Moeilijk 15-0 SPORT DENDERMONDE, WAT NU Ihet sportfeit Herleving A laat Temse kansloos IM AALST-R. WOLUWE 70-64 irfamesbasket rembergen )ede ireede time JEUGDBASKET TE MOERZEKE DANK ZIJ "ZAKANTO" rembergen 0.0. - Pinte 24-41 AMESVOETBAL PECH T ROZEKE EKEREN 5 - VK NAUSIKAA 4 VOLLEY VAN DE WEEK VOLLEY Sektor Dendermonde voor gemeenschappelijke lossing Acht provinciale schildjes voor HERLEVING Corporatief voetbal Callebaut Wieze de ruimte in Alleen Telelec Zele KKSF-voetbal FC Appels maakt het leider moeilijk Liefhebbersvoetbal Lutterzele duwt AAespelare in de put 29 Eerste Nationale Dames het een feit dat de afwezig- iid van Gh Ringoir (ziek) en it De Nul (gekwetst) een et geringe handikap voor betekende, dan is het waar dat de Aalsterse eisjes in de loop van dit izoen toch al betere verrich- igen voor het voetlicht brach- R. Woluwe nam zelfs van eet af aan de teugels in nden en dwong de thuis- ueg tot achtervolgen. Veel mslag kregen de bezoekers ihter niet want er was een eeds maar verbeterende Van jnsbeghe die de snelle ak- s van de bezoekers bean- >ordde. Bij de rust kon Aalst n ook de schade tot vier punten beperken en voornoem de speelster en Malchi zou den na de kampwisseling hun ploeg niet alleen stilaan bij brengen maar zelfs op voor sprong laten komen. De Schrij ver die in verdediging haar steentje alleszins bijbracht moest echter wegens vijf per soonlijke fouten naar de bank en ook deze leemte zou Sim moeilijk kunnen ondervangen. Herremans die voor de eerste maal haar intrede maakte, heeft De Schrijver naar het beste vermogen vervangen, en hield Maeckelberghe en Marck doorgaans goed in de greep. Vermits ook Caigneau het voortreffelijk deed kon Aalst een kleine winstmarge tot op de valreep behouden. De doel punten Malchi 18, Van Wijns- berghe 20, De Luyck 12, Caig neau 10, Stook 9, De Schrijver en Herreman 1. Nu zondag om 16 u. 30 speelt Sim Aalst een wedstrijd in het kader van de Beker van Bel gië waar men terloops ge zegd zijn zinnen heeft opge zet. De tegenstander noemt opnieuw R. Woluwe de ploeg die zopas niet zonder moeite werd overwonnen. Voorzitter De Wilde hoopt dat talrijke basketballfans de Aalsterse dames in hun opzet - de beker te veroveren - zullen steunen. lanks diverse geruchten isafdeling ontbonden of torst) bleek de Grem- ise damesploeg aanwezig 7 speelsters om De Pinte ij te geven. Pinte in betere konditie de thuisploeg die nogal geplaagd werd door een •Iturige scheidsrechter irc De Witte nam voorsprong I 4-13 aan de 12'. Sonja Iers probeerde tevergeefs leit de ring te geraken ir werd dit steeds belet >r de bezoeksters, die ge lik maakten van de onbe- rlijkheid van een niet vol- arbiter. Rust met 6-19. de tweede helft zou de lisploeg het spelbeeld weten evenwicht te houden (1822) |nt gebrek aan koncentratie wellicht aan training hiel- een betere prestatie aoh- 'ege. •r An Nobels werd het qua duktiviteit haar beste wed- ijd van het seizoen. IEMBERGEN O.O. j Nobels 4-8, Euphra Moort- 2-2, Son Seghers 0-6, Sol ichaert 0-2 Mi Seghers en 'een Van Oamme 0-0. Om de kernspelers van de seniorsploeg van BBC BAVO ten gepaste tijde te vervangen, is er verleden jaar gestart met de opleiding van de jongste categorie nl Pupillen (tussen 10 en 12 jaar). Gedurende gans het vorig bas ketseizoen 72-73 hebben deze spelers hun eerste basketwijs heid in vele oefenwedstrijden in praktijk gezet. Er werden toen reeds hoopvolle resulta ten behaald, maar de tegen stand was eerder zwak te noemen. Dit jaar echter kwam de offi ciële start in de provinciale Pupillenreeks van Oost-Vlaan- deren. Jeugdtrainer Mare De Vriees, bijgestaan door Louis Coppens en gesteund door Marcel Verschelden die on middellijk de nodige uitrusting