TWEEMAAL NUL, MAAR GEWESTKAMPIOENSCHAP TURNEN TE ZELE PROPAGANDA VOOR EIGEN VELDLOOP! HERENVELDLOOP TE UITBERGEN WICHELEN ZIET REUS IN DE OGEN! BRENGT BEKER GESCHENKEN VOOR STREEKPLOEGEN? CYCLOCROSS VOOR BWF NIEUWE CLUBKAMPIOENEN BIJ DE HERENAFDELING ST.JORIS TURNGILD 16 - 2.1.76 - De Voorpost Met zowat acht uren verschil zagen we zondag onze twee streekna- tionalers aan het werk. VK Aalst aan huis tegen De Haan aZee en Avanti Lebbeke op het veld van Meteors Erweteghem (Zottegem). Het werd een dubbele nederlaag alhoewel de neutrale toeschouwer geenszins ontevreden van het terrein kon stappen. V.K. AALST-R.D. DE HAAN: 1-3 V.K. Aalst speelt en strijdt op het ogenblik met de wapens dat het voorhanden heeft Daaraan de reeks nederlagen toeschrijven, willen we echter niet doen. Wat er nog over is na de gekwetsten en lands verdedigers te hebben geliquideerd, is zeker nog in staat om wat te presteren. Duidelijk is nochtans dat de Aaistenaars nog geen ploeg zijn In de ware zin van het woord. Hun gedwongen vervangen en improviseren werkt inderdaad de homogeniteit van het team niet in de hand. En ondanks ai dat negatieve dat we verplicht zijn te noteren, kon de wedstrijd van zondagmorgen tegen De Haan wel de moeilijksten bevredigen. Er werd fris van de lever gespeeld, schoonheidsfoutjes vielen er natuurlijk, en metenorm veel inzet. Op geen enkel ogenblik kon men in De Haan de latere winnaar vermoeden, zelfs niet toen het al 0-2 geworden was. Wat bij ons de bedenking oproept dat de klub VK Aalst toch heel wat talent herbergtwe willen het 1 hebben over een Jacques Ras- schaert bijvoorbeeld, voor zijn 1 sport tien jaar te vroeg geboren. Met een tomeloze inzet gekoppeld aan een prachtige taktiek zowel in aanval als verdediging zou hij. nu als 20-jarige, een speler voor een eerste klasseklub zijn. En te Aalst, heeft men dan nog Philips, Lau were en De Pessemier. stuk voor stuk mensen ctie het hebben gekund en nog kunnen maar waaraan de ouderdom gaat vre tenzonder dat ze tenslotte ze ker zijn dat er aflossing te wachten staat. In Aalst zit men namelijk met het spijtig fenomeen dat de pu blieke interesse meer open staat voor andere sporten. De redenen daarvoor liggen waarschijnlijk wel in de aard van de stadsbewoners. En wat dan te zeggen van Erik Van Mossevelde, iemand die enkele ja ren uit de belangstelling verdween doch de laatste jaren aan een tweede jeugd is begonnen en zon dagvoormiddag als coach een grootse match speelde. Zo goed zelfs dat we een ogenblik dachten om onze titel enigszins aan te pas sen: «Sneyers werp uw kroon naar Van Mossevelde». Van de hitsig heid en opgewondenheid uit de wedstrijd van veertien dagen gele den tegen Lichtervelde was onder leicfing van Van Mossevelde niets te merken, integendeel. En Aalst liet ditmaal haar ware gedaante aanschouwen. Daarom ook dat we nu meer dan ooit overtuigd zijn dat Sneyers er beter zou aan doen zijn showvoorstelling niet in Aalst op te voeren. We zijn wel akkoord toe te geven dat ref Janssens er een soepje van maakte, doch dat geeft Sneyers daarom nog niet het recht met de zegekansen van de blauw-witten te gaan spelen Z'n optreden bij vervangingen e.d. verdienden meer dan een gele kaart alleen en het doet ons wel plezier dat het geval «Aalst- Lichtervelde» reeds de ronde doet in de Belgische scheidsrechters- wereld Vorige zondag was zoiets dergelijks met scheidsrechter Vo gels zeker niet gebeurd. Integen deel. Tenslotte valt alles terug op de hoofden van de spelers en daar moest Sneyers, trouwens zelf fede»aal scheidsrechter, ook eerst aan gedacht hebben. We gooien dus met bloemen naar VK