tkJ -s L rs kalen Geldhotstraat. Te 18 u. receptie voor ouders, oud-leidsters en sympatisanten. BRANDWEER AALST AFDELING EREWACHT Belotuitslag van 11 maart 1976. 1. Li evens Frans 4193; 2. Louis De Saede- leer 4172; 3. Gustaaf Michiels 3984; 4. Prosper Huylebroeck 3905 5. Joanna Rim- Zeer grote belangstelling voor de boekenbeurs en filmvertoning in de Sint- Gudulaschool te Aalst. GENEESKUNDIGE ZONDAGDIENST Zaterdagnamiddag 27 maart, zondag 28 maart, woensdagnamiddag 31 maart en na 20 u. tot en met 3 april te 8 u. 's morgetns is Dr. D. De Wolf uit de Pontstraat 48, Aalst van dienst. Tel. 21.43.71 P.C. APOLLO Zaterdag 27 maart wintertornooi op Alosta om 14 u. Ledentornooi om 20 u. Zondag 28 maart finale wintertornooi Alos ta om 14 u. Verrassingstomooi om 15 u. Dinsdag 30 maart oefeningen in het lokaal om 20 u. ALOSTA Zaterdag 27 maart van 14 u. af en ook te 20 u. schiftingen. Zondag 28 maart te 14 u. finale. Dinsdag 30 maart te 19 u. oefeningen. DON BOSCO INSTITUUT In de stedelijke feestzaal van het stadhuis richt het komitee van het Don Bosco Insti tuut op vrijdag 2 april te 20 u. stipt een muzikale avond in. Op bet programma het Gentse universitair studentenkoor en Pro Musica. SOCIALE VERZEKERING DER ZELFSTANDI GEN Een afgevaardigde van het Rijksinstituut voor de Sociale Verzekeringen der Zelf standigen zal op 8 april van 10 tot 12 u. zitdag houden in de Kattestraat 33 waarop men kosteloos alle inlichtingen in verband met het sociaal statuut kan bekomen. KULTUREEL CENTRUM AFFLIGEM Op vrijdag 2 april te 20 u. is er een infor matieavond over Bulgarije. De h. R. Detrez houdt een uiterst boeiende voordracht over dit vakantieland en vertoont 'n keur van dia's. 20 JAAR CHIRO-MEISJES H. HART Op vrijdag 26 maart te 19 u. koffieklets in de zaal Kring. Op zaterdag 27 maart opening boekenbeurs in de zaal Kring. Vervolgens netbaltornooi tussen oud-leids ters en leidsters op het terrein Kring. Te 20 u. chirobal met orkest in de feestzaal Kring. Inkom 50 fr. Zondag 28 maart is er te 9.30 u. groepsmis in de H. Hartkerk. Daarna optocht met mu ziekkapel. Te 14 u. opendeurdag in de lo- STAD AALST - ONTHAALNAMIDDAG VOOR HET STADSPERSONEEL OP 19 MAART 1976 Er kwamen tijdens de onthaalnamiddag van 19 maart 1976 twee gloednieuwe gebouwen aan de beurt het nieuw slachthuis en de kinderkrib. Stadssecretaris Chris Willems noemde het bouwen van het slachthuis een zaak van lange duur en het doorbreken van de idee en de realisatie van de kinderkrib al even lang. Maar nu werden de beide verwezenlijkt en mogen zij zich verheugen in een gestadige, hoopvolle groei. Directeur Ermens toonde dit voor wat het slachthuisbedrijf betreft aan tijdens zijn inleiding. Daarna kon de rondgang beginnen. Bij het binnentreden van de plaats, waar het vee wordt gedood en gekeeld, werden sommige vrouwelijke deelnemers wel een beetje wit rond de neus; inderdaad het is niet prettig om de dieren te zien doden, met een pistool dat' geen genade kent. Van hieruit werd de ganse band meegemaakt die het ge slachte dier meetrekt om de