E.V. AALST VERRASSEND GOED ZWAK DENDERBELLE VERLIEST TEGEN CROSSING Tweede overwinning voor Willy De Witte bij de seniores BMB I E.V. Aalst verliest te Anderlecht Overtuigende overwinning van S.K. Grembergen HANDBAL AVANTI -SASJ A Zege voor Guido Verburgh bij' de B.L.B. MARC VAN LANGENHOVE: CROSSEN BLIJFT HOBBY Na de hoopgevende prestatie tegen Avanti een week vroeger, heeft E.V. Aalst nu bevestigd tegen Mechelen. De Aalstenaars, reeds een paar weken zeker van de degradatie, zijn duidelijk op weg naar een verrassend sterk seizoeneinde. Eendracht speelt volledig ontspannen en kan hierdoor een spelpeil berei ken dat eigenlijk niemand voor mogelijk had geacht. Wij geloven dat de ploeg van voorzitter Van Der Spiegel nog voor enkele verrassingen kan zorgen tijdens deze kompetitie en indien men de prestaties van de laatste weken kan „aanhouden" zien wij niet in wie hen in tweede nationale van de titel zal weghouden. Avanti Lebbeke ging op het eveneens tot degradatie gedoemde Amay gemakkelijk winnen. Amay, dat vrijwillig naar derde zou degraderen, kon gedurende één helft aanklampen maar eens Dirk Verhofstadt de grote registers opentrok was de Avanti- overwinning onmiddellijk een feit. E.V. AALST-MECHELEN 16-19 Een zeer vlot spelend Een dracht is er in geslaagd gedu rende praktisch gans de wed strijd gelijke tred te houden met de titelkandidaat uit Me chelen. Beter nog, tien minuten voor het einde was Eendracht genaderd tot 14-16 en er wa ren enkele onbegrijpelijke scheidsrechterlijke beslissingen nodig om de zege van het „grote" Mechelen veilig te stel len. Het begon eerst niet zo schitterend voor Eendracht. Mechelen met een juist schie tende Liekens tijdens de eerste helft, leidde na 10' met 2-5. Eendracht hervatte zich echter uitstekend en langs een groot se Petrez kwam het op 6-6 een tiental minuten voor het einde van de 2e helft. Toen sloeg Lie kens opnieuw toe en keeper D'Herde kon niet vermijden dat de bezoekers opnieuw een 6-9 voorsprong bijeen wierpen. De rust brak aan met een 8-12 stand en logischerwijze mocht men veronderstellen dat Me chelen tijdens het tweede wed strijdgedeelte naar een onbe dreigde overwinning zou ste venen. Niets was echter min der waar. De jonge Luc Moens deed uitstekend werk in het Eendracht doel en het „gevaar" Liekens werd nu goed opge vangen door een goed sluitende Eendrachtverdediging. Toen er 10' gespeeld waren bleef de vierpunten achterstand voor Zondag 23 maart te Lebbeke Zondagnamiddag om 15.30 u. zal de prachtige Lebbeekse sporthal zonder twijfel reeds te klein zijn om de talrijke handballiefhebbers te herbergen die getuige willen zijn van deze handbaltopper. Sasja, kampioen van België, en nu opnieuw aan de leiding van de kompetitie met drie punten voorsprong op de Lebbekenaars, kan door Avan ti te overwinnen een optie nemen op de hernieuwing van de titel. Voor Avanti wordt deze wedstrijd vooral een prestige treffen en in geval van winst naderen zij tot op een puntje van de leiders. De titel van kampioen van België blijft dan in het bereik van Avanti. Een volledig optredend Avanti zal dan ook niet willen verliezen en wij verwachten ons aan een bikkelharde wedstrijd die slechts tijdens de laatste seconden zal beslecht worden. Voor de inwoners van Lebbeke een uitstekende gelegenheid om opnieuw kennis te maken met de handbalsport op topniveau. EVA. Eendracht steeds op het score bord (11-15). Een geestdriftig Eendracht begon toen aan zijn achterstand te knagen. Langs Bayens. Van Den Eynde en Petrez kwamen de Aalstenaars tot 14-16 terug 10' voor het einde. Dit Aalsters offensief werd echter gestuit door enke le onbegrijpelij' beslissingen van het scheidsrechtersduo zo dat Mechelen langs