ten geschenke gafbegonnne aan een ondankbare taak om uit een aantal spelers de op volgers te vinden van Ber- trand Colman en Co. Alle woensdagen van 18.30 tot 19.30 trainden Kapitein Gerrit Van Haute en zijn maats om de wedstrijden van 's zaterdags goed voor te bereiden. Na een volledige heenronde prijkten ZAKANTO op een zeer verdienstelijke derde plaats na het ongenaakbare Gentson het sterke Baasrode en gelijk met Elite Gent. Ver pletterende overwinningen wer den behaald tegen TISSAC I Gent (92-3) en tegen Silaba Zelzate (72-13) dank zij een technisch hoogstaand viertal. Topscorers waren gewoonte getrouw Gerrit Van Haute en Eric Van Looy die geregeld hun twintiger maakten. Heir- wegh wjas voortreffelijk als drijver en in verdediging was «doelman» Ward Peelman niet te verschalken. Naast dit vier tal deed Zakanto geregeld be roep op Geert De Graaf, Hans Coppens, Dirk Vijt Benny Ost, en Peter D'Hoye. Met dit negental hoopt men nu reeds de toekomst van Bavo te verzekeren. Er blijft echter nog een jaren lange opleiding te voltooien om de gewenste hardheid te verkrijgen. Daarom hoopt jeugdtrainer De Vriese volgend jaar Zakanto in de miniemen- categorie zijn talentvolle spe lers tot volwaardige basketters verder laten ontbolsteren. Hiervoor rekenen wij op onze supporters om deze jeugdspe lers te steunen en met raad en daad bij te staan. Een supporter. r-zwart tartte reeds een paar r het noodlotwanneer we aan verantwoordelijken van de vroegen hoe het toch mo- ^jk was dat zè maar bleven zonder volwaardige re- keeper,- antwoordden ze tel- dat ze zich wel zouden red en dat er wel altijd op het iste ogenblik een oplossing gevonden worden I wat we al lang gevreesd gebeurde de zaterdag de wedstrijd kwetste keeper Dieriokx zich aan de hand Nausikaa werd brutaal met ^neus op de werkelijkheid ge- Matthys. die vorige een halve wedstrijd als «achter gefungeerd had. werd bereid tussen de palen ge- Dierickx werd vooraan opgesteld. Deze niet-voor- wijzfgingen. brachten van onzekerheid in de bovendien drong het aan- jkelijk nog niet tot de achter- |de door dat ze daar met een Her minder stonden en dat er slechts een gelegenheidskeeper in het doel stond in de plaats van een getrainde keeper. De eerste doorbraak van de thuis ploeg was dan ook al meteen raak. V. Dierickx voelde dit blijk baar ais een persoonlijke bele diging voor „haar" doel en scoor de een paar minuten later het tegendoelpunt. Een tiental min. later bracht 1. de Léusnay Nau sikaa zelfs op voorsprong. Maar de Ekerse meisjes doorbraken de belegering van hun doel en stuur, den hun beste speelster in de ruimte, die de verzwakte achter hoede opnieuw te grazen nam. Alles was weer te herbeginnen. Even na de rust kreeg Nausikafl een strafschop, maar wat nog nooit gebeurde, viel nu voor de bal vloog naast het doel. Eke- ren kreeg moed door deze ge miste Nausikaë-kans en nam op nieuw voorsprong. Even later be schermde M.-Th. Haelterman, op de rand van het strafschopgebied haar aangezicht voor een kei van een bal - haar elleboog zag In de volleysport een set winnen met 15-0 gebeurt niet zo dikwijls.... Het is wel niet zo uniek doch het feit wordt steeds met de nodige tamtam aangekondigd. Op Adec Baasrode was het plaatselijke meisje Anita Van Keer nochtans aan een rekord bezig tijdens de volley- .wedstrijd tegen Wondelgem. Nadat Adec de eerste ser- e vice had heroverd kwam Van Keer aan de opslag. Veer tien maal keilde ze onhoudbaar over het net, onvangbaar voor de bezoekende grijparmen. Een eerste dode tijd omzeilde zij handig en zelfs enkele vervangingen aan de andere zijde van het net konden haar brio niet breken... doch toen kwam de tweede time-out op 14-0 stand. Het moet zijn dat de