verschillende bewerkingen te ondergaan, zoals het villen, het opensnijden, reinigen en opbergen in de ruime koelkasten. Even eens werd het huidenlokaal bezocht, waar alle huiden wachten op vervoerde pensenziederij, de machinekamer en de burelen, waar een duidelijk inzicht werd gegeven over de manier waarop deze regie draait. Het meest opvallende punt in deze rondgang is ongetwijfeld de zindelijkheid en de moderne methode waarop alles wordt uitgevoerd Dit verdient een proficiat aan al de slachthuis personeelsleden, die bewijzen dat ze hun exportstempel zeker verdienen. Rond 15.30 u. ging het naar het Kinderdagverblijf in de Twee Hagenstraat. Daar werden de deelnemers verwelkomd door de directrice, mej. M. Buys. Daarop werd eerst de technische kant belicht door iemand van het onder houdspersoneel, die de deelnemers wegwijs maakte in de moderne keuken, wasserij en strijkerij van deze moderne kinderkrib, die misschien nog niet helemaal de status heeft gekregen, waarop ze zeker recht heeft. Vervolgens werd het bureel bezocht, waar men uitlegde, hoe men de kinderen inschrijft en hoe de administratie nauw samenwerkt met een dokteres en met het N.W.K.W. Daarna volgde het bezoek aan de allerkleinste peuters, die men de liggers noemt, de kruipers en de lopertjes, en waar men kon vaststellen dat geen enkel detail werd vergeten om deze allerkleinsten onder onze stadsbevolking een goede en degelijke opvoeding te geven. Daar staan niet alleen de moderne en efficiënte gebouwen borg voor, maar vooral de toegewijde kinderverzorg sters, die samen met het onderhoudspersoneel, aan deze kleine Aalstenaars bij na zouden doen vergeten dat ze hier in een dagverblijf zijn. Na r.floop van deze rondgang volgde het gebruikelijk vragenhalfuurtje. Opnieuw werd bewezen dat deze bezoeken niet alleen de diensten beter laten kennen bij het personeel, maar eveneens wordt de kennismaking tussen het personeel van het stadhuis en dezen van de opgerichte nieuwe diensten fel vergemakkelijkt daar iedereen in dienst van de Aalsterse bevolking met iedereen over zijn eigen taak kan praten en waar iedereen respect heeft voor ieders funktie. leschettestraat 34, Aalst. Het wordt een gezellige avond... met vele vrienden Oudervergadering De eerste kommunie van de kleintjes is altijd een blije en aangrijpende gebeurtenis in de parochie. Nochtans willen ook zij dit degelijk voorbereiden. De ouders betrekt men er ook bij. Alle ouders van de eerste kommunikanten nodigt men dringend uit naar een vergadering welke doorgaat op maandag 29 maart te 20 u. in de zaal van 't Kapelleken, Meuleschettestraat 34 Aalst. Men zal er de plechtigheid in de kerk be spreken voor de voorbereiding doet men graag beroep op de medewerking van de ouders. U bent er van harte welkom Beheerscomité Het beheerscomitee van de parochiale wer ken vergadert op woensdag 31 maart te 20 u. in de kleine klub. VerloofdenkursUs Men start met de verloofdenkursus op vrij dag 2 april te 20 u. in de jeugdclub Ypsilon Meuleschettestraat 32, Aalst. De eerste avond behandelt men