Aalst, en dat mag wel, in deze eerste Voorpost van het jaar omdat Aalst, ondanks de reeds ge citeerde handicaps, er in geslaagd is de toeschouwers te amuse ren te samen met de bezoekers uit De Haan doch deze laatsten lezen dit blad waarschijnlijk wel niet Nog veel sukses in 1976, VK Aalst. Setstanden: VK Aalst - De Haan 1-3 (10-15, 12-15, 15-4, 10-15). METEORS ERWETEGEM- AVANTI LEBBEKE: 3-0 Ook Avanti Lebbeke vertrok enigs zins gehandicapt naar Zottegem Het miste Ronny Van den Broeck (naar schijnt ziek) en de onvind bare Johan De Bock. Gelukkig kon men in extremis rekenen op de zo pas herstelde Gilbert Huau die ook wel niet zolang «hersteld» bleef. Reeds na de eerste set wilde een der knieën al niet meer mee, al was daar de volgende set ongenschijn- lijk niet zo veel meer van te zien. Dit derde laatste geklasseerde Avanti-Lebbeke heeft op het ter rein van Meteoors Erwetegem, voor circa 300 toeschouwers, wel de wedstrijd gered. Gewoon omdat de thuisploeg zo sterk uit de sloffen kwam nadat Avanti al onmiddellijk van het ongeluk gediend werd. Bij de eerste aanval van de blauw- witten mocht men in het thuiskamp de bal vier maal spelen terwijl even later een prachtsmash van Johan Aerts, de meest opvallende speler op het veld en dit om verscheidene redenen, op korrekte doch onge looflijk gelukkige manier werd ge red. Al bij al was dat alles wat we van de bezoekers tijdens de eerste set nog zagen. Op elf minuten was het trouwens afgelopen. Het zag er dus wel naar uit dat de voorspellin gen van een der plaatselijke pro motoren, geen zeven punten voor de Lebbekenaren, kon bewaarheid worden. En daar zat veel in tot het 10-1 geworden was in de tweede set. Johan Aerts werd meer aan gespeeld en we menen niet meer dan twee smashes getekend «J.A.» te hebben zien keren. Daar bij liet men de thuisploeg haar spel letje maar opvoeren, d.w.z. snel spel met veel steek en kort, wat ook al punten opleverde. De gastheren keilden inderdaad heel wat op blok en net. Al speelde Lebbeke de derde set goed mee, setwinst zat er niet meer in wel verdiend applaus. Over Johan Aerts hadden we het al. Zijn prestatie en de verdiende lof moeten hem aansporen om op de ingeslagen weg verder te gaan. Met bezadigheid zal hij het in deze jonge ploeg verder brengen dan met het demonstreren van een kol- lektieve onmacht. Zijn aanvals- kracht trekt zijn medespelers op naar een prestatie die hij zelf zeker niet mag tenietdoen. Dirk Nobels zagen we zelden beter aan de pass. al geven we toe nog niet alle wedstrijden van Lebbeke te heb ben gezien. Spijtig genoeg bleef zijn achterwaartse set-up onder de maat. Daarom ook dat de meeste aanval len op dergelijke passes doodlie pen op een goed thuisblok. Zelfs na twee t-0 zagen we geen beter schap. Het bespeelbare gedeelte van het net is ongeveer 9,40 m lang benut het VOLLEDIG, zouden we zo zeggen. Wie ook al punten opraapte was Danny Heynderickx. Spijtig blijft z'n verdedigende taak onder de maat doch aanvallend kon hij met de be sten mee. Daarom ook begrepen we de opstelling van de derde set niet. Heynderickx begon op positie 2 met de opslag aan Lebbeekse zijde. De service werd onmiddellijk gere- JUVENES ZELE VOOR ZWARE OPDRACHT De komst van tweede provincialer Pardaf Kruibeke mag te Zele niet als een wegveegbaar akkefietje aangezien worden We hadden de gelegenheid de Kruibekenaars in belangrijke ontmoetingen van de kompetitie te zien, en kunnen ons niet van de indruk ontdoen dat de blauw-witten over een degelijk team beschikken. Kruibeke, tech nisch sterk geheel dat vooral een spektakulair en snel volley speelt, wordt daarbij gesteund