ERLARE ZORGT VOOR DE STUNT Derbyuitslag EERVOL VERWEER EDDY G00SSENS IN ZIEKENHUIS AVANTI LEBBEKE - VC MACHELEN Baasrode KWB verrassend tegen Untouchables VOLLEY 3® UT. WIELRENNEN 4e NATIONALE VK Aalst 3 - Sint-Gillis-Waas 2 Beker van België - 1/16 finales Sporthal Grembergen Zaterdag 26 januari te 19 uur 25 LEEUWERIK LEDE - KUKLOS AALST 3-0 Wegens de zware 3-0 nederlaag, opgelopen tijdens de heen- onde, kwam Leeuwewrik Lede zeer geprikkeld op het veld (oor de derby tegen Kuklos Aalst. Hoe kan het ook anders... je punten liggen niet voor het rapen in de derde provinciale C beide ploegen kunnen de puntjes best gebruiken temeer jr de degradatieproblemen elke week meer en meer toe- alm begin van de wedstrijd bracht voor Kuklos al onmiddellijk jen opstopper van belang. Bij een geanimeerde balwisseling n het net kwam Werner De Wilde, in een uiterste poging om bal te bemachtigen, zo ongelukkig ten val dat hij diende ge- ïkueerd. Een zware voetkwetsuur zal hem wel wat parten slen in de komende weken doch hij kan zich troosten met vooruitzicht dat er dit weekend niet wordt gespeeld raakte Kuklos enigszins zijn lood en stapelde de ver- iingen op. Ook de zenuwen op de proef gesteld toen !rick Van Landuyt een gele irt kreeg voorgeschoteld (5-2). Ie bleef het kommando voeren impuls van een hard wer- Huylebroeck (9-2). Kuklos, met zijn voltallig effectief ins kwetsuren, trok zich ech- aan een voorbeeldige Ren- om de thuisploeg het vuur m de schenen te leggen (9-8). deet vuur kwam langzaam in de rijd. Oe supporters meng- zich in het debat en er werd iger en met meer overgave ield (13-12). Alhoewel Lede lijk eerst aantikte (16-14) worden gezegd dat de be iers niet van het nodige ge- gediend werden en heel wat hadden in spelsituaties waar Ledenaars toch altijd nog een of een arm In de baan van hadden. optiek van de eerste set K wel kunnen gezegd dat Lede 3-0 zege zou gestolen heb- tenminste ferm bediend geweest. Niets is echter min waar. De volgende sets legde Ie een zo nadrukkelijk over- Ght aan de dag dat de volgen setstanden in niets overdreven ^i. Kuklos startte noohtans goed t een geplaatste service en L i 0-5 voor... al even gemak- lijk kwam Leeuwerik Lede lang- (6-5) om door te stoten tot 7. Hoe Van iLanduyt en Renders h ook Inspanden verder dan .15-7 geraakten ze niet. laatste set was een partij irichtingsvolley met de knappe &dse aanvallers achter het ka- Een goede receptie gevolgd V een variërende en verzorgde >1, ilverdellng eindigde bij aan- |j( Iers als Coppens, Huylebroek De Landsheer die er in slaag hun kennis van plaatsballen technische smashes te de- nstreren waartegen bezoeker :k>s Aalst peen verweer had. t 15-7 ging de zege naar de tere ploeg. spanning werd dit treffen, eerste set niet te na gespro- rg i, slechts een mager beestje Is het haast ondenkbaar dat fete ploegen die het zelfde In ch nsieke talent beittten zo met >gten en laagten hun derbies wisten... of is het de planken- irts van de bezoeker die zo meeweegt in het eindresul- «te provinciaal 'd Juvenes ZELE 3 v norrt ZOTTEGEM 2 wedstrijd Juvenes Zele-Eg- pS mt Zottegem is op een bepaald inblik zo radikaal een andere hting ingeslagen dat de be- kers uit Zottegem er het noor- w i bij verloren en geen grond er raakten. Nochtans stonden toen 0-2 voor en hadden de «ld ste kansen