het onder werp 'Man en vrouw in een veranderende wereld'. De h. Acoleyen P. uit Drongen zal de inleiding geven... daarna volgt een be spreking. De data van de volgende avonden vrijdag 9 april, woensdag 21 april en vrijd'ag 30 april. Verloofden... U zijt van harte welkom Chiro Sjaloom De tippers van de chiro gaan op weekend naar Berlare op 2, 3 en 4 april. Het worden daar heerlijke dagen aan de rand van het grote meer van Overmere Donk. - De speelklubbers zullen heerlijke dagen beleven op 5, 6 en 7 april te Schoonaarde In de chiro is het goed... want zij zijn met velen en zij hebben elkaar nodig (EL) baut 38306. Louis Stalpaert 3709 7. Filip De Paepe 3602 8. Willem Mertens 3055. Uitslag pitjesbak 1. Mevr. Chariot De Saedeleer 11 p. 2. Mevr. Emilienne Baekaert 10, 3. Mevr. Na thalie Ringoir 8, 4. Mevr. Selvie Michiels 7, ex. Gustaaf Linthout 7, 6. Albert Huyle broeck 6. Volgende samenkomst op 1 april '76 om 19 u. in arsenaal. KBB AALST GROEN KRUIS Belotuitslag van 10maart 1976 1. Willem Roefandt 4505, 2. Jozef Cherrete 44213. Isabel De Waegeneer 4387, 4. Maria Lifferinckx 4274, 5. Victor De Vos 4199, 6. Frits Nimmergeers 4124, 7. Maria Sips 4092, 8. Hip. De Meulemeester 3964, 9. Edward Creutz 3940, 10. Joanna fllmbaut 3798, 11. Arthur Coppens 3754, 12. Filip Oe Paepe 3748. Volgende kaarting 7 april te 14.30 u. stipt. TENTOONSTELLING BELFORTZAAL Schilderwerken Achiel Geerts Vrije ingang van 3 tot 12 april 1976. Open van 13 tot 18 u. Zaterdag en zondag van 10 tot 12 u. en 14 tot 18 u. PAROCHIE ST-JOZEF AALST Gebuurtegesprekken De vasten nodigt ons uit om meer gelovig te leven. Kristus zelf helpt ons dieper te geloven. Als tema kozen ze daarom "Wat boeit je in Kristus U bent welkom op één van de gebuurtegesprekken... zelfs in een andere wijk - - voor de mensen van de Koolstraat, Steen straat, Vakschoolstraat en Verastenstraat bij de familie Van Der Eist, Koolstr. 3. - voor de inwoners van de Weggevoerden- str., Kon. Astridpark, Duivekeetstr., Vijver- str., Ingang Deprez en Jelie bij de familie De Rouck, Weggevoerdenstraat 25. U zijt er steeds welkom Uitnodiging E.H. Duffeleer verlaat ons... Een afscheid willen zij organiseren Daarom komen zij samen op donderdag 25 maart te 19.300 u. in de kleine klub. Daarna bereiden zij ook de verdiepingsnamiddag voor van zondag 11 april 1976. Halfvastenbal Men verwacht U op zaterdag 27 maart te 20.30 u. in de zaal van 't Kapelleken, Meu- DE GEYSELEER neeft exclusieve luxe Italiaanse en Franse dames en heren en kinderschoenen van de gekendste createurs Ook elegante comfortschoenen voor moeilijke voeten Schoenen voor losse steunzolen Aderspatkousen Bi-Steunzolen Erk. orthopedie RIZIV 1-6-40-25-307 GEDIPLOMEERD CHIROPEDIST-PEDICURE Dendermondsesteenweg 22 (Zeshoek) AALST Tel. 21.81.49 str. 68, Aalst; Frans Xaveer Garriau, zb., 89 j., wed. van Pelamia De Berlanger, Res- sebeke 8, Erembodegem Auguste Eeck- hout, zb., 68 j., echt. van Augusta Phlips, Hof ter Lokerenstr. 5, Erembodegem Jan Baptist Muylaert, zb., 73 j„ echt. van Laura Van den Berge, Hoogstr. 