Dierickx naar een veilige M-19 stand kon stevenen. In o slotfase zou Eendracht nog m offen sief ontketenen dat eenter ein digde op 16-19 cijfers met tref fers van E. Van Goethem. Scoorders Petrez 6. Rimbaut 2, Bayens 3, P. Van Den Eynde 2, E. Van Goethem 2. Steeman 1. AMAY-AVANTI LEBBEKE 14-28 Avanti Lebbeke heeft, gewoon tegetrouw zouden wij zeggen, gedurende één helft tegenstand ondervonden van het aanklam pende Amay. De Walen slaag den er wel in de achterstand te beperken maar Avanti be dreigen lukte hen nooit. Na 'n tiental minuten leidde Avanti met 2-4 en Duchesne en Rorive slaagden erin de achterstand te beperken tot 'n drietal doel punten verschil. Avanti kende tijdens deze periode weinig meeval in de afwerking en al leen De Vlieger, steeds sterker kon de Amay verdediging regel matig te grazen nemen. Het was slechts in de laatste min. van de eerste helft dat Avanti van 6-7 tot 6-9 kon uitlopen. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte zou Avanti er dan een demonstratie van maken. Dank zij een uitstekend spelpatroon werd de Amay ploeg van het terrein gespeeld. Dirk Verhof stadt kwam voorgoed los en scoorde tijdens deze tweede helft nog negen treffers. Luc De Nil, Keppens en Co gingen regelmatig in tegenaanval en de Amay-keeper stond voor 'n onmogelijke taak. Avanti scoor de tijdens de laatste dertig minuten negentien maal zodat men echt van een eenrichtings- wedstrijd mag spreken. De prestatie van Ed. De Vlie ger (5). die zich duidelijk op gewerkt heeft tot een basis pion in de Avanti kern, lijkt ons het meest opvallende feit van deze wedstrijd. EVA WEDSTRIJDEN VOOR HET WEEKEINDE: 23-3 te 15.30 u Avanti - Sasja 22-3 te 20.15 u. E.V Aalst - Mont s/Marchienne 22-3 Kraainem - Ajax 22-3 Ekerse - Sparta Aalst 22-3 H.C. Herstal - Denderbelle 22-3 Grembergen - Anderlecht EVA. Tstelkandidaat Brabo Denderbelle verliest zijn tweede wedstrijd het seizoen tegen het in degradatiegevaar verkerend Cros- g Schaarbeek. Wij geloven wel dat deze uitslag het meest gemerkte feit is van de zestiende kompetitiedag. die tweede nationale afdeling is het eigenlijk een knots gekke toestand, Denderbelle verliest tegen veel zwakker ge waande tegenstanders, Kraainem verplettert Montegnée nadat zij een week geledtn slechts een gelijkspel geraakten tegen hekkensluiter Ekerse. Men geraakt er gewoonweg niet meer wijs uit. Een zaak blijft echter vast staan Brabo Denderbelle, Kraainem en Mon tegnée blijven de enige aan spraakmakers op promotie maar wij kunnen ons niet van de indruk ontdoen dat geen enkele van deze drie ploegen iets kan gaan uitrichten in 's lands elitereeks. Het niveau verschil tussen beide reeksen is opmerkelijk groot. HBC Leb beke ontgoochelde niet. Tegen hekkensluiter Ekerse werd het een afgetekende en logische overwinning. De Ajaxieden blij ken hun moeilijkste kompetitie periode toch doorgemaakt te hebben. Tijdens de resterende wedstrijden moeten zij be kwaam zijn zich zonder moei lijkheden uit het degradatie debat te houden. Ook de pres tatie et gehandicapt Spar ta ,s veelzeggend. De Spario.,^,1 wonnen overtuigend op het veld van Jemeppe en de hoogkonjunctuur is duidelijk nog niet voorbij. Voor Sparta is nog steeds een goed plaats in de eindrangschikking weg- BRABO DENDERBELLE 19 TOSSING SCHAARBEEK 21 abo Denderbelle speelde 'n ntgoochelende wedstrijd. Ak- jord, een hele „resem" ver ontschuldigingen kunnen inge roepen worden voor deze er barmelijke prestatie. Luc De Decker, S. Callaert en kapitein Van Hout ontbraken bij de thuisploeg en een gekwetste Van De Velde speelde wel maar was duidelijk te sterk gehandicapt om van veel nut te zijn voor de ploeg. Een dozijn doelkansen belandden op het Crossing doelhout en