om af te ronden. De wangsset was gelijkopgaand t beide teams beurtelings aan leiding. Nochtans kon Juvenes t zijn gebruikelijke concen- itie opbrengen en kreeg loon w werken (13-15). ze setzege was een stimulans Or de bezoekers om het com- ndo in handen te nemen en fs met 5-14 te gaan leiden. Zeienaars reorganiseerden zich 1 beter in verdediging, ver gden de blokdekking en buit- i de zwakke plekken van de j herleid tot 11-14 doch... te zoekers uit. De stand werd t de put gevuld als Egmont 14 heeft (11-15). i gigantische ommekeer be- rkstelligde zich tijdens de start de derde set. Zele speelde ter als een homogeen team en eg boven zijn mogelijkheden Egmont vertraagde wel het el doch kon niet beletten dat Zele de stand tot 1-2 herleidde met 15-3 stand. Ook de fysische konditie van de bezoekers was ver beneden peil want de Zeelse vleugels kregen heel wat gelegenheid om de sco ren. Met 15-6 en 15-9 won Juve nes op verdienstelijke wijze weer twee punten en komt maar meer en meer naar de deftige regionen afgezakt. Uitblinkers bij Zele waren er niet te vinden omdat de ploeg heel efficiënt en zeer collektief ope reerde. Sint-Amandus GAVERE 3 Kangoeroes AALST 0 Het erg veeleisend Gavers pu bliek was niet zo tevreden over de thuisspelers ter gelegenheid van de match tegen rode lan taarn Kangoeroes Aalst. Inder daad, ondanks de potentiële zwak- te van de Aalstenaars slaagden de thuisspelers. de laatste set met zijn bijzondere omstandighe den niet te na gesproken, er nooit in heel overmeesterlljk te regeren op de roodjes. Aalst begon zelfs heel sterk met een snelle verdediging en een aandachtige aanval. Het nam en kele malen de leiding en sloeg terug toen Gavere met 6-4 de hoofdweg naderde. (-7). De titel kandidaten kwamen toen op 9-7, vooral geholpen door de zwakke services van de bezoekers, en stevenden recht op 15-8. Ook heel wat tegenspel kregen ze geboden van de bezoekers bij de tweede beurt met tussenstan den 5-3 en 1'1-6. Nochtans dient gezegd dat de collegejongens toch vooral teerden op het talent van een gestalterijk aanvaller die de eerder kleine Kangoeroesbloks geregeld In de wind plaatste (15- 8). De derdë set waagde coach De Waegeneir een gok door enkele ploegonderdelen te wijzigen. Het liep anders uit dan de bèzoe- kende ploegleider had ge...hoopt. Gavere kwam meer in zwier en maakte er voor de bezoekers 'n lijdensweg van. Daarbij kwam nog dat Bosman wegens kritiek op zijn coach uit de ploeg werd genomen en daar door hoofdaanvaller Van Renter- ghem in een onmogelijke positie plaatste. Zonder spelverdeler aan zijn zijde moest hij maar alleen het werk opknappen en dat is natuurlijk geen sinecure (15-1). Ondanks de nederlagen en moei lijke positie waarin de spring- beestjes wel verzeild zijn. blijven ze even sportief hun kansen ver dedigen en zoeken geen drog redenen om hun mislukkingen te verdoezelen... Tweede provinciale VC Sifrano ST.-NIKLAAS 3 GILVOC 0 Gilvoc zette de informatiekraan dicht en zo konden we ons licht maar opsteken bij de heer Smet, coach van leidersploeg en groot titelkandidaat Sifrano St.