82. Haaltert Albert Emiel Jacobs, wever, 56 j.. echt van Julia Bevernage, Parochiestr. 100, Iddergem; Mauritius Josephus Coppens, zb., 66 j., Kloosterstr. 10, Moorsel wed. van Elsa Grysolle Clementine Marie Callebaut, zb., 74 j., echt. van Désiré Lauwaert, Dorp 2, BurstCharles Louis Alois De Poorter, zb., 64 j., echt. van Rachel De Saedeleer, Klei- str. 51D, Roosdaal Audomarius Aloysius Coppens, zb., 68 j., echt. van Gabriëlle Van Acoleyen, Kammenstr. 1, Hofstade Adeline D'Herde, Zb., 82 j., wed. van Alphonsus Stalpaert, Rooseveltlaan 60. ErpeMaria Rachel D'Haese, zb.. 65 j., echt. van Hubert Biebaut, Raffelgemstr. 16, Aalst; Placide Theodule De Vuyst, zb., 73 j„ echt. van Estella De Veylder, Regelsbruggestr. 38, AalstJoseph Clinckaert, staatsambtenaar 52 j., echt. van Christiane Coene, Arbeid- str. 12, AalstFlorence Van der Niepen, zb., 83 j., wed. van Ludovicus Maerten, Ni- novestwg. 121, Erembodegem Juliana Ade- laida Broodbuys, zb., 85 j., wed. van Hubert Oe Smet en wed. van Jan De Trogh, Groen straat 50, AalstEmilia De Schryver, zb., 70 j„ wed. van Benedikt Lievens, Bolleweg 24, Aalst. Geboorten Divna Van Hauwermeiren, Rijkhofstr. 12-2, OttergemIlse Vlaeminck, Dorpstr. 23, SerskampCatherine De Craecker, Popu- lierenstr. 8A, Moorsel; Inga Hauwelaert, Gentsestwg. 122, Erpe Heidi De Coninck, Groenstr. 16, Moorsel Filip Eeckhout, Le- destwg. 87, Erpe Marjan Parmentier, Jas- mijnstr. 3, AalstElke De Smedt, Muilem 2, Liedekerke Liesbet D'hoye, Veldstr. 66, Denderleeuw David Van Moer, Binnenstr. 345, Aalst; Filip Verdoodt, Statiopsstr. 1, 'Londerzeel Ann-Sophie De Cuyper, Br. De Saedeleerstr. 35, Lede David Van de Steen Hyacinthenstr. 43, AalstStefan Philips, Sta- tiestr. 27, Moorsel Ruth De Ras, Zuster Lambertinestr. 18, Lede Kristien Kiekens, Hoogstr. 21, Hofstade; Tomas Van De Vij ver, 'Dorp 57, Oordegem Kristof De Pauw, Merestr. 5, Nieuwerkerken Mamix Mon sieur, Dorp 11, Moorsel Pieter Vanden- berghe, Stationsstr. 73, St.-Martens-Bode- gemGeertrui Van Kerkhoven, St. Jobstr. 40, AalstJimmy Van Wayenbergh, Brus- selbaan 16, Erembodegem; Nathalie Cort- hals, Merestr. 23, Nieuwerkerken Jeroen Van Cranenbroeck, Raffelgemstr. 16 bus 39, AalstGunter Desimpel, Meerlaanstr. 19, Erembodegem; Edel Gallee, Charleroistr. 21. LedeJürgen De Mesmaecker, Vliegveld laan 32, Brustem Jo Asselman, Warande- str. 4, DenderleeuwLiesbet De Winter. Kwalestr. 15, Bambrugge Ann Vlasschaert Dorp 2, DenderleeuwNico Fleurinck, Berg- str. 124, Kerksken Jürgen Van 'Der Donckt, Strijmeers 12, VlierzeleFilip Ghysels, Reymeersstr. 38, Lede; Wim Bruylandt, Gentse Stwg. 444, Aalst; Wendy Saeys, Europastr. 71, Baardegem. FC Callebaut uit Wieze, kampioen koöperatief voetbalverbond gewest Aalst (EL) BURGERLIJKE STAND Overlijdend Hippolyte Polydore De Vylder, zb., 84 j., wed. van Lucia De Rycke, Marktweg 20, Rustoord St. Job. Aalst.Egidius Ludovicus Plas, metselaarsknecht, echt. van Joanna Vlemincx, Hoogstr. 4, MeldertFerdinand Alice Blendeman, zb., 72 j., echt. van Hor- tentia Van de Velde, Popperodedries 29, AalstDominicus Van den Abbeel, zb., 68 j. wed. van Joanna Van Vaerenbergh, Kerkstr. 