Een woordpuzzel
cim
T.V. PROGRAMMA S
BIJ GROEP DE CUYPER
Win een jaarabonnement
voor uzelf of uw vrienden.
BRT
14.30 u. Doe mee 15.00 Va
kantie in Hollywood, musical
18.00 Ti Ta Tovenaar 18.05
Disneyland, jeugdfeuill.
18.50 Eskapade 19.45
Nieuws 20.15 Superstars '7 5:
finale 21.25 Terloops 22.10
Kruis of munt, detectivefeuil
leton 23.00 Nieuws.
RTB
10.30 Comment allez-vous
12.35 Télé-régions 13.30
Sports pour tous 14.00 TV F
14.30 Informations agricoles
14.45 Interwallonie 16.30
P.P.P. 17.00 Follies 17.45 1,
2, 3 j'ai vu 18.55 Les Pilis
19.05 Spectacles 19.30
Antenne-soir 19.45 Nieuws
20.15 Le jardin extraordinaire
20.45 Les yeux doux, toneel
stuk 22.10 De mémoire
d'homme
N-1
15.32 O, gaat dat zo? 16.15
Jong geleerd, oud gedaan
17.10 Film van ome Willem
19.05 Wie van de drie? 19.35
M.A.S.H. 20.00 Speelfilm
21.35 Nieuws 21.50 De ge
broeders Hammond 22.40
Sportpanorama 23.20
Nieuws 23.05 Lied van de
week
N-2
18.45 Paulus de boskabouter
19.05 Peppi en Kokki 19.20 Q
en Q 19.50 't Zand 33 20.00
Nieuws 20.25 Speelfilm: The
long ride home 21.55 Brand
punt 22.40 Het kabaret van
Sito Hovink 23.30 Nieuws.
BRT
9.00 Doe mee 9.30 Loon naar
werken 10.00 Eucharistievie
ring 11.00 Resonanties 12.00
Weekjournaal voor gehoor
gestoorden 14.30 Voor boer
en tuinder 15.00 De woon
schuit 15.15 Labyrint 17.15
Sesamstraat 17.40 Koncert
18.40 Ti Ta Tovenaar 18.45
De geschiedenis van het hu
welijk 19.45 Nieuws 20.00
Sportweekeinde 20.30 Een
avondje uit: Het gekroonde
paard 22.20 Nieuws.
RTB
9.30 Donner avoir 10.10 In-
dépendants votre service
10.30 Ulysse 11.00 School-tv
13.05 Concertissimo 13.50
Arts-Hebdo 14.30 Au-dela de
horizon 15.15 Calimero
15.20 Visa pour le monde
17.05 Sportuitslagen 17.15
Carrefour 17 18.00 Piste
18.40 Gulp 18.45 Sportwee
kend 19.30 Antenne-Soir
19.45 Nieuws 20.20 Histoires
insolites: Monsieur Bébé
21.05 Cinéscope 22.00 TV 7
Club 23.00 Nieuws.
N-1
14.30 Les Gammas 15.00
Pech onderweg 16.02 Se
samstraat 16.27 Skiën 16.55
Voetbaluitslagen 17.00 Ves
per 19.00 Nieuws 19.05 Wic-
kie de Viking 19.30 Koncert
20.30 TV-spel: Pygmalion
22.10 Heel de mens 22.40
Werk voor mensen 23.00
Nieuws
N-2
18.25 Woord voor woord
18.30 Paulus de boskabouter
18.35 Roques Rock 19.00
Studio Sport 20.30 Ot en hoe
zit het dan met Sien? 21.00
Janus 21.35 Markant 22.40
Beeldspraak 23.05 Nieuws
BRT
17.30 School-tv 18.00 Ti Ta
Tovenaar 18.05 Klein Klein
Kleutertje 18.20 Wij saamp
jes 18.45 Mijn gemeente
19.15 Jaaroverzicht sport (3)
"19.40 De weerman 19.45
Nieuws 20.15 Spelprogram-
ma: Rad van Fortuin (2) 20.45
De razende Roeland 21.45
Nieuws en Wetstraat 22.00
Filmforum: Het bolwerk van
de zuiverheid (Mex. 1972)
RTB
14.00 School-tv 18.00 1, 2
3 j'ai vu 18.30 TVF 19.00
Katoliek godsdienstige uit
zending 19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws 20.15 L'ecran
témoin: Bonnie and Clyde
22.00 Debat 23.15 Nieuws
N-1
18.45 Suriname deze week
19.05 De Flintstones 19.30
Kareltjes kolderieke kaprio
len 19.45 'n Rondje Teater
20.45 Filippijnen 21.35
Nieuws 21.50 Uit de agenda
van de bisschop 22.00 In de
keuken van Berend: Susan
Hampshire 22.30 Spreek
beurt 22 35 Nieuws
N-2
18.45 Paulus de Boskabouter
19.05 The Lone Ranger
19.30 In Londen staat een
huis 20.00 Nieuws 20.25
Film: Daniël 21.45 Aktua
22.30 Theo Olof prezenteert
22.55 Nieuws
Stuur uw oplossing naar:
De Voorpost-
«Woordpuzzel»
Oude vest 34
9330 Dendermonde
Naam van de inzender -
Straat NR.
