B D E H K L 0 Q R T U jEUGOPftöinfl j I ool/l TUF-TUF ool/l miKI/KLUB ool/t JEUGDATELIER «ALLEMAAL»» CINEFORUM-PEIZEGEM JOfVIE gijzegem JOKO berlcire AALST - ZAN GW E D STRIJD TEN VOORDELE VAN HARTPATIENTJE OKA-KALENDER VOOR JANUARI jomE gijzegem TERLinOEn QGl/t JUVEflE/ zele De Voorpost - 2.1.76 - 7 TELEFOONNUMMERS ADRESSEN eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex Bergemeersenstraat 18. Aalst omar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars. Rechtstreeks aan fabnekspnjzen (enig in Bel gië). Schoolstraat 54. Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A Praktisch en theoretisch onderricht door gespeaalizeerde personen. De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 esmeed 052-21.27.62 metalen trappenekapleuningen. balkon- en terrasafsluitin- geo. poorten enz. M. De Backer, Kon. Albertstraat 75, Dendermonde erman 052-21.38.16 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16. St.- Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen In Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vnjetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke Fo-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping. Statiestraat 21 Lebbeke Kroostrijke Gezinszegels 053-21.60.16. om, leen gerust op handtekening. Hypotheken, verzekeroe geneimhöu- dmg. Inlichtingen bij Van den Berghe, Droeskouterstr. 12, 1 Haalt ert. attoflex 052-21.11.77 de bedvenng voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E. De Petter Kon Albertstraat 14, Sint-Gillis-Dendermonde eubelen De Wolf 053-21.63.91 De grootste meubelzaak der streek. Molendries 3. AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoflen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette, tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerkerf en plaatsen Guido Michem. Potiaulaan 11. Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar specia listen uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo. quando, quomodo enz wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper oeisie Kleding 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst kt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein. Een overgrote keus vindt in de boek- en papierhandel P Van Geertruyep-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel jr een oerpreaeze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert. I y n een toverformule? Neen 052-21.40.60 vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 rijden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6, Aalst Alle herstellingen. 1 jaar waarborg, gratis onder houd Prijzen vanaf 4 900 F tot 150 000 F. Alle modellen uit voorraad leverbaar RAYMOND VAN HET GROENEWOUDin jh Dido te Erpe. Raymond van het groene- woud komt op zondag 28 Door het feit dat de «Voorpost» vorig weekend niet verscheen konden wij ook de uitslag van ons ping-pong tornooi niet publiceren. Ziehier dan met vertraging de resultaten. Klubkampioen 1975: Pascal Wauters Pascal won van Walter Roobroeck De derde plaats ging naar Mare Roobroeck De vierde naar André Goeman In totaal waren er20 inschrijvingen. Vorig weekend was er volley en voetbal: volley tegen Liludamo - Sportieve kamp die gewonnen werd door de Tuf - Eindstand 3-1 Voetbal tegen 't Fabrieksken op terrein de Keyzer - Gelijkopgaande kamp waarbij den Tuf het beslissende doelpunt maakte 2-1Goalgetters waren Jo en Guy. Volgende weekend is er juist voetbal -Op4januari spelen we een nieuwjaarswedstrijd tegen J.K. Alewin uit Moor- sel. TerreinOsbroek B Aanvang14.30 uur En vergeet het niet: Zaterdag 10 januari te 20 uur Wim De Craene met als voorprogrammaBrain Damage en de Ierse folksinger en flamencospelerCearul O'Mearu. Kaarten in voorverkoop bij fonoplaten D. Kieckens. Lange