59, Essene Maria Rombaut, zb., 84 j., wed. van Jozef Bourgeois. Grote Markt 12, Aalst; Karei Joseph De Nil, zb., 79 j., wed. van Clementina Nobels, De Warandestr. 2, Moer- zeke Stephania Goelens, zb., 79 j„ echt. van Jozef Vaeyens, Poortweg 116, Liede kerke Hendrik Paerewijck, zb., 66 j.. echt. van Zulma Saevels, Grote Kapellestr, 33, Lede Rachel Vanden Berghe, herbergierster 67 j., wed. van Hubert Yscbaert, Zuidlaan 16, Munkzwalm Marcellus Van Accoleyen, kleermaker, 62 j,. echt. van Octavie Oe Kerpel, Bosstr. 31, Wanzele Jeanne Van- hacter, zb., 76 j., wed. van Simon Van Antwerpen, Hofstr. 34, Kerksken Jozef de mentia Pereboom. zb., 70 j., echt. van Loui sa De Groote, Pieter Coeckestr. 87, Aalst Gustaaf De Boeck, zb72 jwed. van Ro salia De Buysscher, Botermelkstr. 128, Aalst; Philomena De Koek, zb., 93 j., wed. van Fredericus Neetens en van Adolf Flips. Marktweg 20, Rustoord St. Job, AalstKarei Lodewyk De Luyck, zb„ 73 j., echt. van Eleonora De Waen, Vilainstr. 38, Aalst Gustaaf Van Lierde, zb., 86 j„ echt. van Clemencia Van den Bossche, Tragel 6, Teralfene Petrus Frans Van der Eist, be diende RTT, echt. van Adrienne Buggen- houdt. Leuvestr. 114, Erembodegem; Alois Van Landuyt, grondwerker, 63 j„ echt. van Sidonie Souffreau, Damstr. 23. Nieuwerker ken Emma Raes, zb., 78 j., wed. van Emilius Van Impe, Brugstr. 5, Nieuwerker ken Emelia Virgenia Muylaert, zb., 87 j., wed. van Camille De Lepeleer, en van wed. van Camille De Neef, Maaldreef 7, Nieuwer kerken Joseph Robert De Gussemé, boek houder, 55 j., echt. van Franoise Chevroton Kasteelstr. 12, Lede Frans Vinck, zb.. 76 j., echt. van Julia Welleman, Past Lauwereys- str. 10. AalstEmiel Clemens Daeiman, postman, 62 jecht. van Marcelle Van der Speeten, Begijnhof 23. AalstOdila Van Roy, zb.. 74 j., echt. van Renatus De Smedt, Walestr. 3, Aalst Clementia Vernimmen, zb., 87 j., wed. van Edgard Vincent, Vrijheid- Huwelijken Alois De Feyter, spoorlegger, Aalst, Hoge Vesten 23 met Yadwiga Borysiewicz, band werkster, Aalst. Hoge Vesten 23. Jan Bombeeck, bediende registratie, Aalst, Slotstr. 36 met Francine Van den Steene, handelsbediende, Erembodegem, Hogeweg 125. Rudy Penneman, leraar, Aalst, Oude Gent- baan 92, met Renée Peeters, regentes, Aalst Parklaan 193. Mare Steenhout. elektricien, Aalst, Lam- brechtstr. 53 met Marie-Fiose Arts, naaister Aalst, Lambrechtstr. 59. Etienne Maes, houtbewerker, Gijzegem, Stw op Aalst 85. met Jasmine Messan, zb., Aalst, Brusselsestwg. 65. Pierre D'Haese, bediende, Welle, Schoolstr. 17 met Patricia Daubechies, verkoopster, Aalst, Brusselsestwg. 45. AANBESTEDING Op donderdag 15 april 1976 te 15 u., zal in de vergaderzaal 02 van de Dienst Open bare Werken der stad Aalst, Kapellestraat 8, overgegaan worden tot de opening van de aanbesteding voor: ..Stadsgebouw, Schoolstr. 