A.C. Lebbeke wint klubklassement op internationale veldloop te Erembodegem ANDRE BAUWENS TE NINOVE Carine Van de Moortel eindelijk beloond TWEEDE DAMESCROSS |s TE IELE - TWEEDE ZEGE ~t VOOR STEFAAN g VAN DER STICHELEN (E. AALST) l De Saedeleer, Maes en Haeck: knap Mar ie-Jeanne De Ridder twee podiumplaatsen GOLFBILJARTEN Heidecross trok belangstelling Marc Van de Voorde en Louis Van Spitael aan de eer te Ophasselt ATLETIEK-INFO AC Lebbeke was met een goede bezetting van haar ver schillende categorieën naar de Internationale cross te Erem bodegem gegaan en de uitslag was meteen weer uitstekend. In het algemeen klubklassement werd het voor de vereniging van voorzitter Renaat Biesemans een wel niet verhoopte zege voor enkele andere sterkere verenigingen van het land. Met deze nieuwe kollectieve overwinning heeft AC Lebbeke bewezen zijn voet te mogen zetten naast de groten uit de Belgische atletiekwercld. Het klassement werd opgemaakt naar de eerste vijf aangekomen atleten en dat waren dan. Als eerste voor AC Lebbeke natuurlijk Lucien Rottiers op de dertiende plaats. Tegen de overmacht van Puttemans was niets in te brengen maar Lucien gaf een flinke repliek aan de Nederlanders Schaut en Vonck en enkele andere geves tigde namen. Atletiekklub Zele blijft doorwerken en zich inspannen om ook ff op organisatorisch vlak niet ten achter te blijven.. Ten behoeve van het damesveldlopen pakken ze zondag a.s. 4 januari vanaf 14.30 u uit met een tweede nationale dames cross. De wedstrijden hebben plaats op de sportterreinen De Zeven in de Driesstraat te Zele. Voor alle atleten die de eindmeet bereiken zijn er prachtige prijzen beschikbaar. Volgende wedstrijden worden gelopen pupillen 800 m ïr miniemen A en B 800 m kadetten A en B 1.000 m scholieren 1.500 m juniores 2.500 m seniores 3.500 m. *7 Voor de Zeelse sportmensen loont het de moeite om even te gaan supporteren want in de kadetten reeks met het tweetal a' Buysse - Christiaens beschikt A.C. over waardevolle veld- loopsters, die steeds vooraan te vinden zijn. Met de juniores 1 Marleen Buysse en Annie Buyst en de scholiere Christel Van Lyssebetten scheert A.C. Zele eveneens hoge toppen. BENO. In de veldloop van Erembodegem hebben de atleten van E. Aalst eens te meer een goede beurt gemaakt. De enige Aalsterse atleet in de kategorie pupillen klasseerde zich twaalfde. Guy Roelandt zorgde aldus voor een goede prestatie. Bij de miniemen verrastte Stefaan Van der Stichelen vriend en tegenstander. Naar het einde van de wedstrijd toe rukte a hij van de zevende naar de eerste plaats. Antoon Baeten die ff aanvankelijk aan de leiding liep moest naderhand zijn snelle ff start bekopen en moest zich uiteindelijk met een achttiende plaats tevreden stellen. Mare De Rop was 22e en daar mee tweede klubatleet wat „zijn vorderingen voldoende be wijst. André Philips liep als 34e over de streep in deze in ternationale cross voor Jozef De Maezeneer (36e). Willy Buyst wist zich als vijfde man te melden als 44e wat met een een prima resultaat is. De vijf genoemde atleten verdie nen zeker een proficiat voor hun inzet waarmee de klub dan weer de vlag in de top mocht hijsen. Nog zes atleten kregen we op de uitslag van deze wedstrijd: 58e Jozef Man- naert, 62e Benoni De Ridder, 73e Petrus Van Der Meersche 75e Jozef Van Geert, 88e Wil ly Tassenoy, 101 Mare Van Heek. Drie deelnemers aan de start voor de veteranen, met Albert Van De Voorde als negende en Herman Asselman als 13e. Ook in deze reeks deden de blauw-witten het uitstekend met Frans Berghman nog op de 16e plaats in de klassering. Het werd een derde plaats bij de juniores en hier begon het