het was duidelijk dat Brabo echt igeen greintje meeval kende Maar al deze „ver zachtende" omstandigheden zijn geen uitleg voor het er barmelijke spelvertoon. De bezoekers lieten onmiddel lijk hun bedoeling doorsche meren Na 2' leidde Crossing reeds met 0-2 en een hortend Brabo kon vooral dank zij in dividuele inspanningen toch op voorsprong geraken na 10' spel (5-3). Daarna was het liedje echter uit voor de thuis ploeg want 5' later leidde Schaarbeek opnieuw met 6-8. Vanaf dit ogenblik was de thuisploeg steeds op achter volging aangewezen. Even voor de rust konden zij toch nog gelijk komen (10-10) maar een flaterende verdediging zorgde ervoor dat bij de rust Schaar beek met 10-11 leidde. Coach De Mol trachtte toen zijn ver dediging te reorganiseren door een 1-5 opstelling in te voeren maar ook dit verdedigingssys teem bleek niet voldoende be heerst door de Brabo spelers. M. Heyndriokx, die wel iets meer zijn eigen kans moet gaan, bracht Brabo opnieuw gelijk en na 6' spelen in de tweede helft bracht hij de thuisploeg zelfs op voorsprong (14-13). Het was echter al boter aan de galg. Brabo bleef maar krasselen n met nog een kwartier te spelen leidde Cros sing met 15-18. Vijf minuten Ir r leek het lot van de lei ders definitief bezegeld. De ploeg uit de „burgemeester Nols" gemeente, leidde met 16-20 maar even zag het er toch nog naar uit dat Brabo de zaken nog zou rechtzetten. Uyttersprot en Beeckman scoorden (18-20) en Brabo kwam dank zij de scheids rechters vanaf dat ogenblik in numerieke meerderheid. Het werd 19-20 vier minuten voor het einde maar Brabo kon toen geen gebruik maken van de kansen (zij hadden ook geen meeval) en de zoveelste flater in de thuisverdediging liet Crossing toe één minuut voor het einde het lot van de ontgoochelende thuisploeg de finitief te bezegelen. Scoorden Van Der Veken 4, Van De Velde 3, Heyndrickx 7, Timmerman 2, .Beeckman 1, Uyttersprot 1, De Bisschop 1. H.B.C. AJAX - EKERSE: 21-15. H.B.C Ajax, heeft tegen hek kensluiter Ekerse een uitste kende eerste helft gespeeld Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte ging het heel wat minder vlot. De hoofdreden van deze minder goede twee de helft is waarschijnlijk te zoeken in een gebrek aan con centratie eens de overwinning vaststond Een andere moge lijkheid, maar minder waar schijnlijk, is dat Ajax op het grote terrein op zijn adem had getrapt. Ajax nam een enorm vlugge start. Met snel en ge varieerd spel werd Ekerse van het terrein gespeeld zodat na een kwartier de thuisploeg leidde met 5-0 Ekerse kon eerst scoren na 16' spel maar een zeer goed Ajax bereikte de rust met een 13-3 voor sprong. Tijdens het begin van de tweede helft zag het er naar uit dat Ajax een mons terscore ging bijeer werpen. Het werd 15-3 na 33' spelen maar toen hadden de toe schouwers wel het beste „ge had". Ajax begon toen toch wel opvallend te krasselen zo dat Ekerse 10' voor het einde tot 17-10 genaderd was. De einduitslag 21-15 mag dan ook als zeer gevleid be schouwd worden voor Ekerse dat duidelijk de zwakste ploeg van tweede nationale mag ge noemd worden. Scoorden Vinck 2, Luc Van Cauwenberghe 4, De Batse- Iier7, De Bruyn 1, Vermeir 1. Van Der Stappen 6. JEMEPPE - SPARTA AALST 10-17. Hoewel Sparta nu ook de diensten moest missen van Luc Van Delsen en Mens, Van Den Berghe en Troch nog steeds niet beschikbaar wa ren, heeft Aalst op overtuigen de wijze deze moeilijke ver plaatsing tot een goed einde gebracht Met trainer De Meyst als speler en het duo Bomon - Van Temsche als coach op de bank, speelde Aalst na een moeilijke start een denderende wedstrijd. Je meppe nam voorsprong (2-0) maar Aa'-* ';ng het Waalse of fensief g. .De bal werd rustig in aanval