46. Vernieuwen van Dakbedekking met Roofing. Lood- en Zinkwerken". KOLLOQUIUM OVER GEMEENTELIJKE JEUGDRADEN De Koördinatie- en Adviesraad voor de Jeugd (KARJ) van de Stad Aalst organiseert in het kader van de kampagne „Jeugd en Gemeente" en in samenwerking met het Bestuur voor Jeugdvorming (Ministerie van Nederlandse Kuituur) en het Stadsbestuur een kolloquium over gemeentelijke jeugd raden oat zal doorgaan op zaterdag 27 maart 1976 in het Stadhuis, Grote Markt te Aalst. Er worden zes tema's behandeld die. zo bleek uit een enquête, op dit ogenblik in de belangstelling staan en die het meest met de problematiek van het gemeentelijk jeugdbeleid zijn verbonden. Het is de be doeling om, in het geheel van het gemeen telijk beleid, dat door de komende fusies terug aktueel is geworden, het jeugdbeleid als dusdanig niet naar de achtergrond te laten verdringen. Programma 9.20 u Onthaal. 9 40 u.Openingszitting. 10 u. 1 Prof. Dr. R. Depré, Direkteur Vervolma- kingscentrum voor Administratie KUL „De Adviesraad in de nieuwe Gemeentt wet". 2. Dr. Jur. C. Willems, Sekretaris van di Stad Aalst„Jeugdraden en de fusies' 11.20 u. Koffiepauze. 11.40 u. 3. L. Wielockx, Leraar„Struktuur van ge meentelijke jeugdraden". 4. HJ Bos, Direkteur van de Dienst der Gi meenteplantsoenen van 's-Gravenhage „Welke gebruiksmogelijkheden kan hi openbaar groen de jeugd bieden N 13 u.Middagmaal. 14 u.Film „Een Gemeente gebouwd van Stemmen" 14.30 u. 5. M. Garrebeek, Stafmedewerkster Jeugd dienst Maatschappelijke Participatie ei Expressie„Kontakt tussen jeugdraai en bevolking". 6. P. Claus, Adviseur-Hoofd van dienst stuur voor Jeugdvorming „Betoelaging door gemeenten van jeugdverenigingen" 16 u. Slotzitting- 17 u.Receptie aangeboden door het Stad: bestuur. Deelname in de kosten 150 fr. (deelnemers, minder dan 25 jaar100 fr.) te storten o| over te schrijven op rekening nr. 0574880-85 van Kolloquium Jeugd'raden ti 9300 Aalst voor 16 maart 1976. In de prij; zijn begrepen koffie, middagmaal en volle dige dokumentatie (referaten en besluiten). Korrespandentieadres Kolloquium Jeugdra den, bureau nr. 10 Stadhuis, Grote Markt, 9300 Aalst. Tel. 053-21.57.51 (vragen naar Mevr. De Brucker). •GOUDEN BRUILOFTEN Frans Alois Van Nuffel geboren te Moorsel 25 december 1904 en Maria Ludovica Cle mentia De Meester, geboren te Moorsel de 20ste april 1905 huwden te Moorsel op 14 'april 1926. Beiden wonen ze te Aalst, Ber- gekouter 81. Op woensdag 14 april a.s 14.30 u. vieren zij ten huize hun goudenLii bruiloft. Richard Callebaut, geboren te Aalst op 5 januari 1905 en Clementia Schollaert even eens geboren te Aalst op 20 januari 190; huwden op 21 april 1926. Beiden wonen ii de Beekveldstraat 13 te Aalst. Op dinsd. 20 april a.s. te19 u. vieren zij in zaal Brist< Grote Markt te Aalst hun gouden bruiloft. NATUURKENNIS MET DE WIELEWAAL Uitstap naar Lede met de Wielewaal, plantenwerkgroep onder leiding van Andrél Kampen komt te samen aan het station tel Aalst op 28 maört om 8.15 u. ledereen is| welkom. VERBROEDERING DER BRANDWEER De onvangst door de beheerraad der be schutte werkplaatsen in verband met dej overhandiging van het bedrag der omhaling met karnaval door onze verbroedering zal plaatjs hebben