aanwezig zijn. "Geloof me mijnheer, 't is zo gezond. Want weel ge watte Ik zal langer kunnen zwemmen dan ik zal kunnen gaan." Werd het voor de Dendermondse fanionploeg een rustdag i kwamen de overige Herlevingsploegen toch achter de tafel Drie overwinningen, één gelijkspel en één nederlaag was i balans van het voorbije weekend. Men heeft bij Herlevi» zeker geen reden tot klagen, temeer daar nu ook de E-ploAl leider is geworden in haar reeks, al dient gezegd dat Hermafcesc en co een woordje van dank mogen richten aan de F-ploeg i de leidersploeg uit Temse in bedwang hield. uit 2e PROyiNCIALE Herleving B 10 St.-Niklaas 6 Zonder Guido Ring heeft de B- ploeg het toch ook weten te klaren tegen St.-Niklaas C. Het scheen aanvankelijk moeilijk los te lopen voor de Herlevingers. Rudy Dossche won evenwel zijn vier wedstrijden, terwijl J.P. Bral er drie voor zijn rekening nam. Een verrassing was alvast Guy Van Malderen die twee wedstrij den won. terwijl kapitein Roger Tecqmenne met één overwinning moest vrede nemen. Herleving C 12 Sleidinge B 4 Herleving mag alvast op een knappe verrichting terugblikken, Sleidinge was er immers van overuigd dat de Dendermondse C-ploeg een gemakkelijk hapje zou worden. Van Langenhove en co oordeelden er evenwel anders over Gustaaf De Proft. Joris De Nijs. Hubert Va Langenhove en invaller Robert Boudou wonnen elk drie wedstrijden. Door deze zege klimmen de C-jongens op nieuw op naar de vijfde plaats in de algemene rangschikking. 3e PROVINCIALE Melsele C 10 - Herleving D 6 De Vriendt en co hebben het bij Melsele C niet kunnen waarma ken, Robert De Vriendt en Fred dy De Bruyne bleken nochtans goed op dreef. Emiel Man Biesen bracht het evenwel slechts één overwinning, terwijl 06#" Steiger zich knap verdedigde r uiteindelijk toch niet verder i een eervolle vermelding gera te. De D-ploeg is ons alv^ een revanche verschuldigd 4e PROVINCIALE Reinsert B 1 Herleving E Herleving E heeft zich te Amansbeng niet laten pre Het werd een meer dan tuigende overwinning. Luc schelden. Frans Hermans en Je Boudou wonnen elk hun wedstrijden, terwijl Valeri B<| doncq er drie voor zijn rekei nam. Door deze zege komen E-jongens nu aan de leiding hun reeks - zodat de titelkanr aanzienlijk zijn toegenomen. Herleving F 8 Temse C De prestatie van de week gebracht door de Herleving ploeg, die er in slaagde gelij tred te houden met leider Ten**®' C. Patrick Meulebroek was hpU de meest opvallende figuur deze spannende wedstrijd al nen zijn ploegmaats eveneens een flinke prestatie terugblikkina. Door deze drawn bezorgden (ran tevens ook de leiding van reeks aan hun E-ploeg - zot-1 er wel een dankje afmocht v(Sp£ Verscheiden en co. een VHei 'et Herleving A-Temse A Zaterdag 19 januari 1974, de vooravond van de provin ciale kampioenschappen krijgen we in de zaal Casino te Dendermonde het topnummer van de terugronde met de komst van Temse A. De scheepsbouwers waren tot op heden met Geraardsbergen A, de ploeg die de Den dermondse fanionploeg in het spoor bleef. De tweede konfrontatie kan dus wel beslissend worden voor de titel. Blijven de Herlevingers aan de winnende hand dan is Temse A alvast uitgeschakeld en blijft enkel nog Ge raardsbergen A over voor de titelstrijd. Met Weyn, een oud Herlevinger, en zijn maats weet men evenwel nooit. En er mag trouwens verwacht worden dat zij in het Herlevinglokaal een daverende prestatie zullen willen brengen. Herleving A rekent evenwel op zijn basis vier Dany Vermeulen, Pierre Cornelissen, Marcel De Bruyne en Herman Pieters om Temse op afstand te houden. Aanvang van de wedstrijd 20 uur. Zondag 20 januari 1974 krijgen we in de sporthal te Temse de provinciale enkels- en dubbelskampioenschap- pen van Oosl-Vlaanderen. Herleving zal hierop vertegen woordigd zijn met een grote schaar vertegenwoordigers. Vorig jaar kwamen een vijftal titels mee naar de Den derstad. Bij Herleving hoopt men alvast op enkele nieuwe Dany Vermeulen in de C, Marcel De Bruyne bij de ve teranen, Meyers, Boudou 3. en R. bij de niet geklas- seerden behoren alvast tot de favorieten, terwijl Van Malderen, De Nijs. Van Damme Freddy alvast in de jeugdreeksen kunnen verrassen. Bij de dames heeft Herleving alvast zijn hoop gesteld op Linda en Gerda Van Langenhove en Nadia Tecqmenne. Wij duimen alvast voor deze Dendermondse favorieten. VC Ondanks de autoloze zondagen werden de eerste drie dagi van het klubkampioenschap in manége The Blue Birds Zele een sukses. Niet alleen de ruiters van deze ruitersklt spanden zich tenvolle in, maar ook de leden van de plaatselijl LRV-vereniging gaven door hun massale deelname en inzf aan dit eerste kampioenschap een speciaal karakter. Zondag a. vanaf 10 u. begint de laatste dag van het klubkampioenschai cijl Zowel in de dressuur als in het springen zal deze laatste zondag de klubkampioen moeten aandui den. Inderdaad, zowel bij de scholieren, juniores als seniores is de toestand in de rangschik king zo gespannen, dat er wel favorieten kunnen aangeduid wor den. maar geen winnaars. In de dressuur bij de scholieren zal het gaan tussen Christine Valcke en Michèle Blomme. Deze twee jon ge amazones zijn zozeer aan me kaar gewaagd, dat zij ook in het springen in hun kategorie voor de titel zullen kampen. In de dressuur bij de juniores wordt het een familiezaak Wim en Annemie Quisquater. die beiden de A-proef rijden, worden slechts door een paar punten gescheiden. Niet alleen de sportieve strijd tussen broer en zus. maar ook de perfekte wijze waarop deze rui ters hun proef rijden, maakt een bezoek aan de Zeelse manége overwaard. In het junjores-spring. konkours staan de Oulsquaters trouwens ook bij de eersten. Zij worden echter ernstig bedreigd door Patrick van Langenhove. die zondag evenveel kans maakt. Bij de seniores is eveneens nog nil beslecht. Zowel dr. Penne i Jackie en Erwin De Clercq. P lannoey en anderen zullen zi tot de laatste zondag moeten w ren Als men er de sportief strijd tussen de LRV-ruiters bl neemt, die een afzonderlijk kai| pioenschap rijden, dan begrij men dat er zondag a.s. een hee lijke brok ruitersport zal te zif zijn in de gezellige Zeelse m nège. De toegang is vrij. C dressuur vangt aan te 10 u.J het springen te 14 u. 30. Af

De Voorpost | 1974 | | pagina 26