met Francois Van Damme die 7e werd, Francois De Schep per liep zich negentiende voor Voor de heren te Uitbergen was het een al even droge omloop, zodat het uiteraard ook hier snelle wedstrijden werden. In de le reeks pu pillen finishte Mare D'Hooge op de le plaats. Bij de vete ranen ondervond Louis Van Spitael de weerslag van de daags voordien geleverde in spanningen te Vilvoorde. Het werd te Uitbergen Louis' 3e wedstrijd op 4 dagen en aan gezien er nu eenmaal geen supermensen zijn, diende hij zijn meerdere te rekennen in Frans Van der Hoeven die hij op Kerstdag te Ophasselt ver sloeg. Remy De Swaef, die natuur lijk weer het tempo aangege ven had in de eerste honder den meters, had alle last om nog Frans Van Daele, pas Ereplaats voor Patricia Famaey te Waasmunster In de le reeks miniemen was Viviane Erpels 10e en Daisy De Troetsel 25e. In de 2e reeks eindigden Anick Van Borm en Lauretta Van Spitael 35e en 18e. Bij de juniores liep •5 ^Patricia Famaey een allerbes te wedstrijd. Ze was met de besten mee in de start en kwam als 4e door na de le van de 3 af te leggen ronden. Niettegenstaande zich achter haar een groepje gevormd had ,,van vier die regelmatig een aanval deden op haar positie, die ze netjes wist af te slaan, en ze in de laatste ronde nog van haar achtervolgers weg liep, bleef ze 4e. Als we zien welke atletes Patricia achter zich hield dan mogen we toch wel gewagen dat ze opnieuw "loopt zoals een paar jaar te rug- Bij de seniores liep Mag- da De Kinder haar eerste wedstrijd van het seizoen. Haar 9e plaats is schitterend te noemen. Te Erembodegem traden enkele heren in het strijdperk. In de le reeks miniemen een 18e plaats voor Benjamin Van Riet. Bij de seniores werd Alfons De dercq 71e en Richard Ver hulst 106e. L.H. Luc Buggenhout 22e en Fran cois Wijns 25e. Mare Gee- roms was de vijfde man voor AC Lebbeke. Danny De Smedt sloot de reeks met de 43e plaats. De scholieren deden nog beter zij werden met hun klasse 2e en hier was het Herman Boodts (7e) die samen met Robert Veyt (10e) in de eer ste tien eindigde. Achter de grote aanwinst van AC Lebbe ke eindigde Chris Van Thie- nen op de 16e plaats, Guido Van Eisen volgde als 18e, eveneens een goede wedstrijd weer en Jozef De Boeck mocht als 26e mee naar het podium. Jozef Geeroms werd 31e en Ludwig Wijns kreeg nummer 33 achter zijn naam. Eric Read eindigde nog half weg in de uitslag als 38e, Ru dy De Waegenaer was 50e. Jos Van Stappen bleek de sterkste bij de kadetten voor wat zijn klubgenoten betrof, hij werd eerste Lebbekenaar op de 12e plaats terwijl Albert Van Der Meersche hem volgde op de 14e plaats. Jos Van Den Bos sche werd nummer 15 en Jan Jacobs 17. De overigen liepen hersteld van ziekte, achter zich te houden. Voor Remy werd het een 13e plaats en voor Frans een 14e. Ferdinand Laureys eindigde op de 30e plaats. Alfons De Block fi nishte als 32e en Theo De Smedt werd 43e. In het klub- klasement een 3e plaats. Bij de seniores ging Laurent Vranken van bij de start met het Aalsterse duo Pollet-Cal- lebaut mee, het zou hem ach teraf een podiumplaats kos ten. Je kan inderdaad niet on gestraft atleten volgen die heel wat betere trainingsmo gelijkheden hebben en die na tuurlijk ok optimaal benutten maar kom, wie niet waagt, niet wint... Laurent zou ten slotte beslag leggen op de 7e plaats. Eddy Van Loey eindig de ook nu weer zeer sterk en In de le reeks pupillen no teerden we een 10e plaats voor Mare D'Hooge. In de le reeks miniemen was Luc Van De Voorde 19e en bij de kadetten eindigde Theo No bels 14e. Bij de scholieren stond er geen maat op het meesterschap van Marc Van De Voorde. Ondanks een val