op vrijdag 26 maart in deL burelen der beschutte werkplaatsen, Wijn-I gaardveld. PAN FILMCLUB Op zondag 28 maart in zaal CSV te 20.30 u.I vertoning van de film „Home, sweet home' (B. Lamy). Inkom 40 fr. 7 KAPPELLEKEN Zaterdag 27 maart rond 21 u. verkleed Ka l pellekensbal met het orkest „Beltons". Om 23 u. defile en verkiezing koningin van hetjipi bal. Talrijke prijzen. FINALE KAARTTORNOOI BELOTTEN OP DE WIJK SCHAARBEEK Zaterdag 27 maart 1976 te 20 u. heeft in het lokaal van de PVV wijkklub Schaarbeek, bij de heer Edgard Van den Abeele, Wel vaartstraat 92, Aalst, de 6e en finalereeks plaats van het kaartornooi belotten om de beker „Staatssekretaris Louis D'haeseleer". Zoa^s bij vorige reeksen zijn opnieuw 1000 fr. vooruit en talrijke prijzen in natura te winnen. Op dit ogenblik zijn 70 kaarters in het al- al gemeen klassement opgenomen. De heer Staatssekretaris Louis D'haeseleer tevens erevoorzitter van de organiserende gj vereniging, zal persoonlijk tot de overhandi ging van de trofee overgaan terwijl de schaal van de voorzitter, te winnen door het 1e lid van de wijkklub in het eindklassement zal overhandigd worden door voorzitter Alois Adriaenssens. Dit kaarttornooi ingericht met de medewer king van het weekblad „De Voorpost en me steun van verschillende handelaars en. zelfstandigen van de stad Aalst, staat openl voor alle kaartliefhebbers. ledereen is dus| welkom I GALERIJ S 65 Vrijdag 2 april vanaf 20 uur heeft de voor opening plaats van de tentoonstelling Fred Bervoets Acryls, gouaches en etsen zullen er te bezichtigen zijn. De tentoonstelling loopt tot en met 24 mei 1976. R! MEER DAN DRIEDUIZEND Meer dan drieduizend mensen uit het ar rondissement Aalst gaan dit jaar met KAV- KWB naar Lourdes De verbondsbedevaarten van 10-16 juli en 20-26 juli zijn volzet. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar op de trein van 24 tot 30 juli. Vrije plaatsen zijn er nog tijdens volgende periodes met 'P cHe trein van 27 juni tot 3 juli en van 10 tot 16 augustus. Met het vliegtuig van 25 juni tot 2 juli en van 6 tot 13 augustus. Inlich tingen en inschrijvingen op de verbonds- ln sekretariaten van KAV-KWB St. Jorisstraat Pc 26. Aalst. Tel. 053-21.39.61 WIJKKLUB H.FLIPS Zaterdag 3 april a.s. te 20 u. in het wijk- klublokaal café Emy, St.-Annalaan 1, kop en brood. Prijs 40 fr en 1 konsummatie inbegrepen. Inschrijvingen tot 30 maart show met Harry Pinky. ,- Invullen van belastingsaangiften op donder- dag 1 april vanaf 19 uur in het wijkklublo- 's kaal door raadslid M. Van der Speeten. ledereen kan op dit dienstbetoon rekenen. ;l, NIEUW LEVEN In het kader van het 10-jarig bestaan jubi leumopvoering met „Montserrat". een to neelwerk van Emmanuel Robles Regie Her man Larcher en assistentie Roger De Cock. Speeldata zaterdag 3 en zondagen 4 en 11 april telkens te 20 u stipt in zaal „Kring", Dr. De Moorstraat 104 te Aalst. MODEHUIS LINGERIE YVONNE ALLE DAMESKLEDING specialiteit bruids- en avondkledij eigen atelier Esplanadestraat 29 AALS Tel 053-21.20.20

De Voorpost | 1976 | | pagina 12