gebracht en eens Sparta georganiseerd ging aanvallen werd de Je meppe verdediging gewoon overspeeld Een zeer degelijk Sparta leidde aan de rust met 4-9. Sparta liet de wedstrijd nu niet meer tussen de han den glippen en met nog onge veer een kwartier te spelen was de Aalsterse voorsprong tot 4-14 gestegen. Jemeppe kon even daarna nog aan bod komen en naderde tot 10-14 Toen de Aalstenaars dan naar een hogere versnelling over schakelden was het pleit met een definitief beslecht. Een paar snelle tegenaanvallen brachten evenveel Aalsterse doelpunten op en Sparta had de puntjes toen definitief op zak. DAMESHANDBAL. Bij onze damesploegen één verrassende uitslag dit weekeinde. E.V. Aalst speelde ontstellend zwak te Anderlecht en leed dan ook een onverwachte nederlaag. Voor de Aalsterse meisjes moet deze nederlaag wel een zeer grote teleurstelling beteke nen. Aalst Sportief speelde evenmin schitterend te Ganshoren maar de overwinning kwam geen enkel ogenblik in het gedrang. Het plaatselijke derby tussen Avanti Femina en R.B. Dender- monde werd zoals verwacht gewonnen door de sterkere Avanti meisjes. ANDERLECHT - E.V. AALST 9-7. Tegen het voorlaatste geklas seerde Anderlecht heeft E.V. Aalst beslist zijn slechtste wedstrijd va,-, het seizoen ge speeld. De Aalsterse meisjes speelden een abnormale eer ste helft zodat de thuisploeg met 7-3 cijférs leidde aan de rust. E.V Aalst bleek vooral geweldig zwak in de afwer king en op geen enkel ogen blik konden zij het goede be vestigen dat wij de laatste maanden van hen mochten schrijven. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte vlotte het wat beter bij de Aalsterse ploeg maar de afwerking bleef steeds veel te wensen over laten. Hierdoor kon het Aal sterse offensief niet volledig tot zijn recht 'komen zodat het eindoffensief strande op een 9-7 nederlaag. E.V. Aalst* is aan zijn supporters beslist een denderende revanche schuldig. Scoorden Wauters 2, Devinne 2, Simal 2, De Smedt 1. GANSHOREN - AALST SPOR TIEF 1-12. Aalst Sportief, zonder J. Van Laer, speelde een eerder rom melige wedstrijd te Gansho ren De weersomstandigheden bleken Aalst Sportief, dat nu ook een typische zaalploeg wordt, meer te hinderen dan de thuisploeg. Tijdens de eerste helft speelde Aalst nog „redelijk". Met rustig opge bouwde aanvallen en een de gelijke afwerking werd de rust bereikt met een 0-7 voor sprong. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte bleef het spelpeil echt beneden alles. Aalst begon nu ook meer last te ondervinden van het koude en vochtige weer en iedereen bleek uiteindelijk blij toen de gelegenheidsscheids- rechter de wedstrijd naar het verleden blies. In het „Brus selse" bleken eens te meer geen scheidsrechters aanwe zig te zijn. Zal dat dan nooit veranderen AVANTI FEMINA - ROS BEIAARD 21-7. Deze wedstrijd heeft slechts gedurende een vijftiental mi nuten kunnen boeien. Inder daad, de Lebbeekse meisjes hebben slechts gedurende de eerste vijftien minuten een vol waardige tegenstand onder vonden van het fysisch min der sterke Dendermonde. Avanti leidde dra met 2-0. J. Heirman scoorde het eerste Deodermondse doelpunt na 4' (2-1). Na een kwartier spelen had Avanti een 5-3 voorsprong. Toen de rust aanbrak met een 9-4 stand was het duidelijk dat Avanti regelrecht naar de overwinning zou stevenen. Tij dens het tweede wedstrijdge deelte was het al Avanti wat de klok sloeg. De Denderm. meisjes konden het tem po niet meer aan en Avanti wierp nog een afgetekende zege bij elkaar Scoorden DENDERMONDE Heirman 4, Melis 2, De Vos 1. EVA. BEVORDERING. SjK. Grembergen hield gemak kelijker dan verwacht de bo venhand op Sasja III. De Grembergenaars die met de huidige ploeg tot het puik van de