finishte Erik Van Assche ook ditmaal voor Francois Pe- leman. Zij werden resp. 19e en 21e. De scholieren behaal den de 3e plaats in het klub klassement. Ook bij de vete ranen mocht een Baasroods atleet op het hoogste schavot je plaats nemen. Vanzelfspre kend nam ook nu weer Remy De Swaef de bende op sleep touw. Louis Van Spitael kwam uit 3e positie naar de ieiding. Louis won met 20 m. voor sprong. Remy De Swaef was afgezakt naar de 12e plaats. Gustaaf Van Assche werd 25e en Alfons De Block 32e. Theo De Smedt finishte ditmaal als 40e. Bij de seniores was in de start geen enkele Baasroodse atleet in de eerste 20 te vin den. Laurent Vranken kwam net iets te kort om met de allen een vrij behoorlijke plaats kort bij elkaar volgden zij als volgt Dirk Boeykens 19e, Kris Wijns 22e, Stefaan Callebaut 24e, Hugo De Wae- geneer 28e, Kris Geeroms 35e en Jean Pierre De Nil 39e. Bij de miniemen '63 was Van Der Meersche de beste van Lebbeke als derde, Peter De Feyter werd 4e en Piet Van Stappen 13e. Eric Mannaert was 15e en René Berghmans nog 16e. In de klasse '64 was de uitslag Patrick Van Lin den 2e, Franky De Feyter 6e, Werner Wandelseck 8e, Kris Stassijns 10e, Rudy Piessens 13e, Franky Van De Voorde 17e en Kris Van Den Abbeele 2el. De pupillen werden als volgt opgetekend Kris De Ridder 9e, Dirk Van Verre 17e, Mare Vermeir 18e en Erwin Van Weyenberghe 20e. ANGELE MERTENS BESTE BIJ DE DALIES AC Hamme organiseerde te Waasmunster zijn jaarlijkse damescross waaraan werd deelgenomen door AC Lebbe ke. In de reeks seniores werd het zelfs een eerste plaats in het klubklassement een be wijs dat ook de damesatletiek bij blauw-wit er goed op voor uit gaat. Dit jaar gaat de damesafde ling van start in de interclub- kampioenschappen. Te Waas munster opende Angele Mer- tens met haar zesde plaats de reeks. Monique Van Wemmei veroverde de 8e plaats, zij was nu eens niet de eerste klubatlete. Greta Var. Der Zwalmen was 16e en dat is opmerkelijk. Meteen heeft AC Lebbeke een drietal dat voor net achter Vranken óp de 8e plaats. Piet Roels werd 15e. Etienne Goossen kwam als 33e over de streep, Adolf Debbaut werd 40e, Edmond D'Hooge 49e, Ri chard Verhulst 55e en Jef Van Keer 59e. Opnieuw een 2e plaats voor de seniores in het klubklassement, achter Vlier- zele. Ook te Ninove waren en kele Baasroodse atleten aan de slag. In de le reeks won André Bauwens met 40 m voorsprong zijn 3e wedstrijd van het seizoen. Bij de scho lieren liep Marc Van De Voor de zelfs een tijdje met een lichte voorsprong, 10 m, doch diende halfwedstrijd het ge zelschap te dulden van De Freyn (Vlierzele Sp.), Bel gisch kampioen 1500 m, die ten slotte won. Mare eindig de 2e. Francois Peleman ein digde op de 15e plaats. Bij de seniores mag Gilbert Van Den Bossche op een be vredigende wedstrijd terug blikken, met een 32e plaats. Zondag nemen de dames deel aan de wedstrijd te Zele en de heren te Moorsel, vetrek in het lokaal om 12u45. L.H. goede trein mee te zijn. De ganse wedstrijd liep hij in 6e stelling en op deze plaats zou hij ook over de meet komen. Eddy Van Loey eindigde ver rassend 8e. Leo Hermans, zwaar verkouden, was 15c. Piet Roels eindigde 19e en Etienne Goossens 41e. Zijn broer Erik werd 45e. Adolf Debbaut werd 50e, Edmond D'Hooge 58e en Richard Ver hulst 63e. In het klubklasse ment dienden de seniores al leen onder te doen voor F.C. Luik. L.H. A.C. Hamme AC Hamme dat in samenwer king met de sportraad van Waasmunster voor de organi satie zorgde mag terecht fier zijn op deze 2e uitgave van de Waasmunsterse Heidecross. In de scholierenreeks haalden de meisjes van groen-wit een 2e plaats in het klubklassement. Net als