TIP-TOP-DRESS-KLEREN MAKEN DE MAN ZELFS DE VROUW H I T SRI IANKA ICEVION1 ©e^uon INTERCONTINENTAL] S DE LENTE IN... 4 - 21-3-75 - De Voorpost HOTEL VAN TELEFOONNUMMERS EN ADRESSEN A DENDERMONDE BRUSSELSESTRAAT 100 Idi 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een prijs Huis Adi, Dorp 41, Grembergen eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst Pomar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars. Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel- k giö) Schoolstraat 54, Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A Praktisch en theoretisch onderricht door gespedalizeerde personen De Dendermondse Rijschool. Vetdstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 es meed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin gen, poorten enz. M. De Backer, Kon. Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.I6 Mlchem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16, St.- Gillis-Dendermonde. Vraag vrijblijvend inlichtingen. n Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vnjetijdsbesteding enz I Opwijkstraat 218, Lebbeke O-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- Idedij en camping Statiestraat 21, Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels om, leen gerust 053-21.6O.16 op handtekening. Hypotheken, verzekerde geheimhou ding. Inlichtingen bij Van den Berghe, Hoogstraat 77, Haaltert attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek. Meubelen E. De Petter. Kon. Albertstraat 14, Sint-Gillis-Dendermonde. eubelen De Wolf 053-21.63.91 e meubelzaak der streek. Molendries 3, AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette, tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modem fold, meten, afwerken en Guido Michem, Potiaulaan 11, Dendermonde. I ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een- voudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar speda- listen. luando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo, quando, quomodo enz: wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband I met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De I Cuyper. I oelsie Kleding 052-21.16.11 de zaak die met haar tijd meegaat. Franz Courtensstraat 32, Dendermonde. palons 053-21.42.81 meubels en alle binnenhuisversieringen. Galerie De Key- zer. ENSOR Rechtstreekse waar uit verschillende landen. Vlaanderenstraat 6 Keizerlijke Plaats 8, Aalst Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst I zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyen-De Ridder, Dijkstraat 5. Dendermonde. Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerpredeze Heidelberg loopt. Kwaliteit primeert. 053-21.34.76 zitten duizenden met ASTMA-aandoeningen? Eén oplossing! De MEDISCHE matras Verkrijgbaar bij DE PAREL Molenstraat 41 - NIEUWERKERKEN y =7T 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking. Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw reida- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozet 053-70.33.95 njden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6, Aalst. Alle herstellingen, 1 jaar waarborg, gratis onder houd. Prijzen vanaf 4.900 F tot 150.000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar oek 053-21.37.46 het Oost of West bij DE PAREL koopt U het best Molenstraat 41Nieuwerkerken En wij doen ook mee! Inderdaad beste lezer zondag a.s. beleven jullie de eerste ekstrasportieve daad van jullie voorpostvolpen- ners, en als jullie nu ook nog zelf meetrappen in deze eerste nationale lente-mars wordt het meeteen een enorm sukses. Wij die opteerden voor de 42 km/mars en minachtend neer kijken op de 21 en 10 kilometer trappers, maakten afspraak om 9.30 uur aan het Rijksinstituut voor Buitengewoon onderwijs - Molendreef 57, te Aalst, (de minder strijdlustigen ver trekken om 14 uur) E11 gezien het feit dat het programmablaadje vertelt dat de mars doorgaat - welk-weer- het-ook-zij - staat ons besluit rotsvast, deze mars laten we niet in het water vallen, wij doen mee! Bovendien zijn er tijdens de omloop en bij de aankomst hulpposten voorzien en toert nog altijd een bezemwagen ronde. Na de 42 km. parkoers langs alle mogelijke beziens waardigheden van deze streek afgelegd te hebben wordt onze inspanning beloond met een gewone of luxemedaille. Die dragen we dan een ganse avond op onze stoere mannelijke borst en komt naast de karna- valtrofeeën achter ons bureau en volgend jaar mag die dan nog eens buiten en dan weet iedereen dat we geen groentjes meer zijn... Voor inlichtingen bel nummers: 053/21.89.59 of 66.90.05 of Truus den zich ondermeer één der meest geliefde en populairste Vlaamse zangers, namelijk de hitmaker nummer één Willy Sommers, en Vlaanderens liefste zangeresje Truus Modekommentator Bertil E-Dias vertelde toen ook hoe prachtig hij het initiatief van Tip Top Dress vond en aan zijn welgemeende woorden kun nen we niets toevoegen Ga je zelf overtuigen van de kwaliteit en moderniteit van Tip Top Dress in het nummer 100 van de Brusselsestraat te Dender monde. Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en za terdag kan je er tot 20 uur te recht en 's vrijdags blijft de zaak nog een uur langer open, Of telefoneer es op het num mer 052-21.69.76. (medegedeeld) W illy Sommers Als je deze dagen door de Dendermondse Brusselse straat slentert, dan kan het niet anders of je oog valt op een enorme neon-verlichting, die rond een hoog, ruim en modern handelshuis een reusachtige rechthoek vormt. Je loopt wel in de Brusselsestraat, maar die voor Dendermonde unieke neonrechthoek doet je een moment denken dat je in Brus sel bent of eventueel in Ant werpen. Je waant je in ieder geval in de grootstad en als je dan de winkel binnengaat, waarrond dit lieve licht pinkt, dan wordt het je meteen duide lijk dat die winkel niet alleen van buiten, maar even goed binnenin grootstad-allures ver toont. Die gloednieuwe kledingzaak luistert naar de naam «Tip Top Dress» en 'dress' is het Engels voor kleding. Tip Top is met al leen de naam van Nonkel Bobs' televisieprogramma, maar wil zeggen dat je met al lerbeste dingen te doen hebt, en die dingen zijn in dit geval dan kleren. OPENING Tip Top Dress ligt op een twin tigtal meters van het beruchte Rond Punt en meer bepaald op die plaats waar de alombe- kende Tas jarenlang z'n speelgoed- en schoolbeno- digdhedenzaak dreef. Toen dit prachtig gelegen winkelhuis vrij kwam, waren de heer en mevrouw Van Brempt er als de Half februari 1975 had. tijdens een internationale LIÓNS- ontmoeting te Colombo (in Sri Lanka), op initiatief van een sterke afvaardiging Belgen, deel uitmakend van de Oost-Azië - reisgroep van de «Belgian Prin ter Trotters», de officiële op richting plaats van de «BELGO- SRI LANKA» Vriendschap- Vereniging. Het Voorzitterschap ter plaatse wordt waargenomen door dhr. Andrew Kariyawasam past- president van de locale Lions- Club. terwijl langs Belgische zijde deze taak werd opgenomen door dhr Albert De Cuyper, uitgever van «DE VOORPOST». Oude Vest 34, 9330 Dender- De vereniging stelt zich als doel de kulturele, sociale en ook commerciële banden met dit land te verruimen. Wenst u mede te helpen, schrijf ons dan. «Belgio-Sri Lanka» Vriendschap-Vereniging monde. kippen bij om daar hun grote kledingzaak in onder te bren gen. Het nog vrij jonge echt paar Van Brempt baat al meer dere jaren een bekende kle dingzaak uit en hun ervaring van jarenlange omgang met klanten en kleren samen met hun ekonomische durf dreef hen ertoe in Dender monde de pasgeopende Tip Top Dress op te bouwen. Er is inderdaad gebouwd geworden en zelfs meer dan een beetje. Van het oude maar nog stevige Tas-gebouw bleef niet veel meer dan de buitenmuren en vloeren- en plafonds tussenmuren staan. Zowel in de lengte als in de hoogte werd het gebouw ver ruimd, en wat belangrijker is, werd het ganse kompleks