-Niklaas. De Klaasjes hadden zeker heel wat meer tegengewicht verwacht van de bezoekers die vooral op mentaal vlak een zwakke indruk lieten en slechts tijdens de aan vangsfasen van de wedstrijd er gens sterk uit de hoek kwamen via een goed smashende Johan Aerts. Ondanks die blitzstart werd het maar een flauw beestje met 15-6, 15-7 en 15-3. Een afstraffing dus voor Gilvoc dat zijn naam geen eer aandeed in het Waas land en er gewoon niet bij te pas kwam. ST.-LAUREINS 3 Springbokken ZELE 1 Voor de zoveelste maal was Springbokken Zele niet op de afspraak en konden we ons heil zoeken In het grensdorpje Sint- Laureins waar er wel kermis was ter gelegenheid van de 3-1 zege Te Baasrode is KWB verrassend overwinnaar geworden tegen de Untouchalbles die net zoals vorig seizoen schij nen te ontgoochelen. Inderdaad, na de mooie overwinning op de openingsdag tegen NCMV, won het tegen KWB de eerste set doch kon niet volharden. ondanks het grotere talent in de ploeg. Dit bewijst nog maar eens dat de vechtlust ook meetelt Kasseistampers, vorige week heel wat zwakker dan KWB, klopte nu ex-kampioen Simiba, dat afzag van zijn aangesloten speleren na een 3-2 de puntjes moest laten aan de Stampers. Klassement: 1. KWB 2-4 p.; 2. Untouchables 2 - 3 p. 3. Kaseistampers 2 - 3 p. 4. NCMV 1 - 1 p. 5. Simiba 1 - 1 p.6. Pletsers 0-0p. Wedstrijden voor 28 januari 19.30 u. in sporthall Adec, Baasrode NVMV - Pletsers en Untouchables - Kassei stampers. GDP op Zele. De rodelantaamdragers speelden met volledige overgave in het besef dat een eventuele nederlaag ook het begin van het eind zou hebben betekend. VBC had enkele punten voorsprong doch moest hard op de tanden bijten om 15-11 boni over te houden. Gelijkopgaande tweede set eindigde in een hoog cijfertje (17-15) doch men gaf grif toe dat de Springbokken ook een mooie kans hadden om deze set op zak te steken. Dat deden ze de vol gende set met 8-15 en dat moest maar een stimulans zijn om door te zetten. Dat gebeurde spijtig genoeg niet want een goed ver dedigend en kalm combinerend St.-Laureins sloot de boeken 15-8. Verdiende zege van de grensman- nen die hierdoor weer spanning brengen in de onderste regionen zoals we trouwens straks zullen kunnen zien in de klassering waar de posities elke week wis selen. Adec Sport BAASRODE 3 Bergoungan EVERGEM 0 Na een degelijke wedstrijd is Adec Baasrode er in geslaagd een gehandicapt Bergoungan Evergem met 3-0 huiswaarts te sturen. Hun dubbele meter en de ex-Lovende- gemspeler dienden vervangen en het moet gezegd dat de invallers het peil van de fanionspelers niet konden opbrengen. Daarbij speel den de overigen ook ver beneden hun peil dat ze bereikten tijdens de heenwedstrijd (2-3). Na een 0-3 voorsprong moest Adec in twee maal herleiden (4-3) om nooit meer de leiding af te staan (11-5). Op 14-9 kwa men de bezoekers nog hard op zetten doch sneuvelden op 15-13. De tweede set demonstreerde Baasrode haar 'mogelijkheden. De bezoekers werden van het kastje naar de muur gespeeld en het zag er zelfs naar uit dat een blanco In zicht was (9-0). Dat zou echter te mooi geweest zijn want de Evergemmenaars herleid den nog tot 15-3. De laatste set etaleerde de ploeg van coaoh Mark Oe Smedt een rustig meesterschap dat nooit meer werd bedreigd (15-9). Deze week zal Adec Baasrode niet rusten doch stoomt naar Aalst om er eerste provincialer Kangoeroes Aalst te ontmoeten in een wedstrijd met aanvang te 15 u. in de Turnzaal Stadsjongen- school, Capucienenlaan te Aalst. VDK LOVENDEGEM 0 VC T. BERLARE 3 Thunderballs Berlare