in de vorige wedstrij den waren het Marleen Beir- naert, Monique De Roover en Lydia Meersman die dit nog meer atletiekgenot kan zorgen. In afwachting dat Miet Vermeir hen komt ver voegen. Greta Berghman en Sonja Hertsens waren respectievelijk 12e en 15e bij de junioren. Rita Semal werd om haar moed beloond met de 21e plaats. Vera Saerens werkte zich op de 11e plaats bij de scholieren met Danny De Sae- delaer a's tweede blauw-wit atlete voor Marina Willems als 16e en 17e. M. De Ridder begaf ook niet en mocht de 20e prijs in ontvangst nemen met Greta Bosman die niet zonder verdiensten uit het veld ging als 30e. Twee reeksen kadetten in de eerste was het Greet Geeroms die ons kwam verrassen met als 3e door de finish te gaan. Zij haspelde deze reeks vrij gemakkelijk af met het ge kende resultaat. Rita Van Wemmei was wel 14e maar heeft haar vroeger peil nog niet bereikt. In de volgende reeks werd M. Van Buggen hout zesde en F. Jacobs 7e, een knap duo bij deze kadet ten van '61. Ann Peytier was 11e bij de miniemen en bij haar waren nog gestart M. Bernaer 19e, V. Van Der Zwalmen 20e, L. Claeys 27e. In de eerste reeks werd in de ze categorie C. Van Wemmei 20e. De uitslag bij de pupillen was Willems 3e, R. Van De Velde 5e, A. Bosman 13e, L. De Geeter 14e, en M. aVn Den Broeck 19e. JEAN-MARIE LELON TERUG IN KOMPETITIE De junior van Lebbeke Jean- Marie Lelon die wegens een operatie lange tijd inaktief bleef is te H eist Op Den Berg i Te Waasmunster heeft Ca- rine Van De Moortel dan haar eerste zege van het huidig veldloopseizoen weten te behalen. Zoals de vorige ontmoetingen was ook deze cross een harde dobber voor Carine. Het is dank zij een volledige inzet en een vechten tot de laaste meter dat zij deze zege behaalde. In het kort samengevat kwam zij als volgt op het hoogste trap je. Na de start ging zij aan de leiding lopen met de Wase atlete De Tender, het zag er naar uit dat het weer een tweede plaats zou wor den want De Tender bleef vrij gemakkelijk mee aan de leiding lopen. In de laat ste rechte lijn naar de aan komst toe was Van De Moor tel verslagen en zou zij weer voor mekaar brachten. In haar strijd om de ereplaatsen met haar konkurrenten heeft Mar leen zich volledig ingezet en enkel in de laatste ronde heeft ze Milo en Lysebettens moeten laten voorgaan. Haar 6e plaats bevredigde haar klubleiders ten zeerste. Moni que De Roover werd nummer tien. Natuurlijk liet Lydia Meersman zich niet onbetuigd en met een 13e plaats wist aan de start verschenen. Een prachtige uitslag van Jean- Marie die vierde werd. VELDLOOP VAN DE SPOORWEGEN Te Wilrijk liep het personeel van de spoorwegen haar veld loop. Van AC Lebbeke waren daar Mare De Rop, Julien Joos en Jozef De Maezeneer. Voor de drie atleten werd het een meevaller. De Rop werd 4e, Joos 5e en De Maezeneer 7e. HANS DE COSTER TE ANS Junior De Coster ging zich meten te Ans bij Luik waar een internationale cross op het programma stond. Hij wist zich 2e te lopen in groot gezelschap. Jozef Mannaert werd 29e bij de seniores. ROBERT VEYT TE ST.-KATELIJNE-WAVER Robert Veyt de scholier van AC Lebbeke veroverde een podiumplaats in de veldloop te St.