door een supportereklub die ook buiten de gemeente al naam maakte. Dit bovenstaande om er op te wij zen dat een verplaatsing naar spor- thall «De Zeven» wel meer dan de moeite waard zal zijn. We opteren voor een nipte plaatse lijke zege omdat de wit-oranjen toch over heel wat ervaring be schikken die vooral in zenuwslo pende partijen als deze bekerwed strijd zal doorwegen. Deze wedstrijd wordt gespeeid op zaterdag 3 januari te 18.30 uur in de sporthall De Zeven te Zele. GDP JUVENES ZELE VOLGEND SEIZOEN ZATERDAGAVOND Zaterdag 3 januari 1976 doet Ju- venes Zele een testniet on middellijk spelers of zo, wel om eens te bekijken of de vooropges telde plannen, volgend seizoen op zaterdagavond, te 19.30 uur of 20 uur te gaan spelen, wel venwezen- lijkbaar zijn. Ons inziens geen slechte innovatie die het prestige van de klub niet anders dan goed kan doen. Sekretaris De Smet hierover: «Er is natuurlijk nog niets definitiefs. We moeten nog de voor- en nadelen overwegen doch in het bestuur zelf is men er wel voor te vinden. Daarom ook dat we de bekerwed strijd tegen Pardaf Kruibeke zowat als een kleine test beschouwen. Daarop zal wel niet gesteund wor den om definitief ja of neen te zeg- GILVOC DENDERMONDE NAAR BAASRODE Nu de Dendermondse volleyklub Gilvoc niet meer over het Bastion y kan beschikken, en ook de plaatse lijke sporthall, ondanks alle belof- 1 ten, alhoewel we daar niet het min ste vertrouwen meer in hebben, niet klaar komt, verhuizen de blauw-oranjen naar Sporthall Adec. Tenminste dan toch voor de kompetitiewedstrijden De dames spelen op zaterdag te 15 uur, de heren op zondagavond te 19.30 u. Het «Baasroodse» programma voor Gilvoc ziet er uit als volgt: za terdag 3 januan: Gilvoc Dender- monde - Adec Baasrode (16 00 u.) voor de beker van Oost- ATLETIEK: ZEELSE MEISJES De AC Zele meisjes hebben in de veldloop te Waasmunster weer mooie resultaten gehaald en hun prestaties zijn zeker een ideale propaganda voor hun eigen tweede nationale damescross die op zondag 4 januari* gelopen wordt op het sportterein De Zeven in de Driesstraat. In de tweede reeks kadetten waren de groenwitte kleuren van het tweetal Bernadette Buysse en Marleen Christi- aens van meetaf aan in vooraal te bespeuren en half wedstrijd lieten ze al hun konkurrenten in de steek en het werd nog maar eens. 1 Bernadette Buysse; 2 Mar leen Christiaens. In de scholie renreeks zorgde Christel Van Lyssebettens voor een goede 5" plaats maar het trage wed strijdverloop was enigszins in haar nadeel. Bij de juniores zijn Annie Buyst en Marleen Buysse vaste waarden. Buysse moest na een minder goede start een zware inspan ning leveren die haar in de laat ste meters nog een verdienste lijke 6* plaats opbracht. Annie Buyst eindigde op de 7® plaats Op zondag 28 december richt j?nze plaatselijke atletiekklub in samenwerking met Vlierzele sportief en dank zij de steun van het gemeentebestuur, de nering doeners en de ganse bevolking veldlopen in voor heren. De wed strijden gaan door op de wijk slot. De eerste start zal gegeven wor den te 14.30 u. Er zijn wedstrijden voor pupillen miniemen kadetten scholieren ju niors veteranen en seniors Onze plaatselijke atleten zullen het moeten opnemen tegen hun club genoten en de sterkste atleten uit de streek. Bij de scholieren krij gen wij de nationale kampioen Willy Goddaert aan de start. In deze reeks hebben wjj zelf de meeste van onze jongens aan de start. Patrick Pieters, Chris Van Eeckhout, Jan en Robert De Pal- menaer, Mare De Coster, Luc Van Bockstal en Rudy Van de Velde zijn allen jongens van bij ons die in dezelfde scholieren- reeks uitkomen. Bij