plaatselijke supporters er wat te dik het unieke van de situatie opsmeerden want Anita verscheen te zenuwachtig in de opslagruimte en ditmaal scheerde haar harde service de bovenkant van het net. Spijtig, maar kom, volgende maal beter... GDP. na de match helemaal blauw - en de scheidsrechter wees naar de witte stip. Het was 4-2. Nau- sikaë bleef geenszins bij de pak ken zitten, vooral in het midden veld werd er uitstekend werk ge leverd. De 65ê haalde L. de Laus- nay weer wat van de achterstand in. Ekeren brak echter opnieuw door de blauw-zwarte gordel en lanceerde nog maar eens hun snelle mldvoor. die alweer de ongeoefende keepor versloeg. En kele ogenblikken voor het afflui ten legde M.-A. Van Causbroeok de eindcijfers vast. Ondanks het verlies van blauw zwart. was het geenszins een ontgoochelende wedstrijd. de jonge speelsters hebben aange naam verrast en in het midden veld bevestigde B. Van Hum- beeck haar klasse van vorige week. We hopen nu maar dat én de verantwoordelijken én de speel sters van Nausikaë zullen inzien dat een ploeg die zichzelf res pecteert over meer dan één kee per moet kunnen beschikken, wat niet wegneemt dat we de mening toegedaan zijn dat dé plaats voor V. Dierickx nog altijd tussen de doelpalen is. Een klassekeeper is veel meer waard dan een ambi tieuze veldspeler. Spelers F. Matthijs. L. De Wae- le, M.-Th. Haelterman. M. De Brucker. M. De Lausnay (36' B. Oe Cock), L. Thibau B. Van Hum- beeck, H. Daelemans, L. De Laus nay. V. Dierickx. M.-A. Vten Caus- broeck. Doelpunten 5' Ekeren (1-0), 11' V. Dierickx (1-1), 30' L. De Laus nay (1-2), 31' Ekeren (2-2), 50' Ekeren (3-2). 62' Ekeren (4-2 strafschop), 5' L. De Lausnay (4-3). 66' Ekeren (5-3). 67' M.-A. Van Causbroeck (5-4). Dat ieder er overtuigd van weze, indien Sport Dender- monde de kampioenstitel kan veroveren krijgt het de moge lijkheid om te promoveren naar de tweede provinciale. De nederlaag van de Sporters tegen Elversele brengt die promotiekansen wel lelijk in het gedrang alhoewel, had El versele die administratieve fout niet begaan, er ook niemand Is de kogel door de kerk Vanaf vol gend seizoen zouden op de lossings plaats Quiévrain alle duiven ingekorfd in de Sektor Dendermonde op hetzelf de uur losgelaten worden, t.t.z. om 8 uur. Dit was het besluit waartoe een algemene vergadering van de duivenverenigingen vorige week te Schoonaarde kwam. Er was een overgrote belangstelling wanneer vergadering voorzitter Marcel Van den Driessche de aanwezigen be groette. Het enige agendapunt, het lossingsuur scheen ten allen kante een voornaam gespreksonderwerp te zijn, want niet minder dan 44 maatschappijen waren vertegen woordigd. De voorstanders van pro en contra mochten hun argumenten naar voor brengen, maar een algemene indruk was toch dat de meesten een gelijktijdige lossing voorstonden, hetgeen de stemming (35 voor en 9 tegen) dan ook zou uitwijzen. Meestal kwamen de opmerkingen van verenigingen, die zichzelf -klein achten of anderen die hun mindere gunstige ligging als verontschuldiging in riepen. Op de vergadering waren ook de vergezellers uitgeno digd. De samenspraak en hun eventueel standpunt vorm den zelfs het hoogtepunt van de vergadering, want uit de stellingname van sommige onder hen bleek duidelijk dat alles geen koek en ei is, wanneer de duifjes losgelaten worden. De aanwezige vergezellers vroegen zelfs dat er iedere zondag kontrole zou zijn te Ouiévrain, en dat de verantwoordelijke van de Belgische Duivenbond, het juiste en zelfde uur zou bepalen en dat het lossingsuur bij mid del van een sirene zou gegeven worden, zodanig dat ieders uurwerk gelijk zou tikken, hetgeen volgens be paalde klokken niet altijd het geval zou geweest