machtig gemoderniseerd. Dit heeft het voordeel dat de klant in een unieke, fris-moderne ruimte z'n kleding kan kiezen. Reeds van buiten kan hij z'n kleren kiezen, want er zijn tal rijke vesten, broeken, kos tuums en jurken op manne quins gepresenteerd. Maar de klant hoeft niet buiten te blijven staan, hoeft geen drempel vrees te hebben, want op de brede, glazen deuren hangt een heel attent kaartje waarop je «Vrije Toegang» kan lezen Je kan nu denken, zo'n briefje hangt op omzeggens iedere winkelruit, en dan heb je er gens gelijk. Kom je echter bin nen en wordt je aangesproken door de uitbaters van Tip Top Dress, dan besef je pas goed wat die simpele woorden 'Vrije Toegang' inhouden. Mare en Irène De Smedt heten de ge ranten van Tip Top Dress en deze sympatieke jonge men sen weten wat het betekent de klant koning te laten zijn. Ze zijn nog jong en daarom mis schien dynamisch en onder nemend, één en al dienstvaar digheid voor hun klanten. Mare is drieëntwintig en Irène twintig jaar, beiden zijn ze Dender- mondenaren en in december vorig jaar stapten ze in het hu welijksbootje. Als Mare je in Tip Top Dress één of ander jurkje of pantalon aanraadt, dan weet hij ook wat hij je aanraadt. Dan gaat hij je niets van mindere kwaliteit aanbieden, maar wel iets dat gewoonweg schittert van kwali teit. van smaak en van klasse. En die artikelen opsommen, die je allemaal in Tip Top Dress kunt krijgen is een onbegonnen werk. De ganse kollektie voor dames, heren, tieners en kin deren hangt allemaal in nette rekken, die af en toe onderbro ken worden door de onmisbare pashokjes. Je kunt er doodge woon alles vinden wat een vrouw, man of kind ook maar rond zijn ranke leden kan dra gen. Een greep uit een nog on volledige reeks: kousen, hém den, vesten, jassen, onderjas jes, dassen en vlinderstrikjes, de meest verscheiden broe ken, jeans zowel als geklede broeken, pulls en pulletjes, mantels, ensembles, rokken enz Herenondergoed is er, terwijl de dames er in de toe komst wellicht ook hun lingerie zullen kunnen vinden. Tip Top Dress beschikt over een prach tige kollektie trouw- en suite- kleding, met aangepaste handschoenen, handtassen en hoeden en over stijlvolle eerste- en plechtige kommu- niekleding voor jongens, met de daarbijhorende hemdjes, strikjes, kousen en hand schoenen. Er is zelfs een afde ling voor leder en daim, krea- ties Jacques Esterel. En dit al les in een up to date-stijl, Is het dan nog verwonderlijk dat Tip Top Dress vorige don derdag bij de opening en ook de volgende dagen al op een stortvloed van gelukwensen en op een menigte entoesiaste kopers mocht rekenen? Tien tallen mensen waren op don derdag 13 maart naar Tip Top Dress getrokken om de heer en mevrouw Van Brempt en de heer en mevrouw De Smedt te feliciteren. Onder hen bevon- Van links naar rechts: de heer Andrew Kariyawasam, voorzitter van de Ceylonese afdeling, de heer Fernand Meekels, de heer H. De Kimpe, de heer Luc Verstraete en de heer Albert De Cuyper, voorzitter >an de Belgische afdeling. Ogenblikkelijk na de thuis komst werden Z. Ex. de nieuwe Sri-Lanka-Ambassadeur te Brussel en ook onze Minister van Buitenlandse Zaken Renaat Van Elslande hiervan geïnformeerd. Eerstdaags verschijnt een we kenlange reportage over dit heerlijke zonnige eiland in «De Voorpost» (en ook in andere weekbladen). Zij die met Sri Lanka enig kontakt hebben of zij die wensen gedokumenteerd te worden over dit natuurreser vaat kunnen zich aanmelden op het adres van Voorz.. De Cuyper of op het Secretariaat van de Vereniging: Fern. Meekels, Ert- bruggelaan 38. Deurne, 2100 Antwerpen. Het sympathie-lid- maatschap voor 1975 werd op 250 F. vastgesteld. Zij die zich aanmelden kijgen al de num mersvan «De Voorpost» waarin de reportage verschijnt of kun nen adressen krijgen van (Engel se) pers-friends in Sri Lanka. Ook alle andere documentatie kan. zo nodig, verleend worden.

De Voorpost | 1975 | | pagina 4