de juniors kijken wij belang stellend naar wat Alain De Vrieze kupereerd zodat hij aan het zwak ste onderdeel van zijn bagage moest beginnen, terwijl een all- rounder als Erik Meskens, in ver dediging zelfs erg beweeglijk, aan het net kwam. Bewijzen Op het ogenblik dat de Lebbeekse nr. 16 aan het net verscheen was de stand al opgelopen tot4-1Toen hij even later aan de opslag kwam no teerde het bord 5-4. Wie beduidend onder de maat bleef was feestvierder Geert Aerts. Als men van het standpunt uitgaat dat men «amateurs» niets mag verbieden, ja dan krijgt men zulke zaken nog wel eens meer! Ook aan Avanti Lebbeke een vruchtbaar 1976... hopelijk blijft de plaats in bevordering behou den. Indien niet, één goede raad, denk aan Rodenbach Ledeberg, Ass'nee en Sigivok St.-Gillis- Waas. In eerste provinciale zijn het geen hoogvliegers gerings chattend over «provinciaal spel» praten zou verrassingen kunnen bieden. Setstanden: 15-2, 15-12, 15-9. (GDP) gen. het kan ons wel een nuttige vingerwijzing geven» De Zeelse eerste provincialer, ie dere zondag toch goed voor ruim honderd toeschouwers, moet ze ker in staat zijn met de invoering van een gezellige zaterdagavond wedstrijd dit aantal nog wat te ver dubbelen GDP Vlaanderen Dames Zaterdag 10 januari: Gilvoc - Inco Beveren (15.00 u.) - dames. Zondag 11 januari: Gilvoc - Melle (19.30 u.) - heren Voor de rest van de kompetitie kunt U terecht in onze wekelijkse kalen der. (GDP) in het spoor van haar klubgeno- te. In de tweede reeks minie men stond er op het overwicht van Martine Permantier geen maat en met meters voor sprong haalde ze-een nieuwe overwinning. Voorzitters doch ter Lieve Permentier werd 5e, Karine Van Hecke 13® en Ma rina De Schrijder 24®. In de eerste reeks kadetten werd Vi- vianeBieseman 12®. Miniemen 1® reeks: Hilde Buyst 11" en Lieve Bieseman 13®. Bij de pu pillen Greet Van Lyssebettens 4® en Greta Roels 20". BENO en Dirk Van de Velde er van terechtbrengen en bij de seniors krijgen wij van Uitbergen Robert De Gucht, Raoul De Vrieze en Adhemar Van Mossevelde aan de start. Ook onze veteranen en zeker onze talrijke jongeren zullen niet op het appel ontbreken. De kleedkamers zijn in de gemeenteschool. Het secretariaat bevind zich op de om loop. De prijsdeling op de oploop tot en met de scholieren. In lokaal Robberecht voor de andere cate gorie n. De overwinning van vierde provincialer VC. Wichelen, tegen derde provincialer Gilvoc Dendermonde, heeft de rood-witten een zware tegenstander in de schoot geworpen. De lottrekking was inderdaad niet erg barmhartig voor de Wichelaars, alhoewel de plaatselijke kassier met dit kasstuk van formaat wel in zijn nopjes zal zijn. White Star Tissac St. Amandsberg is een ambltierijke Derde Nationaler die In de nationale kompetitie een zevende plaats bekleedt. Op veel moet Wichelen dus niet hopen, op papier althans, al kan de thuisploeg nog altijd rekenen op wat overschatting vanwege de tegenstander en... de vijf punten boni per set. Alleen al om te zien hoe de Gentenaars op deze onmiddellijke achterstand zullen reageren, en natuurlijk om de strijd tussen David en Goliath te zien ontwikkelen is een verplaatsing naar de Gemeentelijke Jongensschool, Margote meer dan de moeite waard. Scheidsrechter is de h. Van Hove. (zondag 4 januari te 10.30 u.) Op zaterdag en zondag 4 januari starten onze streekploegen in de tweede ronde van de Beker van Oost-Vlaanderen. Voor de dame- sploegen is het de eerste ronde. Kangoeroes Aalst, op bezoek bij Saturnus Michelbeke, zal het buitenterrein en het hopelijk niet gure. klimaat moeten trotseren al is een wedstrijd op de