zijn. Opbouwend in een tak als de duivensport is wel dat er nu gemakkelijker tot een dialoog gekomen wordt en dat men hoe langer hoe minder aan het eigenbelang denkt, maar het duivenspel in zijn geheel wil trachten te her waarderen. Dit is al een voornaam punt waar ze In de sektor Dendermonde aan toe zijn. BENO. Kwam er tijdens het voorbije weekend slechts één Herle- vingteam achter de tafels in de interclub, dan was de ont moeting tussen Herleving A en Temse A van uitzonderlijk belang inzake het verder ver loop van de titelstrijd in eer ste provinciale. De scheeps bouwers mochten niet verlie zen wilden ze een teoretlsche kans behouden op de promo tie. Bij verlies van Herleving zouden de achtervolgers, Ge- raardsbergen, Temse en Arte- mis Oosterzele tot twee en drie punten van leider Herle ving terugkomen. Het was dan ook in een gela den sfeer dat de wedstrijd van start ging. De Ros Beiaard zonen drukten onmiddellijk op de gaspedaal en de bezoe kers, aangevoerd door ex-Her- levinger Emiel Weyn werden reeds na de eerste ronde op een 4-0 achterstand geplaatst. Halfweg luidde de voorsprong 7-1, gezien Pieters de duimen moest leggen voor Miel Weyn. Er werd ook in de derde en vierde ronde niets aan het toeval overgelaten bij Herle ving. Ondanks het feit dat Temse A zich tot het uiterste verdedigde liep de eindstand uiteindelijk zeer hoog op 15-1. Dit had men in het Her- levingskamp niet durven voor spellen al werd op een over winning gerekend. Marcel De Bruyne, Pierre Cornellssen en Dany Vermeulen waren reuze en wonnen elk hun vier wed strijden. Herman Pieters liet een steekje vallen, maar be- wwees met zijn drie overwin ningen naar zijn beste kondi tie te klimmen. Herleving A heeft nu enkel nog Geraards- bergen A in het vaarwater, al hebben de jongens uit de Vlaamse Ardennen liefst vier punten achterstand. Op zondag 10 februari krijgen we hierop het antwoord, met de ontmoe ting Geraardsbergen A - Her leving A. Wij zijn de mening toegedaan dat men zich bij Herleving mag klaarmaken om te vieren.. V.C. In de de sporthal te Temse hadden de provinciale kam pioenschappen enkels- en dubbels plaats. Herleving had een bijzonder sterke afvaardiging naar deze kampioen schappen gestuurd in de hoop alvast enkele nieuwe schildjes te veroveren. Daarin is de Dendermondse fanionclub tenvolle geslaagd en mits een weinig meeval hadden er best nog wel een meer kunnen zijn. Maar eerst de nieuwe kampioenen. Jean en Robert Boudou toonden zich reuze in de reeks dubbel niet geklasseerden en smachsten zich letterlijk en figuurlijk naar de titel. De tweede titel werd veroverd door de ploeg Linda Van Langenhove - Nadia Tecqmenne in de reeks dubbel dames kadetten. Gerda Van Langenhove gekoppeld aan Marina Imbrecht van Kieldrecht namen de reeks dames miniemen dubbel voor hun rekening. Gerda Van Langen hove zou even later nog eens op het schavotje komen, ditmaal met haar clubgenoot Freddy Van Damme in de reeks niet geklasseerden dubbel gemengd. Hun tegen strevers in deze finale waren niemand minder dan hun clubgenoten Nadia Van Langenhove en Guy Van Malderen. Ook in dubbel C heren kregen we ei zo na een Herle- vingfinale. Dany Vermeulen - De Bruyne strandden even wel in halve finale, maar de ploeg Pierre Cornelissen - Herman Pieters namen op daverende wijze revanche door de reeks met brio te winnen. Wanneer wij dan verder rekening houden met het feit dat Linda Van Langenhove de finale kadetten enkels verloor, dat Gerda Van Langen hove eveneens in finale werd uitgeschakeld bij de dames miniemen. Marcel De Bruyne verloor in finale der vete ranen, Robert Boudou langs zijn kant trok in de finale der heren niet-aeklasseerden enkel aan het korste eind. na een nochtans