-Katelijne-Waver waar hij tweede werd. Een uitste kende prestatie van deze scho lier. Julien Joos was 13e bij de seniores en betrekken wij mee in de hulde. Miniem Pa trick Van Linden liet zich niet onbetuigd en liep zich 3e. Te Vilvoorde was er een cross voor veteranen en hier kregen we Ward Goossens aan de slag die tweede werd. Hij liep lange tijd aan de leiding sa men met Van De Wattijne maar moest wegens spierpij nen de overwinnaar, V. D. Wattijne, laten gaan Remi Wijns was lie, Albert Van De Voorde 26e, Herman Asselman 44e. i eens tweede worden maar wat gebeurde er. De Tender die meende de overwinning op zak te hebben stak iets te vlug de armen in de hoogte en remde af. Carine die zoals we hierboven reeds schreven bleef doorspurten met het gevolg dat zij op de streep de Wase atlete De Tender voorbij stak en won. Dat was dan op het nippertje maar verdiend. Anne-Marie Corne lls scheen last te hebben van het licht lopende par koers waar het er snel aan toe ging. Zij vocht echter moedig door met een 27e plaats als beloning. Bij de heren was het Leo Brussel mans die de beste prestatie leverde voor zijn klub en te Uitbergen een twaalfde plaats in beslag nam. A. zij velen te verrassen. Het moet Carine Mettepenningen wel op de zenuwen werken bij iedere wedstrijd op het Zeelse tweetal Buys en Chris tiaens te stuiten. Bij de miniemen is ook de 5e plaats het vermelden waard van Martine D'Hoeye. Brigit te Van Broek stelde zich pri ma te weer bij de pupillen en werd 10e terwijl Karine Smet als 22e eindigde. (André) Luc Janssens werd 29ste. In de andere reeks miniemen werd Thierry Verhoeven 7e. Voor de derde maal in dit seizoen wonnen de Aalsterse kadetten het klubklassement. Johan De Saedeleer eindigde derde, terwijl ook Geert Beek een goede wedstrijd liep en een mooie vierde plaats ver wierf. Een tiende plaats voor eerstejaarskadet Erwin Van Nleuwenhove, terwijl Jan De Vree (13) en Freddy De Boeck de zaak rond maakten voor Aalst. Eendracht won het klubklassement met liefst 24 punten voorsprong op Leb beke. Een verdienstelijke prestatie ook van Bart De SaedeLeer (26), Gilbert Ro- bijns (29) en Johan Claus (36). Bij de scholieren had kopman Hugo Wellekens een dag rust genomen zodat Eddy Pollet (19) als eerste Aalste- naar eindigde. Patrick Van Boxtael (34) en Wim Brack (46) waren de andere Een- drachters in deze reeks. Een mooie tweede plaats voor Miel Kiekens bij de vetera nen. In de derde ronde wor stelde deze met een inzinking maar eindigde zeer sterk. Willem De Cock werd tiende. Bij de juniores waren er vier Aalsterse deelnemers. Ze klasseerden zich als volgt Robert De Vuyst (21), Louis Cornelis (27), Rudi Baeyens - die aanvankelijk met de koplopers mee was - (33) en Edwin Merck (44)). Bij de 1 seniores kon men vrij on- verwacht de deelname note- ren van Miel Puttemans en i(. Marzee. Herman Parmentier nam geen risico in de ge- vaarlijke aanloop en geraak- 'fi( te hierdoor wel wat achter. av ir Na de eerste ronde hielden de drie Aalsterse atleten, 10 Parmentier, Callebaut en Jef 3r Pollet elkaar gezelschap, dit in respektievelijk 16e, 17e en n 18e stelling. Herman Par- j mentier begon toen aan een a verbazingswekkende remonte waardoor hij alras in de eerste vijf liep. Hij moest x naderhand echter deze in- p. spanning bekopen en zich ,]e met een tiende plaats tevre- 5e den stellen. Pierre Callebaut werd vijftiende. Jef Pollet ei kwam in de laatste ronde 24 van de 20ste naar de 17de g plaats terug. De andere Aal- l0 stenaars klasseerden zich als volgt Freddy Neirinckx (33), Georges Delmotte (51), g Roland Baeyens (60), Fran- gois Buggenhout (61), John ny Baes (68), Dirk Coppens (71), Omer Van Boxtael (82), Marien (96), Buyle (99). De II •Aalsterse seniores werden ff Voor het klubklassement door het Nederlandse Hulst ge- n klopt. J.V.H. A.C. Denderland t Eric De Saedeleer startte Scheldewindeke. Hij bracht het tot een behoorlijke 17e plaats. Eddy Maes liet zich opmerken bij de juniores en onderstreepte zijn uitstekende konditie met een 12e plaats. Veteraan Haeck trok naar de 1 internationale cross te Erem- bodegem, waar hij geen figu rantenrol