hoogvlakte van Michelbeke nooit een la chertje. Kuklos Aalst moet ook van huis Wondelgem is zeker een tegen stander die in de mogelijkheden ligt. Adec Baasrode en Hades Temse, twee ploegen die ver onder de verwachtingen van de kompetitie akteren, kunnen hun blazoen wat heropfrissen. Ook Wichelen en Juvenes Zele hadden we het apart in dit blad. Bij de dames vechten Gilvoc en Adec Baasrode hun derby uit. Gilvoc speelt thuisploeg doch moet noodgedwongen naar Adec Baasrode Juvenes Zele krijgt het bepaald lastig tegen Sigivok St. Gillis Waas terwijl Leeuwerik Lede zeker in staat moet zijn Voskens St-Niklaas te kloppen HEREN: Zondag 15 u.; Sat Michelbeke - Kang. Aalst Zaterd. 14.30 u Wondelgem - Kuklos Aalst Zaterd. 13.30 u Hades Temse - Adec Baasrode Zondag 10 30 u.: Wichelen - WST St-Amandsberg Zaterd. 18.30 u,: Juv. Zele - Pard. Kruibeke DAMES: ZAterd. 16.00 u.: Gilvoc Dendermonde - Adec Baasrode Zondag 14.30 u Juv. Zele - St. Gillis W. Zondag 10.30 u.: L. Lede - V. St-Niklaas. GDP W Het waren opnieuw de Tijlvrienden uit Oordegem die in stonden voor de organisatie van de cyclo crossnamiddag te Ottergem. Heel wat wielertoeristen uit de streek stonden er voor in dat wat betreft deelnemers de wedstrijden een sukses werden. In de eerste reeks voor hen ouder dan 30 jaar waren het vooral Pennewaert en Notebaert die de reeks beheersten. Af en toe slaagde Nottebaert erin even van zijn metgezel te ontlopen doch tijdens de laatste ronde was het Pennewaert die de beslissende stoot kon geven om afgetekend te win nen. Bij de jongere broertjes werd het een festival Pol Dessijn. Van bij de aanvang van de wedstrijd reed hij vooraan en ondervond verder ook geen noemenswaardige bedreigin gen. UITSLAGEN Reeks B 1 Pennewaert W (Mere), 2. Nottebaert, 3. Jean Straet- mans, 4. Gevaert, 5. Omer De Block, 6. Julien De Coninck,* 7. N. Verleyen, 8. Marcel De Veirman, 9. J. Hove, 10. J. Dewaerdt. Reeks A 1. Pol Dessijn (Evergem), 2 E. Bral, 3. A. Mortier, 4, Ant. D'Haeze, 5. Eric Duquet, 6. E De Geyter, 7. Noèl Bral, 8 W Van Bockstael, 9. D. Van Den Driessche, 10. M De Geest. REEKS VOOR PLAATSELIJKE RENNERS 1Willy Van Bockstael 2. Van der Donckt 3. Mare Renneboo 4. D Van Holder 5. Jos Renneboo De gewestelijke kampioen schappen van de turnvereni gingen van het gewest Den dermonde werden te Zele in de Broedersschool gehouden. De uitslagen waren de volgen- dé: Seniores: 1André Geens (Ze le) 51.05 p.; 2. Hugo Brum (Ze le) 46.75 p.; 3. Harry Neinnck (Melsele (46.25. p.; 4. Guido Van Have (Melsele) 45.00 p. Aspirant juniores: 1. Mohamed Bouharrak (Zele) 45.10 p.; 2. Van Geertruyen Danny (Den dermonde 41.00 p.; 3. Luc Van Hoorick (Melsele) 39.75 p.; Juniores: 1. Rudy Van Damme Dendermonde 45,70 p. Scholieren: 1. Lucien Carnoy (Zele) 42.20 p.; 2. Marc Van Hoey (Zele) 41,90 p. Kadetten A: 1. Marc Van de Velde (Zele) 46.10 p.; 2. Bart Plaetinck (Zele) 45.25 p.; 3. Geert Van Laere (Zele) 43,90 p.; 4. Luc De Decker (Zele) 41,20 p.; 7. Ronny Van Damme (Dendermonde): 8. Luc Van Damme (Dendermonde(37,15 P) Kadetten B: 1. Gerry Christi aens (Dendermonde) 15,75 p.; 2. Pierre Merckx (Zele) 15,20 p.; 5. Gino Rosseels (Zele) 14,75 p.; 6. Bruno De Vijlder (Zele) 14,50 p.; 7. Clement Flo- rikin (Dendermonde) 14,20 pi; 8. Wim De Decker (Zele) 14,05 p.; 9. Herman Callaert (Zele) 13,80 p.; 10 Dirk De Schrijver (Zele) 13,75 p. BENO Op 14 december 1975 moesten onze Clubkampioenen 1974 tegen hun clubmakkers opkomen om de titel van Clubkam pioen 1975 te betwisten. Hiervoor waren er 24 kandidaten opgekomen wat, in verge lijking met vorig jaar een winst van elf deelnemers betekent. Wanneer we