Zoutstraat en in den tuf zelf -10 fr reductie tijdens de voorverkoop! De Mikisklub wenst U, Uw familie en Uw vrienden een in ale opzichten voorspoedig 1976 Aktie Beter Leven Geven bracht in de «wijk Nieuwbeek- straat» op 350 huizen een verkoop van 304 vignetten mee. Niet minder dan 7 jongeren namen aan de aktie deel. Met 10 F steun betekende dat 6.090 F. Een bescheiden resultaat. Onze dank gaat in de eerste plaats naar onze buren. We zijn fierop hen. De Karnavalkwis van 20 december werd een waar sukses, CSC De Rank en het Aalsters Karnavalverbond hebben er werkelijk het beste van gemaakt. De vragen waren niet van de poes. Karnavalgroep «Noig» kwam er als beste uit met 9 op 12. Afwezigen hadden ongelijk. Verder....op het programma. Vrijdag 2 januari 19.30 uur: «Wie komt er de mannen van dienst Gelukkig nieuwjaar wensen» Zaterdag 3 januari 14.30 uur jeugdatelier om 19.30 uur instuif Zondag 4 januari 9.30 uur jeugdatelier en om 14.30 uur Ping-pongwedstrijd tegen jeugdklub Ocarina om 19.30 uurinstuif Woensdag 7 januari van 19 tot 23 uur instuif en «evaluatie van een nieuw aktiejaar» Vrijdag 9 zaterdag i0 en zondag 11 januari de gewone aktiviteiten alsmede op zaterdag en zondag tentoonstel ling van de Postzegelklub «Rosa Luxemburg» Dinsdag 13 januari 19.30 uurfotoklub. Woensdag 14 januari open van 19 tot 23 uur kennisma king met...? Om 20 uurvergadering van de Animatieploeg. Hebt u soms geen ideetje voor ons? Vrijdag 16 zaterdag 17 en zondag 18 januari normale aktiviteiten maarop Zaterdag 17 januari om 19.30 uur gezellig samenzijn met bakschieten. gerrebolling. vogelpik. biljart enz. Beschikt u misschien ook nog over een ander geschelschap? Breng het mee. Mooie prijzen. Woensdag 21 januari open van 19tot23uur. Vrijdag 23 januari 19.30 uur instuif 20 uur voordracht over: «Deens Eksperiment: vijf jaar fusies van gemeenten, geslaagd of mislukt? door me vrouw Revets van het Deens Instituut. Iedere vrijdag van 19.30 uur tot 20.30 uur zijn er nu meer dan 1100 boeken ter uwer beschikking in de Mikisbiblio- theek. Verder wensen wij aan onze leden andere informatie doorspelen, stuur ons uw klubblad. Beter nog, kom eens af. we hebben zoveel met elkaar te bespreken. 2 januari 1976: Jeugdfilm «Tsjetan, de kleine indiaan» Parochiezaal - Peizegem -14 uur Ingang: 20,-F-Gezinskaart50,-frank ledereen wordt als indiaan verkleed verwacht. Elke indiaan krijgt prijs. Kaarten te krijgen23 De Heide 74 Leireken Ons jeugdatelier heeft kasten en rekken nodig wie kan er ons helpen? 2 januari 1976 - De avonturen van Rabbi Jacobs met de zeer beroemde Louis de Funes. Begin goed het nieuw jaar! Kom met ons mee lachen... Parochiezaal - Peizegem - Ingang40,-F Aanvang: 20uur Volgende datums vrij te houden23 januari 1976 27 februari 1976 Titels worden later meegedeeld. Wie mag lid worden van onscineforum? ledereen. Voordelen van ons cineforum- Ingang 40,-F in plaats van 50,-F documentatie over elke film gelegenheid tot uitbreiding van uw kennissen kring. Inlichtingen23 De Heide - Tel. 35.72.08 - Lemaire 74 Leireken - Tel.35.82.87 - Heeren 11 De Heide - Renard. Jeugdatelier «Allemaal» De monitor en monitricen Joris, Laura, Kris en Monique en al de «Allemaaltjes» wensen aan iedereen een vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar». Ze danken iedereen die hun gesteund hebben en hopen dat het jeugdatlier verder zal mogen bloeien. Jeugdklub Jome uit Gij- zegem bedenkt Ouden van Dagen tijdens Drie koningenstoet. Voor de tweede maal orga niseert Jeugdklub Jome uit Gijzegem een Driekonin genstoet. Na het grote suk ses van vorig jaar hebben de JOME-leden de idee op gevat om hun optocht op 3 januari nog met meer luister en plezier door de Gijze- gemse straten te leiden. Aan de stoet wordt