schitterende verrichting, terwijl Dany Vermeulen liefst driemaal halve finale haalde en daar tel kens op de overwinnaar stootte. De prestaties van de Herlevingers zijn in een woord knap te noemen, en wanneer aan het einde van het seizoen nu nog enkele interclubtitels kunnen worden toegevoegd wordt het be slist een grootse kampioenenviering te Dendermonde. V.C. Het ziet er naar uit dat CALLEBAUT A WIEZE nu voorgoed van de anderen is weggespurt. Na een logische zege op CALLEBAUT B (4-1) kunnen de chokoladefabrikanten teoretisch nog slechts door Franke bedreigd worden. In de topderby verdedigden de op papier zwakkere B's zich zo goed en zo kwaad als het ging. Tegen de twee voltreffers van Lissens en het goaltje van Van der Steen konden ze voor de citroentjes niets inbrengen. Jacobs tikte nadien wel het eerreddertje tegen de touwen, doch met een vierde doelpunt, waarin Lissens nog maar eens een ruim aandeel had, klapte de deur voorgoed dicht. BANK VAN BRUSSEL is nu totaal uit koers geslagen. Het werd tegen FMC, een meelopertje dat vooralsnog slechts twee arm tierige puntjes totaliserde, een 0-1 nederlaag. Op het eerste gezicht is dat niet erg normaal, doch de Bank moest niet minder dan zes zieke titularissen vervangen. Wat niet zonder kleerscheuren en met het gekende gevolg gebeurde. Het enige goaltje kwam er in de eerste time via De Smedt. BOUW is de goede stap kwijtde Hofstadenaars hadden aan Franke B, niet toevallig op de tweede plaats, helemaal geen klantje en verdedigden zich uitstekend.. Ze moesten echter met 1-3 verliescijfers inbinden. DESSODEN A haalde het op Tupperware. De thuisploeg was ge- handikapt door de afwezigheid van twee fanionspelers, doch dat doet niets af van de verdiensten van Leo De Feyter en zijn maats. Het was trouwens diezelfde De Feyter, samen met Van der Snickt, die gevat repliceerde op de aanvallen van Tupper ware, zodat een billijke 0-2 stand op het bord kwam. SAF liet een punt liggen bij Franke A. Voor de financiers scoorde Cooreman twee keer, doch Van der Speeten toonde zich even opportuun, wat in een 2-2 resultaat uitmondde. Wedstrijden voor zaterdag 26.1.74 te 15 uur Callebaut A - Bank van Brussel (terr. Callebaut Wieze) FMC-WTTA (terr. Wilskr. Hofstade) Tupperware - Dessoden B (terr. Osbroek Aalst) Dessoden A Bouw (terr. Boonwijk) Korporatief voetbal - Gewest Durme Het is een heel rustige namiddag geworden in het korporatief kampioenschap van het Durmegewest. Normaliter moest VERAM BUGENHOUT het opnemen tegen Riderco, doch de Lokeraars gaven er reeds een heel poosje de brui aan, iets wat niet zo bevorderlijk was voor het kampioenschap. Bleef overTELELEC ZELE - Dessowaas, Hoogstaand was de match helemaal niet. Wel demonstreerden de Zeienaars voor de koffie een licht overwicht waaruit twee doelpunten resul teerden een van 'Mariman na acht miuten en een van De Paepe op het ogenblik dat twintig minuten voetbal achter de rug waren. De Waaslanders bleven goed meespelen, doch misten de nodige inzet en veerkracht om wat konkreets uit deze ontmoeting te puren. Omdat Telelec de schaapjes op het droge wist, stak in de tweede time nog heel weinig vuur in het spektakel. Einduitslag 2-0. Wedstrijden voor zaterdag 26 januari 1974 te 15 uur Callaert Zele - Boel (terr. Eendr. Zele C) Vapo - Supra Zele (terr. K.S. Lokeren C) Veram Buggenhout - Telelec Zele VDB Moderna - Uco (terr. SK. Lebbeke) Vooraleer te spreken over de wederopstanding van Schoon aarde, vestigen we de aandacht op Eerste Klasser F.C. APPELS geelzwart maakte het Tielrode, virtueel leider, niet gemakkelijk Appels hield, ei zo na, een puntje thuis, wat een knalprestatie zou geweest zijn. De 0-1 nederlaag is in de gegeven omstandig heden