de uitslagen even onder de loepe nemen zien we dat er zich bij de jongens van minder dan tien jaar enkele elementen bevestigen. Gerry Christiaens, verleden jaar 5de in zijn reeks, klom dit jaar op het hoogste schavotje terwijl Wim Franckaert en Dirk Tas, verleden jaar respectie velijk 7de en 6de, dit jaar naar een 3de en 5de plaats klommen. De grote verrassing kwam er door de prachtige prestaties van twee «eerste jaar» die hierdoor op de tweede en derde plaats konden beslag leggen. Met Pedro Van Damme en Clement Florkin heeft St. Joris twee beloften voor de toekomst. Bij de jongens minder dan veertien jaar misten wij de naam van André Coppens op het lijstje. Deze jongen die alle kwaliteiten had om een goed turner te worden kan echter, sinds zijn verhuis naar Hamme niet meer re gelmatig trainen en had er dan ook aangehouden niet mee te kampen. Op het hoogste schavotje werd hij vervangen door Luc Van Damme verleden jaar 3e, onmiddellijk gevolgd wördt door Ronny Van Dam me, een nieuwkomer, die zeker alle lof verdienen. Te meer omdat zij, als enigen van hun reeks, alle proeven betwistten die normaal voor Adulten voorzien zijn. Op de 5de plaats in de zelfde reeks vinden we Pierre Franckaert terug, verleden jaar kampioen bij de jon gens - 10. Zijn uitslag be wijst dat hij zich in zijn nieu we reeks zeer goed heeft aangepast en dat er toeko mend jaar met hem terug zal moeten rekening gehouden worden. Bij de Adulten werd gans de kamp beheerst door Rudy Van Damme. Dit zeer goed element be haalde in elke der zes proe ven een meer dan behoorlij ke uitslag. Zo te zien is Rudy zeker klaar voor de gewest kamp die volgende zondag te Zele plaats vindt. Was dat misschien de oorzaak voor de betrekkelijk kleine be langstelling? Vergeet het niet in de sport is winnen niet het belangrijkste. Veel belangrijker is meedingen. De twee andere kandidaten behaalden trouwens een heel mooie uitslag. Om te besluiten een woordje van dank en lof aan de lei ders die door hun inzet onze turners op dit peil brachten. Een hartelijk proficiat aan onze kampioenen en aan al le deelnemers, zowel om' hun uitslag als om hun deel name en en speciale vermel ding krijgt van ons de fami lie Van Damme die met Pe dro, Ronny en Rudy twee maal zilver en eenmaal goud in de wacht sleepte. Met spanning zien we nu uit naar de Clubkampioen schappen van onze juffers afdeling aan wie we een e- ven sportief verloop toe wensen. A. KLEINE JONGENS-10 JAAR 1. Christiaens Gerry 8,75 8,75 17,50 2. Van Damme Pedro 9,25 8,00 17,25 3. Florkin Clement 8,75 8,25 17,00 4. Franckaert Wim 8,50 8,50 17,00 5. Tas Dirk 8,00 8,00 16,00 6. Van Goethem Johan 7,50 7,50 15,00 7. De Brabander Peter 7,00 7,75 14,75 8. Mannaert Dirk 7,25 6,75 14,00 9. Van Goethem Hans 7,25 6,75 14,00 10. V.D. Brempt Michaël 6,75 7,00 13,75 11. V.D. Brempt Daniel 7,00 6,75 13,75 12. V.D. Branden Martin 6,75 6,75 13,50 13. Van Goethem Kurt 6,75 6,00 12,75 B. JONGENS-14 JAAR 1. Van Damme Luc 8,75 9,25 9,25 53,50 2. Van Damme Ronny 9,25 9,00 9,00 52,75 3. BosteelsWolfie 8,75 9,00 17,75 4. Christiaens Johan 8,50 7,50 16,00 5. Franckaert Pierre 8,00 7,25 15,25 6. Vergeylen Peter 7,75 6,75 14,50 7. Peelman Julien 7,25 7,00 14,25 8. Christiaens Walter 7,00 7,00 C.ADULTEN 1Van Damme Rudy 9,50 8,00 9,00 52,75 2. V.D.Straete Eddy 8,00 7,50 7,50 44,00 3. V. Geertrliye Danny 8,00 7,00 6,50 42,50 Het bestuur wenst alle deelnemers van harte geluk om het bekomen resultaat, bijzonderde nieuwe klubkampioenschappen. Dank ook aan de leiders voor hun inzet en aan dejury voor hun oordeelkundige leiding van de wedstrijd.

De Voorpost | 1976 | | pagina 16