zorgde voor de verrassing van het weekend door titelkandidaat Lovendegem met droge 0-3 cijfers te verslaan en dit dan nog wel in eigen vesting waar men de thuisspelers werkelijk onklopbaar waande en nu door het ..kleine" Thunder- balls Berlare op de knieën wor den gedwongen. Onder impuls van Van Malderen, uitstekend bo ven zijn andere maats die ook een prachtprestatie vertolkten, werd het 10-15 in de eerste set. Nadien ging het er spannend aan toe en de bezoekers sloegen een ultieme Lovendegemaanval af in de tweede set door met 13-15 nipt doch verdiend te winnen. Dat sneed de thuisjongens enigs zins de adem af en daarvan maakten de puiten gebruik om voorsprong te nemen en slechts bij beetjes wat boni weg te schenken. Uiteindelijk sprongen de groenhemden een gat In de koude lucht toen een goed lei dende scheidsrechter De Sioovere de derde set met 12-15 afblies. Voor Berlare kan het de mentale herwaardeding betekenen na een half seizoen in een moeilijke si tuatie te hebben verkeerd. Het is tenslotte een bewijs van de rijke mogelijkheden van de Ber- laarse dorpspelers, kwaliteiten waaraan voorzitter Jerry Van de Walle nooit heeft getwijfeld en in die zin trouwens de nodige inspanningen heeft gedaan met een denderend resultaat als ge volg. Op 2 februari reizen de Berlarenaars naar Moerbeke.. ook al een klant die van wanten weet... misschien een mogelijk heid om nog eens een huzaren stukje te lukken. Feit is ook dat de Berlarenaars met deze zege een mooie stap in de goede richting hebben ge zet en ploegen als Bergoungan Evergem. SV Lokeren. Springbok ken Zele en Kevers St.-Niklaas een lichte tip geven niet te vroeg te geloven in de veroor deling van de THUNDERBALLEN van Berlare. Klassement in de tweedè provin ciale B ziet er uit als volgt 1. Sifrano ST.-NIKLAAS 14-27 p.; 2. Spectrum MOERBEKE 14-25 p 3. Adec BAASRODE 14-25 p, 4. Hades TEMSE 13-23 p. 5. LO- MENDEGEM 12-21 p fi. GILVOC 14-20 p. 7. Kevers ST.-"VjlKLAAS 14-19 p. 8 Thunderballs BER LARE 1418 p. 9. SV LOKEREN 14-17 p. 10. Bergougnan EVER GEM 14-17 p. 11. Springbokken ZELE 13-17 p. 12. ST.LaUREINS 14-17 p Oerde provinciale In de derde provinciale ging voor- eerst onze sandacht uit naar de derby Lede-Kuklos Aalst (3-0) doch zeker in de tweede plaats naar de topmatch in de gevan genis te Dendermonde, waar alle Dendermonds publiek werd ge weigerd, tussen thuisploeg SPORT DENDERMONDE en Elversele, on tegensprekelijk de beste ploeg in de vierde provinciale doch die door een dom reglement twee punten werd ontnomen omdat nota bene een administratieve onjuistheid werd begaan... de rijp heid komt wel met de jaren., ook m bondsbesturen... De bezoekers moesten winnen of ze konden hun titelliedje opdoe ken. Daarom ook dat ze eerder zenuwachtig aantraden en er toch in slaagden gelijke tred te houden met de Sporters die met 7-8 en 10-11 in achterstand lagen doch er telkens onderuit kwamen. De Evers eel se grote jongens trok ken toch nog aan het langste eind en wonnen met 13-15. Ook de tweede set was de bezoeken de ploeg het meest homogeen met 10-15 als gevolg. Sport voel de dat er iets moest gebeuren en speelde alles of niets. Met enigszins risico's te nemen kwa men ze op 1-2 (15-J9). In de laatste set kwam de fysische konditie van Elversele boven. Zonder veel moeite werd het 6-15. Verdiende