bevorderingsreeks behoren hebben hierdoor de onver wachte nederlaag tegen Bras- schaat, een week geleden, vol ledig uitgewist Datzelfde Bras- schaat bezorgde wel wat kop- brekers aan leider Rosis Aalst. Brasschaat was duidelijk ster ker dan de Aalstenaars had den verwacht en er was een meesterlijke keeper Van Snick nodig om de Aalsterse over winning veilig te stellen De wedstrijden. Brahand - Rosis Aalst 10-12. Rosis opende de score langs J. Meert tijdens de eerste mi nuut. Deze vlugge treffer bleek echter slechts strovuur want de thuisploeg stelde onmiddel lijk gelijk en na vijftien minu ten telde Rosis steeds slechts één enkel doeltje voorsprong. Brasschaat duidelijk sterker dan verwacht kon zelfs de rust bereiken met een 6-5 voor sprong. Gedurende het eerste kwartier van de tweede helft kende Aalst dan zijn beste periode. Na 12' spelen leidde Aalst met 7-11 met doelpun ten van J.P. De Jaegher, De Boeck, Meersman en Van Snick. Toen verplichte een zwakke sneeuwstorm de eer der zwak leidende scheids rechters de wedstrijd voor 5' stil te leggen. Meteen was de geestdrift eruit bij Rosis en het op het randje van het brutale spelende Brasschaat kon Aalst nog komen bedrei gen. In feite een Vwakke wed strijd die te veel gehinderd werd door de slechte weers omstandigheden Scoorden Meert 1. J.P. De Jaegher 7, De Meersman 1, Van Sniok 2, De Boeck 1. Sasja III - S.K. Grembergen 6-14. S.K. Grembergen, zonder de zieke J.P- Buyle, leidde na 13' reeds met 0-5 dank zij doel punten van de met een per soonlijke bewaking bedachte Seghers, Trienpondt en de snelle Seymoens. De thuis ploeg 'kon één minuut later keeper Van Damme versl_3 dank zij een penalty. Met J. Caudron als organisator be reikte S.K. Grembergen de rust met een 3-7 voorsprong. Tijdéns de tweede helft vlotte het opnieuw uitstekend bij G.S.K. Met nog vijftien minu ten te spelen hadden de jon gens van voorzitter Van Dam me hun voorsprong opgedre ven tot 4-10. De overwinning kon nu aan de Gremberge naars niet meer ontglippen. Seghers, De Potter en Hans Van Haute legden de eind cijfers vast. Een opvallend goede prestatie van de G.S.K.- verdediging. Ploeg en scoorders Seghers 3, 0e Potter 3, Trienpondt 1, Seymoens 4, Tollit 1, Van Haute 2, De Swaef, De Rid der, Caudron, Van Hecke en H. Van Damme. EVA. Te weelde schreef Van de Meersche een reeks op zijn naam bij de juniores en in de finale legde hij beslag op de vierde plaats. Het ziet er dus naar uit dat de Aalsterse piloten zich nu zowat overal gaan op het voorplan werken, want ook De Witte heeft opnieuw een palm meer in zijn bezit gekregen bij de Seniores 500 cc BMB te Weelde, na een spannend duel met Florent Duts. Te Axel stond er opnieuw geen maat op Guido Verburgh die het grootste gedeelte van de wedstrijd controleerde voor broer Willy en De Cuyper. De verrassing kwam evenwel bij de nieuwelingen 125 cc waar De Ruysscher in de eerste reeks bleef steken op een Roothoofd. De tweede reeks was het een omgekeerd wed strijdbeeld en liet De Ruys scher zich afvlaggen voor Root hoofd. De eindstand viel dan ook uit in het voordeel van Roothoofd die met gelijke pun ten doch 3 seconden minder won. Voor Van Gijseghem en De Witte verliep het niet zo goed. Zij reden eerder een gematigde wedstrijd. Europees kampioenschap. Voor het Europees kampioen schap werden de ploegen sa mengesteld. Hier zijn wel en kele verrassingen uit de bus gekomen. De Rijcke zal er dit jaar niet bij zijn daar hij geen kandidaat was en ook Mare Van Langenhove, die wel kan didaat was, zal er niet bij zijn. Dit laatste verwonderd ons wel een beetje. Marc, die er nu bijna elk jaar bij was werd dit jaar niet in de ploeg op genomen en we weten niet waarom. Nochtans