een zege waard. SCHOONAARDE, dat met vier punten achterstand op leider Racso nog niet kansloos is. had aan het eerder bescheiden Vinderhoute een gemakkelijk hapje het is ten slotte 5-1 ge worden. Na tien minuten schoot Van Mossevelde Juventus op voorsprong en toen de bezoekers dan een own-goal toestonden, waren de roodjes voorgoed gelanceerd. Vinderhoute' hield tot aan de rust de score laag, maar toen Schoonaarde achteraf ook aan de afwerking wat deed, liepen de cijfers tot 5-0 op. De Graeve redde de eer voor de bezoekers. Overgangsklasser MELDËRT won met 0-1 op het niet te onder schatten HERDERSEM en blijft leider Voorde in de ogen kijken, terwijl BAARDEGEM drawnde tegen Zandbergen (2-2). MIJLBEEK won eindelijk ook nog eens een keertje. Dat gebeurde tegen het bescheiden Burst (0-1). EREMBODEGEM kreeg Heldergem op bezoek en haalde het met 5-2. Om zich een idee te kunnen geven van het gehalte van Heldergem slechts ditdit sukkel- ploegje speelde 16 matohen, drawnde uitgerekend éénmaal, ver loor de andere wedstrijden en inkasseerde 111 (honderd en elf doelpunten). Zelf scoorden de schutterszeven keer.. Moet er nog zand zijn Over FC Appels vertelden we reeds een en ander. De andere Eerste Klassers deden het evenmin slechtkoploper OVER- MERE (zij het dan met twee surplusmatchen tegenover Tiel rode) geraakte te Zeveneken met de hakken over de sloot (1-2) en DENDERMONDE rekende met Zwijnaarde af (5-1). SERSKAMP reisde naar Everbeek en sleepte een puntje uit de brand (3-3). Het lot is geworpen MESPELARE is rijp voor de degradatie. Er werd nu thuis verloren tegen LUTTERZELE. Niet dat de Sint-Gillisse wijkploeg mag onderschat worden, hoor Integen deel de cijfers (5-0) spreken echter keiharde taal... RONKENBURG LEDE. de jongste weken ook niet zo briljant, stond te Sint-Lievens-Houtem bij de «rebellen voor een zeer moeilijke opdracht. De Ledenaars hebben zich allesbehalve laten afslachten en verdienden meer dan een 3-2 nederlaag. IMPE reisde naar Vlierzele Papegem en een maat voor niets is het geworden 2-2 luidde de eindstand. De KANARIES uit Lede liepen tegen de Woubrechtegemselamp (4-0) en EDELWEIS LEBBEKE. een Tweede Klasser die uitstekende resultaten boekte tijdens de voorbije weken .verloor met 4-3 tegen Aqua Betta. Op ZANZIBAR OPSTAL had de bordjesman veel werk hij mocht acht keer de ladder op tijdens de match tegen Destelbergen. Het is immers 4-4 geworden... nog zou aan denken Sport Dendermonde een kansje te geven. Hoe ziet dat klassement er nu uit1. Elversele 14-13-1 - 39 - 12 - 26 p. 2. Sport Den dermonde 14-12-2-39-12 26 p 3. VK Dendermonde 14 - 23 p. 4. Wetteren 14 - 23 p. 5. Leeuwerik Lede 14 - 22 p. 6. TT Ninove 14-21 p 7. Wichelen 14 - 21 p. 8. Ku'klos Aalst 14 - 21 p. 9. Atom II Denderhoutem 14 - 20 p. 10 Rumbac Waasmun ster 14 - 17 p. 11. Wieze 14- 15 p. 12. Denderleeuw 14 - 14 p. Gelijke punten met een betere setverhouding en één match meer gewonnen voor Elverse le, Doch de Elverseelse troon kómt nog in gevaar... omdat het nog gevaarlijke verplaat singen te doen heeft o.a. naar de moordkuil van Wetteren. iets wat de Sporters ontzegd is en zé moeten er niet rou wig om zijn. Het programma van Elversele schijnt ons dan ook zwaarder dan dat van Sport Elversele Wetteren (away), Rumbac Waasmunster (home), Wieze (H) Kuklos Aalst (A), Dender leeuw (H), Denderhoutem (H), TT Ninove (H), Leeuwerik Lede Sport Dendermonde Waas munster, Wieze, Aalst, Dender leeuw, Atom, TT Ninove, Lede, Elversele moet inderdaad nog naar Wetteren en op de laatste speeldag naar Leeuwerik Lede dat voor eigen publiek steeds wat meer kan als het dat maar wilt... De tijd van pro- nostiekjesmaken is aange broken... GDP.

De Voorpost | 1974 | | pagina 29