zege. Uitsteken de leiding van scheidsrechter Breydels. VK DENDERMONDE had niet zo veel problemen met het Rumbac Waasmunster van de 'Denderbelse trainer Gilbert Philips. VK was zeer goed en nam doorlopend het offensief onder leiding van trai ner Livm Van Synghel en Roland Van Beveren (10-15). De tweede sei was Norbert Huau de meest op Ilende 'Dendermondenaar wat zich uitte fn afgetekende 4-15 cijfers. De derde spelbeurt had rood-wit weinig geluk toen trai ner Livin Van Synghel gekwetst raakte en vervangen werd door Paul De Coster (4-6) doch dat scheen uiteindelijk weinig hinder aan te brengen aan het raderwerk van de VK-ers die ook de derde set op hun naam schreven met 8-15. Ondanks die zware neder laag liet 'Rumbac Waasmunster een goede indruk als een team van jonge spelers dat koortsach tig werkt om vooruitgang te boe ken, iets waarin ze zeker zon der twijfel zullen slagen. Nog een andere derby kwam op het programma voorWICHELEN- WIEZE. Wichelen kon weer re kenen op zijn trouw en talrijk publiek en die mensen konden weer juichen om een afgetekende 3-0 zege van de plaatselijken. Wieze nam een moeilijke start en kon niet optornen tegen het aanvalswerk van Geert Verstrae- ten en de linkshandige Erik Schoot (15-5). Nadien ging het heel wat beter en zou Ledegen zich in vedette spelen. Dat kon nochtans niet volstaan om de zware 15-7 en 15-11 cijfers te ontlopen. Wichelen mag tevreden zijn met de prestatie en bij de Wiezenaars krijgt men de smaak stilaan te pakken. Ondanks de nederlagen blijft de sfeer goed en dat is wel het voornaamste. Danjesvolley Zonder Spittaels en Malet is GILVOC bij Sigivoc St.-Gillis-W. nooit in de wedstrijd geweest. Met 15-6. 15-10 en 15-9" was de rekening vlug gemaakt. BERLARE blijft het maar goed doen. Nu ging het Inco Beveren zelfs een set afhandig maken en dat gebeurde dan na een flauwe start (15-1) en een harde tweede set (16-14). 2-12 was de stand In de derde set en toen de Beverse meisjes kwamen opzetten moes ten alle hens aan dek om verder onheil te voorkomen. De monster score 16-18 is het resultaat. Nadien ging het talent bij Be veren echter spreken en moest Berlare met 15-8 onderdoen. ADEC BAASRODE heeft weer wraak genomen op de onsportie ve geste die de Wondelgemcoach tijdens de heenronde stelde en forfait tot gevolg had. Na een spannende 12-15 kwam Adec in volle sterkte aan het net en... 15-0. Weer .12-45 zou normaal tot gevolg hebben dat de Baas- roodse meisjes alle moed zouden laten zakken doch niets was min der waar. Moreel heel sterk en voldoende geprikkeld werd het 15-9 en de laatste en ultieme set werd de Wondelgemse ploeg ver nederd (15-5). Door de forfaitzaak hebben de bezoeksters een grote dienst bewezen en het gevolg is op hun eigen hoofd neergekomen. Wedstrijden voor het weekend. Zaterdag 26 januari 15 u. Kangoeroes Aalst- Adec Sport 19 u. Avanti Lebbeke-Tuinwijk Machelen (1ste n.) Zondag 27 januari 10.30 u. Lovendegem-Springbokken Zele Zonder Peter De Decker (ziek) heeft Avanti een bevredigende wedstrijd gespeeld tegen de beste ploeg uit de reeks, de collegeploeg Sialco Menen, onklopbaar in eigen prachtige zaal en gesteund door een 300-koppige spionkop die vokaal de thuisploeg naar grote hoogten zendt. Lebbeke hield nochtans lange tijd gelijke tred met de thuis ploeg (5-5), liet zich toen