ging vertolken. De 1 4e plaats die hij daar verover- 1 de is er het beste bewijs vnn. Te Oudenaarde startte De Ridder in het gezelschap van Steels en De Palmenaere. Ging het voor enkele weken nog niet naar behoren dan leverde de Denderland-atlete het bewijs, over een mindere periode heen te zijn. Zij ver wierf er een 3e plaats. Te Waasmunster, op de 2e uitga ve van de Heidecross heeft zij een verbeten strijd gele verd voor de le plaats. Haar tegenstandster was Joos. In de finale bleek de Wase atlete de sterkste. Linda Verbeke was ook van de partij. Linda, minder in haar schik over drie kilometers, perste er al les uit en was 19e. Anne-Ma- rie Van Den Abbeele eindig de 23e. Bij de pupillen was Veronique de beste klubatlete met een 6e plaats. Mathijs werd 16e en Verhofstadt 21e. UITSLAGEN van zaterdag 27.12.75 REEKS A Koszen - Rupa A 5- Rupa B - Gijzegem A 2- Moorsel A - Kasseist. A 4- H. in Hand B - J. Boys A 6- Fosques B - Cosmos A 0- H. in Hand A - Fosques A 6- REEKS B Scotsching A - Koszen B 4- J. Boys B - Moorsel B 2- Kravael A - Scotsching B 5- Cosmos B - Loebes A 2- O. den Toren A - Zandst. A 6- K. op Tijd A - Sprinters A 1- REEKS C Kasseist. B - Loebes C 0- Loebes B - Kravael B 4- Sprinters B - Sportvr. A 5- Klakskens A - Zandm. A 1- D. en Schelde A - H. in H K. Stokken A - K. op Tijd B 6-0 REEKS D Sportvr. B - O. d. Toren B 3-3 Jokers A - Gijzegem B 1-5 WEDSTRIJDEN voor zaterdag 3.1.76 REEKS A J. Boys A - H. IN HAND COSMOS A - H. IN HAND Fosques A - MoorselA RUPA A - Fosques B KASSEIST. A - Rupa B Gijzegem A - KOSZEN A REEKS B Moorsel B - COSMOS B SCOTSCHING B - J. Boys SPRINTERS A - Scotsching Koszen B - KRAVAEL A LOEBES A - O. den Toren Zandst. A - K. op TIJD A REEKS C LOEBES C - SPRINTERS K. op Tijd B - LOEBES B ZANDMAN. A - K. STOK. D. EN SCHELDE A - Klakskens H. in HAND C - Kasseist. Kravael B - SPORTVR, A REEKS D O. den Toren B - KOSZEN K. STOKKEN B - JOKERS JOKERS A - LOEBES D Gijzegem B - CORSO A ;d< in B'ii k; B OP A lel B k ïr lts CO A.C. Baasrdde ZEGE VOOR Enkele Baasroodse meisjes namen deel aan de wedstrijd te Oudenaarde, In de le reeks miniemen bracht Viviane F.rpels het niet verder dan de 23e plaats. In de 2e reeks bengelden Anick Van Borm en Lauretta Van Spitael tot halfwedstrijd achteraan. Eerstgenoemde kon toch nog wat goed maken en nog middenin eindigen als 16e Lauretta werd 23e. Bij de seniores liet Magda De Kinder zich een beetje misleiden door het lichtlopende parkoers. In de le, van de 5 af te leggen ronden, liep ze zelfs in 8e positie, doch aangezien ze pas terug drie weken aan het trainen is kon ze die hoge snelheid niet tot op het einde volhouden en werd uiteindelijk 14e. j ZATERDAG 3-1-76 I AC TOEKOMST 7e cross Don Bosco 14.30 u. Hechter. j Veteranen tot pupillen. AC LIERSE 4e damescross van Koningshooikt - Do- j mein Holvoet - 14.30 u. Beekstraat. Seniores tot Pupillen. i 1 j ZONDAG 4-1-76 I AC IEPER 10e Grote prijs van leper 14.30 u. Kerk- j straat. Seniores - Pupillen. ZOTTEGEM AC 6e Prijs van Zottegem, 14.30 u. Steen- I weg Gent-Geraardsbergen. Seniores tot Pupillen. J DALO LOMMEL 8e Prijzen van Lommei 14.30 u. j Lommei. Voor Veteranen tot Pupillen. AC HEKELGEM 12e Prijs Dr. Schotsaert 14.30 u. j Kattestraat Moorsel voor Veteranen tot Pupillen. j AV WHITE STAR 6e Veldloop van Leefdaal 14.30 u. J Voor Veteranen tot Pupillen. I j VELDLOPEN VOOR DAMES J ZONDAG 4-1-76 AV BLANKENBERGE le Damescross, Rijkssport- centrum Blankenberge - 14.30 u. Voor Seniores tot Pupillen korte cross. AC ZELE 2e Damesveldloop van Zele 14.30 u. Dries- J straat Zele. Voor Seniores tot Pupillen. A. A.C. Grembergen

De Voorpost | 1976 | | pagina 18