heeft Van Langenhove zich steeds als één van de besten getoond in in ternationaal gezelschap. Hij zelf is dan ook niet tevre den en vraagt zich wel af of dat de beloning is voor zijn bewezen diensten aan de BLB, Uitslagen. Nieuwelingen 125 cc 1ste reeks: 1. Roothoofd. Tweede reeks: 1. De Ruysscher. Eindstand: 1 Roothoofd 3 p. 34.40 2. De Ruysscher 3 p. 34.43 Nieuwelingen 250 cc. Beide reeksen gewonnen door Hou-f wenhuyze. Juniores Eerste reeks 1 De! Beuckelaere. Tweede reeks 1. Van de Moortel. Eindstand: Van de Moortel 4 p. Seniores Beide reeksen ge wonnen door Boenne met een; eindstand van 2 p. Inters Eerste reeks Coorensj 2. Verburgh G. 3. Verburgh W. j Tweede reeks 1. Verburgh G.j 2. Verburgh W. Eindstand 1. Verburgh Guido 3 p. 2. Coo- rens 4 p. 3. Verburgh W. 5 p 4. De Cuyper 12 p. 5. Voesenek (Ned.) 13 p. 6. AartsfNed.) 15 p. 7. Verburgh J. 15 p. 8. De Smet L 21 p. 9. Bleyaerts 21 p. 10. Bortels 22 p. Samenstelling ploegen West- Europees kampioenschap IMBA 500 cc.Coorens, Felix Ver hoeven, Van Renterghem, De Clercq en Gasthuyse. 250 cc. Luc De Smet, Johan De Cuyper. Scheele, Guido Verburgh en Marc Van Gijse ghem. Marc Van Langenhove met enkele eksemplaren van zijn «oude tuigen» (RVDV1 Niettegenstaande hij pas 30 is, noemt men Marc Van Langen- hove bij de BLB een oude rat. Gedurende meer dan zestien jaar is Van Langenhove er aange sloten. Het begon allemaal toen hij als kind bewondering had voor Frans Baeyens die indertijd crosste. Met hem ging hij elke zon dag mee tot wanneer hij zelf een machine kreeg. Marc Van Langenhove drukt er op dat hij nog altijd crosst als hobby en dat Is dan misschien ook wel de oorzaak dat hij buiten enkele provinciale titels het niet verder bracht. Grote overwinningen heeft hij niet op zijn akief, doch dikwijls had hij een groot aandeel In internationale suksessen van de BLB-ploeg. Ook dit jaar heeft Mare zich opnieuw kandidaat gesteld voor de ploeg die ons land moet vertegenwoordigen in het buiten- land bij de IMBA crossen. Over de wedstrijden zelf is Mare het eens dat de meeste parkoers niet meer zo spek- takulair zijn als voorheen. De oorzaak hiervan is dat de snelheid steeds meer en meer wordt opgedreven ten koste van het spektakel. Dit belet echter niet dat de belangstelling toeneemt en dat ook de jeugd zich meer gaat interesseren voor deze sport. Volgens Marc is het een kos telijke sport en dat begrijpen we wanneer we weten dat zo een machine nu toch stilaan een honderdduizend franken gaat kosten. Daarbij moet men dan nog rekenen de verplaat singskosten en de eventuele kosten gij een panne aan de machine. DIT SEIZOEN. Voor het 'komende seizoen heeft Mare zich een nieuwe machine aangeschaft. Hij wijst er op dat, aangezien hij voor eigen rekening werkt, niet zo veel tijd heeft voor de training. Dit zal evenwel niet beletten dat we Mare als een te vre zen man zullen moeten be schouwen De ervaring die hij de laatste tien jaren opdeed bij de inters moet hiervoor borg staan Ook de kunst, durf en geestdrift waarmee hij rijdt zullen hem zeker hel pen. PRIVE-LEVEN. Marc Van Langenhove woont met vrouw en twee kinderen op de Gentsesteenweg te Zele waar hij een garage uitbaat. Zijn hobby heeft ook nog een zijtak die van het crossen is afgeleid. 'Hij beschikt immers over een vijftigtal oude machi nes waarvan de oudste uit het begin van deze eeuw (1904) dateert. Het is immers de droom van Mare deze verza meling te verdubbelen en binnen een jaar of tien zelfs een museum in te richten. Moest iemand zo een machine weten staan of zelf bezitten dan kan hij steeds kontakt op nemen met Mare op het num-; mer 052-44.47 19. VS. ijn familie Motorcrosser Marc Van Langenhove

De Voorpost | 1975 | | pagina 22