eventjes verrassen (10-5) doch kwam dapper terug (10-10). Menen, snel en verrassend, drukte echter door en won met 15-11. De tweede set waren de Westvlamingen beduidend beter en zouden zelfs met 8-1 de leiding in handen nemen. Onder impuls van Horn en Roger De Decker roeiden de bezoekers nog geruime tijd tegen stroom op om met 15-8 de sneuvelen. De derde set bracht coach De Decker wat jong bloed in de gelederen met Leo Rogiers. Avanti rakketeerde onmiddellijk de ruimte in en scheen op weg om een vlotte zege te behalen (3-10). Toen viel het Lebbeke-der-grote-dagen plotseling stil en de pietmachine der Menenaars kwam in beweging. Het werd 10-10 en hoe de Avantispelers nog krampachtige pogingen deden om het tij te 'keren, niets lukte meer en met 3-0 (15-10) moesten ze er aan geloven. Avanti Lebbeke gaf een goed repliek aan deze prachtige ploeg doch zal zeker uit een ander vaatje moeten tappen, zaterdag avond, in zijn bekermatch tegen eerste nationaler Machelen. Avanti Lebbeke speelde met Horn, Huau, Roger Van Breendam, Van Praet, Roger De Decker. Rogiers. Van den Broeck (coach Franc. De Decker). GDP Eddy Goossens werd te Geraardsbergen, terwijl hij met Her man Van der Slagmolen aan het oefenen was, het slachtoffer van een zwaar verkeersongeval. De Baasrodenaar botste fron taal tegen een auto en werd met ernstige verwondingen naar de kliniek gevoerd. Hopelijk herstelt Eddy vlug, zodat zijn sei zoen niet naar de vaantjes is. (Cesar) VK Aalst begon eerder op ongelukkige wijze aan deze derby want de bezoekers uit het Waasland liepen onmiddellijk uit (0-3). Rasschaert, primus in blok en aanval, trok de Ajuinen weer bij tot 7-7 doch op een 10-11 bleek duidelijk dat VK niet zo zelfverzekerd op het veld stond als wel zou moeten. In verdediging werden enkele fenomenale blunders geslagen wat de goed opslagende Waaslanders toeliet te eindigen met 10-15 Ook de volgende set startte met een Aalsterse achterstand doch gelukkig niet voor lang (8-4). Paul Philips spande zich gepast voor de blauwe wagen en via 14-10 won Aalst met 15-11. Twee maal diende Aalst w de derde set een vijfpuntenachter- stand op te halen. Dat gebeurde wel heel kalm doch St.-Gillis-W. vond toch nog altijd het middel om de thuisspelers op de knieën te krijgen (13-14). Twee setbal- len waren nog voor St.-Gillis-W. doch de ontstuimige bezoekers konden niet beletten dat Aalst met 18-16 won. VK Aalst dacht de beer gescho ten en ging eerder traag akteren. St.-Gillis kreeg in den beginne wel enige tegenstand, rukte zich toen onvervaard los en de Aals tenaars legden zich neer bij een ultieme vijfde set (10-15). Coach Van Mol had voor de laat ste en beslissende set nog een verrassing achter de hand. Hij speelde Mark Philips en Yves Francken als nieuwe aanvallers uit en dit bleek alras een goede zet te zijnPhilips viel vooral in het eerste gedeelte van de beurt op doch daarna kwam Franc- ken zich zeer nuttig tonen. On danks het feit dat hij reeds de ganse wedstrijd op het bankje bleef kweet hij zich behoorlijk en onvervaard van zijn aanval lende taak. Het werd tenslotte een verdiende 15-8 zege voor VK Aalst. VK Aalst trad op met De Smet. De Pessemier, Rasschaert. Bruy- neel, Lauwers. Paul en Mare Phi lips, Van Schandevijl, Francken Op 26 januari speelt Aalst voor de Beker van België op Diepen beek (derde nationale). Uitslagen van het weekend VK Aalst-St. Gillis Waas 2-3 Menen-Lebbeke 3-0Rumac Waasmunster-VK Dendermonde 0- 3 Adec-Bergougnan Evergem 3-0: Lede-Kuklos Aalst 3-0Sport Dendermonde-Elvereele 1-3Ju venes Zele-Egmont Zottegem 3-2: St. Amandus Gavere-Kangoeroes Aalst 3-0: Lovendegm-Berlare 0-3: Wichelen-Wieze 3-0Sifrano St. Niklaas-Gilvoc 3-0St. Laureins- Zele Springb. 