immers deelgenomen door een vijf tiental ruiters van de ruiters- klub uit Lede. Deze ruiters zullen het tweespan dat een speciaal hiervoor versierde wagen voorttrekt vooraf gaan. Hiertussen stappen de verklede deelnemers in groepjes op en in hun liede ren worden zij begeleid door een piano. Van huis tot huis zingende, rekenen zij op de giften van de Gijzegemmenaars, ter wijl aan iedere 70-jarige en ouderen een welgevuld nieuwjaarspakket zal over handigd worden. Daar deze stoet enig is in Vlaanderen en tot doel heeft de ouden van dagen een prettige namiddag te laten beleven, rekenen wij op ie ders medewerking en op een talrijke opkomst van deelnemers om deze stoet tot een groots gebeuren te laten uitgroeien. Gezien het grote sukses van vorig jaar belooft deze tweede uitgave een aange name namiddag met heel wat plezier en bovendien wordt iedere deelnemer na dien uitgenodigd op be legde broodjes met choco lademelk en een gezellig samenzijn in de Jeugdklub. Zondag 4 januari: KVS- Brussel. Vertrek 14 u. In schrijvingen bij Frangois of bij Denise. Rechtzetting: de algemene vergadering van VZW Joko gaat door op dinsdag 6 ja nuari om 20 u. in het lokaal en niet zoals verkeerdelijk aangekondigd op 3 januari. Donderdag 15 januari: film voorstelling LUCKY LUKE. Aanvang 20 u. Aandacht: de filmvoorstelling gaat door in het LOKAAL en niet in de turnzaal zoals aange kondigd. Ingangskaarten aan de voorverkoop zijn te verkrijgen in het lokaal. Zaterdag 17 januari: sluiting van de danskursus. Een gezellig samenzijn tussen de kursisten en het dan spaar Annick. Danslustigen noteer deze datum a.u.b. Donderdag 22 januari: de batavond. Aanvang 20 u. Voor meer inlichtingen wende men zich tot de j-n van déze maand. De lidkaarten van 1976 zijn te verkrijgen aan de prijs van 60 F. in het lokaal. EVABO De inrichters v.d. zangwedstrijd te Aalst nodigen iedereen uit van de zangwedstrijd te Aalst nodigen iedereen vriendelijk uit deel te nemen aan onze grandiose talentenjacht. Deze zangavond heeft plaats op 1 februari 1976 te 17 uur in zaal «Koszenclub», Leo de Bethunelaan 105, Aalst. Dit alles gaat door ten voordele van een hartpatientje Peterke. Er is eveneens een tombola waarvan de opbrengst gaat naar dit kindje. Er zijn mooie prijzen te winnen o.a. een televisietoestel, een reis naar Spanje, in samenwerking met Sunkomfort en Reizen De Zwaluwen, een stereo-installatie enz. Het orkest, dat de kandidaten zal begeleiden, is Benny Scott en The Big Ben, TV-vedette met als laatste nieuwe plaat «When the first teardrop falls» en «Linda». MedeWerking van Vlaamse TV-vedetten, Tony Winter, Lester en Denwood, Eddy Dyan, Enrico Le Clair, dit alles onder het voorzitterschap van Mike Steve, auteur-componist producer. Er zal eveneens een gratis langspeelplaat opname gebeuren van de 16 beste deelnemers. Het wordt een echt zangfestijn beoordeeld door een degelijke jury. De zangwedstrijd gaatdoorin3kategorieen:onderde 15 jaar, boven de 15 jaar, kleinkunst. Inschrijvingen te sturen tot 15 januari naar Coiffure Jacques, Leo de Bethunelaan 56, Aalst. tel. 053.70.09.37. Er is ook een prijs van het publiek: Ereprijs van Minister van Kuituur. Wij hopen dat U ook de gboden kans niet zult missen en verwachten uw inschrijving of Uw aanwezigheid die avond. GESPREKSAVOND 11.1.76 Gevoelsleven vindt je dat het ook zo moei lijk is je masker af te zakken, je bloot te geven aan je me demens. Vraag je je wel eens af waarom dit zo is? Ligt het in de menselijke na tuur of in het karakter of maakt de maatschappij met reklame en konsumptieont- spanning het je zo moeilijk bij je medemens je eigen te zijn? Hoe kan je de muur doorbreken en in kontakt komen met de anderen? Hoe kan je je gevoelens blootgeven en is het wel nut