'Gemeente
OPLOSSING VAN
VORIGE WEEK.
RlA!A,L
a|d|a1c
amMc
N:A.W;i.nt.er Lib
aIw an t e'n|a eIV r
KRUISWOORDRAADSEL MET RUIT
In nevenstaand diagram moe
ten rondom de middelste ma
gische figuur woorden van on
derstaande betekenis worden
ingevuld.
OMSCHRIJVING
HORIZONTAAL:
2. Vlaktemaat, 4. broos, 6 sier
lijk, 8. slotwoord, 9. inwendig
WINNAAR
VAN DE WEEK
Buytaert Ph.
Karei Aubroeklaan8
2690 Temse
orgaan, H.speol, 12. vaartuig,
14. plaats in Italië, 15. wapen,
17. meisjesnaam, 18. grond
soort, 19. plaats in België, 21.
jongensnaam, 22. faam, 24. ij
zeren beugel, 25. boterham
menzak, 27. kledingstuk, 28.
tandarts. 30. nevens, 31.
vrouw van Jacob.
VERTIKAAL
1. werpanker, 2. palmsoort, 3.
geestdrift, 4. langwerpig gla
zen vat, 5. uniek, 6. loopvogel,
7. wasbak, 8. kalenderboekje,
10. aanhanger van het realis
me, 11. graan, 13. handigheid,
14. zeevis, 16. tennisterm, 20.
puntig uitsteeksel, 21. vrese
lijke ziekte, 23. meisjesnaam,
24. schuim, 26. krachtig geluid,
27. handtekening op paspoort
(meen/oud), 29. vroegere Chi
nese munt.
De omschrijvingen voor de
middelste figuur luiden:
2 en 4 zeepwater, 4 en 2 lip
bloemige plant, 6 en 1 opgerold
stuk vlees, 7 en 3 muziekin
strument, 8 en 5 Haarlemse
voetbalclub.
BRT
17.00 School-tv 18.00 Ti Ta
Tovenaar 18.05 De avontu
ren van Dominic 18.30 Zorg
er nu eens zelf voor 19.00
Tienerklanken 20.15 Hitjour
naal (12) 21.00 Mensweten
schappen: Ge kent de weg en
de taal 21.45 Thriller: Gas
thuis voor Moordenaars
22.50 Nieuws en Wetstraat.
RTB
14.00 School-tv 17.40
School-tv 18.10 1,2,3 j'ai
vu 18.30 Séniorama 19.00
Mister Magoo 19.25
Antenne-soir 19.45 Nieuws
20.15 Politiefeuilleton: Régan
21.30 Vingtième siècle 23.10
Nieuws.
N-1
18.15 Les Gammas 19.05
Geheimnisse des Meeres
19.55 Sportman van het jaar
1975 21.35 Nieuws 21.50
Van oude mensen, de dingen
die voorbijgaan 22.45
Nieuws.
N-2
18.45 Paulus de Boskabouter
19.05 Dominic 19.30 Twee
kamp 20.00 Nieuws 20.25
Sam 21.20 Mini Voetbalshow
22.10 Hier en nu 22.50 Koor
zang 22.45 Nieuws
BRT
16.30 TipTop 17.45TiTaTo-
venaar 17.50 Gans de ge
meente: schoolkwis 18.50
Star Trek: Gevaarlijk paradijs
20.20 Rhoda 20.45 TV-spel:
Een gewone zaterdag 21.45
De vijfde windstreek 22.35
Nieuws en Wetstraat.