3-1 Inco Beveren- Berlare (D) 3-1 Sigivoc St. Gillis W.-Gilvoc (D) 3-0Adec Baas- rode-Wondelgem (D) 3-2. GDP Dankzij een overwinning op Lepage is Avanti Lebbeke (derde nationale) doorgedrongen naar de 1/8 finales van de Beker van België en krijgt hier niets minder dan eerste nationaler VC Tuinwijk MACHELEN tegen zich. De Brabanders zijn zeker geen onbekenden voor de Lebbeekse volleyballers daar voor enkele jaren én Machelen én Lebbeke in een harde strijd gewikkeld waren met als inzet de kampioenstitel. In een memorabele Machelen-Lebbeke trokken de kampioenen toen met 3-2 aan het langste eind in een wedstrijd die door meer dan 600 toeschouwers werd bijgewoond. Machelen had nochtans reeds 'n lange weg afgelegd. Gesticht in J962 met als stamnummer 432 had het twee seizoenen nodig om naar de 1ste provinciale te promoveren doch de jeugdige leeftijd van de meeste spelers zorgde er voor dat het een jaartje voor niets werd. 1967 werd hét jaar voor Tuinwijk Machelen want door de komst van Nederlander Johan Aldenkamp en de Leuvenaar Jean Barette kreeg de Machelse ploeg een injectie die hen via kampioenstitels in 2e prov. 1e prov. en 3e natio nale recht naar de liga stootte. In tweede nationale kon VC Ma chelen hard op de tanden bijten... het verlies van Mika, moest weer naar zijn vaderland, kon echter bij aanvang van het seizoen 71-72 opgelost worden door de komst van Paul en Roger Mestagh (Bar- reeltje), Vital De Prins (derde prov. Humbeek), Willy Van Lo keren (derde prov. Machelen) ter. wijl de verdere uitbouw van de kern in het seizoen 72-73 verder gezet met de transfert van Hugo Van Damme (Racing White) en Radu Ganciu (Anderlecht). Voor het Machels bestuur was de transfertstrijd gestreden, want de ploeg behield het volle vertrou wen en werd voor aanvang van dit seizoen niet gewijzigd. Internationale kontakten als te Aris Luxemburg, Joinville, Racing Cl. de France, Blokkeer, Skoda Pilzen (Tsjechosl.), Potrobi (Tsej.) Clusj (Roemenië), Duinkerke. Praag en ANVJ (Nederland) wa ren gelegenheden waarbij de ho mogeniteit van de Brabanders werd aangescherpt. Vorig seizoen schakelde Machelen in de 8e finale van de Belgische Beker Assebroek met 0-3 uit doch overleefde de veldslag van Ruisbroek niet (3-2). Technische gegevens. Avanti LEBBEKE (derde nat.) 1. Mark DE SMEDT 2. Ronny VANDENBROECK 5. Leo ROGIERS 6. Peter DE DECKER 9. Roger DE DECKER 11. Herman VAN PRAET 12. Gilbert HUAU 14. Gilbert HORN 31. Louis VAN BREEDAM VC Tuinwijk MACHELEN (1ste nationale) 1. Roland DE LEY 2. Patrick NOLLET 3. Bert MAES 4. Jef VAN LANDEGHEM 5. Francois JOTS 6. Paul MESDAGH 7: Radu GANCIU (kapitein) 8. Roger MESDAGH 9. Vital DE PRINS 10. Willy VAN LOK EREN 11. Hugo VAN DAMME De wedstrijd wordt gespeeld in de Sporthall, Scheldedreef, Grem bergen met aanvang te 19 uur. Er zijn geen voorwedstrijden van reserven zodat de wedstrijd stipt zal aanvangen. GDP

De Voorpost | 1974 | | pagina 25