RTB
mm
momMmkitr"
1—
De Voorpost - 5-4-74 - 31
PROGRAMMA
14.00 Beentje Buiten in het
land van Tijl Uilenspiegel
14.30 Mijn hart roept U
16.00 Volksuniversiteit
17.30 Biljarten W.K.
drieband
18.00 Colargol
18.05 Star trek
18.55 Tekenfilm
19.05 Doorgaand verkeer
19.45 Nieuws
20.15 Moeders slimste
20.45 Terloops
21.30 Eurovisiesongfestival
23.15 Nieuws
23.25 W.K. Drieband
14.30 Magister Maesius
15.00 De toverbal
15.15 Binnen en buiten
17.15 Youppi
17.20 Showprogramma
18.20 leder zijn zeg
18.45 Van Pool tot
Evenaar
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.40 De Wal tons
21.30 Ook dis is leven
22.25 Première-mag.
23.15 Nieuws
23.25 Biljarten
16.00 Vader met
vier kinderen
18.00 Colargol
18.05 De Fam. Partridge
18.30 Sportkwis
19.00. Korte Film
19.10 Sporttribune
19.33 Kortweg
19.45 Nieuws
22.10 Ten Huize van
23.00 Nieuws
14.00 Ce pays est
11.30 Teleac
vous
16.00 Nieuws
16.15 Landbouwnieuws
16.02 Tekenfilms
16.30 Voor Arabische
16.13 Walt Disney
gastarbeiders
17.00 Sjoko
16.45 Ciao Amici
17.30 Teleac
17.00 App. Italiano
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.00 A vos marques
18.55 Nieuws
18.55 De Wombels
19.05 Zorro
19.00 Het uitgaansleven
19.30 Amusementspr.
19.15 Toumai
20.00 Nieuws
19.45 Nieuws
20.20 Unicefgala
20.10 Le jardin
22.00 Hawkins
extraordinaire
23.00 Wereld op
20.35 Une homme
wielen
appelé Jean
23.25 Nieuws
21.30 Eurovisiesongfestival
14.00 Daktari
11.00 Eucharistieviering
15.00 Visa pour le
14.00 Teleac-kursus
monde
15.17 PRogramma met
17.00 Sportuitslagen
de muis
17.10 Sept sur sept
15.43 Star Trek
17.50 Follies
16.30 Guyana/Antillen
18.30 Voetbal
17.00 Vesper
19.00 Antenne-soir
18.55 Ti-Ta-tovenaar
19.30 Fabels van la
19.00 Nieuws
Fontaine
19.05 Dirigentenportret
19.45 Nieuws
20.00 Gunsmoke
20.05 Sportweekend
20.50 Citroentje met
20.35 Les brigades
suiker
du tigre
21.40 Brandpunt
21.30 Romeo et Julia
22.30 Nieuws
22.50 Nieuws
16.55 L'écran desvacances
18.45 Ti-ta-tovenaar
1&10 1,2,3,..j'ai vu
18.55 Nieuws
18.30 TV F
19.05 Black Beauty
19.00 Lekenmoraal
19.30 Tweekamp
19.30 Lundi-sport
20.00 Nieuws
19.46 Nieuws
20.20 Sportshow II
20.15 Variétés
21.15 Bomans in triplo
21.05 La Salamandre
22.30 Nieuws
23.05 Nieuws
16.00 Opgepast voor
17.00 L'écran des vacanses
de schildpad
1&10 1,2,3... j'ai vu
18.00 Colargol
18.30 Seniorama
18.05 Het grote Koraalrif
19.00 Antenne-soir
18.30 Tienerklanken
19.15 Malaventure
19.10 Uit de dierenwereld
19.45 Nieuws
19.45 Nieuws
20.2o Télé-souvenance
20 15 Waaldrecht
20.50 Les oisaux de
21.05 Verover de aarde
Meiji-jingu
21.55 Earthspirit House
21.40 Le monde du
22.10 Het Vrije Woord
Cinéma
22.40 Nieuws
22.40 Nieuws
16.30
17.25
17.55
18.00
18.53
19.20
19.45
20.15
20.40
21.40
22.00
22.45
Javanjong
Magister Maesius
Colargol
Atelier
Hoe Techniek in
de kunst
Yoga
Nieuws
Hier is Lucy
Pano 74
Standpunten
Amusementsprogramma
Nieuws
16.00 Wielrennen
17.10 Sneeuwganzen
in Canada
18.00 Colargol
18.05 Black Beauty
18.30 Tienerklanken
19.05 Sportkwis
voor de jeugd
19.45 Nieuws
20.15 Wachtwoord
20.15 Beschuldigde
sta op
22.35 Première
23.15 Nieuws en Yoga
16.00 Johnny Raton
18.00 Colargol
18.05 Tekefilm
18.15 H oe word ik de
computer de baas
18.25 Op safari in
Argentinië
18.50 Bokrijk
19.20 Ziet U er wat in
19.45 Nieuws
20.15 De Fam. Ashton
21.05 Een film voor
Goede Vrijdag
22.35 Nieuws
22.45 Requiem voor
Frank Martin
16.45 Feu vert
18.25 Allo les jeunes
18.55 Le manége enchanté
19.00 Antenne-soir
19.15 Malaventura
19.45 Nieuws
20.15 Cirkusprogramma
21.05 Les sentiers du
monde
22.15 Nieuws
16.00 Wielrennen
17.10 L'écran des
vancanses
18.10 1,2,3,-. j'ai vu
18.30 Yoga
19.00 Antenne-soir
19.15 Malaventura
19.45 Nieuws
20.20 La maison
21.50 Le carrousel
aux images
22.30 Nieuws
16.55 L'écran des vacanses
18.10 1,2,3,..j'ai vu
18.30 Sept sur sept
19.00 Reflets du
libéralisme
19.30 Tekenfilm
19.45 Nieuws
20.20 Le dialogue
des Carmélites
22.00 Gala-koncert
23.00 Nieuws
mMI
17.00
Ome Willem
17.30
Chimpanze
18.45
Ti-ta-tovenaar
18.55
Nieuws
19.05
Van gewest tot
gewest
20.00
N ieuws
20.20
Politieke uitz.