tig dit te doen? Over dit alles gaat OKA trachten een ant woord te zoeken. Kom ook eens af, het is mis schien een aanleiding tot kontakt HET BLIJFT IN DE FAMILIE 17.1.76 Met Joker Fransien. Dit gekend tv-programma komt ook in onze OKA-kelder! We vragen de medewerking van drie OKA-familietjes bestaande uit 4 personen: drie mensen die precies trachten te raden wat hun vriend of vriendin uitbeeldt. Verdere info wordt gegeven in de kelder. MASOCHISME 24.1.76 Kent geen grenzen. Na een schandelijke nederlaag eerder dit jaar durven de he ren van bambi het aan terug de handschoen te werpen in een wedstrijd «voetbal». Gewone samenstelling, wat meer supporters in de stro mende regen graag. Scheidsrechter is Frans Dreks. Verzamelen kelder. VS MET OKA OP REIS IN 1976 Van 12 tot 24 juli 1976 In 1976 gaat OKA terug op reis en dit naar Zwitser land. Het sukses van vorig jaar heeft OKA doen beslui ten opnieuw een veertien daagse reis te organiseren. Ze huren een chalet in de december zijn nieuwe langspeelplaat en show presenteren in jeugdhuis Dido te Erpe. Hij wordt er begeleidt door zijn groep «Bien Servi». Raymond is de grote belof te in de Vlaamde popwe reld: een talentvol kom- ponist en veelzijdig muzi kant. Zijn rockstijl is enig in Vlaanderen. Enkele jaren geleden richt te hij de groep «Louisette» op. maar hij voelde zich daar niet goed thuis. De groep ging uiteen. Na twee jaar zoeken naar een goede begeleiding, vond hij die in «Bien Servi». Vorige jaar bracht Ray mond zijn eerste langspe- ler op de markt, waaruit «Bleke Lena» het meest gekend is. Vorige week verscheen zijn tweede LP «Ik doe niet mee», een mengeling van rocknum mers en lyrische liedjes. Het is deze plaat die Ray mond in Dido presenteert. Zoals ter gelegenheid van het optreden van Fungus voorzien we weer een pak kende sfeer. Vrijdag 2 januari worden al degene die meegaan met de driekoningenstoet om 19 uur in het patronaat ver wacht voor de algemene re petitievan de kerstliederen. Zaterdag 3 januari komt ie dereen verkleed naar het lo- kaal. Rond 13.30 uurvertrekt onze huifkar door de Gijze- gemse straten om onze ou de van dagen vanaf 70 jaar een kerstpakket te bezor- gen. Na de rondgang wor den de deelnemers op cho- colademelk en bezekoeken vergast. Programma van de werking Zat. 3 januarigaat de klub. traditioneel, driekoningen zingen in de Sint-Annawijk. Aanvang te 19.45 uur. Wo 7 januari: Baskettrai ning in de turnzaalaanvang te19.15uur Do 8 januari: animatiever gadering om 19.30 uur in de kiub vr. 9 januariinformatiever gadering over Alkohol»: problemen die eruit voort vloeien voor de mens en de samenleving in zijn geheel. Zo 11 januari: eerste terug wedstrijd in interjeugdklub- kompetitievoetbal. Di 13 januaridoe avond van de animatieploeg. Wo 14 januari: vergadering van de beheerraad om 20.30 uur. In het Terlindenkrantje ver scheen de evaluatie van het verschenen voorpostartikel over de klubwerking steller van het artikel doet opmer ken dat de positieve schet sing enkel bij de woordvoer ders van de klub kan liggen daar, zij alleen, het overzicht hebben beïnvloeden, dus schiet niet op de pianist vooraleer zelf piano te spe len. Vrijdag 2.1: 19 uur: Open deur - Fotoklub - Kikker kompetitie. Zaterdag 3.1: 19 uur: In stuif. Zondag 4.1: 10 uur: Open deur - Diskoteek; 15 uur: Fotoklub. Dinsdag 6.1: 10 uur: Mark- topendeur. Zwitserse vallei van d'Anni- viers, een zijvallei van de rhöne-vallei. Iedere OKA'er kan hieraan deelnemen mits tijdig in te schrijven en dit vóór 15 ja nuari bij Werner Van der Eecken, Stationsstraat 104 (69.09.10). De prijs zal schommelen tussen 4.000 en4.500 F., naargelang het aantal deelnemers en dit al les inbegrepen (busreis, 2 uitstappen). VS

De Voorpost | 1976 | | pagina 7