RTB
14.00 School-tv 16.45 Feu
Vert 18.25 Tempo 18.55 Bar-
bapapa 19.00 Antenne Soir
19.45 Nieuws 20.20 Contacts
20.25 Variétés: Chansons
la carte 21.35 Adresse a l'an
2000 22.45 Nieuws
N-1
15.30 Muziekprogramma
16.00 Kijkdoos 16.40 De
zen van Kim 17.05 De trom
van Pandoera 18.45 Ver
keerslicht 19.05 Van ge
west tot gewest 19.50 Poli
tieke uitzending 20.00 Film:
Steven 21.10 Werkwinkel
21.35 Nieuws 21.50 Pano-
ramiek 22.20 Studio Sport
22.45 Sprekershoek 23.00
Nieuws
N-2
18.45 Paulus de boskabouter
19.05 Jouw beurt 19 30
Kenmerk 20.00 Nieuws 20.30
Brandpunt 20.50 Studio Vrij
21.50 Dag dieren
BRT
17.00 Schooltelevisie 18.00
Ti Ta Tovenaar 18.05 Jonger
dan je denkt 18.45 Leef nu
19.10 Verkeersveiligheid
19.15 Dierenfilm 19.45
Nieuws 20.15 Coronation
Street 20.40 Pano 76 21.30
Sonate van A. Falckenhagen
21.40 Standpunten 22.05
Première 22.50 Nieuws.
RTB
14.00 School-tv 17.40
School-tv 18.10 1,2,3... j'ai
vu 18.30 Savoir-vivre: cuisine
19.00 Mister Magoo 19.25
Antenne-soir 19.45 Nieuws
20.15 Si vous saviez: l'auto
au salon 20.35 Politiefilm: Le
gang Anderson 22.10 Le car
rousel aux images.
N-1
15.00 Van hart tot hart 18.45
Toeristische informatie 19.05
Laurel en Hardy 19.20 Land
genoten 19.30 All in the fa
mily 19.55 Droomland 21.35
Nieuws 21.50 Metterdaad
22.00 Van u wil ik zingen
22.25 In the beginning
22.50 Nieuws.
N-2
18.45 Paulus de Boskabouter
19.05 Pipo de klown en de
lachplaneet 19.30 Horen
zien en zwijgen 20.00 Nieuws
20.25 Achter het nieuws
20.40 De Pallisers 21.35 De
ombudsman 22.00 leder zijn
deel 22.30 Achter het nieuws
23.05 Gedicht.
BRT
17.00 School-tv 18.00 De
gebroeders Piem Piem 18.15
Bouwen (A) Isolatietechnie
ken 18.45 Van dag tot dag
19.15 Vredeseilanden: Kala-
kad 19.40 De weerman 19.45
Nieuws 20.15 De Flintstones
20.40 Speelfilm: Een man
voor de eeuwigheid 22.35
KTRC 23.05 Nieuws
RTB
14.00 School-tv 17.40
School-tv 18.10 1,2,3... j'ai
vu 18.30 Sept sur sept 19.00
La pensée socialiste 19.30
Antenne-soir 19.45 Nieuws
20.15 Lycéens chacun sa
vérité 21.20 Voulez-vous jo-
uer?
N-1
11.10 School-tv 18.45 Kort
weg 19.05 Tommy en Charlie
19.30 Vrijdagavondvrij 20.45
Hof van Holland 21.35
Nieuws 21.50 In Haagse
kringen 22.35 Jazzpro
gramma met Oscar Peterson
23.00 Gedicht 23.01 Laat be
zoek 23.26 Nieuws.
N-2
18 45 Paulus de Boskabouter
19.05 Toppop Hitparade
20.00 Nieuws 20.25 Wie kent
kwis 21.45 De gebroeders
Hammond 22.35 Televizier.
wm ui
verdeling
alle bussen
X/74
IX/75
Het Centrum voor Informatie over het Media, Kanselarijstraat 4, 1000 Brussel
voerde in opdracht van drukkerij - uitgeverij A. De Cuyper- Robberecht, Oude Vest
34 9330 Dendermonde een controle uit in verband met de oplagen van onze
uitgaven.
Ter informatie van de lezers en adverteerders drukken wij hieronder de opgemaakte
«proces-verbalen» af:
«cMvfkH-ng
PROCES-VERBAAL
Controle verdeling "alle bussen
C OTOTTEJrTIE E «"""l
kblad
echtve'«l«"n8
PROCES-VERBAAL
Controle verde
1974 "Of*
HET GOUDEN BLAD - trl.l
oktober 1974 «o
accountant C.B.C
29-771 ek»e«f.i
10.249 ekeeepleren
«antilntievo «chtvafklarmg
PROCES-VERBAAL
Strole verdeling "alle bussen^—
kDVEHTEHTIE E 1
kblad
Oude Ve««
Sectio echtvefkian g
proces-verbaal
^*0»—- -
ïer-iorcstorr».
kcoountant C.B.C
9110 Denderaiond