20.30
Trekking nat.
Loterij
20.35
Film
21.30
Panoramiek
21.55
Studiosport
22.15
Den Haag vandaag
22.30
Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Finale Zeskamp
20.40 Farce Majeur
21.30 Eurovisiesongfestival
23.15 Hier en nu
23.45 Koorzang
23.55 Nieuws
24.00 Lied v.d. week
18.47 Vooraf
18.50 Woord voor woord
18.55 Ti-ta-tovenaar
19.00 De vloek van
Woestwolf
20.40 Nieuws
20.45 Dokumentaire
22.15 Nieuws
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Top-pop
19.30 Het ziekenhuis
20.00 Nieuws
20.20 De stille kracht
21.55 Televizier
22.45 Nieuws
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
18.55 Nieuws
19.05 Voor achten
19.00 Stratemakeropzeeshow
20.00 On the Town
19.30 Guyana
21.50 Witte kwis
20.00 Nieuws
22.40 Den Haag vandaag
20.20 Onedin-line
22.55 Nieuws
21.10 Twee voor twaalf
21.50 Achter het nieuws
22.40 Nieuws
22.45 Teleac-kursus
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Filmpje voor
de kleuters
19.15 Zwijgen is goud
19.45 Popey
20.00 Nieuws
20.20 Berichten uit
de samenleving
20.35 All in the
Family
21.00 Althanasius Kircher
22.00 De Postbode
23.15 Nieuws
18.55 Ti-ta-tovenaar
19.00 Nieuws
19.05 Zorro
19.30 Ren je rot
20.00 nieuws
20.20 Music All in
21.20 Vraaggesprek met
minister-president
21.30 Hawkins
22.43 Nieuws
22.48 Lied van de week
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Nederpopzien
20.00 Nieuws
20.20 Een lach en
een traan
21.00 Van onderen
21.55 Panorama
22.00 Kenmerk
22.25 Nieuws
22.30 Teleac
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Koffiebar
19.25 Gevarieerd progr.
20.00N ieuws
20.20 De Johannes Passie
22.40 De Haag vandaag
22.55 Nieuws
23.00 Lied van de week
18.55 Ti-ta-tovenaar
19.00 Nieuws
19.05 Kwis
19.30 M.A.S.H.
20.00 Nieuws
20.20 Columbo
21.35 Een leven in beeld
22.45 Ontdek je plekje
22.50 Uit de kunst
23.15 Nieuws
NED. 1 ZATERDAG 6
APRIL 21.45 UUR
HAWKINS
EEN LEVEN VOOR EEN
LEVEN Twee psychiaters
worden vrijgesproken na de
dood van een student tijdens
een experiment op de univer
siteit. Als een van beiden
omkomt, valt de naam Ha
milton. Deze wordt gearres
teerd en Hawkins wordt zijn
verdediger...
1 ZONDAG 7 APRIL
30 UUR
i DIT IS LEVEN
I KINDEREN VAN
i .DALE Programma van
cc Britse Commerciële televi-
s e Yorkshire over het leven
v m vijf kinderen op het
1 ngelse platteland.
BRT MAANDAG 8
APRIL 20.15 UUR
ONGEWONE VERHALEN
Frans-Italiaanse film (1967)
naar drie verhalen van Edgar
Allan Poe, in beeld gebracht
door Roger Vadim, Louis
Malle, Frederico Fellini.
NED. 1 DINSDAG 9
APRIL 19.05 UUR
VOOR ACHTEN
Het praatuur met Hans Willi-
genburg op de vooravond.
Voor de muziek zorgen Casey
and the Pressure Group. Het
is een programma van Els
Korver, Anneke Lubberts.
Rolf Boost, Hans van Willi-
genburg en Fred Rombouts.
Als gasten Liesbeth List.
Frida Boccara.
RTB WOENSDAG 10
APRIL—21.05 UUR
LES SENTIERS DU
MONDE
LEVEN IN JERUZALEM
Uitzending van Claude Ren-
glet, geprezenteerd door Jean
Thévenot.
BRT DONDERDAG 11
APRIL 20.45 UUR
BESCHULDIGDE, STA OP!
TV-reeks van de BRT naar
een idee van Jan Matterne die
ook de rexalizatie verzorgde.
DE HUURMOORDENAAR
RTB VRUDAG 12 APRIL
20.20 UUR
LE DIALOGUE DES
CARMELITES
Franse dramatische speelfilm
van E.P. Bruckberger en
Philippe Agostini naar de
roman van Gertrud Van Le
Fort «La dernière a l'écha-
faud» en naar het werk van
Georges Bernanos.
INSDAG
hÏPRIL